Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ναι ναι θα παω μέσα στο ΣΚ. Το ότι η κοιλιτσα μια φουσκώνει μια ξεφουσκώνει είναι νορμαλ; Τα πρωινά ξυπνάω ξεφούσκωτη και όσο προχωρά η μέρα (ίσως επειδή τρώω κιόλας) αρχίζει και φουσκώνει..

      Ναι συμβαίνει αυτό.. Δεν ξέρω γιατί, να πω την αλήθεια.. Αλλά το βράδυ κ εγώ φαινομουν "περισσοτερο έγκυος" σε σχέση με το πρωί..

      • Μου αρέσει 1

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα!!! Εγραφα τοση ωρα και ηρθε η μικρή και τα εσβησε...τεσπα γίνεται συνηθως 20η με 23η εβδομάδα, δηλαδή εσυ εχεις περιθωριο εως 27 Απριλίου απο ό,τι υπολογισα.

ευχαριστω καλη μου.....γιατι ετσι που διαβασα οτι εχετε αρχισει ολες να κλεινετε ραντεβου αγχωθηκα


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα,πηγα χθες,μου εδωσε αλλο ενα καρο εξετασεις να κανω,κ θα ξαναπαω σημερα ελπιζω να εχω κ το αποτελεσμα της μαγνητικης.

β επιπεδου θα κανω μινι στη 19 εβδομαδα,κ θα ξανακανω στην 21.σε ενα μηνα δηλ απο τωρα.ο λογος που θα κανω δυο ειναι οτι εχω αρνηθει να κανω αμνιο κ ο γιατρος θελει να δει οτι μπορει οσο νωριτερα γινεται,για να προβουμε στις απαραιτητες εξετασεις (αν χρειαστει) κ διαδικασιες (που ΔΕΝ θα χρειαστει-ελπιζω) το συντομοτερο δυνατον...

ευχομαι να πανε ολα καλα με τις εξετασεις σου!!!!


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια και κοιλιτσες!!!!!!! τι μου κανετε?????????? εγω μια χαρα εχτεσ ειχα παει στην κουμπαρα μου και μου ανακοινωσε οτι ειναι εγκυος!!!!!!!!!!!!! τρελαθηκα απο την χαρα μου !!!!!!!!!!! γνωριζομαστε απο 5 χρονων τι καλα!!!!!!!!!!!!!! οσο αφορα την β επιπεδου εμενα μου εχει πει απο 3 εως 10 απριλη αυτα!!!!!!! κατα τα αλλα πως πατε τι νεα εχετε??????????????

επειδη η μνημη μου τα εχει παιξει σε ποια βδομαδα εισαι?


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

επειδη η μνημη μου τα εχει παιξει σε ποια βδομαδα εισαι?

την τριτη μπηκα στην 19!!!!!!!!!!! αντε τον τρωμε τον γαιδαρο και την κυριακη που μας περασε μπηκα στον 5ο 4 μηνων δηλαδη!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

την τριτη μπηκα στην 19!!!!!!!!!!! αντε τον τρωμε τον γαιδαρο και την κυριακη που μας περασε μπηκα στον 5ο 4 μηνων δηλαδη!!!!!!!!!!!!!!!!!

ωραια αντε με το καλο καλη μου...το εχεις ακουσει το νινακι σου?


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωραια αντε με το καλο καλη μου...το εχεις ακουσει το νινακι σου?

λοιπον συνολικα εχω καταλαβει ενα φτερουγισμα περιεργο 2 με 3 φορες νομιζω οτι ειναι αυτο ο γιατροσ μου λεει οτι αυτο ειναι και εγω το νιμιζω!!!!!!! αλλα ακουω στο φορουμ οτι αλλεσ κοπελεσ απο την 20 και μετα ξερω και γω τι να πω!!!!!!!!!!!!!!! εμενα παντοσ με βολευει να ειναι αχαχαχαχαχαχαχα εσυ ποσεσ εβδομαδεσ εισαι?


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου,

εδω στην Γερμανια το Β επιπεδου το κανουν νωριτερα, απο 19+0 - 20+6 εβδομαδες

δεν ξερω γιατι, αλλα αφου ετσι ειναι ετσι πρεπει να κανω.

ολυμπιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

λοιπον συνολικα εχω καταλαβει ενα φτερουγισμα περιεργο 2 με 3 φορες νομιζω οτι ειναι αυτο ο γιατροσ μου λεει οτι αυτο ειναι και εγω το νιμιζω!!!!!!! αλλα ακουω στο φορουμ οτι αλλεσ κοπελεσ απο την 20 και μετα ξερω και γω τι να πω!!!!!!!!!!!!!!! εμενα παντοσ με βολευει να ειναι αχαχαχαχαχαχαχα εσυ ποσεσ εβδομαδεσ εισαι?

χθες μπηκα στη 16η βδομαδα...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλε εχεις κλεισει τις 16 εβδομαδες, τωρα μπηκες στην 17η.

Αφου εισαι 16 εβ και 1 μερα.

ναι αλλα νομιζα οτι λεγεται 16η,αχ μπερδευομαι με ολα αυτα....δλδ τωρα ειμαι στη 17η????


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...