Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

μπραβο κιντενιο! μεγαλα βρε για διδυμα θρεφταρια ε νταξει ενα ενα θα βγουν ευκολα εμενα ηταν σε ενα ολο το βαρος χιχιχιχιχι! αχ πως αισθανεσαι τωρα που θα σαι πολυτεκνη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kidenio μπραβο στα μωρακια σου!!! μια χαρα το βαρος τους!!! εσυ βεβαια φανταζομαι τα χεις παιξει λιγο ε;; το λεω γιατι εγω με ενα μεσα και κουραζομαι...δεν πειραζει χαλαλι!!!

Μαρια καλη επιτυχια και σε σενα με το ντομπλερ την παρασκευη!!!

ρε κοριτσια εσεις σε δημοσιο νοσοκομειο πληρωνετε γι αυτην την εξεταση;;; μου κανει εντυπωση που ακουω 100σταρια κι εμενα δεν μου ζητησαν τιποτα!!! μου ειχαν πει βεβαια οταν εκλεισα το ραντεβου και ρωτησα ποσο θα κοστισει η μαια μου ειπε οτι θα μου βρει καποιον να το γραψω και θα γινει δωρεαν αλλιως κοστιζει 35 ευρω, ουτε το εγραψα ουτε πληρωσα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

kidenio μπραβο στα μωρακια σου!!! μια χαρα το βαρος τους!!! εσυ βεβαια φανταζομαι τα χεις παιξει λιγο ε;; το λεω γιατι εγω με ενα μεσα και κουραζομαι...δεν πειραζει χαλαλι!!!

Μαρια καλη επιτυχια και σε σενα με το ντομπλερ την παρασκευη!!!

ρε κοριτσια εσεις σε δημοσιο νοσοκομειο πληρωνετε γι αυτην την εξεταση;;; μου κανει εντυπωση που ακουω 100σταρια κι εμενα δεν μου ζητησαν τιποτα!!! μου ειχαν πει βεβαια οταν εκλεισα το ραντεβου και ρωτησα ποσο θα κοστισει η μαια μου ειπε οτι θα μου βρει καποιον να το γραψω και θα γινει δωρεαν αλλιως κοστιζει 35 ευρω, ουτε το εγραψα ουτε πληρωσα!!!

Στο δημόσιο ειναι δωρεάν το ντοπλερ εδω σε εμάς τουλαχιστον απλα επειδη έχουμε μόνο 2 δημόσια νοσοκ δεν υπαρχουν ημερομηνίες . Εγω που ρώτησα για να τον κανω μου είπαν οτι έπρεπε να ειχα κλείσει το ραντεβου τότε που έκανα την αυχενικη . Εγω στον ιδιώτη θα δώσω 80 ευρω .

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια!

sangreluna 3650 ήταν ο πρώτος και 56 πόντους. Αλλά ο γιατρός δεν μου έκανε τομή στο περίνεο και βγαίνοντας σκίστηκα κάπως άτσαλα και πόναγα καμιά 10αριά μέρες αρκετά..

kidenio μια χαρούλα τα μωρούλια σου!

mama82 σε δημόσιο θα κάνω και εγώ το ντόμπλερ και δεν θα πληρώσω κάτι. πως σου φάνηκαν τα μαθήματα ανώδυνου τοκετού?

Link to comment
Share on other sites

κριστα εμενα ηταν 4120 και 55 ποντους μου εκανε τομη και παρ όλα αυτα επειδη ειχε πλαταρες σκιστηκα αλλα αν δεν μου το λεγαν δε θα το καταλαβαινα καν ειχε κανει τελεια δουλεια ο γιατρος. τωρα το δευτερο μου λεει γυρω στα 3800 με 4000 μου είπε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια! Γυρίσαμε κ εμεις απο τον γιατρό! Ολα καλα! 2300 ο μικρός κ 2100 η μικρη! Να δούμε πως θα τα βγάλω... Κ εγω για το νοσοκομείο πηρα τένα βρακάκι αλλα κ τις σερβιέτες. Οτι με βολέψει.

Καλά μιλάμε super!!!! Μεγάλα μωρά!!!!

Φτου φτου τα πουλάκια μου!

Έκανε καμιά πρόβλεψη ο γιατρός για τη γέννα; Ημερομηνία εννοώ.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Cristab πολυ ωραία τα μαθήματα έχω λύσει πολλές απορίες και έχω ας πούμε πάρει κουράγιο με το θέμα του τοκετού, βεβαία εκείνη η ωρα θα δειξει πως θα μαι....

Πω πω!!! Μεγαλα μωρά!!! Χαράς το κουράγιο σου Σαγκρε!!! Χαλαλι όμως στα μαγκάλια!!! Αύριο μεθαύριο θα στέκονται διπλά σου και δεν θα κοντεύει μύγα!!! Χαχα


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω Σανγκρε έτοιμοι για σχολειο κ οι δυο! Φαντάζομαι ποσο ζοριστηκες να τα βγάλεις... Κ μένα η μικρη βγήκε 4 κιλα κ 53εκ. Ειχα αρκετά ράμματα κ εκανα αρκετό καιρό να αναρρωσω. Εγω οσο πλησιάζει ο καιρός προσπαθώ να με φανταστώ κ με τα τέσσερα... Αδυνατον!

Τώρα ο γιατρός μου ειπε οτι επειδή ολα φαίνονται να πηγαίνουν καλα θα περιμένουμε μεχρι την 38η εβδομαδα! Τον ρώτησα αν γινεται να βγουν μεχρι την 37η κ είπαμε οτι θα το δούμε την επόμενη φορά που θα πάω στις 4 Μαΐου. Νικηαντωνια εσυ τι κανεις; Τα μικρουλια σου;

Μαμα82 ειναι όντως λιγο πιο δύσκολα απ οτι με ενα αλλα οχι τίποτα δραματικό. Ίσως ειμαι τυχερή. Πάντως θυμάμαι την μεση μου να ποναει πολυ περισσοτερο με τις κόρες μου! Η μεγαλύτερη δυσκολία που εχω ειναι ο ύπνος. Δεν βολεύομαι με τιποτα!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

sangreluna παίδαρους βγάζεις!!! εμένα πρόβλεψη για τον δεύτερο δεν έχει κάνει...είδωμεν!

και εμένα η μέση με ζορίζει πολύ και στον ύπνο δεν βολεύομαι ιδιαίτερα. σκέψου εσύ kidenio που έχεις 2 μωράκια και μάλιστα μεγάλα μωράκια! υπομονή... τουλάχιστον θα είναι μια χαρά στο βάρος τους!

κορίτσια τις τελευταίες μέρες παρόλα τα μαγνήσια που παίρνω κάνω έντονες συσπάσεις. προετοιμάζεται το έδαφος απ'ότι φαίνεται. εσείς συσπάσεις έχετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε καλα τωρα οχι να το παινευτω κουκουβαου χιχιιχιχχι! ναι βρε κριστα κι εγω τα ιδια ενα καρο μαγνησια και οι συσπασεις εκει ε εχουμε κι ενα ογδοο μηνα ε οι μπραξτον πως τις λενε ειναι εδω αντε η ουρα μας εμεινε

Link to comment
Share on other sites

Πωπω Σανγκρε έτοιμοι για σχολειο κ οι δυο! Φαντάζομαι ποσο ζοριστηκες να τα βγάλεις... Κ μένα η μικρη βγήκε 4 κιλα κ 53εκ. Ειχα αρκετά ράμματα κ εκανα αρκετό καιρό να αναρρωσω. Εγω οσο πλησιάζει ο καιρός προσπαθώ να με φανταστώ κ με τα τέσσερα... Αδυνατον!

Τώρα ο γιατρός μου ειπε οτι επειδή ολα φαίνονται να πηγαίνουν καλα θα περιμένουμε μεχρι την 38η εβδομαδα! Τον ρώτησα αν γινεται να βγουν μεχρι την 37η κ είπαμε οτι θα το δούμε την επόμενη φορά που θα πάω στις 4 Μαΐου. Νικηαντωνια εσυ τι κανεις; Τα μικρουλια σου;

Μαμα82 ειναι όντως λιγο πιο δύσκολα απ οτι με ενα αλλα οχι τίποτα δραματικό. Ίσως ειμαι τυχερή. Πάντως θυμάμαι την μεση μου να ποναει πολυ περισσοτερο με τις κόρες μου! Η μεγαλύτερη δυσκολία που εχω ειναι ο ύπνος. Δεν βολεύομαι με τιποτα!

Αν δεν είχα το άγχος όλα θα ήταν καλύτερα!!

Είμαι πολύ πεσμένη, διάθεση καμία αφού σκέφτομαι ότι τα μωρά θα βγουν κακομούτσουνα. Πέρασα και μία ίωση, τώρα άρχισε η αλλεργία της άνοιξης....φεύγει το ένα έρχεται το άλλο.

Η κοιλιά δεν μαζεύεται πλέον και δεν βολεύεται πουθενά.

Ο ύπνος δύσκολος.

Θα σε πάει μέχρι τέλος ε; Πως θα την παλέψεις; Εγώ με τίποτα.

Μετράω τις μέρες σαν φαντάρος αλλά αυτό είναι χειρότερο.

Ουφ!!!!! Παρασκευή Doppler κ Δευτέρα υπέρηχο στον κανονικό μου γιατρό.

Είμαι περίεργη να δώ το βάρος τους κ εννοείται ότι όλα βαίνουν καλώς.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω κοριτσια εχω αρκετές συσπασεις τις τελευταίες μερες κ όλο κ πληθαίνουν κ οι κραμπες στα ποδια... Ποσο μαγνήσιο παίρνετε την ημέρα;

Εγώ 4 παίρνω. Κράμπες ακόμα δεν έχω αλλά νομίζω ότι πονάνε καμιά φορά τα κόκαλά μου, στη λεκάνη κυρίως. Ο γιατρός τι σου είπε για τις συσπάσεις;


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες ☺

πωπω μηνυματα απο χθες ποση ωρα διαβαζω τα νεα σας.χαιρομαι που ολα τα

μπεμπακια εινσι μια χαρα.εγω σημερα πηγα για τον υπερηχο.τελικα η μπεμπα

κλωτσαει εκει με τα ποδαρακια της.κ εκεινη την στιγμη ειχε τα ποδαρακια της

εκει.χαλαλι της ομως.αλλα αυτη που μου εκανε τον υπερηχο κιλερ.με πατησε αρχικα τοσο δυνατα κ αμεσως της λεω με πονατε κ ειμαι κ εγκυος.κ τοτε λεει α ειστε εγκυος.κ να πω δεν εχω κοιλια ,σαν να καταπια καρπουζι .τελος παντων.

σημερα πηρα κ αδεια κ καναμε με τον ανδρα μου πολλες εξωτερικες δουλειες.

κ το καλυτετο μπηκαν κ ολας τα χρηματα του επιδοματος.

ειδα πολλες που αναφερατε κραμπες.εγω ευτυχως τιποτα ακομα.

σημερα η μπεμπα με εχει τρελανει σε σημειο να γελαω μονη μου.

αυτα για σημερα.

ομορφο βραδυ σε ολες μας.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...