Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ellain παιδί μου, τέλεια η σελίδα με τα τσουρέκια και άκρως επεξηγηματική... Αλλά πες μου τώρα αλήθεια: πιστεύεις πως εγώ μπορώ να πλέξω έτσι την ζύμη??? ΕΓΩ??? Η τρυπιοχέρα (όσον αφορά τα γλυκά μόνο)??

Η ζύμη βγήκε σε πολλά σημεία άψητη λέμεεεεε. Είμαι ανεπρόκοπη γέ-ο-βα-γε-ο...

Μου μείναν τα αυγουλάκια που έβαψα χθες. Ξεκίνησα με 10 αλλά μου έμειναν 8. Τα 2 έσπασαν και τα έφαγα :D.

Εν τω μεταξύ χθες ήμουν χάλια-χάλια-χάλια. Με κόλλησε υποθέτω η κόρη της κουμπάρας μου :evil: και επειδή δεν ήθελα να πάρω ντεπόν από την Τετάρτη ήμουν με πονοκέφαλο κλπ. Χθες αν δεν είχα να βάψω αυγά και να φτιάξω το θεϊκότατο τσουρέκι μου :tongue: θα ξάπλωνα από τις 8. Τελικά ξάπλωσα κατά τις 10, κατά τις 11 κοιμήθηκα και σηκώθηκα μετά από σχεδόν 13 ώρες, αφού φοβόμουν να σηκωθώ μήπως εξακολουθώ να έχω αυτό τον φρικτό, φρικτότατο πονοκέφαλο... Τελικά την σκαπούλαρα, αλλά θέλω πάλι ξάπλα, είμαι καταβεβλημένη από την προετοιμασία για το τσουρέκι :tongue:.

Α! Ξέχασα. Μετά που ξύπνησα (επιτέλους) πήρα δωράκι για την ανηψιά μου (μία από τις κούκλες winx, την Bloom) και πήρα 2 ρουχαλάκια για το πατσαβουρόσκυλό μου: 1 μονοκόμματο φορεματάκι που έχει λευκό φανελάκι με μια στάμπα νεκροκεφαλή και γράφει hell on wheels και φουστίτσα παραλλαγής :D και άλλο ένα φανελάκι μπλε ηλεκτρίκ :D.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?

σημερα η πριγκιπισσα νουμερο 2 εκανε αισθητη την εμφανιση τησ........με κλωτσησε!!!!!!!!!!!βασικα ηταν σαν να ειχα εκατονταδεσ πεταλουδιτσεσ που χορευαν μαζεμενεσ μεσα στην κοιλια μου!!!!θυμαμαι και την αγγελικη 14 εβδομαδων την ακουσα1!αντε κοριτσια κι εσεισ με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον να σασ ευχηθω κιολασ!!και του χρονου !!!!!!!!!!να χαιρομαστε ολεσ μασ τισ πανεμορφεσ οικογενειεσ μασ και με το καλο να κρατησουμε στα χερια μασ τα ροζουλικα μωρακια μασ!!!!!!!!!καλη ανασταση!!!!!!!!!!!!!οτι επιθειμειτε!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εφαγες κλωτσιά Ειρήνη!!!! Θέλω και εγώωωωωωωω!!! Αλλά το δικό μου νινί είναι διακριτικό ακόμα...

Πότε θα φάω και εγώ σουτ, εεεεεεεεεεε?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέερα!!

Τρελλή επιτυχία μιλάμε το τσουρέκι, ουουου τι να πω!!

Ενώ έλεγε 20' ψήσιμο εγώ το άφησα άλλα 20' επειδή δεν μου φαινόταν έτοιμο. Και βέβαια ήθελε και άλλο ψήσιμο. Εντωμεταξύ επειδή δεν ξέρω να πλέκω πλεξιδάκια με την ζύμη, το έκανα στρογγυλό και στην ουσία βγήκε σαν ένα μεγάααααλο μπισκότο :D:D!!

Οπότε αυτό είναι το έθιμό μου:κάθε Πάσχα να φτιάχνω από κάτι και αυτό να αποτυχαίνει :D! Κάτι είναι και αυτό, η προσπάθεια μετράει...

hroukaki μην ανησυχείς για το νυφικό. Ούτως ή άλλως τελευταία πρόβα θα γίνει μία εβδομάδα πριν το γάμο, έτσι δεν είναι? Εκτός των άλλων οι μοδίστρες είναι μαθημένες από εγκυούλες που παίρνουν κιλά ή από γυναίκες που επειδή κάνουν δίαιτα συνεχώς τις βρίσκουν πιο αδύνατες από την πρώτη φορά... Δεν ξέρω αν παρατήρησες, αλλά τα νυφικά σε δείχνουν πιο ψηλόλιγνη, οπότε κούκλα θα είσαι και περιμένω και εγώ φώτο από την ημέρα εκείνη...

Τώρα σας μεγάλωσε το στήθος βρε τσούπρες? Εμένα από την αρχή, πριν καταλάβω ότι ήμουν έγκυος να φανταστείτε. Περίμενα να πάω 7 εβδομάδων για να ακούσουμε καρδούλα και αγόρασα στηθόδεσμο 1 νούμερο μεγαλύτερο... Τα είχα που τα είχα... τώρα έγιναν... (εδώ οι καλές αγελάδες).

chris μου πότε θα σηκωθείς από το κρεβάτι?? Στο β' τρίμηνο μπήκες, πότε θα σου πει ο γιατρούλης να σηκωθείς και να κάαααθεσαι?

Καλημερα κοριτσακια!!!!!!:P

Clelia μου γιαυτον τον λογω ποτε δεν εχω προσπαθησει να κανω τσουρεκια!!αρκουμε παντα στα κουλουρακια αλλα δεν συγκρινεται η μυρωδια!!!!καλε μονο που μυρισε ολο το σπιτι σου τσουρεκακι και εκανες το εθιμο φτανει κιολας!!!!Να μαστε γεροι και του χρονου παλι μαζι με τα θηριακια μας!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εμενα ο γιτρουλης μου ειπε οτι απο την Δευτερα μπορω να κααααθομαι κιολας και να κινουμε λιγο παραπανω στο σπιτι!!!βεβαια μεχρι που μου ειπε οτι μπορω να βγω και στο μπαλκονι!!!!σοκαριστικο ε???:tongue::tongue::tongue:

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?

σημερα η πριγκιπισσα νουμερο 2 εκανε αισθητη την εμφανιση τησ........με κλωτσησε!!!!!!!!!!!βασικα ηταν σαν να ειχα εκατονταδεσ πεταλουδιτσεσ που χορευαν μαζεμενεσ μεσα στην κοιλια μου!!!!θυμαμαι και την αγγελικη 14 εβδομαδων την ακουσα1!αντε κοριτσια κι εσεισ με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον να σασ ευχηθω κιολασ!!και του χρονου !!!!!!!!!!να χαιρομαστε ολεσ μασ τισ πανεμορφεσ οικογενειεσ μασ και με το καλο να κρατησουμε στα χερια μασ τα ροζουλικα μωρακια μασ!!!!!!!!!καλη ανασταση!!!!!!!!!!!!!οτι επιθειμειτε!!!!!

Αααααααααααχ και εγω θελω πεταλουδιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε βρε νινακι μου κουνησω να σε καταλαβω να ηρεμησω!!!!:rolleyes:

Κοριτσια εμενα μου εχουνε πει οτι παιζει ρολο λεει αμα ειναι το πρωτο ή το δευτερο και οτι το δευτερο το καταλαβαινεις πιο νωρις αλλα δεν βλεπω να ισχυει!!!:confused:

Ασχετο αλλα ολες ξερετε πανω κατω αν εχτε αγορι ή κοριτσι???:shock:

Αναφερθειτε!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ααααααααα και σε περιπτωση που δεν σας δω ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΟΥΠΡΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!:-P


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!!!:P

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!και του χρονου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολεσ αγκαλια με τα νινακια μασ!!!!!καλη ανασταση!!

Αααααααααααχ και εγω θελω πεταλουδιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αντε βρε νινακι μου κουνησω να σε καταλαβω να ηρεμησω!!!!:rolleyes:

Κοριτσια εμενα μου εχουνε πει οτι παιζει ρολο λεει αμα ειναι το πρωτο ή το δευτερο και οτι το δευτερο το καταλαβαινεις πιο νωρις αλλα δεν βλεπω να ισχυει!!!:confused:

Ασχετο αλλα ολες ξερετε πανω κατω αν εχτε αγορι ή κοριτσι???:shock:

Αναφερθειτε!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ααααααααα και σε περιπτωση που δεν σας δω ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΟΥΠΡΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!:-P

γλυκια μου chris θα τισ νιωσεισ τισ πεταλουδιτσεσ και μαλιστα συντομα!!!!!απλα εγω τισ ενιωσα λιγο νωριτερα γιατι ειναι η τριτη εγκυμοσυνη μου...

οσο για την δευτερη ερωτηση εγω το ξερω ..ειναι κοριτσαροσ!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέεερα!! Χριστός Ανέστη (έγινε η πρώτη ανάσταση ;) )!!! Ό,τι επιθυμείτε!!

Άντε βρε chris να κουνηθείς λίγο να ξεμουχλιάσεις, με το καλό, σιμώνει η Δευτέρα...

Και εγώ ξέρω ότι όσες έχουν κάνει ένα παιδάκι, τα επόμενα τα νιώθουν πιο γρήγορα. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί, αλλά ξέρω ότι ισχύει...

Επίσης στην αυχενική που ρώτησα το φύλο, μου είπε ότι είναι πολύ νωρίς ακόμη, σε 1,5 μήνα θα ξέρουμε, αλλά οι πρώτες ενδείξεις δείχνουν ότι είναι κοριτσάκι (κοινώς: μέχρι να φυτρώσει τσουτσούνι όλα κοριτσάκια τα λέει ετούτος!! :D )


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου Χρονια Πολλα και Καλή Ανασταση ευχομαι σε σας και στις οικογένειές σας. Ελειψα λίγες μέρες πήγαμε στη μανουλίτσα μου και εκεί δεν είχαμε internet για αυτο και χάθηκα και τώρα επιστρέψαμε για να κάνουμε Πασχα με τα πεθερικά μου.

Την Τρίτη κάναμε αυχενική και είδαμε το μαναράκι μας και ηταν κουκλάκι και κούναγε χεράκια και ποδαραράκια και εμενα τα μάτια μου δεν σταματούσαν να τρεχουν, μας έδειξε και το φύλο του είναι ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

Μανου χαρήκα πολυ που όλα είναι καλά τελικά.

Κοριτσακια του Οκτώβρη Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο βρε Γιωτίτσα!!!

Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο!!!

Σας φιλώ όλες, προσπαθώ να σκεφτώ κάτι να βάλω, θηλυκό μεν, να μου πηγαίνει δε!!

ΧΧΧ

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα!!ειμαι μαμα του οκτωβριου 2009 και απλα ηθελα να σας πω να ειστε ολες καλα!!!θυμαμαι τα δικα μου και βλεποντας εσας συγκινουμαι....ο,τι αποριες εχετε αυχενικες β επιπεδου κτλ ρωτηστε...εχω κανει και ληψη τροφοβλαστη και γενικα περασα καμποσα...αλλα το αποτελεσμα μετραει.........να ειστε ολες καλα και να εχεε μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Χριστίνα!!

Χρόνια σου πολλά!! Χριστός Ανέστη!!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου!!

Τι καλά, και εμείς σε 1 χρόνο θα έχουμε ένα κουκλί σαν το δικό σου??? Να το χαίρεσαι, ό,τι επιθυμείς και να σου δίνει μόνο μόνο χαρές!!

Οι δικές μου κλασικές απορίες είναι γιατί γιατί ένα νινί περίπου 8-9 εκατοστών δεν φαίνεται?? Τόσο μεγάλο πραγματάκι και δεν το νιώθω, δεν το βλέπω, τίποτα? Άντε, μερικές εβδομάδες τώρα βλέπω ένα πρήξιμο χαμηλά στην περιοχή της ήβης (α!! και τώρα τελευταία έχω ένα μόνιμο πρήξιμο σε όοοολη την κοιλιά μου η χοντρή) αλλά εγώ νόμιζα ότι θα ήταν πιο δραστικές οι αλλαγές στην 13-14η εβδομάδα...

Επίσης θέλω να μου πεις πώς γίνεται η λήψη τροφοβλάστη. Στην ουσία δείγμα από τον πλακούντα δεν είναι? Πώς γίνεται, κολπικά? Με βελόνα? Εσένα σε πόνεσε? Γίνεται τοπική νάρκωση?

Μια Οκτωβριανή μανούλα έκανε αυτή την εξέταση, όταν το έμαθα βέβαια δεν είχα αυτές τις απορίες, περισσότερο ανησυχία είχα για την ίδια. Μετά που βγήκαν οι εξετάσεις της και είναι τέλειες-τέλειες μου προκλήθηκαν αυτές οι απορίες...

Σε φιλώ πολύ πολύ και να είσαι πάντα καλά!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια του Οκτωβριου Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη, ευχομαι το Αναστασιμο φως να φωτίζει τις καρδιές μας και κατ επέκταση και τα μωράκια μας.

Μόλις μου ήρθε στο μυαλό η τσιπούρα, ελπίζω να είναι ηδη λίγο καλύτερα, τη σκέφτομαι αρκετα συχνά.

Χριστίνα να σου ζήσει το κουκλάκι σου.

Clelia μου είναι νωρίς για να το νιώσεις και αφού είναι το πρώτο σου, θα περιμένεις να το νιώσεις περίπου την 18η με 20η εβδομάδα και η κοιλιά σου θα μεγαλώσει σχετικά αποτομα που δεν θα το πιστεύεις.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Χριστίνα!!

Χρόνια σου πολλά!! Χριστός Ανέστη!!

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σου!!

Τι καλά, και εμείς σε 1 χρόνο θα έχουμε ένα κουκλί σαν το δικό σου??? Να το χαίρεσαι, ό,τι επιθυμείς και να σου δίνει μόνο μόνο χαρές!!

Οι δικές μου κλασικές απορίες είναι γιατί γιατί ένα νινί περίπου 8-9 εκατοστών δεν φαίνεται?? Τόσο μεγάλο πραγματάκι και δεν το νιώθω, δεν το βλέπω, τίποτα? Άντε, μερικές εβδομάδες τώρα βλέπω ένα πρήξιμο χαμηλά στην περιοχή της ήβης (α!! και τώρα τελευταία έχω ένα μόνιμο πρήξιμο σε όοοολη την κοιλιά μου η χοντρή) αλλά εγώ νόμιζα ότι θα ήταν πιο δραστικές οι αλλαγές στην 13-14η εβδομάδα...

Επίσης θέλω να μου πεις πώς γίνεται η λήψη τροφοβλάστη. Στην ουσία δείγμα από τον πλακούντα δεν είναι? Πώς γίνεται, κολπικά? Με βελόνα? Εσένα σε πόνεσε? Γίνεται τοπική νάρκωση?

Μια Οκτωβριανή μανούλα έκανε αυτή την εξέταση, όταν το έμαθα βέβαια δεν είχα αυτές τις απορίες, περισσότερο ανησυχία είχα για την ίδια. Μετά που βγήκαν οι εξετάσεις της και είναι τέλειες-τέλειες μου προκλήθηκαν αυτές οι απορίες...

Σε φιλώ πολύ πολύ και να είσαι πάντα καλά!!

αρχικα σε ευχαριστω για το καλωσορισμα!αρχιζω να απαντω θστις αποριες οσο μπορω:

8-9εκ ειναι μικρουλι κ ειναι λογικο να μην το νιωθεις θα παρατηρησεις στον υπερηχο οτι κουνιεται κανονικα αλλα εσυ δεν το νιωθεις!!και εγω στον 4ο τον ενιωσα και οχι εντονα αλλα πολυ λιγο στην διαρκεια ντουζ που εκανα!

οι κοιλιτσες διαφερυν απ μανουλα σε μανουλα εγω ειχα μια τεραστια κοιλια απο τον 4ο κ μετα....ολοι μου ελεγαν οτι εχω διδυμα!!το παιδακι μου γεννηθηκε 4200 κ 55 εκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!το πρηξιμο ειναι η αρχη του υπεροχου ταξιδιου σου !!

ληψη εκανα την 13η βδομαδα 2 μερες πριν την 14η μιας και ειχα κακη αυχενικη σε συνδιασμο με την παπ-α 1:249 για τρισωμια 13 οποτε κ εκανα την ληψη. ναι η ληψη ειναι αιμα απο πλακουντα οπου αυτο ειναι κ το dna του μωρου!γινεται με μια βελονα 18εκ χαμηλα αριστερα λιγο πριν το τριχωτο!η αναισθησια ειναι ξυλοκαινη αλλα επιφανειακα μιας κ δεν κανει για το μωρο!!ειμαι φοβιτσιαρα κ θα σου πω οτι πονεσα!!αλλα ο πονος της αναμονης ηταν μεγαλυτερος!!ομως χαρηκα τελικα που το εκανα μιας κ ηξερα μετα οτι το παιδι μου ηταν κ θα ηταν καλα!κ επιβεβαιωσαν οτι ειναι αγορι!

εμα μωρο ακομα και απο εμβρυο θελει θυσιες!!να ειστε σιγουρες οτι θα τις κανετε και με ολη την καλη σας καρδια!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ αξιζουν πολλες θυσιες!!!

δεν ξερω αν το θεωρεις κουκλι το δικο μου αλλα ειμαι σιγουρη οτι τ δικο σου θα το θεωρεις πιο κουκλι απο το δικο μου!!

σε φιλω!!ρωτα με ο,τι αλλο θες οποτε θες!!!!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!!:P:p

Χριστινα να σου ζησει ο μπεμπακος σου να ειναι γερος και καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!:-P

Ευχαριστουμε για τις χρησιμες πληροφοριες σου γιατι και εγω σαν την Κλελια κοιλια δεν βλεπω και ανησυχω εαν πανε ολα καλα αφου εχω μπει αισιος στην 14 εβδομαδα.:roll:

IRINI83 σε ευχαριστω δεν ηξερα οτι ειναι η τριτη εγκυμοσυνη σου!!απαπα σπυρτο ειμαι!!!:mrgreen: μπραβο για το κουραγιο σου να ειναι γερα και τυχερα τα παιδακια σου και εσεις μαζι τους!!!Κανω υπομονη λοιπον γιατι μεχρι το ραντεβου με τον γιατρο δεν προκειτε να δω ουτε κοιλια ουτε να το ακουσω απο οτι καταλαβα.Πολυ αγχος βρε παιδι μου νευρωτικο θα το βγαλω το γλυκουλι μου!!!:tongue:

Γιωτιτσα μου με το καλο η κορακλα σου!!!Καλε τι κοριτσι εχει πεσει στις μανουλες Οκτωμβριου??εαν θυμαμαι καλα μεχρι στιγμης ενα αγορακι εχουμε ε???:roll:Δεν πειραζει θα παντρευτουν τα αγορια του Σεπτεμβριου οι τσουπρες μας:mrgreen:

Clelia μου εμεις μαζι ειμαστε απο οτι βλεπω στα τικερακια οποτε δεν ξερω εαν σε παρηγορει καθολου αλλα και εγω ζεν εχω ακομα κοιλιτσα:roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να τα ακουσετε κ στον 6ο!!!!!!!

chris σε ευχαριστω!!!!!μην ανησυχητε καλε που δεν εχετε κοιλιτσα υπομονη κ θα φανει............ειστε ολες υπεροχες!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...