Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Είναι καμιά εδώ; ωωωωω ωωωω ωωω (αντίλαλος):confused: Βρε μια μέρα έλειψα και την κάνατε όλες για τις γιορτές; τσ τσ τσ

Καλά να περάσετε κοριτσάρες μου και αυτές που έχουν μυστήριο πλακούντα να βρουν μια αναπαυτική πολυθρόνα, να θρονιάσουν τον υπέροχο πισινούλη τους :P και να μη το κουνήσουν από εκεί παρά μόνο για να γεμίσουν και δεύτερο πιάτο! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγω ticker αν όλα πανε καλά, την Τρίτη. Χθές πάλι κόκκινο αίμα...(εναρμονίζομαι με το κλίμα των ημερών!ΚΟΚΚΙΝΟ!!)

ΛΟΙΠΟΝ, ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! Φιλια πολλά και να περάσετε όλες καλά!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορτσούδια..

Μαθαίνω ότι θα εκδράμετε εις τας εξοχάς!! Εμείς εδώ εσώκλειστοι στο κλεινόν άστυ αλλά ας όψεται το μωράκι μου.. Μακάρι όλα να πάνε καλά και του χρόνου το Πάσχα να το έχω αγκαλίτσα..

Καλά να περάσετε όπου κι αν πάτε, ότι κι αν κάνετε...

Χρόνια πολλά και Καλή Ανάσταση!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια με τα μικρά σποράκια! Ελπίζω να περάσατε καλά και να χωνέψατε το αρνάκι! Εγώ μοιάζω με 5 μηνών! Μπήκα να πω καλή επιτυχία στην Κατερίνα μας για αύριο! Όλα καλά να σου πάνε κοριτσάκι μου! Και να μπεις αύριο με ένα τικεράκι αστραφτερό κι ένα χαμόγελο ακόμα πιο αστραφτερό! Τέτοιο: :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Γυρίσατεεε;;; Πως περάσατε καλές μου; Δεν πιστεύω να φάγατε πολυ;;;

Εγώ σήμερα έχω ξυπνήσει από το πρωί γιατί έχω τρελή αγωνία...Τον μικρό τον άφησα Αθήνα στην πεθερά μου γιατί χθές είχα πάλι καφέ αίμα και σκεφτήκαμε να μείνει εκεί για να ξεκουραστώ.

Νεκταρία μου σε ευχαριστώ που με σκέφτηκες...Για να δούμε τι θα μας πεί ο doctor...

Διαβάσατε για τον μικρό Παναγιωτάκη ε;; Έχω συγκλονιστεί..Δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου...Δεν έχω λόγια:-(


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά.

Κατερινάκι, σου στέλνω όλη την θετική μου σκέψη. :lol:Τι ώρα θα πας;

Όσο για φαγητό... πρώτη φορά έφαγα παϊδάκια κατσικίσια που στη ζωή μου δεν είχα αγγίξει ούτε αρνί ούτε κατσίκι. Σλουρπ...:wink:

Link to comment
Share on other sites

Μια όμορφη καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλα τα κοριτσάκια!

Κατερινάκι άντε η ώρα κοντεύει.. Με το καλό να πας και τα αποτελέσματα να είναι τα πιο ευχάριστα νέα ...

Μικιούλη εσύ τι κάνεις; μεγαλώνει η κοιλίτσα;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πώς δε μεγαλώνει? Αλλά από το αρνάκι, το κοντοσούβλι και τα γλυκά! :lol:

Έχω κι εγώ ακόμα ροζοκόκκινα! Σου κάνω συμπαράσταση Κατερινάκι! Υπομονή μέχρι τις 19 του μήνα που θα ξαναπάω στο γιατρό?

Εσείς φουσκώσατε καθόλου? Είναι και η πρώτη εγκυμοσύνη σας και φουσκώνετε πιο δύσκολα... Εμένα που είναι και πρόσφατη, έχει ξεχειλώσει το κοιλουκάκι! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντε να δούμε Νεκταρία μου! Φούσκωσες ε;Τι ωραία μωρε..! Εύχομαι να είναι κοριτσάκι..!!!

Με εκείνα και τα άλλα ξέχασα να σας πω ότι την Πέμπτη επιστρέφω στη δουλειά, μετά από 1 χρόνο και 3 μήνες....:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Επεξεργάστηκαν by katerina_s

cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε να δούμε Νεκταρία μου! Φούσκωσες ε;Τι ωραία μωρε..! Εύχομαι να είναι κοριτσάκι..!!!

Με εκείνα και τα άλλα ξέχασα να σας πω ότι την Πέμπτη επιστρέφω στη δουλειά, μετά από 1 χρόνο και 3 μήνες....:-(:-(:-(:-(:-(:-(

Αχ βρε Κατερινιώ πόσο σε νιώθω! Δουλεύεις πολλές ώρες? Δημόσιο ή ιδιωτικό τομέα? Μήπως μπορείς να πάρεις κι άλλη άδεια λόγω της κατάστασής σου?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε ΔΕΚΟ και έχω όλα τα κακά του δημόσιου και ιδιωτικού τομέα μαζί. Τι εννοώ; Σταθερό μεν ωράριο αλλα δύσκολες συνθήκες. Επιπλέον η δουλειά μου είναι 1,5 ώρα μακρια...Όσον αφορά την επιπλέον άδεια, Νεκταρία μου, είναι ικανοί να μην με πιστέψουν...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε ΔΕΚΟ και έχω όλα τα κακά του δημόσιου και ιδιωτικού τομέα μαζί. Τι εννοώ; Σταθερό μεν ωράριο αλλα δύσκολες συνθήκες. Επιπλέον η δουλειά μου είναι 1,5 ώρα μακρια...Όσον αφορά την επιπλέον άδεια, Νεκταρία μου, είναι ικανοί να μην με πιστέψουν...

Απαπα! Χαρτί γιατρού από δημόσιο νοσοκομείο με υπογραφή και του διευθυντή και δε θα πουν κουβέντα! ;) Αυτό το 1,5 ώρα μακριά Χριστέ μου με κάνει να λέω χίλιες φορές καλύτερα στην επαρχία. Σε μιάμιση ώρα πάμε από τα Χανιά στο Ηράκλειο. Δεν μπορώ να φανταστώ να τρώω 3 ώρες κάθε μέρα στο δρόμο για τη δουλειά μάλιστα. Ο άντρας μου όταν πρωτομπήκε στο ναυτικό έκανε κάποιο καιρό στη Σαλαμίνα. Από τον Πειραιά όπου έμενε με καραβάκι, λεωφορεία κλπ έτρωγε κι αυτός όλη την ημέρα του στο δρόμο. Μου έλεγε προτιμούσε να τον στείλουν σε βραχονησίδα που λέει ο λόγος παρά να το ξαναζήσει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...