Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αγγελική μου,

ναι!!!!!!!!!!! Να πάμε για τον καφέ!!! Αν και εγώ δεν θα μείνω χωρίς παιδιά, γενικά...

Μπορούμε να πάμε σε κανένα παιδότοπο για να παίξουν τα ζουζούνια σου κι εμείς να τα πούμε.

Εμείς πήγαμε στο εξοχικό το τριήμερο!!! Ωραία περάσαμε, σε γενικές γραμμές!!!

Αφού έχετε την λύση του εξοχικού όλα καλά!

Τελευταία μέρα του σχολείου σήμερα!!!

Αύριο το απόγευμα έχουνε γιορτούλα (το πρωί δεν έχουνε μάθημα...) και μεθαύριο πάμε μόνο για να πάρουμε ελέγχους!!!

Πως πέρασε η Α΄δημοτικού ούτε που το κατάλαβα...

Άντε ξεκινάνε οι διακοπούλες των παιδιών!

Τώρα, το καλοκαίρι, ο μεγάλος θα πάει στο καλοκαιρινό camp του Δήμου για λίγες μέρες (θα δούμε πόσες, ανάλογα τι θέλει...) και μετά Σούνιο + χωριό.

Ήτανε και ένα τουρνουά σκάκι, αλλά μάλλον το γειώνουμε, από ότι καταλαβαίνω... δεν προλαβαίνει...

Γενικά μέχρι να καταλήξουμε στο καλοκαιρινό περάσαμε διάφορα, θα σας τα πω άλλη ώρα...

Ότι και να κάνετε να περάσετε και να περάσουν καλά!

Στη δουλειά είναι χαλασμένος ο κλιματισμός και σκάμε!!!

Ωχ! Υπομονή! Τα παράθυρα ανοίγουν τουλάχιστον?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερούδια και καλό μήνα!!!

Τι κάνετε μανούλες;;; μπήκε ο μήνας των γενεθλίων των ζουζουνιών μας!!!

Ξεκινήσατε διακοπούλες; τα παιδάκια σας που βρίσκονται;;

Αγγελική μου,

ξεπαίδιασες;; πήγανε τα παιδάκια σου διακοπές;;

Φιλλιόπι μου,

τι έγινε τελικά με το σπίτι;;

Εμένα σήμερα φεύγει ο μεγάλος για Σούνιο με τη μάνα μου. Η μικρή παιδικό. Θα πάμε την Παρασκευή και θα μείνω κι εγώ λίγες μέρες. Μάλλον θα γυρίσω στη δουλειά Πέμπτη - Παρασκευή και θα ξαναπάμε!!!

Θα δούμε!!!

Πείτε εσείς κάνα νέο. Ξεκινήσατε μπάνια; Τι θα κάνετε το καλοκαίρι;;

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα και από μένα!

Μαριλίνα ξεκινάνε οι διακοπούλες του μεγάλου ε? Η μικρή στο τέλος του μήνα σταματάει?

Στα νέα μας τωρα...

Καλησπέρα στην μαγειροπαρέα!

Την Τετάρτη δεν πήγα δουλειά καθώς πήρε η κόρη μου βαθμούς. Τι να πω, για άλλη μιά φορά έφυγα από το σχολείο γεμάτη περηφάνια και συγκίνηση για το κοριτσάκι μου! ¨Ολοι, μα όλοι οι καθηγητές της μου λέγανε τα καλύτερα κι εγώ βούρκωνα! Κι εκείνη όμως χάρηκε καθώς είδε πως οι κόποι της ανταμείφθηκαν! Ειδικά στα μαθηματικά που είχαν σοβαρό θέμα με τον προηγούμενο καθηγητή...

Εύχομαι και τα δικά σας παιδάκια να σας χαρίσουν τέτοιες όμορφες στιγμές!

Το απόγευμα είχει και την παράστασή του ο μικρούλης μου! Άλλη συγκίνηση από εκεί...Όλα ήταν πολύ όμορφα! Ο μικρός ήταν ντυμένος κυνηγός και δεν ήθελε με τίποτα να βγάλει την στολή του όταν τελείωσε η παράσταση και κυκλοφορούσαμε χτες στους δρόμους της Αθήνας με την στολή!

Το Σαββατοκύριακο είχαμε πάει τα παιδιά στους δικούς μου όπου ξεκίνησαν τις διακοπούλες τους! Έχουν κάνει ήδη 2 μπάνια η Κωνσταντίνα και 3 ο μικρός! Εγώ ακόμη δεν τολμάω να βουτήξω! Μετά τις 15 του μήνα και βλέπουμε!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Ξαναβάζω το πινακάκι μας!!!

Είναι ο μήνας μας!!!

leta... Θωμάς 02/07/2010

Marilina...Αιμιλία Εμμανουέλα 05/07/2010

Jasmini... Βασίλης & Κοσμάς 06/07/2010

Titoula ... Αφροδίτη 08/07/2010

lineal ... Απόστολος 9/7/2010

Ελεάννα... Χρήστος 16/7/2010

Aggelikι...Χρήστος 17/7/2010

Tinaki... Πέτρος 20/07/2010

Carrie... Λυδία 24/07/2010

Filliopi... Κατερίνα 27/07/2010

Patousaki... Δημήτρης 31/07/2010


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Αγγελική μου,

συγχαρητήρια για την Κωνσταντίνα σου!!!

Είναι απίθανη!!!

Αυτή η συγκίνηση για τα μικρά μας δεν τελειώνει ποτέ, έτσι δεν είναι;;

Φέτος ήτανε οι πρώτες επιδείξεις της Αιμιλίτσας στο μπαλέτο και στο κολυμβητήριο!!! Μιλάμε, ένιωσα πολύ περήφανη για το μωράκι μου!!!

Έχει κάνει τρελές προόδους στο κολύμπι με το κολυμβητήριο: τώρα στη θάλασσα δεν καταλαβαίνει τίποτα. Κάνει με τουβλάκια, βέβαια, βάζει και τα γυαλάκια της και ξεκινάει!!!!!!!!!!!!!!! Κάνει βουτιές, δεν φοβάται!!!

Εμείς ήμαστε εξοχικό!! Θα ανέβουμε Αθήνα την Πέμπτη, Παρασκευή ή Σάββατο θα γυρίσουμε και θα μείνουμε δύο εβδομάδες!!!

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σας κοριτσάκια! Καλό μήνα και από μένα αν και λίγο καθυστερημένα!!! Τι κάνετε κι εσείς; Εδώ όλα καλά!!! Είναι ο μήνας μας αυτός , τι ωραία!! Γιορτάζουν τα καλοκαιράκια μας!!!

Καλημερούδια και καλό μήνα!!!

Τι κάνετε μανούλες;;; μπήκε ο μήνας των γενεθλίων των ζουζουνιών μας!!!

Ξεκινήσατε διακοπούλες; τα παιδάκια σας που βρίσκονται;;

Εμείς διακοπές θα πάμε μάλλον μέσα στον Αύγουστο. Ο άντρας μου έπισασε μια καινούρια δουλειά και θα πάρουν άδεια μόνο ένα δεκαήμερο. Βέβαια εγώ το γραφείο θα το κλείσω όλο τον Αύγουστο. Θα είναι κλειστά και τα σχολεία και να κάτσω να ξεκουραστώ να δω και λίγο τα πουλάκια μου!!!

Αγγελική μου,

ξεπαίδιασες;; πήγανε τα παιδάκια σου διακοπές;;

Φιλλιόπι μου,

τι έγινε τελικά με το σπίτι;;

ΔΕν ξέρω κορίτσια αυτή με το σπίτι μας παιδεύει. Μήνα μήνα το πάει... λέει δεν μπορεί να βρει σπίτι γιατί δεν δέχεται κανείς να της κάνει συμβόλαιο για ένα χρόνο. Απ' έξω απ' εξω μας είπε ότι θα μείνει στην περιοχή μόνο ένα χρόνο ακόμα. Σαν να το πάει σιγά σιγά να μας ζητήσει να μείνει για ένα χρόνο. Θα δούμε στις 15 που λήγει και ο μήνας της παράτασης...

Εμένα σήμερα φεύγει ο μεγάλος για Σούνιο με τη μάνα μου. Η μικρή παιδικό. Θα πάμε την Παρασκευή και θα μείνω κι εγώ λίγες μέρες. Μάλλον θα γυρίσω στη δουλειά Πέμπτη - Παρασκευή και θα ξαναπάμε!!!

Θα δούμε!!!

Πείτε εσείς κάνα νέο. Ξεκινήσατε μπάνια; Τι θα κάνετε το καλοκαίρι;;

Μπάνια; 1 και μοναδικό!!! Μόνο οι υπόλοιποι δηλαδή γιατί ήμουν αδιάθετη... Ελπίζω στον Αύγουστο!!!

Φιλάκια!!!

Καλημέρα και καλό μήνα και από μένα!

Μαριλίνα ξεκινάνε οι διακοπούλες του μεγάλου ε? Η μικρή στο τέλος του μήνα σταματάει?

Στα νέα μας τωρα...

Καλησπέρα στην μαγειροπαρέα!

Την Τετάρτη δεν πήγα δουλειά καθώς πήρε η κόρη μου βαθμούς. Τι να πω, για άλλη μιά φορά έφυγα από το σχολείο γεμάτη περηφάνια και συγκίνηση για το κοριτσάκι μου! ¨Ολοι, μα όλοι οι καθηγητές της μου λέγανε τα καλύτερα κι εγώ βούρκωνα! Κι εκείνη όμως χάρηκε καθώς είδε πως οι κόποι της ανταμείφθηκαν! Ειδικά στα μαθηματικά που είχαν σοβαρό θέμα με τον προηγούμενο καθηγητή...

Εύχομαι και τα δικά σας παιδάκια να σας χαρίσουν τέτοιες όμορφες στιγμές!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Να την χαίρεστε!!!!

Το απόγευμα είχει και την παράστασή του ο μικρούλης μου! Άλλη συγκίνηση από εκεί...Όλα ήταν πολύ όμορφα! Ο μικρός ήταν ντυμένος κυνηγός και δεν ήθελε με τίποτα να βγάλει την στολή του όταν τελείωσε η παράσταση και κυκλοφορούσαμε χτες στους δρόμους της Αθήνας με την στολή!

Το Σαββατοκύριακο είχαμε πάει τα παιδιά στους δικούς μου όπου ξεκίνησαν τις διακοπούλες τους! Έχουν κάνει ήδη 2 μπάνια η Κωνσταντίνα και 3 ο μικρός! Εγώ ακόμη δεν τολμάω να βουτήξω! Μετά τις 15 του μήνα και βλέπουμε!!!!

Αγγελική μου,

συγχαρητήρια για την Κωνσταντίνα σου!!!

Είναι απίθανη!!!

Αυτή η συγκίνηση για τα μικρά μας δεν τελειώνει ποτέ, έτσι δεν είναι;;

Φέτος ήτανε οι πρώτες επιδείξεις της Αιμιλίτσας στο μπαλέτο και στο κολυμβητήριο!!! Μιλάμε, ένιωσα πολύ περήφανη για το μωράκι μου!!!

Έχει κάνει τρελές προόδους στο κολύμπι με το κολυμβητήριο: τώρα στη θάλασσα δεν καταλαβαίνει τίποτα. Κάνει με τουβλάκια, βέβαια, βάζει και τα γυαλάκια της και ξεκινάει!!!!!!!!!!!!!!! Κάνει βουτιές, δεν φοβάται!!!

Εμείς ήμαστε εξοχικό!! Θα ανέβουμε Αθήνα την Πέμπτη, Παρασκευή ή Σάββατο θα γυρίσουμε και θα μείνουμε δύο εβδομάδες!!!

Φιλάκια!!!

Συγχαρητήρια και στα μικράκια της παρέας!!! Φοβερή πρόοδο πάντως είδα κι εγώ σε όλη την συμπεριφορά της Κατερίνας αυτό το χρόνο! Το σχολείο είναι ή τα παιδάκια μας δεν είναι πια μωράκια;;;;:roll:


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να ΄μαι κι εγώ!

Πέρασα ένα ολόκληρο Σαββατοκύριακο μόνη στο σπίτι και το καταευχαριστήθηκα! Ό άντρας μου είχε πάει στο Πευκί να δει τα παιδιά κι εγώ είχα να πάω στην βάφτιση της κόρης της κολλητής μου και έμεινα Πειραιά. Έκανα δουλίτσες σε τόσο χαλαρούς ρυθμούς που το απόλαυσα! Μεγάλη δουλειά να μην έχεις κανένα μέσα στα πόδια σου και κυρίως να μην έχεις κανένα χρονικό περιορισμό!!!

Αγγελική μου,

συγχαρητήρια για την Κωνσταντίνα σου!!!

Είναι απίθανη!!!

Ευχαριστώ Μαρινάκι! Κι εσύ να καμαρώσεις τα ζουζούνια σου εύχομαι!

Να τα εκατοστήσει και η Αιμιλίτσα!

Αυτή η συγκίνηση για τα μικρά μας δεν τελειώνει ποτέ, έτσι δεν είναι;;

Μα ποτέ όμως!!!

Φέτος ήτανε οι πρώτες επιδείξεις της Αιμιλίτσας στο μπαλέτο και στο κολυμβητήριο!!! Μιλάμε, ένιωσα πολύ περήφανη για το μωράκι μου!!!

Έχει κάνει τρελές προόδους στο κολύμπι με το κολυμβητήριο: τώρα στη θάλασσα δεν καταλαβαίνει τίποτα. Κάνει με τουβλάκια, βέβαια, βάζει και τα γυαλάκια της και ξεκινάει!!!!!!!!!!!!!!! Κάνει βουτιές, δεν φοβάται!!!

Μπράβο και πάλι μπράβο στο δελφινάκι σου!

Εμείς ήμαστε εξοχικό!! Θα ανέβουμε Αθήνα την Πέμπτη, Παρασκευή ή Σάββατο θα γυρίσουμε και θα μείνουμε δύο εβδομάδες!!!

Φιλάκια!!!

Φιλάκια και καλά να περνάτε!

Καλημέρα σας κοριτσάκια! Καλό μήνα και από μένα αν και λίγο καθυστερημένα!!! Τι κάνετε κι εσείς; Εδώ όλα καλά!!! Είναι ο μήνας μας αυτός , τι ωραία!! Γιορτάζουν τα καλοκαιράκια μας!!!

Καλό μήνα κορίτσι! Είναι όντως ο μήνας των καμαριών μας!

Συγχαρητήρια και στα μικράκια της παρέας!!! Φοβερή πρόοδο πάντως είδα κι εγώ σε όλη την συμπεριφορά της Κατερίνας αυτό το χρόνο! Το σχολείο είναι ή τα παιδάκια μας δεν είναι πια μωράκια;;;;:roll:

Είναι συνδιασμός και των δύο! Αν και νομίζω πως υπερισχύει το ότι κάνουν πολύ καλή δουλειά στα σχολεία τους!

leta να τα εκατοστήσει ο Θωμάκος! Μακάρι να μπεις και να μας γράψεις νέα σου κάποια στιγμή!

Jasmini να είναι πολύχρονα τα διδυμάκια σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε; Εμείς καλά! Έχει πεσει λίγο δουλίτσα γι' αυτό μπήκα στα γρήγορα να σας ευχηθώ(για εχτές, αλλά κάλλιο αργα...)

Χρόνια πολλά Μαρίνα για το όνομα σου. Ότι επιθυμείς, να χαιρεσαι τα παιδάκια σου!!!

Χρόνια πολλά στο Χρήστο για τα γενέθλια του!!!! Πάντα χαρές στη ζωή του!!!

Φιλάκια σας χαιρετώ!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι μανουλίτσες!

Ευχαριστώ για τις ευχές FilioPi!

Μαρινάκι κι εσύ πολύχρονη να είσαι!

Κορίτσια φεύγω για 2 εβομάδες! Επιτέλους ήρθε ο καιρός!

Θα πω λοιπόν Χρόνια Πολλά για τον Πετράκο της ΤΙΝΑΚΙ, και για το Κατερινάκι σου FilioPi!

Θα τα ξαναπούμε στις αρχές Αυγούστου!

Φιλάκια!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάρες μου

ευχαριστώ για τις ευχές σας!!!!!!!!!!!

Αγγελική μου,

είμαι ασυγχώρητη!!!! Ενώ θυμόμουνα τα γενέθλια του Χρηστάκου, ανήμερα... τα ξέχασα!!!

Να χαίρεσαι το αντράκι σου!!!!

Καλά να περάσεις στις διακοπές σου!!!!

Εμείς ζούμε μία ωραία τρέλα!!!

Εξοχικό, μπάνια, παρέες κλπ. Ήρθε χθες και η κουνιάδα μου με τον άντρα της και τον γιο της, περάσαμε υπέροχα και έφυγε σήμερα!!!

Φιλλιόπι μου,

εσείς πότε πάτε διακοπές;; Πως περνάτε;;

Αγγελική,

4-7 Αυγούστου θα είμαι κι εγώ Αθήνα Μ-Ο-Ν-Η

Εκείνος ο καφές που λέγαμε!!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από μένα!

τι κάνετε κορίτσια;

χρόνια πολλά στα ζουζουνάκια μας που μεγάλωσαν!

εγώ ακόμα δουλειά...διακοπές τον Αύγουστο (έχω 3 βδομάδες άδεια), 31 Ιουλίου τελειώνει και η Αφροδίτη το σχολείο και 3 Αυγούστου φεύγουμε!!!

γενικά πολλή κούραση...δεν προλαβαίνω λέμε...ευτυχώς έχω το μειωμένο και δε δουλεύω τις Παρασκευές

Να είστε όλες καλά και να περάσετε ένα υπέροχο καλοκαίρι!

Φιλάκια πολλά στα παιδάκια σας!


487Yp3.png

cYn6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Γύρισα από τις πρώτες διακοπές... κλαψ... :-(:sad:

Άφησα τον γιόκα μου με τη μάνα μου και έφυγα με την κόρη μου...

Πέρασαν οι μέρες που ήμουνα μόνη μου με τα παιδάκια μου...

Φιλλιόπι μου,

να χαίρεσαι την Κατερινούλα σου για χθες!!!

Τιτούλα μου,

κι εσύ την Αφροδιτούλα σου, για... πολλές μέρες πριν!!!!!

Πως τα περνάτε, κορίτσια;; σήμερα δεν έχω και τρελά κέφια...


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστούμε πολύ!

εγώ υπομονή κάνω... ΜΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ! (τι σήμερα δηλαδή 1 ωρίτσα έμεινε)

Κυριακή φεύγουμε για Ζάκυνθο!!!

Βέβαια η Αφροδίτη αρρώστησε (hand foot mouth disease) αλλά πιστεύω να είναι ok μέχρι την Κυριακή!

Φιλάκια κοριτσάκια!


487Yp3.png

cYn6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κι εγώ!

Ευχαριστήθηκα 2 εβδομάδες με τα παιδάκια μου! Αυτός ο μικρός είναι απίστευτο ζουζούνι! Έχει ξεσαλώσει, δεν μαζεύεται με τίποτα! Τρέχει την κόρη μου συνεχώς, αν και τώρα που είναι στο χωριό κάθονται στην αυλή και παίζουν εκεί με τους φίλους του κάποιες ώρες.

Καλές διακοπές σε όσες ξεκίνησαν αυτήν την εβδομάδα την αδειούλα τους!

Μαρινάκι τώρα είδα το μήνυμά σου ότι θα είσαι μόνη μέχρι αύριο. Θα σου τηλεφωνήσω μήπως καταφέρουμε και κανονίσουμε κάτι για αύριο μάλλον.

Σας φιλώ όλες και καλά να περνάτε!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...