Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα μανουλίτσες!

Τι κάνουν τα μικράκια σας? Πως τα πάτε με τις ιώσεις ως τώρα?

Εμείς ευτυχώς την έχουμε βγάλει καθαρή μέχρι στιγμής! Κάτι βηχαλάκια και μυξούλες! Σήμερα στον σταθμό του μικρού είναι και παιδίατρος οπότε θα τον ακούσει και θα μου δώσει οδηγίες αν χρειάζεται κάτι!

Σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα! Πω πω αυτή τη στιγμή μόλις άρχισε μια μπόρα φοβερή! Μάρτης είναι νάζια κάνει πότε κλαίει πότε γελάει! Έτσι ακριβώς όπως το λέει η παροιμία!!! Και τα ζουζούνια μου έχουν "μυριστεί" πως έχει καλύτερες μέρες και ζητάνε περισσότερες εξόδους. Εχτές μετά το σχολείο πήγαμε σουπερ και μετά κουνιες. Κουράστηκαν αλλά το ευχαριστήθηκαν πολύ!!! Το τριήμερο δεν περάσαμε πολύ καλά, δεν μας βοήθησε και ο καιρός. εν τω μεταξύ είχα τον άντρα μου άρρωστο και κόλλησε και το μικρό οπότε δεν πήγαμε πουθενά, μείναμε σπίτι μας. Μόνο την Κυριακή πήγα την Κατερίνα στον παιδότοπο να παίξει λίγο αλλά δεν είχε και πολύ όρεξη. Ο μικρός είναι σήμερα κάπως καλύτερα, οι μύξες σταματήσαν αλλά μας έχει μείνει λίγο βήχας. Πάντως ήρεμα πράγματα με τις ιώσεις ευτυχώς πλέον. Με μυξούλες, βήχα και λίγα δέκατα που και που. Εντάξει δεν παραπονιέμαι... αφού γλιτώνουμε τα χειρότερα με αντιβιώσεις κλπ, εντάξει! Στον παιδικό και εμάς τα βλέπει παιδίατρος αλλά όχι πολύ συχνά. Νομίζω μία φορά το μήνα.

Πήγαμε (πήγανε) και στα απόκριάτικα πάρτυ των σχολείων, ωραία περάσανε τα ζουζουνάκια, μας στείλανε και τις φωτογραφίες αυτές τις μέρες. Όμορφα καρναβαλάκια!!! Ο μικρός τις βλέπει και γελάει!!!

Α δεν σας είπα! Ανακαλύψαμε την τσουλήθρα! Και το αγαπημένο του να ανεβαίνει ανάποδα! Τι ταρζάν μεγαλώνω!!! Αχ αχ! Που η αδερφή του για να κατέβει κανονικά χωρίς φόβο πήγε 1 1/2!!!

Φιλάκια πολλά σας!!!!

Α και περαστικά σας Μαριλίνα!!! Και γρήγορα!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!

Γειά σου κορίτσι!

Πω πω αυτή τη στιγμή μόλις άρχισε μια μπόρα φοβερή! Μάρτης είναι νάζια κάνει πότε κλαίει πότε γελάει! Έτσι ακριβώς όπως το λέει η παροιμία!!!

Νάζια δεν λες τίποτα! Άλλες χρονιές έχουμε δει και χιόνια στην Αθήνα!

Και τα ζουζούνια μου έχουν "μυριστεί" πως έχει καλύτερες μέρες και ζητάνε περισσότερες εξόδους. Εχτές μετά το σχολείο πήγαμε σουπερ και μετά κουνιες. Κουράστηκαν αλλά το ευχαριστήθηκαν πολύ!!!

Το χαίρονται μωρέ αυτό είναι αλήθεια, αλλά εμείς δεν έχουμε το κουράγιο ή τον χρόνο να τα πάμε τις περισσότερες φορές! :rolleyes:

Το τριήμερο δεν περάσαμε πολύ καλά, δεν μας βοήθησε και ο καιρός.

Χάλι μάυρο ήταν!

εν τω μεταξύ είχα τον άντρα μου άρρωστο και κόλλησε και το μικρό οπότε δεν πήγαμε πουθενά, μείναμε σπίτι μας. Μόνο την Κυριακή πήγα την Κατερίνα στον παιδότοπο να παίξει λίγο αλλά δεν είχε και πολύ όρεξη. Ο μικρός είναι σήμερα κάπως καλύτερα, οι μύξες σταματήσαν αλλά μας έχει μείνει λίγο βήχας. Πάντως ήρεμα πράγματα με τις ιώσεις ευτυχώς πλέον. Με μυξούλες, βήχα και λίγα δέκατα που και που. Εντάξει δεν παραπονιέμαι... αφού γλιτώνουμε τα χειρότερα με αντιβιώσεις κλπ, εντάξει!

Αυτό είναι το σημαντικότερο! Να μην κρεβατώνονται!

Στον παιδικό και εμάς τα βλέπει παιδίατρος αλλά όχι πολύ συχνά. Νομίζω μία φορά το μήνα.

Κι εμάς μία φορά τον μήνα έρχεται.

Πήγαμε (πήγανε) και στα απόκριάτικα πάρτυ των σχολείων, ωραία περάσανε τα ζουζουνάκια, μας στείλανε και τις φωτογραφίες αυτές τις μέρες. Όμορφα καρναβαλάκια!!! Ο μικρός τις βλέπει και γελάει!!!

Και του χρόνου να ξαναντυθούν καρναβαλάκια!

Α δεν σας είπα! Ανακαλύψαμε την τσουλήθρα! Και το αγαπημένο του να ανεβαίνει ανάποδα! Τι ταρζάν μεγαλώνω!!! Αχ αχ! Που η αδερφή του για να κατέβει κανονικά χωρίς φόβο πήγε 1 1/2!!!

Τα αγόρια είναι κατά κανόνα πιό ζωηρά από τα κορίτσια οπότε θα δεις τέτοιες διαφορές!

Φιλάκια πολλά σας!!!!

Α και περαστικά σας Μαριλίνα!!! Και γρήγορα!!!

Φιλάκια και σε σένα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημερούδια!!!

Τι κάνετε;;

Χαθήκαμε και πάλι...

Εμείς λίγο τρέχουμε. Από τη μία η κόρη μου που έχει ψιλοσυνεχόμενες διάρροιες και εμετούς και θα πάμε στην παιδίατρο σήμερα, από την άλλη ο γιος μου που έχει αγώνες στο σκάκι... η γιαγιά που μέχρι χθες δεν ήτανε σε ενεργό δράση λόγω μιας μικρής επέμβασης... ήμαστε στο τρέξιμο Τα φτύσαμε, κοινώς!!!

Η μικρή έκανε το εξής περίεργο: την προηγούμενη Τετάρτη έκανε πάλι διάρροια και εμετό (Πέμπτη χαράματα) και έμεινε σπίτι Πέμπτη - Παρασκευή - Σάββατο - Κυριακή με αυστηρή δίαιτα. ήταν καλά, Δευτέρα μου λένε από το σχολείο πάλι διάρροια. Γκρρρρρ. Πάλι δίαιτα. Στο σπίτι μία κανονική κένωση και μία ντεμύ... Εγώ έπαιρνα χθες την παιδίατρο να δούμε αν είναι λογικό και ο μπαμπάς της έδινε τοστάκι με τυρί και ντομάτα. Και το πιο ωραίο... δεν έκανε ούτε διάρροια, ούτε εμετό!!! Και το βράδυ έφαγε διάφορα, τίποτα!!! Κανονική κένωση!!!

Θα πάμε στην παιδίατρο, να δούμε μήπως συμβαίνει τίποτα άλλο!!!

Ο μικρός βγήκε δεύτερος στους περιφερειακούς αγώνες και αυτή την Κυριακή παίζει στο παννατικό!!! Έχουμε μία μικρή προετοιμασία (όσο θέλει το παιδί, αλλά του αρέσει πάρα πολύ!!!) Μακάρι να προκριθεί και φέτος στο Πανελλήνιο!!!

Τι ωραία που ανοίγει ο καιρός!!! Ώρα για βόλτες!!!

Τι κάνετε εσείς;;

Φιλάκια!!!

Αγγελική, εκτός από τα έβερεστ έχει και κάτι υπέροχες καφετέριες για φωτοσύνθεση απέναντι από το σταθμό!!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας μανουλίτσες!

Επιτέλους μπήκε η άνοιξη και ο καιρός είναι υπέροχος!

Σήμερα το πρωί απαιτήσαμε ομαδική εκδρομή από την διοίκηση! Μπορείτε να φανταστείτε την απάντηση!!!!

Την Δευτέρα το κοριτσάκι μου πήρε βαθμούς και για άλλη μία φορά η μανούλα φούσκωσε από περηφάνεια! Ευτυχώς κρατήθηκα και δεν με πήραν τα ζουμιά καθώς η ζουζού μου τώρα που μεγάλωσε δεν θέλει να βλέπει την μαμά της να κλαίει δημοσίως! Εφηβεία γαρ...

Μαρινάκι κάτι έχει πάρει το μάτι μου εκεί ψηλά! Θα το διαπιστώσουμε και από κοντά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια και από μένα!

Έχει τόσο τέλειες μέρες που όλοι αν είχαμε την δυνατότητα έξω θα είμασταν όλη μέρα!!!!

Φιλιόπι καλά κάνετε και δεν μαζεύεστε!!!!

Φιλάκια σε όλες!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Βρήκα λίγο χρόνο να σας γράψω τα νέα μας! Άνοιξε ο καιρός και προσπαθούμε να βγαίνουμε έξω, τα παιδάκια το χαίρονται πολύ! Είπανε βέβαια θα χαλάσει ο καιρός το σαββατοκύριακο.... για να δούμε!

Την περασμένη Κυριακή πήγαμε στο παιδικό μουσείο στην Πλάκα! Εκτός από τον όμορφο περίπατο που ευχαριστηθήκαμε μέσα στα στενά και τους πεζοδρόμους το μουσείο μας ενθουσίασε! Καταρχήν η είσοδος ήταν δωρεάν. Κάτι πολύ καλό γιατί η Κατερίνα μας έχει θέματα με τα "καινούρια' πράγματα οπότε ήταν πολύ πιθανό να μπαίναμε και να βγαίναμε! Όμως αντίθετα όλα καλά! Οι κοπέλες εκεί πολύ φιλικές και οι δραστηριότητες πολύ καλές! Πέρασε τόσο ωραία που θέλει να πάμε πάλι αυτή την Κυριακή. Είχε και παιχνιδάκια για τον μικρό οπότε διασκέδασε κι εκείνος! Αν δεν έχετε πάει σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Κατά τα άλλα η βδομάδα μας κύλησε σαν νεράκι... με γραφείο τα πρωινά και μετά σπίτι, βόλτες και παιχνίδια με τα παιδάκια!!!

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, συγγνώμη κιόλας.... με το σπίτι έννοώ τις δουλειές του σπιτιού πως τα πάτε; Εγώ ώρες ώρες νιώθω να τρέχω και να μην προλαβαίνω. Ωστόσο προτιμώ να αφιερώνω χρόνο στα παιδιά το απόγευμα και τις δουλειές να τις κάνω όταν κοιμούνται. Εσείς τι κάνετε; Δεν ξέρω... αισθάνομαι πως οι δουλειές δεν τελειώνουν αλλά τα παιδάκια πραγματικά χρειάζονται χρόνο μαζί μου..... ώρες ώρες βέβαια αισθάνομαι τόσο ανεπρόκοπη! Πείτε μου... δώστε κουράγιο... Εσάς τα σπίτια σας "γυαλίζουν";

Αγγελικούλα συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σου!!! Δεν έχεις άδικο να συγκινείσαι!

Μαριλίνα συγχαρητήρια και σε σένα για το αγοράκι σου!!! Το κορίτσι μας τι κάνει; Πήγατε στον παιδίατρο; Πάντως από ιώσεις ανοιξιάτικες κυκλοφορούν πάλι ουκ ολίγες!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κοριτσάκια μου, τι κάνετε; Βρήκα λίγο χρόνο να σας γράψω τα νέα μας! Άνοιξε ο καιρός και προσπαθούμε να βγαίνουμε έξω, τα παιδάκια το χαίρονται πολύ! Είπανε βέβαια θα χαλάσει ο καιρός το σαββατοκύριακο.... για να δούμε!

Καλά κάνετε και βγαίνετε! Οι μέρες είναι ιδανικές για βολτούλες!

Την περασμένη Κυριακή πήγαμε στο παιδικό μουσείο στην Πλάκα! Εκτός από τον όμορφο περίπατο που ευχαριστηθήκαμε μέσα στα στενά και τους πεζοδρόμους το μουσείο μας ενθουσίασε! Καταρχήν η είσοδος ήταν δωρεάν. Κάτι πολύ καλό γιατί η Κατερίνα μας έχει θέματα με τα "καινούρια' πράγματα οπότε ήταν πολύ πιθανό να μπαίναμε και να βγαίναμε! Όμως αντίθετα όλα καλά! Οι κοπέλες εκεί πολύ φιλικές και οι δραστηριότητες πολύ καλές! Πέρασε τόσο ωραία που θέλει να πάμε πάλι αυτή την Κυριακή. Είχε και παιχνιδάκια για τον μικρό οπότε διασκέδασε κι εκείνος! Αν δεν έχετε πάει σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!!

Το έχω σκεφτεί κι εγώ αλλά δεν έχει πολύ κόσμο? Ο δικός μου δεν θέλει πολυκοσμία και ίσως να μην κάτσει.

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια, συγγνώμη κιόλας.... με το σπίτι έννοώ τις δουλειές του σπιτιού πως τα πάτε; Εγώ ώρες ώρες νιώθω να τρέχω και να μην προλαβαίνω. Ωστόσο προτιμώ να αφιερώνω χρόνο στα παιδιά το απόγευμα και τις δουλειές να τις κάνω όταν κοιμούνται. Εσείς τι κάνετε; Δεν ξέρω... αισθάνομαι πως οι δουλειές δεν τελειώνουν αλλά τα παιδάκια πραγματικά χρειάζονται χρόνο μαζί μου..... ώρες ώρες βέβαια αισθάνομαι τόσο ανεπρόκοπη! Πείτε μου... δώστε κουράγιο... Εσάς τα σπίτια σας "γυαλίζουν";

Έλα μία βόλτα στο δικό μου να παρηγορηθείς! Κοριτσάκι μου δεν νομίζω ότι καμία από μας έχει το σπίτι της λαμπίκο και τακτικό! Όταν στο σπίτι υπάρχουν παιδιά αυτό είναι κατά την γνώμη μου αδύνατο! Αν δουλεύεις κιόλας ούτε που το συζητάω! Ο΄ποτε δεν είσαι η μόνη " ακαμάτρα " της παρέας! :tongue:

Αγγελικούλα συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σου!!! Δεν έχεις άδικο να συγκινείσαι!

Ευχαριστώ!

Μαριλίνα συγχαρητήρια και σε σένα για το αγοράκι σου!!! Το κορίτσι μας τι κάνει; Πήγατε στον παιδίατρο; Πάντως από ιώσεις ανοιξιάτικες κυκλοφορούν πάλι ουκ ολίγες!!!

Εμένα ο μικρός ξεκίνησε πάλι βήχα. Τον ξεκίνησα λοιπόν πάλι σιροπάκι και βλέπουμε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια!!!!!!!

Τι κάνετε;;;

Κάνουμε κι εμείς γύρες στον καλό καιρό!!!!

Το Σάββατο το απόγευμα πήγαμε στο Άλσος Ν. Σμύρνης με δύο φίλους του γιου μου (και την κόρη μου εννοείται) για 3 ώρες!!! Ξεσαλώσανε!!!

Εχθές πήγαμε στην παραλία Γλυφάδας και αράξαμε μετά το φαγητό!!!

Την Κυριακή πήγαμε στο Πρωτάθλημα του σκακιού. Το καμάρι μου βγήκε τρίτο!!!!!!!!!!!!! Μιλάμε ότι η κουκουβαγίασή μου έχει βγει σε όλο της το μεγαλείο!!! Και ο ίδιος ήτανε πολύ χαρούμενος!!!!!

Φιλλιόπι μου,

μπράβο για τις βόλτες. Εμείς είχαμε πάει πέρισυ στο παιδικό μουσείο και είχαμε περάσει πολύ καλά!! Φέτος δεν έτυχε!!!

Να 'σαι καλά για το ανέκδοτο!!! Σπίτι που γυαλίζει;;;;;;;;; Από λαδιές μπορεί!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Το σπίτι μου είναι αιωνίως ακατάστατο, εννοείται κάνω ότι προλαβαίνω, όσο προλαβαίνω!!!!! Και σε όποιον αρέσει... Όποτε υπάρχει περίπτωση για βόλτα κλπ... κερδίζει πάντοτε η βόλτα!!!!!

Όπως είδα κάπου γραμμένο: "Αν θέλετε να δείτε το σπίτι, να ερχόσασταν την προηγούμενη εβδομάδα που ήτανε καθαρό. Εάν θέλετε να δείτε εμένα, ελάτε όποτε θέλετε!!!"

Καλά κάνεις!!!!!

Αγγελική μου,

περαστικά σας!!! Κι εμάς έχουνε αρχίσει έναν περίεργο βήχα... ελπίζω να περάσει γρήγορα!!!

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλίτσες!

Χθες ήταν ημέρα παρέλασηε για εμάς. Παρέλασε η κόρη μου και η συγκίνηση και το καμάρι μου ήταν μεγάλα! Πότε πήγαινε δημοτικό και τώρα είναι ολόκληρη κοπέλα!

Την Κυριακή πήγαμε στο Πρωτάθλημα του σκακιού. Το καμάρι μου βγήκε τρίτο!!!!!!!!!!!!! Μιλάμε ότι η κουκουβαγίασή μου έχει βγει σε όλο της το μεγαλείο!!! Και ο ίδιος ήτανε πολύ χαρούμενος!!!!!

Μπράβο στον γιόκα σου! Με το δίκιο σου να είσαι κουκουβαγιομάνα!

Να 'σαι καλά για το ανέκδοτο!!! Σπίτι που γυαλίζει;;;;;;;;; Από λαδιές μπορεί!!!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Το σπίτι μου είναι αιωνίως ακατάστατο, εννοείται κάνω ότι προλαβαίνω, όσο προλαβαίνω!!!!! Και σε όποιον αρέσει...

Πέσ΄τα!

Όποτε υπάρχει περίπτωση για βόλτα κλπ... κερδίζει πάντοτε η βόλτα!!!!!

Όπως είδα κάπου γραμμένο: "Αν θέλετε να δείτε το σπίτι, να ερχόσασταν την προηγούμενη εβδομάδα που ήτανε καθαρό. Εάν θέλετε να δείτε εμένα, ελάτε όποτε θέλετε!!!"

Καλά κάνεις!!!!!

Πολύ σωστά!

Αγγελική μου,

περαστικά σας!!! Κι εμάς έχουνε αρχίσει έναν περίεργο βήχα... ελπίζω να περάσει γρήγορα!!!

Φιλάκια!!!

Ευτυχώς του έχει μείνει ελάχιστος βήχας πιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας, τι κάνετε; Πως τα περνάτε; Εμείς μια χαρούλα είμαστε μια χαρά οικογενειακώς, ευτυχώς!!! Σήμερα τελευταία μέρα στο γραφείο! Αύριο σας χαιρετάμε πάμε για Πάσχα στο χωριο! Οπότε σας ευχόμαστε:

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ & ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!

Στο χωριό δεν θα έχουμε τεχνολογία δηλαδή ίντερνετ οπότε τα λέμε μετά το Πάσχα! Φιλιά και καλά να περάσετε!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ΄μαι κι εγώ!!!!

Η προγούμενη εβδομάδα ήταν αρκετά κουραστική, καθώς ανεβήκαμε στο χωριό με τον άντρα μου, κυρίως για δουλειές που αφορούν το σπίτι, αλλά είχαμε και τις χαλαρωτικές στιγμές μας! Επιτέλους επί μία εβδομάδα ξυπνούσα στις 9 το πρωί και όχι στις 7 που ξυπνάω συνήθως! 2 ωρίτσες ύπνου παραπάνω κάνουν τοοοσο μεγάλη διαφορά! Πήγαμε και 3 βραδάκια για μπυρίτσα εγώ και τσιπουράκι ο άντρας μου. Καλά ήταν, ξέσκασα και άλλαξα παραστάσεις!

Τώρα η επόμενη εξόρμηση στο χωριό θα είναι το Σαββατοκύριακο που θα ανεβάσουμε τα παιδιά για τις πασχαλινές διακοπές τους. Θα μείνουν εκει με την γιαγιά τους κι εμείς θα πάμε ξανά την Μεγάλη Πέμπτη.

Πιστεύω πως θα βρω χρόνο να ξαναμπώ πριν το Πάσχα οπότε για την ώρα θα στείλω τις ευχές μου στην FilioPi μας και την οικογένειά της!

Να περάσετε καλά κορίτσι και περιμένουμε να μας γράψεις πως περάσατε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου,

φεύγουμε για Πάσχα!!!

Γίνανε διάφορα τον καιρό που πέρασε, που δεν μου άφησαν την πολυτέλεια να μπω!!!

Θα τα πούμε μετά το Πάσχα!!!

Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση!!!

Υ.Γ. Αγγελική που πάτε;; Εμείς Αιτωλοακαρνανία, που ξέρεις!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...