Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Λοιπόν, δεν είμαι και το υπόδειγμα συμμορφώσεως...έχει έρθει η μαμά μου για βοήθεια, αλλά γενικά δεν πολυξαπλώνω. Παίρνω και τα χαπάκια μου...Και μιας και είδα ελάττωση αίματος σήμερα, ξεθάρρευσα... Είναι και το μικρό μου μωρέ που θέλει αγκαλίτσες…


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λοιπόν, δεν είμαι και το υπόδειγμα συμμορφώσεως...έχει έρθει η μαμά μου για βοήθεια, αλλά γενικά δεν πολυξαπλώνω. Παίρνω και τα χαπάκια μου...Και μιας και είδα ελάττωση αίματος σήμερα, ξεθάρρευσα... Είναι και το μικρό μου μωρέ που θέλει αγκαλίτσες…

Mην ξεθαρρεύεις εσύ!! Μια φορά κι εγώ που δεν είδα απολύτως τπτ πήγα μια βολτίτσα. Ούτε βάρος σήκωσα, ούτε κουράστηκα. Κι όταν γύρισα και πήγα τουαλέτα κόντεψα να βάλω τα κλάματα που αντίκρισα αίμα γεμάτο το σερβιετάκι...απορώ πώς δεν έβαλα τις φωνές έτσι ξαφνικό που μου ήρθε... Είμαι και τέρας ψυχραιμίας κάποιες φορές... :lol:

Mην τον σηκώνεις τον μικρό...αχ και ξέρω πως δε γίνεται να αντισταθείς...αλλά είναι η κυριότερη αιτία. Άλλη μια φορά εκεί που για 5 μέρες ήταν πεντακάθαρα τα υγρά τον σήκωσα μία φορά (κι είναι ακόμα σχεδόν 9 κιλά) και να σου πάλι την άλλη μέρα τα καφέ! Στη αρχή θέλει για λίγο προσοχή να γίνεις καλά και μετά γυρίζεις και πάλι στις δραστηριότητές σου. ;)

Επεξεργάστηκαν by mikio
Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι μου φυσικά και να ελπίζεις ακόμα.. γιατί να μην ελπίζεις;;; η Τρίτη είναι πολύ κοντά... και είμαι τόσο σίγουρη για σένα ότι θα έχεις ευχάριστα νέα όσο σίγουρη είμαι και για μένα ότι την Παρασκευή θα είμαστε σε τέλεια κατάσταση...

Πάσχα και κλώσσημα.. η καλύτερη περίοδος για να βγουν τα κλωσσοπουλάκια!

Αυτό με τα κλωσσοπουλάκια τέλειο! Και πολύ τρυφερό! :D

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα ήρθα BPF μου!!!:D Ημουν λίγο στην ξάπλα αυτές τις μέρες, λίγο με τα τρεχάματα να δω τι δικαιούμαι από ΤΕΒΕ (800 Ε ξεφτίλα, ό,τι δηλαδή δίνω σε ένα 4μηνο στο ΤΕΒΕ!!) Τελοσπα, να ευχηθώ καθυστερημένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και με το νινί αγκαλιά του χρόνου στη Δομνίνα (ξάπλωσε τώρα που μπορείς,όταν ερθει το μπεμπέ μετά ΔΕΝ ΕΧΕΙ!:rolleyes:), στο Κατερινάκι να μη σηκώνει πολλά βάρητα:D και να συνεχίσουν όλα ομαλά και ευχάριστα και στις υπόλοιπες να εχουμε πλέον μόνο ευχάριστααα!! Εγώ αυριο πάω εξοχή να με περιποιθούν λίγο τα σόγια και θα σας ξαναδω τη Δευτέρα μάλλον.

Δε λέω ακόμα Καλό Πάσχα, θα τα ξαναπούμε πριν πάω για νάνι.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααα καλό! Αλλά πώς γίνεται να το έχω μόνιμο; Το δέχεται μόνο όταν το κάνω κόπι μεσα στο μήνυμα. Στην επεξεργασία υπογραφής δεν το δέχεται... ειναι ίσως το www μπροστά που δεν βοηθάει γιατί το δικό μου είναι σκέτο http:url=http://lilypie.com]u27Np3.png[/url]


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να΄μαι λοιπόν και επίσημα!!:D Καλέ δικό μου είναι αυτο;;; Πολύ χαίρομαι η χαζομάνα!!!!!!

Σ'ευχαριστώ Κατερινάκι!

Πάντα στη διάθεσή σου!!!:wink: Πω πω τι μικροσκοπικό που είναι....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερίνα βάλε κι εσύ τικεράκι! Και γράψε ότι να'ναι για αρχή! Βάλε την ΤΕΡ και πρόσθεσε 7 μέρες για να βγάλεις την ΠΗΤ να βάλεις το τικεράκι! Εγώ θα πάω να αγοράσω και ημερολόγιο εγκυμοσύνης να αρχίσω να γράφω. Στο 1ο ενώ πάλι φοβόμουν... ξεκίνησα σχεδόν αμέσως να γράφω. Αν δεν το κάνω και τώρα είναι άδικο και γρουσούζικο! Να το πάρουμε απόφαση ότι όλα θα πάνε καλά και θα γράφουμε στο ημερολόγιο την εξέλιξη της εγκυμοσύνης. Να διαβάζουμε μετά από 7 μήνες πόσο αγχωνόμασταν στην αρχή και να γελάμε... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μοm σου πάει το τικεράκι! Αλήθεια κάπου τόσο μικρό πρέπει να είναι το σποράκι σου! ;) Αλλά ωστόσο μπορείς να διακρίνεις το κεφάλι και κάτι πραγματάκια που μοιάζουν με χέρια και πόδια. Υπομονή 5 εβδομάδες που θα δεις ένα ανθρωπάκι κανονικό να σε μουτζώνει και θα πάθεις την πλάκα σου! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kαι συγνώμη αλλά πότε πας εσύ για νάνι δλδ? Γιατί εγώ άργησα κιόλας! Λοιπόν επειδή παρομοίως θα πάω στην εξοχή να με περιποιηθούν τα σόγια...θα σας χαιρετήσω! Καλά να περάσετε κορίτσια, καλά να είστε κι εσείς και τα σποράκια σας! Να φάτε και να πιείτε! Και να ξεκουραστείτε! Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση!!! Θα τα πούμε από βδομάδα ελπίζω με τα καλύτερα νέα όλες μας! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ε γι'αυτό λέω,επειδή αργώ να κοιμηθώ (μπορεί να πάει και 2...)το ξέρω ότι δεν πρέπει αλλά δεν είμαι του βραδυνού ύπνου. Το μεσημέρι είναι καλύτερα για μένα! Για το τικεράκι πάλι δεν είμαι εντελώς σίγουρη για τις μέρες αν όντως είναι όπως τις έβαλα. Καλά ούτως ή άλλως δεν πέφτουν πάντα μέσα στην τελική ημερομηνία...Αλλά για το μέγεθος ο γιατρός είπε ότι είναι 1 εκατοστό! Κιόλας;; Πριν 1 βδομάδα ο προηγούμενος γιατρός ειχε πει 7,5 χιλιοστά. Η κάποιος κάνει λάθος ή μεγαλώνει τόσο γρήγορα...:rolleyes:

Αυτά λοιπόν κορίτσια μου, σας εύχομαι να περάσετε όμορφα και οικογενειακά, να ηρεμήσετε και να ξεκουραστείτε πραγματικά,γιατί για πολλές (κυρίως ήδη μαμάδες) μόνο ξεκούραση δεν είναι οι γιορτές...:? Καλή Ανάσταση (κυριολεκτικά και ψυχικά για την καθεμια μας!) Φιλάκια!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πωωω, εχω μείνει άφωνη...Μόλις είδα στο entertainment channel μια απ΄τις Καρντάσιαν (σελεμπριτούδες...) να γεννάει το αγοράκι της! Τι σου είναι τα ριάλιτι...σε προετοιμάζουν και ευτυχώς δεν έδειξαν τίποτα αηδιαστικό! Αλλά η ψυχραιμία αυτής της κοπέλας με κούφανε! Ήταν τόσο ήρεμη,ούτε φωνές ούτε κιχ δεν έκανε και στο τέλος τη ρώτησε ο γιατρός αν ήθελε να το τραβήξει εκείνη έξω το μωρό (είχε βγει μέχρι τη μέση σχεδόν) και το τράβηξε χαλαρά και το πήρε κατευθείαν αγκαλιά...:shock: Ηταν πολύ συγκινητικό! Και εντωμεταξύ όλη η οικογένεια μέσα (4-5 άτομα!) χωρίς στολές χωρίς τίποτα! Καλά για το τελευταίο δε θα το ήθελα, ούτε τόσα άτομα ούτε καμία πρόληψη...Αυτά είχα να πω η σοκαρισμένη. Και πού να τα ζήσω κιόλας!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...