Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα και απο εμενα κοριτσια..μπηκα σημερα να σας γραψω τα χρονια πολλα και δυστυχως απελπιστηκα..δεν ειναι πασχα αυτο...καθομαι και κοιταω την κορουλα μου και σκεφτομαι το μπεμπη και οσα τραβηξαμε μεχρι τωρα και νοιωθω απεραντη θλιψη..δεν ξερω αν διαβασατε στο φορουμ για τον παναγιωτακη της annina..ειναι πολυ αδικο ρε γαμωτο...γεννησαμε μαζι..διαβαζαμε νεα τοσο καιρο και καμια μας δεν περιμενε αυτη την καταληξη..

σας τα γραφω αυτα γιατι πρεπει ως μανες και ως μελλουσες μανουλες να σκεφτουμε ολα τα παιδια που υποφερουν και χανουν τη ζωη τους τοσο αδικα..

θελω να σας παροτρυνω οταν με το καλο γεννησουμε και επανελθουμε σωματικα να σκεφτουμε ολες να γινουμε δοτες μυελου των οστων..υπαρχουν πολλα παιδια που υποφερουν και πολλες ζωες που μπορουν να σωθουν για να μην υπαρξει ξανα τετοια αδικια...

ντρεπομαι που επρεπε να ζησω (εστω και μεσω ενος φορουμ) κατι τετοιο για να σκεφτω να γινω δοτης...

συγνωμη αν σας μαυρισα την ψυχη αλλα δεν μπορουσα να γραψω κατι αλλο..σας εχω πει οτι δεν πιστευω στο θεο..πιστευω ομως στον ανθρωπο..και πιστευω οτι ολοι μπορουμε να γινουμε καλυτεροι..

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Δεσποινάκι!!

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!!

Και εγώ διάβασα σήμερα το πρωί για την ιστορία του Παναγιωτάκη... Είχα δει τον τίτλο τόσο καιρό, την Αννίνα δεν την ήξερα, δεν είχα διαβάσει το θέμα... Στην φάση που είμαι δεν θέλω να διαβάζω τέτοια πράγματα διότι επηρεάζομαι και δεν θέλω να συνεχίσω να γράφω, τέσπα...

Σήμερα διάβασα όλο το θέμα από την αρχή... Όντως αυτός ο μικρός άγγελος με επηρέασε και κυρίως βλέποντάς τον στο avatar της Αννίνας...

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι τα παιδιά μας μονίμως παλεύουν... Μονίμως, από έμβρυα ακόμα... Πολλές κοπέλες που (ευτυχώς) δεν έχουν βιώσει αποβολές κλπ δεν μπορούν να το καταλάβουν και πιστεύουν πως οι εγκυμοσύνες είναι κάτι φυσιολογικό, κάτι απλό-απλούστατο, κάτι που πάντα έχει θετική έκβαση κλπ.

Εγώ όμως μπορώ να πω ότι τα μωρά μας από 2-3 εβδομάδων κυριολεκτικά αγωνίζονται να κρατηθούν στην ζωή και να μας βρουν... Μάλλον κάποια πράγματα καλό είναι να μην τα ξέρεις (πόσο μάλλον να τα έχεις ζήσει) ώστε να μην έχεις τέτοιο πανικό (όχι άγχος, αυτό το στάδιο το έχουμε προσπεράσει πλέον)...

Γιατρός δεν είμαι και από ό,τι κατάλαβα ένα χειρουργείο που έκαναν στο μωρό δεν πέτυχε. Η κατάσταση θα είχε άλλη έκβαση με βλαστοκύτταρα??


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε όλες και Χρονια Πολλά, Χριστός Ανέστη!!!!

Σας εχασα αυτες τις μερες, ελπίζω να ειστε ολες καλά και να περασατε όμορφα

Εγω σημερα στη δουλεια, θα προσπαθησω να σας διαβασω και να επανέλθω

Τα τραγικα νεα για τον μικρο μας Παναγιωτη όλους μας ταραξαν..

Ας προσεχει το αγγελακι μας ολα τα παιδακια του κόσμου


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια και οσες επιστρεψατε απο βολτες περιμενουμε τα νεα σας!!!

Εγω κοριτσια την ιστορια με τον Παναγιωτακη δεν την εχω διαβασει και ουτε σκοπευω να την διαβασω.Δεν θελω να μαθω δεν ειμαι σε ψυχολογικη κατασταση για να συγκεντρωνω και αλλες δυσαρεστες πληροφοριες στο μυαλο μου.μπορει αυτο που λεω να μην σας αρεσει αλλα πραγματικα εχω κανει 2 αποβολες και ειμαι ηδη παρα πολυ αγχωμενη για την εγκυμοσυνη που νομιζω οτι κατι τετοιο θα με σακατεψει συναισθηματικα.Θα σας παρακαλουσα λοιπον να μην γραψετε πολλες λεπτομερειες.Συγνωμη δεν θελω να σας νευριασω αλλα δεν μπορω:-(


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστος Ανεστη και απο μενα και χρονια πολλα!!Ελπιζω να περασατε ομορφα κι ευχομαι του χρονου να περασετε ακομα καλυτερα με τα ομορφα μικρα μωρακια σας αγκαλια!!

Δεν θυμαμαι ολα οσα γραφτηκαν τοσες μερες που ειχα να μπω, αλλα θα σχολιασω ενα που μου εκατσε: CLELIA αγορασες ρουχα του σκουλιου?????????????? Θα τρελαθω!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ!!!

Οσο για την ιστορια με τον Παναγιωτακη, δεν θα σχολιασω τιποτα σεβομενη την επιθυμια της chris. Μακαρι μονο να ξυπνησουμε ολοι και να μπαινουμε που και που στην θεση των αλλων για να καταλαβαινουμε τον πονο τους και να μαθουμε να βοηθαμε....

Χριστινακι καλως ηρθες στην παρεα και σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες!!!

Τελος, ουτε εγω εχω κοιλιαααααααα σνιφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Επεξεργάστηκαν by ellain

Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστος Ανεστη και απο μενα και χρονια πολλα!!Ελπιζω να περασατε ομορφα κι ευχομαι του χρονου να περασετε ακομα καλυτερα με τα ομορφα μικρα μωρακια σας αγκαλια!!

Δεν θυμαμαι ολα οσα γραφτηκαν τοσες μερες που ειχα να μπω, αλλα θα σχολιασω ενα που μου εκατσε: CLELIA αγορασες ρουχα του σκουλιου?????????????? Θα τρελαθω!!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ!!!

Οσο για την ιστορια με τον Παναγιωτακη, δεν θα σχολιασω τιποτα σεβομενη την επιθυμια της chris. Μακαρι μονο να ξυπνησουμε ολοι και να μπαινουμε που και που στην θεση των αλλων για να καταλαβαινουμε τον πονο τους και να μαθουμε να βοηθαμε....

Τελος, ουτε εγω εχω κοιλιαααααααα σνιφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Καποια μολις μπηκε στον τεταρτο μηνα???ellain κοιτα το τικερακι σου εκλεισες τον τριτοοοοοοοοο!!!!:mrgreen::mrgreen:

Σε ευχαριστω πολυ που δεν σχολιαζεις αλλα δεν θελω να ειμαι κατι σαν λογοκρισια εδω μεσα πειτε οτι θελετε απλα μην πειτε λεπτομερειες καλα??:roll::roll:και παλι ευχαριστω!!!

αααα και εσυ ακοιλη παιδι μου??ολες μαζι μαλλον θα φουσκωσουμε:rolleyes::tongue:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΔΙΤΣΕΣ ΤΟΥ OCTOBER POWER ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

καλημέρα λοιπόν και από μένα! χάθηκε για καμιά βδομάδα, το ξέρω... τι να κάνω... τραπέζια, ψησίματα, μετακομίσεις... πωπω! δεν μπορώ! πολύ πίεση! ευτυχώς που έχουμε και πολύ βοήθεια!

διάβασα τα νέα σας και χαίρομαι που είστε όλες καλά! χαίρομαι και για τη μανού που επέστρεψε δυνατή!

κλείνω προσ το παρόν να κάνω καμιά δουλίτσα! έχω να μαζέψω όοοοολα α αρχεία από το γραφείο σε κούτες για να τα μεταφέρουν τα αντράκια μου στο καινούριο! και να κανονίσω για κάποια μαθήματα με νέους μαθητές! όλα τα 'χε η μαργιωρή!! θα τα πούμε αργότερα!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Καποια μολις μπηκε στον τεταρτο μηνα???ellain κοιτα το τικερακι σου εκλεισες τον τριτοοοοοοοοο!!!!:mrgreen::mrgreen:

Σε ευχαριστω πολυ που δεν σχολιαζεις αλλα δεν θελω να ειμαι κατι σαν λογοκρισια εδω μεσα πειτε οτι θελετε απλα μην πειτε λεπτομερειες καλα??:roll::roll:και παλι ευχαριστω!!!

αααα και εσυ ακοιλη παιδι μου??ολες μαζι μαλλον θα φουσκωσουμε:rolleyes::tongue:

chris σε καμια περιπτωση δεν τιθεται θεμα λογοκρισιας, καταλαβαινω οτι η ψυχολογια της καθεμιας ειναι ευαισθητη και ενδεχομενως δεν αντεχει ορισμενα δυσαρεστα γεγονοτα, σαφως και δεν ειναι οτι δεν λυπασαι και δεν πονας για καθε παιδακι που χανεται και αυτους που μενουν πισω. Νομιζω οτι ολες οι κοπελες θα συμφωνησουν σε αυτο.

Οσο για τον μηνα, τον εκλεισα???? Δεν ξερω, εχω μπερδευτει τελειως!!! Νομιζα οτι τον κλεινω καθε 11 του μηνα, δηλαδη απο την ΠΗΤ που ειναι 11/10. Ουφ... δεν ξερω,δηλωνω ασχετη και ....ακοιλη!!!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

chris σε καμια περιπτωση δεν τιθεται θεμα λογοκρισιας, καταλαβαινω οτι η ψυχολογια της καθεμιας ειναι ευαισθητη και ενδεχομενως δεν αντεχει ορισμενα δυσαρεστα γεγονοτα, σαφως και δεν ειναι οτι δεν λυπασαι και δεν πονας για καθε παιδακι που χανεται και αυτους που μενουν πισω. Νομιζω οτι ολες οι κοπελες θα συμφωνησουν σε αυτο.

Οσο για τον μηνα, τον εκλεισα???? Δεν ξερω, εχω μπερδευτει τελειως!!! Νομιζα οτι τον κλεινω καθε 11 του μηνα, δηλαδη απο την ΠΗΤ που ειναι 11/10. Ουφ... δεν ξερω,δηλωνω ασχετη και ....ακοιλη!!!

Κατσε και εγω μπερδευτηκα τωρα εμενα μου ειπαν οταν κλεισεις την 13 οχι την 12 εβδομαδα μπενεις στον 4 εσυ εισαι 13 και 1 μερα αρα εχεις δικιο εγω την εκανα την μ.....ια την 13 την κλεινεις οταν την γεμισεις ε???πω πω πως τα εχω κανει ετσι στο μυαλο μου καλε:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χριστοσ ανεστη κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!και του χρονου ολεσ αγκαλιτσα με τα ζουζουνακια μασ!!!!!!

εχω να γραψω μερεσ,εμπαινα σασ διαβαζα αλλα δεν μπορουσα να γραψω..εχω στεναχωρεθει πολυ με τον μικρο αγγελο, και οσο φανταζομαι την μανουλα του μου ερχετε τρελα...

κι εμεισ τα περασαμε πολυ ωραια!!!!η αγγελικουλιτσα μου ηλθε και στην Ανασταση...δεν φοβηθηκε καθολου τισ κροτιδεσ!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένες μου Gastro Κόρες του OCTOBER POWER!

Χρόνια Πολλά!!!!!!!!!

"μπήκα" ίσα ίσα για να σας ευχηθώ Χριστός Ανέστη!!!!!!!

θέλω να σας ευχαριστήσω για την συμπαράσταση σας και για τις ευχές σας

είμαι στα δύσκολα ακόμα..... σιγά σιγά .... θα στρώσω που θα πάει???

πήρα αδιάβροχη μάσκαρα και είμαι πιο μπλαζέ τώρα χα χα χα

(κλαψίγελος....)

έχω και ευχάριστα! γέννησε η αδελφή μου ένα κούκλο (ΚαραΡόζ!!!!)

όταν τον κράτησα στην αγκαλιά μου ένοιωσα αισιόδοξη για πρώτη φορά!

σας σκέφτομαι πολύ και σας εύχομαι τα καλύτερα που έρχονται στην αγκαλίτσα σας και εγώ θα πάρω σβάρνα τα μαιευτήρια να σας επισκεφτώ!!!!!!!! (μπορεί με την βοήθεια του Θεού να είμαι έγκυος τότε και όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά)

σας φιλώ και σας σας σκέφτομαι κάθε μέρα!

(αλλά δεν μπορώ να μπαίνω εδώ το καταλαβαίνετε)

να έχετε μία υπέροχη GASTRO ΜΕΡΑ!

το αδιάβροχο ... ψάρι σας

Link to comment
Share on other sites

Τσιπουρίτσα!!!!

Αληθώς Ανέστη!! Χρόνια πολλά!!

Να χαίρεσαι το ανιψάκι σου!! Να είναι πάντα υγιής, χαρούμενος και ασφαλής!!

Είμαι πολύ σίγουρη πως τον Οκτώβριο θα είσαι πολύ έγκυος και όλο αυτό που πέρασες θα είναι η τελευταία δοκιμασία της ζωής σου!!!

Σε αγαπάμε πολύ-πολύ, πολύ συχνά αναφερόμαστε στο αγαπημένο μας ψαράκι και σου ευχόμαστε τα καλύτερα (καθώς τα άσχημα πέρασαν και δεν θα ξανάρθουν ποτέ-ποτέ-ποτέ...)!!!

Φιλάκια!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσούδια μου!

Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη!!!!!Και του χρόνου με υγεία πανω απ'όλα!

Τσιπούρααααα πόσο χαρηκα που μας έγραψες!Δεν φαντάζεσαι!!!!!!

Λοιπόν μόλις γύρισα απο τον γιατρό!Είμαστε 6.7 ολόκληρα εκατοστά!Έχουμε 2 χέρια και 5 δάχτυλα στο καθένα έχουμε 2 νεφρά ουροδόχο κύστη στομάχι μία καρδιά πολύ γερή και μάλλον είμαστε και αγοράκια!!!!Αυτάαααααααααααααααααα!!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Τσιπουριτσααααα μας γλυκια!!! Σε ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες και ανταποδιδουμε. Επισης να χαιρεσαι το ανηψουδι, και να δεις που πριν καν το καταλαβεις θα βρισκεσαι κι εσυ στην ιδια θεση!! Καλο το κολπο με την μασκαρα, τρελοψαρο!!! Πολλα φιλιαααααααααααααα

ελα βρε hroukaki, καλως το το αγορακι μας, μια χαρα νεα βλεπω!!! μπραβο μπραβο γιατι απ'οτι βλεπω τα κοριτσια μας πηραν φαλαγγι!!αντε να δουμε και οι υπολοιπες τι κρυβουμε!!!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...