Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τσιπούρα να σας ζήσει το αγορακι σας!!!!Και στα δικα σου συντομα κοριτσι μου, ευχομαι τόσο συντομα που δεν θα το πιστεύεις κι εσυ!!!

Hroukaki τελειο το μπεμπε!!!!Αγορακι ε;;

Ελα να ανεβαίνει το μπλέ χρωμα!!!Κι εγω για μια απο τα ιδια με βλέπω πάλι..

Θα δειξει ελπίζω στις 14/4 που εχω αυχενική.


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μάλλον κοριτσούδια μου μια στιγμή μας ανοιξε πόδια το νινι για δευτερόλεπτα σου μιλάω και από οτι πήρε το μάτι του γιατρου αγόρι!Μετα τα έκλεισε και το κουναγε το ξανακούναγε τίποτα αυτο!Δεν γουσταρε ρε παιδι μου δεν ήθελε πως θα γίνει!!!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια του Οκτώβρη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ.

Τσιπουριτσα με χαροποίησες πολύ που άκουσα τα νέα σου, να σου ζήσει ο ανιψιός και όσο για σένα ούτε που θα το καταλάβεις ποτε θα είσαι ξανά γκαστρουλα.

Hroukaki υπέροχα τα νέα σου, με το καλό ο μπέμπαρος. οι υπόλοιπες που δεν ξέρετε το φύλο μην στεναχωριέσται είναι γλυκιά η αναμονή, είστε KINDER ΕΚΠΛΗΞΗ.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο hroukaki!!!

Μεγάλωσε το μωρό σου!!!

Δεν είναι απίστευτο πώς ένα νινί 6,7 εκατοστών έχει τα πάντα? Καρδούλα, νεφρά, ουροδόχο κύστη...

Α!! Κάπου διάβασα ότι ήδη κατουράνε τα σκασμένα μας!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και χρόνια πολλά!! τι κανετε;

εμείς γυρίσαμε χτες το απόγευμα περάσαμε πολύ ωραία αλλά από σήμερα ξανά στους ρυθμούς μας. το σαββάτο θα κάνουμε και την αυχενική και έχω λίγο άγχος να πω την αλήθεια θα καταφέρουμε να δούμε και τι είναι άραγε

hroukaki μπράβο με τον άντρακλα σου κρητικός παιδί μου δεν ήθελε το παιδί με το ζόρι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!!!!

Αγαπημένες μου Gastro Κόρες του OCTOBER POWER!

Χρόνια Πολλά!!!!!!!!!

σας φιλώ και σας σας σκέφτομαι κάθε μέρα!

(αλλά δεν μπορώ να μπαίνω εδώ το καταλαβαίνετε)

να έχετε μία υπέροχη GASTRO ΜΕΡΑ!

το αδιάβροχο ... ψάρι σας

τσιπουροψαρακι μασ!!μασ εχεισ λειψει πραγματικα!!!!σε σκευτομαστε συνεχεια κουκλιτσα μου!!!!να σου ζησει το ανηψακι !!!και περιμενουμε και τα δικα σου ευχαριστα με ανυπομωνεσια ε?!!!ειμαι σιγουρη οτι συντομα θα μασ εχεισ πολυ πολυ ευχαριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hroukaki απο οτι βλεπω ο κρητικαροσ δεν θελει να τα δειχνει!!!!!!αντρακλασ παιδι μου!!!

ο γαμοσ ποτε μασ ειπεσ?25?πωσ πανε οι ετοιμασειεσ?ολα καλα?

Επεξεργάστηκαν by IRINI83

DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσουδες μου καλημερα!!!

Πού χαθηκατε βρε ολες απο χθες το μεσημερι?? Τι κανετε?

Εγω περασα ταλαιπωρια σημερα. Παω να κανω τις καθιερωμενες εξετασεις αιματος και ουρων. Αλλα πρωτα σταματαω τραπεζα να σηκωσω χρηματα. Χαλασμενο το ΑΤΜ, λεω θα μπω μεσα να κανω αναληψη, κλειστη η τραπεζα. Παω σε αλλη, κλειστη επισης!!! Παω σε ΑΤΜ αλλης τραπεζας και ευτυχως εξυπηρετηθηκα. Και τελικα παω στο μικροβιολογο, του λεω την ταλαιπωρια και μου λεει "βρε εχω μηχανημα για visa!"(εδω εχεις καρτουλα που συνδεεται αυτοματα με το λογαριασμο σου και λειτουργει ως χρεωστικη, οχι πιστωτικη και την χρησιμοποιεις παντου, εστιατορια, περιπτερα, φουρνο, μαγαζια, αλλα πού να φανταστω οτι θα εχει κι ο γιατρος!!!)Αυτα, αυριο τα αποτελεσματα, τα παιρνω και παω γιατρο για αυχενικη, μετραω τις ωρες σαν τους φυλακισμενους!!!!!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα και χρονια πολλα!!!!!σας διαβαζω και χαιρομαι για ολα σας τα νεα!!!hroukaki απο κρητη??απο που??και εγω κρητη μενω τα τελευταια 3 χρονια μιας και με εκλεψε κρητικος!!!

αντε και αγορακια και κοριτσακια ολα ειναι τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ενα σας λεωωωωωωωωωωωωω θα τρελαθητε με τα μωρα σας!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι μου κάνετε σήμερα;;;;;;;Πως είστε;;;

Να σας πω βρε κοριτσούδια μου όσες έχετ κανει αυχενική πόσες μέρες σας είπαν οτι θέλει το papp-A να βγει;;Εμένα μου είπαν δέκα μέρες!Πολλές δεν είναι;

Clelia μου ναι ήδη μας κατουράνε τα σκασμένα μας!!!

Irene μου στις 22 Μαϊου είναι ο γάμος!τα έχω τακτοποιησει όλα πιστεύω!Μόνο την πεθερά μου δεν έχω κανονίσει ακόμα αλλα που θα πάει;;Την άλλη εβδομάδα αρχίζω να στέλνω προσκλήσεις και περιμένω και τα έπιπλα για το σπίτι!

Ellain μου μην αγχώνεσαι καθόλου!Θα δεις που θα πας και θα κοιτάςς στην οθόνη σαν χαζή!Θα το καταευχαριστηθείς και θα είναι και όλα τέλεια!!!

Christina μου και εγώ τα τελευταία 3 χρόνια είμαι στην Κρήτη!Χανιά είμαι εγώ εσύ;Σε ποιον γιατρό πας;;;


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέεερα σε όλες!!

Πρώτη μέρα στην δουλειά σήμερα μετά την Μ. Πέμπτη (που σχολάσαμε κατά την 13.00)...

hroukaki και εγώ ήμουν σίγουρη ότι ο γάμος ήταν 25 Απριλίου (δεν πάω καλά λέμεεεεε).

Όσο για τα αποτελέσματα της PAPP-A, όντως έχω ακούσει και εγώ για 10-15 ημέρες, αναλόγως πού την κάνεις. Στο ΜΗΤΕΡΑ βγήκαν την ίδια ημέρα.

Αλλά αφού θα δείξει καλά αποτελέσματα η αυχενική δεν θα έχεις λόγο ανησυχίας, αφού η ΡΑΡΡ-Α στην ουσία ενισχύει τα ευρήματά της. Σπανιότατα τα ανατρέπει...

ellain τι τράβηξες παιδί μου με αυτή την κάρτα σου :D ?? Μια χαρά θα βγει η αυχενική, θα το δεις...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


hroudaki ειμαι ελουντα!!αγιο νικολαο!!η αυχενικη σε εμενα εγινε την ιδια μερα μτην παπ-α και την αλλη μερα βγηκαν τα αποτελεσματα και την εκανα στο μητερα κρητης στο ηρακλειο!!αλλα ο γιατρος μου ειναι στον αγιο νικολαο οπου και γεννησα κιολας!!

ολα καλα θα πανε και ολα καλα θα ειναι!!τι αυχενικη ειχες αριθμο εννοω?


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

εμενα η αυχενικη ηταν 3.2mm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εξου και βγηκε σε συνδιασμο με την παπ-α χαλια και χρειαστηκα να κανω ληψη τροφοβλαστη!!αλλα ολα καλα πηγαν!!

ναι ελουντα ειναι απο εδω η μαμα μου και γνωρισα τον αντρα μου και κατεβηκα μονιμα!!ωραια ειναι ησυχα!!αλλα και τα χανια απαιχτα...ειχα ερθει πριν 3 χρονια στο καρναβαλι του ρεθυμνου και εμεινα χανια!!τελεια!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Α κοριτσια το καλύτερο σας το είπα;;;;Ναι και γω μόλις τώρα το έμαθα!!!Με πήρε τηλέφωνο το μωλό και τι μου είπε;;;;Για φανταστείτε!Του είπε λέει η μαμάκα του - πεθερούλα μου μήπως ακυρώναμε το γάμο και τον κάναμε του χρόνου μαζί με την βάφτιση!!!!Να μην έχουμε διπλά έξοδα λέει!!!!Και του φάνηκε καλή ιδέα λέει!!!Το εγκεφαλικό εγώ πότε πρέπει να το πάθω;;;;Ακούστε ιδέα να ακυρώσουμε το γάμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και μετα σου λέει πρέπει να είμαι ήρεμη!!!!!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa!!!!πεθερες!!!εμενα ειναι καλη παλι καλα τα βρησκουμε!!!και εμενα 22 μαιου ειναι η βαπτιση!!hroudaki κανε αυτο που εσυ θες αλλωστε στο γαμο εγω ειχα 750 ατομα και τωρα στην βαπτιση 100!!!πες στον αντρα σου ηρεμα οτι θες να τον κανεις τωρα χωρις φασαριες....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...