Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλα το 1000 του γάμου δεν θα το συζητήσω!Που μέχρι πριν απο 2 εβδομάδες ηταν 750 αλλά το έκανα για χατήρι του μωλού!Ξεπέρασα το γεγονός οτι το σπίτι οταν το χτίσαμε πήγε και άλλαξε τα πλακάκια που είχα διαλέξει μετά πήγα και βρήκα άλλους διακόπτες απ'αυτούς που είχα διαλέξει!Μετά έβαλα συναγερμό και δεν μπόρεσε να ξαναπάει μόνη της (βρήκα τη λύση)!Μετά είχε αντιρήσεις για τον γυναικολόγο που πάω ήθελε να πάω στον δικό της!!!Μετά ήθελε να γεννήσω στο νοσοκομείο!Άσε!Εν τω μεταξύ να σου οτι είχε πληρώσει και τίποτα θα έλεγα πάει στο καλό!Όλα μόνοι μας τα πληρώσαμε δεν δεχτήκαμε βοήθεια απο γονείς αλλα τι να πεις!!!Ποιος ξέρει τι έχω να ζήσω ακόμα....


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ωχ!!!!!!!!κοιτα το μωρο να το εχεις υπο τον ελεγχο σου...εμενα αν και καλη εχει τα κουλα της....ετσι οταν ερχεται να δει το μωρο εχω κανονες...δεν το περνει αγκαλια αν δεν δωσω αδεια για να μην κακομαθαινει........και γενικα κανει ο,τι της πω γιατι παθαινω υστεριες!!καμια φορα που ειναι και η μαμα μου εδω βαζω τις φωνες σε αυτην και πιανει το νοημα και η πεθερα!!1000 ατομα????????????????????ελεος εμενα 750 τα οποια αντε τα 200 με το ζορι να ηταν δικα μου τα υπολοιπα δεν τα ηξερα καν....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Άσε!Μεγάλη πίκρα!Ξέρω πολύ καλά οτι δεν με θέλει για νύφη της!!!!Μου το εχεί πει στη μούρη!Αλλα δεν πειράζει!!!Πάντως καλά κανεις και βάζεις κανόνες!Εγώ δυστυχώς δεν έχω τη μανούλα μου κοντά αλλιώς σιγά μην της πέρναγε της πεθεράς μου!Θα την είχε φαει ζωντανη!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

στο εχει πει στα μουτρα?????????????????ελεος!!!να σου πω κατι...σημασια εχει ο αντρα σου πως αντιδραει....αν αυτος την συνδεει ολα καλα....πιστευω οτι κακες πεθερες δεν υπαρχουν κακοι γιοι υπαρχουν....ειχα και εγω πρωην πεθερα που ηταν για κλωτσιες και ο πρωην την βυζαινε.....ο αντρας μου παλι δεν σηκωνει πολλα πολλα τους λατρευει τους γονεις του αλλα μακρυα απο το σπιτι μας...


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Ναι μου το εχεί στη μούρη!Και αφού δεν κατάφερε να με διώξει έτσι προσπαθεί αλλιώς!Το μωλό είναι με τις μέρες του.Συνήθως αντιδρά αλλά αν έχει πέσει πολύ μουρμούρα....Πφφφφφφφφφφ


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πωπωπωπω!!!τι κακία θεε μου...δεν σεβεται την κατασταση σου???εμεις καναμε πολιτικο στην αρχη με τον καλο μου και δεν ειπαμε τπτ οταν βγηκε η αγγελια το ειπαμε χαχαχαχαχα!!!!!!!!αλλα ο καλος μου ειπε αυτη ειναι και θα την παρω αλλα κανεις δεν αντεδρασε ειχα και το κατιτις μου οποτε δεν τους χαλασα.....εσυ κοιτα να προσεχεις το μπεμπε σου και ολα τα αλλα στα ......παλια σου τα υποδηματα....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα το κατιτις σου δεν τους χάλασε;;;;Εμένα πάλι αυτο την χάλασε!!!!Η κακία θα την φάει αλλα δεν πειράζει...Αυτή θα χάσει!Εδώ δεν την αντέχει η κόρη της εγω θα την αντέξω;;;Τι παράξενοι άνθρωποι θέε μου....


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

αγαπη μου ολα μια μερα πληρωνονται και οτροχος γυριζει...........αυτο να το θυμασαι παντα!!!!!!!!!!!!!!εγω το πιστευω και οσοι μου εκαναν κακο το πληρωσαν απο τον θεο!!!γιατι και εγω ειχα προβληματα μεχρι να παντρευτω...........αλλα ο θεος βλεπει και κρινει.........


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

hroukaki παντως κι εμενα μου ειπαν σε αρκετες μερες τα αποτελεσματα, να φανταστεις εδωσα αιμα για την papp-a πριν 15 μερες και παω αυριο για αυχενικη που θα εχει και τα αποτελεσματα. Αλλα μαλλον ειναι οπως λεει η clelia, ισως εξαρταται και απο το καθε κεντρο.

Καλα, οσο για τον γαμο, κουφο... Ενα μηνα πριν να τον ακυρωσεται, καλα κρασια... Υπομονη, μαλλον θα εχεις να παλευεις σε ολη την ζωη σου με το θεριο.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Α κοριτσια το καλύτερο σας το είπα;;;;Ναι και γω μόλις τώρα το έμαθα!!!Με πήρε τηλέφωνο το μωλό και τι μου είπε;;;;Για φανταστείτε!Του είπε λέει η μαμάκα του - πεθερούλα μου μήπως ακυρώναμε το γάμο και τον κάναμε του χρόνου μαζί με την βάφτιση!!!!Να μην έχουμε διπλά έξοδα λέει!!!!Και του φάνηκε καλή ιδέα λέει!!!Το εγκεφαλικό εγώ πότε πρέπει να το πάθω;;;;Ακούστε ιδέα να ακυρώσουμε το γάμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και μετα σου λέει πρέπει να είμαι ήρεμη!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

ελα βρε και εσυ!!!!πωσ κανεισ ετσι??!!!!!:tongue::tongue:η καλη πεθερουλα:tongue::tongue: νοιαζετε για το καλο σασ!!!!για να μην ξοδευεστε!!!!!ασε που σε ενημερωσε και ενα μηνα πριν!!!!!:tongue::tongue::tongue:μπορουσε να στο πει και πιο αργα!!!!!:tongue::tongue:

περα απο την πλακα...δεν παει καθολου καλα μιλαμε!!!!!!!!!!!!!!εχει ξεφυγει!!!!!!!!!!!

Καλα το 1000 του γάμου δεν θα το συζητήσω!Που μέχρι πριν απο 2 εβδομάδες ηταν 750 αλλά το έκανα για χατήρι του μωλού!Ξεπέρασα το γεγονός οτι το σπίτι οταν το χτίσαμε πήγε και άλλαξε τα πλακάκια που είχα διαλέξει μετά πήγα και βρήκα άλλους διακόπτες απ'αυτούς που είχα διαλέξει!Μετά έβαλα συναγερμό και δεν μπόρεσε να ξαναπάει μόνη της (βρήκα τη λύση)!Μετά είχε αντιρήσεις για τον γυναικολόγο που πάω ήθελε να πάω στον δικό της!!!Μετά ήθελε να γεννήσω στο νοσοκομείο!Άσε!Εν τω μεταξύ να σου οτι είχε πληρώσει και τίποτα θα έλεγα πάει στο καλό!Όλα μόνοι μας τα πληρώσαμε δεν δεχτήκαμε βοήθεια απο γονείς αλλα τι να πεις!!!Ποιος ξέρει τι έχω να ζήσω ακόμα....

ωχ υστερα ελεγα οτι εχω τραβηξει εγω πολλα απο την πεθερα μου!!!!!πρεπει να αναθεωρησω!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:ευτυχωσ εμενα τετοια ανακατωματα (αν κ θα το θελε)δεν μου κανει!!!!!εμενα παλι εχει αλλα κολληματα...

απλα σαν συμβουλη και μονο στο λεω...προσπαθησε οσο ειναι καιροσ να τισ κοψεισ τον αερα ...εστω τον πολυ!!!!!ακου εκει να σου αλλαζει τα διαλεγμενα πραγματα..

προσεξε μην παει και σου αλλαξει το νυφικο!!!!!!!!!!!!!!:confused::rolleyes:φαντασου να πασ στην τελευταια προβα και να δεισ αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρόνια πολλά κορίτσια!!!

Επιστέψαμε επιτέλους στο σπίτι μας (μετά από απουσία ενός μήνα σχεδόν) και σιγά σιγά ξαναμπαίνουμε στους ρυθμούς μας.

Ελπίζω να περάσατε όλες καλά το Πάσχα. Δυστυχώς διάβασα πριν τα δυσάρεστα για τη tsipoura, λυπάμαι πολύ και ελπίζω σύντομα να αποκτήσει το μωράκι της.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!!!

ρε hroukaki καλά σου λέει η ειρήνη η πεθερούλα σου νοιάζεται για τα έξοδα σας για το καλό σας βρε και εσύ την παρεξηγείς. καλά η γυναίκα δεν παίζεται. θα μένετε και κοντά; :confused:

αχ κάτι τέτοια διαβάζω και λέω η δικιά μου ευτυχώς αν και πριν παντρευτούμε όταν φτιάχναμε το σπίτι είχαμε κάτι θεματάκια τώρα είναι εντάξει, όχι τίποτα άλλο μένει και από πάνω μας.

christinapgr καλώσήρθες έστω και καθυστερημένα στην παρέα μας

χτες το βράδυ χαζευα την αυχενική του μικρού μου και έβλεπα τον υπέρυχο και λέγαμε με τον άντρα μου πόσο μεγάλωσε το σκατούλι μας και τώρα θα ξαναπάμε να δούμε ένα άλλο μωράκι τι ωραία που ήταν

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου γκαστρωμενακια:P:p

Βλεπω ενα κατεβατο γραψατε παλι!!!:mrgreen:

εγω χθες ειχα γυναικα σπιτι και ημουνα στην απομονωση στην κρεβατοκαμαρα,καταβαρεθηκα!!!:rolleyes:

Με το καλο και στα κοριτσακια που ετοιμαζονται για αυχενικη αυτες τις ημερες καλα αποτελεσματα και να τρελαθειτε απο χαρα!!!!!

Καπου πηρε το ματι μου ενα καινουριο αγορακι στην παρεα ε???κρητικατσι μαλιστα ανεβαινουν τα αγορια για να δουμε:mrgreen:

hroukaki αμαν βρε κοριτσι μου που επεσες???ακου να ακυρωσεις τον γαμο:twisted:αμα δεν εχει μυαλο ο ανθρωπος δεν προκειτε να αποκτησει οσα χρονια και να περασουνε ντουγανι παιδι μου η πεθερα σου μην δινεις σημασια εσυ,βαθειες ανασες...εισπνοηηηηηηηη......εκπνοηηηηηηη.......και παλι...εισπνοηηηηη...εκπνοηηηηη!!!!

ellain περιμενουμεεεεεεε:P εχει και αλλη σημερα αυχενικη????

Clelia μου πολυ καλα το ακουσες κατουρανε κανονικοτατα και επισης καταπινουνε αμνιακο υγρο....τωρα πρωτα κατουρανε και μετα καταπινουνε ή πρωτα καταπινουνε και μετα κατουρανε ή και ταυτοχρονα δεν ξερω:rolleyes::rolleyes::rolleyes: τι γλυκα αηδιαστικουλια φατσουλια εχουμε μωλε μωλε!!!:P

δεν τσελω τι αλλο τσεχασα:roll::roll:

ααααααααα εχουμε καμια που ακουσε το μωρακι της???


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λοιπόν, hroukaki μία είναι η λύση για την πεθερά σου: ξύλο!! Πολύ ξύλο μιλάμε!! Είσαι και έγκυος, έχεις τρελλαμένες ορμόνες, πώς δεν την έχεις σκίσει τυχερή είναι!! Σου άλλαξε διακόπτες και μάρμαρα?? Και ο γιόκας τι έκανε?? Καμάρωνε την μανούλα??? Φρόντισε να διαχωρίσεις την θέση ΤΗΣ, θα σου σπάσουν τα νεύρα μάνα ΚΑΙ γιος...

Ελένη πώς είναι ο πεθερός σου??

chris αυτό κάνουν συνεχώς τα σκασμένα μας! Καταπίνουν αμνιακό υγρό, μετά το κατουράνε και τα ούρα αποβάλλονται στην ουσία από την μαμά (από εμάς!!). Επίσης στην εβδομάδα που είμαστε τώρα κάνουν γκριμάτσες και πιπιλάνε το δάχτυλό τους (ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!).

Όσο για το αν έχουμε ακούσει το νινί: κάθε φορά που έχω πονάκια χαμηλά (ήπια, σαν από το έντερο) με πιάνει μια απορία. Όχι πως θα είναι κλωτσιά, αλλά να: μήπως γυρίζει, κάνει κάτι, από το νινί είναι?? :D


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Λοιπόν, hroukaki μία είναι η λύση για την πεθερά σου: ξύλο!! Πολύ ξύλο μιλάμε!! Είσαι και έγκυος, έχεις τρελλαμένες ορμόνες, πώς δεν την έχεις σκίσει τυχερή είναι!! Σου άλλαξε διακόπτες και μάρμαρα?? Και ο γιόκας τι έκανε?? Καμάρωνε την μανούλα??? Φρόντισε να διαχωρίσεις την θέση ΤΗΣ, θα σου σπάσουν τα νεύρα μάνα ΚΑΙ γιος...

Ελένη πώς είναι ο πεθερός σου??

chris αυτό κάνουν συνεχώς τα σκασμένα μας! Καταπίνουν αμνιακό υγρό, μετά το κατουράνε και τα ούρα αποβάλλονται στην ουσία από την μαμά (από εμάς!!). Επίσης στην εβδομάδα που είμαστε τώρα κάνουν γκριμάτσες και πιπιλάνε το δάχτυλό τους (ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!).

Όσο για το αν έχουμε ακούσει το νινί: κάθε φορά που έχω πονάκια χαμηλά (ήπια, σαν από το έντερο) με πιάνει μια απορία. Όχι πως θα είναι κλωτσιά, αλλά να: μήπως γυρίζει, κάνει κάτι, από το νινί είναι?? :D

ααααααα τωρα που ειπες πονακια και εμενα οταν με πιανουν χαιρομαι και καμαρωνω σαν σκεπαρνι λες και με κλοτσισε λεω δεν μπορει για να τα εχω σημαιναινει πως αυτο ειναι καλα και μεγαλωνει!!!:rolleyes:βεβαια με πιανουν μερικες φορες οταν ειμαι στο πλαι και πρεπει να αλλαξω θεση για να σταματησουν.αυτο να θυμηθω να το πω το γιατρο γιατι δεν μου ακουγετσι κσι πολυ λογικο:roll::roll:

ααα αυτο με το δαχτυλο το πετυχα!!!!το ειχε πριν σηκωσει το χερι και μας μουτζωσει και μετα το ξαναεβαλε,επισης στην αρχη καθοταν σταυροποδι ειπε ο γιατρος γιατι εμας παρολο που μας το εδιξε δεν το καταλαβαμε.

ποτε εχεις ραντεβου εσυ ξανα???εγω στις 17


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...