Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια!Το καλοκαίρι σας προσκαλώ για διακοπές στα Χανιά να φαμε και γαμοπίλαφο!!!!Μεγάλο σπίτι έχουμε θα βολευτούμε όλες!!!!Εσείς εμείς οι άντρες μας τα νινάκια μας όλοι!!!!!

Δεσποινιώ μου Ηρακλειώτισσα και δεν τιμάς το φαγάκι το παραδοσιακό;;Φτου σου!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:Έλα να σου φτιάξει η πεθερά μου πιλάφι να τρως και να μην χορταίνεις γτ εγώ στο πιλάφι άχρηστη!Κουλή παιδί μου εντελώς!!!!

Clelia μου δεν ξέρω θα μάθω σε μια βδομάδα ακριβώς!!!!!Δεν αγχώνομαι για τον τρόπο που θα γίνει κολπικά η κοιλιακά απλά θελω να σταματήσω τον κολπικό!!!Τον μισώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τον σιχαίνομαι!!!!Δεν μ'αρεσει!!!!Νομίζω οτι το παράκανα...Και ξέχασα τι άλλο ήθελα να πω!!!!Μπράβο μου!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ναι θυμήθηκα!!!!Ναι με αντισυλλιπτικά!!!Αφού έλεγα οτι κάποιος μου κάνει πλάκα!!!!!Δεν το πίστευα μέχρι που το είδα!!!Και το μωλό ξέρεις τώρα μες την περηφάνια!!!!Οτι είναι ποοοοοοοοολύ καρπερός!!!Ασε ενα ψώνιο παντρεύομαι αλλα τι να κάνω τον αγαπαω!!!

Και χωρις αντισυλληψη παλι τα ιδια θα ελεγε να εισαι σιγουρη!!! ολοι ιδιοι ειναι!!! οπως καταλαβες εχουμε πήξει στις ψωναρες παιδακι μου!!!! μας στραβωσε ο ερωτας!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας τρελοκοριτσα!!!

τι κανετε?ωραια νεα σας διαβαζω και χαιρομαι πολυ!!!

μανου ευχομαι ολα να πηγαινουν καλα.Σε σκεφτομαστε.

κοριτσια ειναι πολυ λογικο ακομη η κοιλιτσα μας οταν ξαπλωνουμε ανασκελα να εξαφανιζεται.ποσο νομιζετε οτι πιανουν 6-7 εκατοστα πιθαμη???εμενα κ αρχισε να ψιλοφαινεται οταν ειμαι ορθια,εσεις σε λιγο καιρο!!!παντως δεν ειναι καλο να ξαπλωνουμε ανασκελα γιατι ετσι περιοριζουμε το οξυγονο του μωρου μας.

απο ετοιμασιες λεω να κανω κουλουρακια κ να βαψω αυγα (τι χρωμα????)χχαχα,τσουρεκακι θα μου κανει η μαμα μου.

Φιλακια


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέεεεερα!!

Νένα, σε σκεφτόμουν χθες. Τι κάνει το νινί? Άρχισε να κλωτσά?? Θυμάμαι που όταν ήσουν στην εβδομάδα που είμαι τώρα έγραψες ότι ένιωθες το νινί να στριφογυρίζει κλπ. Κάθε φορά που είμαι ξαπλωμένη και νιώθω κάτι, προσπαθώ να καταλάβω αν είναι πονάκι, εντεράκι ή το νινάκι!! Επίσης εγώ να σου πω ότι φαίνομαι πλέον και όρθια (μην φανταστείς καμιά κοιλούμπα). Και ενώ εμένα μου φαίνομαι χοντρή, όσοι με ξέρουν ψυλλιάζονται ότι αυτό το μικρούουουουλι φουσκωματάκι είναι γκαστριάς! :D

hroukaki απίθανη η απέχθειά σου για τον κολπικό υπέρηχο :D!! Υπομονή, δεν θα το κάνεις πολύ συχνά πλέον. Νομίζω κολπικά θα μετρούν τον τράχηλο, σε 15 μέρες που θα πάω στον γιατρούλη μου θα τον ρωτήξω!! Να σε πω: πέρασαν οι κράμπες που έλεγες? Βοήθησε το μαγνήσιο??

Μιλάει και η Δέσποινα για το 1,5 κιλάκι που πήρε... Χα!! Μόνο εγώ καβάτζωσα τα 4 κιλά? Ευελπιστώ κατά την διάρκεια της εβδομάδας να χάσω το 1 (διότι 1 κιλό παίζει πάντα πάνου κάτου), αλλά δεν... Μόνο εγώ η χοντρή έχω πάρει 3-4 κιλά?????????


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Μανου καλή επιτυχία στις εξετασεις σου

Κι εγω κουλουρακια και αυγα θα ετοιμασω, ενω τσουρεκι θα μας φτιαξει η μαμα μου

Δεσποινα απαιχτος ο Παρλιαρος!!Και να φανταστεις ειμαι του αλμυρου εγω αλλά με τετοια γλυκα που κάνει δεν μπορω να αντισταθω!!!

Εγω συμφωνα με τη ζυγαρια του γιατρού εχω βάλει 1 κιλό ενω με τη δικη μου που ειναι ηλεκτρονικη εχω βάλει 2,5 :confused::confused:

Η κοιλιτσα φαινεται πολύ λίγο, μιας και ημουν πλάκα..Τωρα αρχιζει και δειχνει και ενω τα παντελονια ακομη με χωραν μετα βιας, εχω σταματησει να τα φοραω εδω και μια εβδομαδα..Αγορασα ενα πντελονακι benetton για εγκυες, εχω και απο τον μικρο μου καποια ρουχα και την Πέμπτη που θα πάμε στο κεντρο θα κοιταξω να πάρω και τπτ αλλο αν μου αρεσει..

Ωραια ειναι στο σπίτι με εναν ταρζαν, να μ'άφηνε να κανω και καμια δουλεια καλά θα ήταν..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου και νινακια!!!!:P:p

Καλε τι πολλα που γραψατε παλι για να δω θα πω την γνωμ η μου σε ολα ή θα μου ξεφυγει κανενα:roll::roll:

Λοιπον εχουμε και λεμε:

-στηλτε μου και μενα το καημενο που ειμαι ξαπλα κουλουρακια και τσουρεκακια που τοσο μου αρεσουνε!!!γιαμ γιαμ γιαμ!!!νοικοκυρες μου εσεις!!:mrgreen:

-για κοιλια να μην μιλησω καλυτερα γιατι καθε μερα την κοιταω και την ξανακοιταω αφου ο αντρας μου μου λεει θα την ματιασεις με τοσο κοιταγμα!!εκτος απο το λιγο που ειχε κανει στην αρχη δεν εχει ξανακουνηθει εκει......μεγαλωσε καλε λιγο της λεω...τιποτα αυτη....καθε εβδομαδα που ερχεται λεω αυτην την εβδομαδα θα μεγαλωσει:roll: και εμενα μου ειπανε οι παλιες οτι φταιει που δεν εχω βαλει κιλα αλλα εγω δεν της πιστευω...θελω κοιλιτσα και νινακι να κουνιεται μεσα:mrgreen:

-αααα για το υπερηχο και εμενα απο την αυχενικη και μετα αρχισαν απο επανω μεχρι τοτε απο κατω μου εκανε.προσπαθουσε να εισβαλει στο δασος:oops::oops:τωρα που ειπα δασος εσεις τι κανετε με αυτο το θεμα??εγω εκανα αποτριχωση πριν και τωραδεν θελω να βαλω ξυραφι

τι ξεχασα???


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αποτρίχωση κάνω από το 2005 με laser ΠΑΝΤΟΥ!! Μέχρι πρότινος έκανα πλέον 1 φορά κάθε 6-8 μήνες. Που σημαινει ότι τώρα έχω απειροελάχιστες τριχούλες και δεν ασχολούμαι μαζί τους.

Άντε στο μπικίνι ή στις μασχάλες που επιμένουν περισσότερο να χρησιμοποιήσω ξυριστική (όχι αποτριχωτική) μηχανή, και αυτό μια φορά κάθε 2 εβδομάδες. Δεν χρειάζομαι παραπάνω...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Αποτρίχωση κάνω από το 2005 με laser ΠΑΝΤΟΥ!! Μέχρι πρότινος έκανα πλέον 1 φορά κάθε 6-8 μήνες. Που σημαινει ότι τώρα έχω απειροελάχιστες τριχούλες και δεν ασχολούμαι μαζί τους.

Άντε στο μπικίνι ή στις μασχάλες που επιμένουν περισσότερο να χρησιμοποιήσω ξυριστική (όχι αποτριχωτική) μηχανή, και αυτό μια φορά κάθε 2 εβδομάδες. Δεν χρειάζομαι παραπάνω...

πω πω τι τελεια!!!!!!!!!ααχ παντα ελεγα να το κανω και εγω αυτο αλλα απο αναβολη σε αναβολη οριστε τωρα η ζουγκλα:rolleyes:

αλη αλη και τρισαλη:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Hola muchacitas!!!!!!!!!!!! Τι κανετε? Κεφια βλεπω σημερα και μου αρεσει.

Πριν απο οτιδηποτε αλλο, να πω ΜΑΝΟΥ ειμαστε μαζι σου και σε σκεφτομαστε!!!

Chris εγω ετσι κι αλλιως εκκαθαριζω την περιοχη (με πιανεις?) με ξυρισμα, αλλα ειχα προσφατα μια συζητηση με τον γιατρο και μου ειπε ειδικα τωρα το καλοκαιρι το ξυρισμα επιβαλλεται με ξυραφακια μιας χρησεως για αποφυγη μυκητιασης, επισης οχι σαπουνια και αφρολουτρα και εννοειται βαμβακερα εσωρουχα.

stone δεν ηξερα οτι η benneton εχει ρουχα για εγκυους, θα το κοιταξω!!

hroukaki ευχαριστουμε για την προσκληση, δεν εχω παει ποτε Κρητη(ναι ναι βριστε με) και θελω τρελα να παω!!! Του χρονου το καλοκαιρακι πρωτα ο Θεος, μπορει και να συναντηθουμε! ;)

νενακι εχεις δικιο, ενα τοσο δα ανθρωπακι τι χωρπο να πιασει...? Αντε θα περιμενουμε για να δουμε. Οσο για τα αυγα, κοκκινα! Θελει και ρωτημα??? :D

clelia μπηκα στον πειρασμο να φτιαξω τσουρεκι, εχεις καμια ευκολη συνταγη? Το εκανες το δικο σου?? Το πολυ πολυ αν δεν μου βγει καλο, θα το κοψω φετουλες, θα το ψησω και θα εχω ωραιοτατα παξιμαδακια. Ετσι κανει η μαμα μου οταν μας περισσευει τσουρεκι κι αρχισει και χανει την φρεσκαδα του. Οποτε ουτε γατα, ουτε ζημια. Λοιπον η συνταγη που λεγαμε???


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

ellain λογικά αύριο θα το φτιάξω και θα σου γράψω και την συνταγή. Δεν το έχω φτιάξει ποτέ μου, υπ' όψιν. Δλδ δεν ξέρω πώς βγαίνει.. Επίσης δεν είναι τσουρέκι χωρίς μαγιά (όπως είχα γράψει αρχικά), αλλά τσουρέκι χωρίς αυγά.

Σήμερα δεν προλαβαίνω: θα γυρίσω κατά τις 3.30-4.00 σπίτι, θα ξεραθώ, θα ξυπνήσω κατά τις 6.30, θα πάω τον σκύλο βόλτα, θα πάω στον αιματολόγο που έχω ραντεβού 8.15 και θα τελειώσω αργουδερά.

Και θέλω να λουστώ...

Και να αλλάξω σεντόνια και παπλωματωθήκη...

Και κάτι με τριγυρίζει και πονάει το λαιμουδάκι μου και το κεφαλάκι μου και νυστάζω (κλασικό αυτό) και θέλω να κοιμηθώ και να γκρινιάξω (και αυτό κλασικό)

Ουφ


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα τι κάνετε σήμερα μες το κέφι σας βλέπω. μπράβο

κλελια η αποτρίχωση με laser δεν είναι λίγο ακριβή γιατί το σκεφτόμουν και εγώ αλλά θεωρούσα πως η τιμή θα ήταν απαγορευτική.

πάντως τώρα που η κοιλιά είναι ακόμα μικρή το ξυράφι είναι εύκολο μόλις μεγαλώσει λίγο αρχίζουν τα δύσκολα που δεν μπορείς ούτε να σκύψεις να δεις εκεί μιλάμε πλέον για πυκνόφυτο δάσος:tongue::tongue:.

εγώ σήμερα έχω σίδερο και θα αρχίσω να ετοιμάζω τις βαλίτσες μας για αναχώρηση:)

ωραιες συνταγές για τσουρέκια και κουλούρια έχει και στο σαιτ συνταγές της παρέας και κάποιες είναι και εύκολες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαράκι ναι, είναι ακριβή γι' αυτό και χαίρομαι που την ξεκίνησα μικρούλα και δεν είχα υποχρεώσεις και τώρα πια είμαι σαν την σπανή ένα πράγμα.

Ενδεικτικά σου αναφέρω τιμές από την δερματολόγο μου που είναι ειδικά για εμένα: πόδια-μπικίνι=600 ευρώ (2 ώρες δουλειά όμως) την φορά, μασχάλες=80-100ευρώ την φορά (δεν θυμάμαι ακριβώς επειδή ξεκίνησα αυτά τα σημεία πιο μετά). Τα παραπάνω στην αρχή έπρεπε να τα κάνω κάθε 2,5 μήνες.

Πλέον κάνω κάθε 8 μήνες και μου παίρνει για όοοοοοολο το σώμα 350 ευρώ την φορά (μιλάμε για τρίχες μετρημένες, σίγουρα έχω ανάγκη ακόμη στις μασχάλες και στο μπικίνι, αλλά και σε αυτά τα σημεία δεν είναι επιτακτική αυτή αη ανάγκη). Εν τω μεταξύ όταν βλέπει καμιά τριχούλα στην κοιλιά, την χτυπάει. Όπως και στα μούτρα. Όπου βρει, χτυπάει.

Σαν έγκυος ούτε για πλάκα δεν κάνω laser, δεν με αφήνει η ίδια (ούτε και εγώ θέλω, λέμε τώρα). Υπομονή μερικούς μήνες, σιγά τα αυγά...

Και μην φανταστείς πως είχα τρελλό χρήμα το 2005. Στην αρχή τραβούσα χρήματα από πιστωτική κάρτα. Βλέποντας όμως τώρα το αποτέλεσμα (είχε αρχίσει να φαίνεται μετά από 1 χρόνο περίπου) λέω ότι αξίζει τον κόπο αν έχεις μια δουλίτσα και δεν έχεις υποχρεώσεις. Ή αν έχεις υποχρεώσεις και είσαι διατεθειμένος να επενδύσεις στον εαυτό σου.

Προσωπικά είμαι πολύ ψώνιο σε αυτά, έχω κάνει και laser στα μάτια (2 φορές), είμαι διατεθειμένη αργότερα να κάνω ανόρθωση στήθους, να φτιάχνουμε αυτά που χαλάνε βρε αδερφέ :D :D


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα νοικοκυρούλες μου!!!

πωπω τι νοστιμιές γεύομαι!!! τέλεια τα νεα απ' όλες και με πολύ καλή διάθεση και χαίρομαι!!

εγώ χθες το απόγευμα πήγα για αποτίχωση! κερί κάνω εδώ και 12 χρόνια! κάθε 3 μήνες πηγαίνω και κάνω μπικίνι και ΄γάμπες. το καλκαιράκι κάθε 1,5 μήνα. είμαι ξανθούλα, δε χρειάζομαι παραπάνω. για lazer εν το χω σκεφτεί ποτέ, αλλά αν συμφέρει, γιατί όχι! για πείτε πληροφορίες!

σήμερα το απόγευμα θα πάω στη μανούλα μου να κάνουμε τσουρέκια και κουλουράκια! θα πάρω και αυγουλάκια χωριάτικα απο τον αγαπημένο μου θείο για να βάψω καμιά 10αριά αυριο. τέλειωσα με τα μαθήματα σας το πα??? είμαι πολύ χαρούμενη!

μαράκι για που με το καλό? να ζηλέψουμε?

κλέλια το τσουρέκι χωρίς αυγά το έκανε η πεθερά μου από μια συναγή που είδε στην tv.. αν είναι το ίδιο είναι τέλειο! γίνεται μαστιχάτο και νόστιμο. μόνο βάλε λίγη παραπάνω ζάχαρη...

αύριο μετά την εκκλησία λέω να πάω για ψώνια! να πάρω κανένα φαρδουλακι! κανένα παντελόνι με λάστιχο ή κάτι τέτοιο.. βλέπουμε...


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!τι κανετε??

χτεσ πηγα στο ντοκτορι!!!ολα καλα!!μου ειπε να μην κατεβω την νεα τριτη για επαναλληπτικο και αν θελω να κανω το Α ΤΕΣΤ!παρολα αυτα ουτε αυτο θα κανω γιατι και περσυ με αυτο την πατησα και ετρεχα αρων αρων για αμνιο!!!!κ ο ιδιοσ ο γιατροσ παντωσ μου ειπε οτι πιο πολυ θα μασ μπερδεψει αυτο!!αρα παμε πρωτα ο Θεοσ για β επιπεδου!!

οσο για ετοιμασειεσ προχτεσ εκανα τα κουλουρακια μασ !!σημερα εφτιαξα τα τσουρεκια μου!!!!!!!ακομα ψηνονται βεβαια!!!η δοση που ειχα ομωσ ειναι για 3 κιλα αλευρι!!!!!με βοηθησε χτεσ η μαμα μου στο ζυμωμα για να μην ζορισω την πριγκιπισσα νουμερο 2 , και σημερα σηκωθηκα ,τα επλασα και απο τισ 9 τα ψηνω!!!τα αυγουλακια πιο μεσημερι!μια χαρα πετυχαν!

ο γενικοσ ακομα συνεχιζει.

chris moy makari na mename pio konta na soy estelna apo ola osa etoimasa!!!!!!!!!

αυτα!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...