Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!!!! Καλο χειμώνα! Χιχιχιι...ξύπνησα το βράδυ από το κρύο. ..σιγα σιγά πρέπει να αρχισω να κατεβάζω τα χειμωνιάτικα μάλλον.

wbm1 τα σπυράκια είναι απο τις ορμόνες...υπομονή όταν έρθει ο μικρός θα φύγουν!!

Καλό σαββατοκύριακο σε όλες!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Καλή εβδομάδα να έχουμε. Τι κάνετε? Πως είσαστε? Πως ήταν το Σ/Κ σας? Εμείς ετοιμάζουμε μετακόμιση και είμαι στο τρέξιμο και το άγχος...


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!! καλη εβδομαδα! εγω ειχα ενα σ/κ με γαμους βαφτυσια κ τρεξιμο απο εκκλησια σε εκκλησια κ απο καντρο σε κεντρο κ ηταν κ λιγο δυσκολο λογο καιρου...

olympia_st προσοχη με τη μετακομιση! δεν ειναι αναγκη να κανεις κ πολλα πραγματα κ να αγχονεσαι..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!!!! Καλή εβδομάδα σε όλες μας! Εγώ είχα ενα σ/κ με πολύ ύπνο και ταινίες με κουβερτούλα στον καναπέ...πολύ χαλαρά!!!! Σήμερα έφυγε ο άντρας μου και επιστρέφει Παρασκευή, οπότε την Τετάρτη που έχω γιατρό δεν θα δεί την μπουμπού :cry:

Νέα απο την simoni είχαμε;


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τόνια μου καλημέρα. Αγχώνομαι ακριβώς γιατί δεν θα μπορώ να κάνω πολλά πράγματα, πέρα από να καθαρίσω το νέο σπίτι όταν θα μας το παραδώσουν οι σπιτονοικοκύρηδες (μένουν να κάνουν κάτι μερεμέτια) και πακετάρισμα στο παλιό. Όταν θα μπούμε στο νέο θα είμαι πιο χαλαρή και θα κάνω σιγά σιγά το ξεπακετάρισμα. Εν τω μεταξύ όλοι οι υπόλοιποι είναι απίστευτα χαλαροί και πραγματικά μου σπάνε τα νεύρα, θα αρχίσω να τους ταρακουνάω μπας και ανασκουμπωθούν και μπούμε σε μια σειρά....


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα κορίτσια! Καλή μας εβδομάδα! Εγώ το Σ/Κ το πέρασα όπως ακριβώς και η Αthinakos! Καναπές, κουβερτούλα, βιβλιαράκι, ταινίες! Κάποια στιγμή πέρασαν και οι κουμπάροι μας να μας δουν αλλά γενικά επικρατεί ηρεμία και χαλάρωση. Την Τετάρτη έχω κι εγώ γιατρό και έχω λιγουλάκι αγχουλάκι αλλά μετά την αυχενική είμαι σαφώς πιο ήρεμη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι απο εμένα(εμάς!),

Πολύ ήσυχο το ΣΚ,προσέχω τρομέρά,δεν ξέρω πως θα περάσει αυτός ο μήνας για να κάνω την αυχενική και να βεβαιωθούμε οτι όλα είναι καλά..Εμείς ψάχνουμε να αγοράσουμε σπιτάκι οπότε καταλαβαίνετε ότι η μετακόμιση θα γίνει εν μέσω εγκυμοσύνης..Δε χωράμε στο τωρινό μας σπιτάκι..Άλλο άγχος κι αυτό αλλά έγω δεν θα κάνω τίποτα!!

Φιλάκια!:P


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου χάθηκα για λίγο!

Σας εχω καλά νέα, η αυχενική μας πήγε πολύ καλά, το μωράκι μας ήτανε πεισματάρικο κ μας ειχε γυρισμενη την πλατη κ όταν το ξυμνήσαμε μας μουτζωσε!!!

Δε μαθαμε φύλο, μακάρι να είναι κοριτσάκι, μας είπε ότι εχουμε καλές πιθανότητες!

Η ΠΗΤ μας παραμένει η ίδια!

Παιδιά έχω χαζέψει, κοιτάω τους υπέροχους-υπέρηχους...

Χάθηκα λιγάκι, γιατί κ μεις ανήκουμε στο κλαμπ των ζευγαριων που μετακομίζουν!

Πραγματικά δε χωράμε κ πάντα ψάχναμε αλλά τίποτα, καιρό τώρα μην πω πάνω από χρονο.

Την προηγούμενη λοιπον βδομαδα μας την έδωσε κ βγήκαμε βόλτα με τ αμαξι να ψάξουμε για σπίτι και...τσουπ!

Μας έφερε γούρι το νινί!

Βρήκαμε ένα σπίτι στα μέτρα μας!

Απ την επόμενη βδομάδα θα κάνουμε τη μετακόμιση!

Εννοείται ότι δε θα κάνω τίποτα, να ναι καλά η πεθερά μου!

Ανυπομονώ πραγματικά!

Αννα καλωσόρισες στην παρεα μας, κ καλή μετακόμιση κ σε σας αλλά κ στη Ολυμπία που απ ότι κατάλαβα κ εσεις μετακομίζετε έτσι;

Τ άλλα κορίτσια πώς τα πάτε;

Ρε κορίτσια, επανηλθαν τα αρχικα μου συμπτωματα, πολύ σάλιο, τάση για εμετό, πόνος στο στομάχι. Με είχαν κάπως αφησει αλλά την ημέρα της αυχενικής ξύπνησα κάνοντας εμετο. Καλά για τα σπυράκια της εφηβίας, κ γω στα ίδια, ξαναζώ την όλη φάση!

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη μου καλως ήρθες κ συ, να σου ζήσει το κοριτσακι σου κ με το καλό να δεχτείς κ το αγοράκι σου! Καλά έχουμε ΠΗΤ την ίδια μέρα έτσι; 3/4 κ οι δυο!

Εχω ακόμα μια φίλη που τυχαίνει να έχει κ αυτή την ίδια ημερομηνία! Μαζί κλείνουμε τις βδομάδες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Συγχαρητήρια Simoni!!!!! Αντε να τελειώνουν όλα τα κορίτσια με τις αυχενικές και να έχουμε μονο ευχάριστα!!!

Για όλα τα κορίτσια που μετακομίζουν υπομονή και καλό κουράγιο!! Μην κουράζεστε!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και κοιλίτσες όμορφες!!!! Καλό μήνα σε όλες μας!!!!!

Τι κάνετε; Φουσκώνουν οι κοιλίτσες; Εγώ με το που έκλεισα την 13 εβδομάδα άρχισα να βλέπω ενα φούσκωμα σιγά σιγά και το αγαπώ!!!! Βέβαια δεν το καταλαβαινουν άλλοι...αλλά εγω το βλέπω ;)

wbm1 σήμερα νομίζω έχετε και εσείς γιατρό; Αντε να δούμε πόσο έχουν μεγαλώσει τα νινακια μας σε μια εβδομάδα!


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη μου καλως ήρθες κ συ, να σου ζήσει το κοριτσακι σου κ με το καλό να δεχτείς κ το αγοράκι σου! Καλά έχουμε ΠΗΤ την ίδια μέρα έτσι; 3/4 κ οι δυο!

Εχω ακόμα μια φίλη που τυχαίνει να έχει κ αυτή την ίδια ημερομηνία! Μαζί κλείνουμε τις βδομάδες!

Euxaristw Simoni! Me to kalo na dexteis to mwraki sou - ki an theleis na einai koritsaki sto euxomai :-) Nai idia PHT - kie gw gnwrizw mia kopela me thn idia hmeromhnia! fainetai o ioulios htan gia polles kathoristikos ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και κοιλίτσες όμορφες!!!! Καλό μήνα σε όλες μας!!!!!

Τι κάνετε; Φουσκώνουν οι κοιλίτσες; Εγώ με το που έκλεισα την 13 εβδομάδα άρχισα να βλέπω ενα φούσκωμα σιγά σιγά και το αγαπώ!!!! Βέβαια δεν το καταλαβαινουν άλλοι...αλλά εγω το βλέπω ;)

wbm1 σήμερα νομίζω έχετε και εσείς γιατρό; Αντε να δούμε πόσο έχουν μεγαλώσει τα νινακια μας σε μια εβδομάδα!

Athinakos - Καλο μηνα και σε σενα! Το δικο μου φουσκωμα ξεκινησε πολυ νωριτερα :) τωρα φαινομαι σαν 6 μηνων...μονο κοιλια ευτυχως μεχρι στιγμης! Λένε πως στη δευτερη εγκυμοσύνη ειναι έτσι..αλλά και στην πρώτη μου η κοιλιά εμφανίστηκε αμέσως...

wbm1 - Ολα καλα εύχομαι! Κι εγώ περιμένω πως και πως το επόμενο ραντεβού!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Δεν έχω νέα,ησυχία..στην αναμονή για τον επόμενο υπέρηχο στις 16 Οκτωβρίου.Μια και μιλάμε για κοιλιές,εμένα η κοιλίτσα είναι απο τη φύση της φουσκωμένη οπότε δεν φαίνεται κάτι...είναι και νωρίς άλλωστε!Φιλάκια!!


Qi0Mp3.png?ChdnBzhLZZCdp3.png?X2JaRTu1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...