Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα mairiK!! Καλως ήρθες στην παρέα! Με το καλό το μωράκι σου!

Εγώ και η wmb1 που έχουμε κάνε την αυχενική γνωρίζουμε φύλο! Κοριτσάκι και αγοράκι!

Εσύ τι περιμένεις; είναι το πρώτο σου παιδάκι; που θα γεννήσεις;


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

¨Όλα καλά κορίτσια μου! Καρδούλα κι ανάπτυξη οκ. Μάλλον τα ινομυώματα δημιουργούν τα καφετιά....Είμαστε 7w και 4d και 1.35...Φιλάκια!

Μπράβο Άννα! όλα καλά και χωρίς άγχος! Με το καλό το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mairiK!! Καλως ήρθες στην παρέα! Με το καλό το μωράκι σου!

Εγώ και η wmb1 που έχουμε κάνε την αυχενική γνωρίζουμε φύλο! Κοριτσάκι και αγοράκι!

Εσύ τι περιμένεις; είναι το πρώτο σου παιδάκι; που θα γεννήσεις;

Ευχαριστώ πολύ! κι εσύ με το καλό να το δεχτείς το μωράκι σου - φυσικά καλή εγκυμοσύνη πρώτα!

Περιμένω το δεύτερό μου παιδάκι (έχω ένα κοριτσάκι 4.5 ετών) και τώρα περιμένουμε τον γιο :D

Σε σύγκριση με την κόρη μου που έμαθα φύλο στον 5ο μήνα, μου φάνηκε πολύ νωρις..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mairiK!! Καλως ήρθες στην παρέα! Με το καλό το μωράκι σου!

Εγώ και η wmb1 που έχουμε κάνε την αυχενική γνωρίζουμε φύλο! Κοριτσάκι και αγοράκι!

Εσύ τι περιμένεις; είναι το πρώτο σου παιδάκι; που θα γεννήσεις;

΄

Athinakos - μένουμε εξωτερικό...εδώ γέννησα και την κόρη μου....

Link to comment
Share on other sites

MairiK, καλώς μας ήρθες! Με το καλό κι εσένα το μωράκι σου! Anna74, μπράβο κοπέλα μου! Πολύ χαίρομαι! Ελπίζω να ηρέμησες! Θετική σκέψη κι όλα θα πάνε καλά! Αν δεν κάνω λάθος, σήμερα έχουμε δύο κοπέλες για αυχενική. Olympia_st και Simoni περιμένουμε νέα σας. Αχ, τι ωραία που μεγαλώνει η παρέα μας κορίτσια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα. Σήμερα ήταν μια τέλεια ημέρα. Είδαμε και εμείς το θαυματάκι μας και όλες οι εξετάσεις ήταν άψογες. Όλα φυσιολογικά και κατά πάσα πιθανότητα έχουμε τον τρίτο γαμπρό της παρέας!!!! Athinako η μπουμπού σου θα έχει να διαλέγει :D:D:D

Anna74 πολύ χάρηκα που όλα είναι καλά. ελπίζω να είσαι πολύ πιο ήρεμη τώρα.

MairiK καλως ήρθες στην παρέα μας. Να σου ζήσει το πρώτο σου παιδάκι και με το καλό το δεύτερο.


CMyUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Χτες πήγα στον γιατρό γιατι έχασα την ισορροπία μου προσπαθώντας να βγάλω τα παπουτσια μου και έπεσα με τον πισινό. Τρόμαξα, δεν πονούσα αλλα μου είπε ο γιατρος να παω να μου ρίξει μια ματιά. Κορίτσια τρελάθηκα, ποσο μεγάλωσε το παιδι μου, είχα να παω απο τις 4 του Σεπτέμβρη και τώρα ήταν 6 εκατοστά και συμφωνούμε πια ημερολογιακό με υπερυχογραφικα γιατι ήταν 8 μερες πισω. Αλλάξαμε και την ημερομηνία της αυχενικης και θα γίνει την 1η του μηνα. Οι παλμοί του ήταν 186. Σημερα ειμαι 12 εβδομάδων.Ήταν το καλύτερο δώρο για σημερα που εχω τα γενέθλια μου. Κλείνω τα 39. Φιλία πολλα.

Αννα74 πολύ πολυ χάρηκα που πήγαν ολα καλά.

MairiK καλώς ήρθες κοριτσι μου. Με το καλό το μωράκι σου και να χαίρεσαι και το πρωτο σου.

Olympia_st συγχαρητήρια για τα υπέροχα νεα. Με το καλό.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημερααααα!!!! Ελπίζω ολες οι κοιλιτσες να είναι καλά!

Valsamoula τέλεια τα νέα σου!! Λένε οτι με τόσο δυνατούς παλμούς είναι κοριτσάκι!!! Για να δούμε λοιπόν τι θα δείτε στην αυχενική ;);):P


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...