Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρααα! Καλό μήνα να έχουμε! Καλά δε ντρεπόμαστε τόσες γκαστρούλες και κάνουμε 3 μέρες να γεμίσουμε 1 σελίδα? :lol: Και τις πιο πολλές δημοσιεύσεις τις έχω κάνει εγώ που είμαι και στο καφέ του Αυγούστου... Θα μου πείτε αφού κάθομαι όλη μέρα... πώς να μην τριγυρίζω εδώ...?

Tι κάνουμε σήμερα? Κατερίνα όλα καλά?? Έχουμε κανένα γιατρό για σήμερα καμιά μας? Προσέξτε και τα ψέμματα σήμερα...μη σας ξεγελάσουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ξεκουράζεσαι κοριτσάκι? Καλούτσικα είμαι εγώ. Βλέπω κι εγώ λίγα μπεζ... πίνω τα χαπάκια μου ανελλιπώς και προσπαθώ να ξεκουράζομαι. Λίγο άγχος μέχρι το επόμενο ραντεβού έχω αλλά είπαμε αισιόδοξες! ;) Ο μικρός μου κοιμάται ευτυχώς! :lol: Ο δικός σου?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Ναι, ξεκουράζομαι. Έχει έρθει η μαμά μου και ανέλαβε τα πάντα(α ρε μάνα). Ο μικρός μου αλωνίζει. Σήμερα άργησε να ξυπνήσει και είναι μεσα στα κέφια το σκατούλι!!!:D


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο! Ναι, ξεκουράζομαι. Έχει έρθει η μαμά μου και ανέλαβε τα πάντα(α ρε μάνα). Ο μικρός μου αλωνίζει. Σήμερα άργησε να ξυπνήσει και είναι μεσα στα κέφια το σκατούλι!!!:D

Mπράβο! Κι η μάνα μου έχει αναλάβει χρέη βοηθού! Εδώ και 2 βδομάδες έρχεται κάθε πρωί και φεύγει μόλις σχολάει ο άντρας μου. Αχου το μωρέ! Τώρα που αλωνίζει ο δικός σου είναι ένα θέμα...Εμένα προς το παρόν αλωνίζει με τη στράτα και είναι κάπως περιορισμένος. Το περπάτημα και τα δόντια ψιλοφοβάμαι έτσι όπως είμαι... Για το 1ο έχουμε καιρό... Τα δόντια...ποιος ξέρει! Αν μοιάσει στον άντρα μου μαζί θα τα κάνει και τα δυο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Ήρθα κι εγώ μετά την πρώτη επίσκεψη στο γιατρό για υπέρηχο.. Τα ευχάριστα νέα είναι ότι έχουμε ένα μπεμπέ 5 χιλιοστών αλλά τα άσχημα νέα είναι ότι έχουμε και μια αποκόλληση η οποία χρήζει κατ' οίκον περιορισμό 10 ημερών και επανεξέταση την άλλη Παρασκευή 9/4..

Ρε παιδιά, τις μανούλες Νοεμβρίου τις έχει μουτζώσει κάποιος;;;

Απ' ότι βλέπω όλες το ίδιο πρόβλημα έχουμε.. Ευτυχώς εγώ δεν έχω ούτε αίμα, ούτε καφέ, ούτε κάτι διαφορετικό ευτυχώς αλλά να μη μπορούμε να χαρούμε ένα λεπτάκι;;;

Τέλος πάντων, κρίμα τέτοιες μέρες να γκρινιάζω αλλά ρε κορίτσια δεν το περίμενα...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Ήρθα κι εγώ μετά την πρώτη επίσκεψη στο γιατρό για υπέρηχο.. Τα ευχάριστα νέα είναι ότι έχουμε ένα μπεμπέ 5 χιλιοστών αλλά τα άσχημα νέα είναι ότι έχουμε και μια αποκόλληση η οποία χρήζει κατ' οίκον περιορισμό 10 ημερών και επανεξέταση την άλλη Παρασκευή 9/4..

Ρε παιδιά, τις μανούλες Νοεμβρίου τις έχει μουτζώσει κάποιος;;;

Απ' ότι βλέπω όλες το ίδιο πρόβλημα έχουμε.. Ευτυχώς εγώ δεν έχω ούτε αίμα, ούτε καφέ, ούτε κάτι διαφορετικό ευτυχώς αλλά να μη μπορούμε να χαρούμε ένα λεπτάκι;;;

Τέλος πάντων, κρίμα τέτοιες μέρες να γκρινιάζω αλλά ρε κορίτσια δεν το περίμενα...

ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ BEBE!! Μην στεναχωριέσαι. ολα καλά θα πάνε! Ξάπλωσε λοιπόν και ξεκουράσου!

Πράγματι μια μούτζα τη φάγαμε, αλλά μάλλον τα μωράκια μας θα είναι ζόρικα γι΄αυτό μας κάνουν νούμερα (ελπίζω και εγώ ακόμα...:rolleyes:)


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Ήρθα κι εγώ μετά την πρώτη επίσκεψη στο γιατρό για υπέρηχο.. Τα ευχάριστα νέα είναι ότι έχουμε ένα μπεμπέ 5 χιλιοστών αλλά τα άσχημα νέα είναι ότι έχουμε και μια αποκόλληση η οποία χρήζει κατ' οίκον περιορισμό 10 ημερών και επανεξέταση την άλλη Παρασκευή 9/4..

Ρε παιδιά, τις μανούλες Νοεμβρίου τις έχει μουτζώσει κάποιος;;;

Απ' ότι βλέπω όλες το ίδιο πρόβλημα έχουμε.. Ευτυχώς εγώ δεν έχω ούτε αίμα, ούτε καφέ, ούτε κάτι διαφορετικό ευτυχώς αλλά να μη μπορούμε να χαρούμε ένα λεπτάκι;;;

Τέλος πάντων, κρίμα τέτοιες μέρες να γκρινιάζω αλλά ρε κορίτσια δεν το περίμενα...

Άχου τη μωρέ τη φακή σου!!! Με το καλό να γίνει και σαν καρπούζι! :lol:

Και μιας και είναι το 1ο σου και δεν έχεις να κυνηγάς άλλο...κάτσε να κλωσήσεις κι εσύ τα αυγουλάκια σου μα αφού δεν έχεις και συμπτώματα και παίρνεις και ούτως ή άλλως τα χαπάκια σου σε λίγες μέρες θα είσαι περδίκι!

Όντως πάντως περονόσπορος έπεσε? Μήπως να κάναμε κανένα ευχέλαιο??? :lol:

Oι άλλες κοπέλες πού πήγαν? Εξαφανιζόλ όλες? Για αυτή την κοπέλα που άνοιξε το καφέ δε ρωτάω...θα περιμένω κανένα τρίμηνο αν όλα μας πάνε κι εμάς καλά και θα κάνω τα προγνωστικά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=32652&highlight=%E1%F0%EF%EA%EF%EB%EB%E7%F3%E7

Δείτε εδώ! Κατερίνα δες το 15 μήνυμα! ;) Όλα καλά θα πάνε!

Έχεις ξεσκονίσει όλο το forum ε; :P:p:pΛοιπόν, πολύ ενθαρρυντικά αυτά που διάβασα. Μένει να δούμε ότι αναπτύσσεται το σποράκι. Σήμερα έχω ελάχιστο αίμα...Ξαναελπίζω...Όσο για το ευχέλαιο....Γρήγοράαααα


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι μου φυσικά και να ελπίζεις ακόμα.. γιατί να μην ελπίζεις;;; η Τρίτη είναι πολύ κοντά... και είμαι τόσο σίγουρη για σένα ότι θα έχεις ευχάριστα νέα όσο σίγουρη είμαι και για μένα ότι την Παρασκευή θα είμαστε σε τέλεια κατάσταση...

Πάσχα και κλώσσημα.. η καλύτερη περίοδος για να βγουν τα κλωσσοπουλάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...