Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

μικιο που εισαι βρεεεε

σου εκανα προσκληση στο φεις

κισακι αι μαρη τι το εσβησες.κουτσομπολευουμε ωραια με τις αλλες τις μουρλες

Αχ πού να είμαι φιλενάδα!!! Πώς τα προλαβαίνεις με άλλα 2 και το άλλο στην κοιλιά! Σε παραδέχομαι!

Εμείς βγάζουμε τραπεζίτες....θα τα θυμάσαι τι θα περάσατε κι εσείς λογικά... και σκαρφαλώνουμε παντού ακόμα και στα κομοδίνα! Δεν μπορώ να τον αφήσω λεπτό μόνο του! Τώρα κοιμάται! :tongue: Επίσης να δηλώσω η μικρή σου είναι κούκλα!!!! Κοίτα πόζα και νάζι!!! Σου μοιάζει λες και βγήκε με καρμπόν! Ο μικρός σου τσαχπίνης! Και φυσικά δείχνει ότι είναι και σπίρτο! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

"Mαμά για πρώτη φορά" είσαι μια κουκλίτσα!!! Αν σου μοιάσει το παιδάκι σου (αγοράκι? κοριτσάκι?) θα είναι μια ζωγραφιά!! Χάρηκα!

Τελικά βλέπω ότι έχω και 2 σχετικά πρόσφατες φώτος του μπέμπη μου με τη φιλενάδα μου στις profile fotos. Και μια φίλη μου με έβαλε νύφη σε κάτι φώτος που τις είχα στείλει! Κάποτε θα ξαναγίνω ξανθιά!!!! Και θα μακρύνω πάλι το μαλλί κι εγώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ πού να είμαι φιλενάδα!!! Πώς τα προλαβαίνεις με άλλα 2 και το άλλο στην κοιλιά! Σε παραδέχομαι!

Εμείς βγάζουμε τραπεζίτες....θα τα θυμάσαι τι θα περάσατε κι εσείς λογικά... και σκαρφαλώνουμε παντού ακόμα και στα κομοδίνα! Δεν μπορώ να τον αφήσω λεπτό μόνο του! Τώρα κοιμάται! :tongue: Επίσης να δηλώσω η μικρή σου είναι κούκλα!!!! Κοίτα πόζα και νάζι!!! Σου μοιάζει λες και βγήκε με καρμπόν! Ο μικρός σου τσαχπίνης! Και φυσικά δείχνει ότι είναι και σπίρτο! ;)

ευχαριστω κοριτσαρα

τα παιδια μου φτου φτου δε βγαλανε κιχ ουτε σε ενα δοντι.ο μικρος μονο εκανε διαροια 2-3 μερες πριν βγει το δοντι.κατα τα αλλα ημουν πολυ τυχερη σαυτο το θεμα.ουτε γκρινιες ουτε ξενυχτια ουτε τιποτα.ελπιζω να ειμαι τυχερη κ στο τριτο:tongue:

δε μπορεις να τον αφησεις λεπτο γιατι ειναι στην ηλικια της εξερευνησης:rolleyes: νομιζει οτι μπορει να τα κανει ολα.

καλα ειναι μια φατσα για τσιμπημα ομως.τι μαγουλο ειναι αυτο.απορω πως κρατιεσαι κ δε το ρουφας:-P

οσο για το πως τα προλαβαινω...εχω γερμανικο προγραμμα χαχαχα.και επισης 7.30 το πολυ 8.00 το βραδυ ειναι για υπνο που ο κοσμος να χαλασει.το πρωι ξυπνανε κατα τις 7 και απο τοτε αρχιζει το τρεξιμο.ευτυχως καθημερινες πηγαινουν παιδικο σταθμο.πριν ενα μηνα αρχισε κ ο μικρος.κ ενιωθα το απολυτο κενο μεσα στο σπιτι.5 χρονια εμαθα με φασαρια κ ποτε μονη.αλλα για ποσο θα κρατησει.ενα μηνα το πολυ:rolleyes: μετα θα λειπουν τα μεγαλα αλλα θα εχω το νινι:tongue:

κ πριν μεινω εγκυος ελεγα.αντε να παει παιδικο ο μικρος να μπορω να ηρεμησω λιγο να κανω κ τα ψωνια με την ησυχια μου να δω κ καμια φιλη με ηρεμια.:rolleyes:

ο κυριος λογος που τα στελνω ειναι να μαθουν την γλωσσα βεβαια.αλλα κοντα στον βασιλικο ποτιζεται κ η γλαστρα:tongue:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν τα κοβω τα μαλλια μου θα μου στειλει ο αντρουκος μου το διαζυγιο στο κομμωτηριο

Αχ κι εγώ τα είχα μακριά αλλά τα έκοψα μετά τον τοκετό που έπεφταν μπας και δυναμώσουν! Και μετά απλά αντί για μακριές, μάζευα κοντές τρίχες από το πάτωμα! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σ'ευχαριστω πολυ μικιο αλλα που να με δεις με τα κιλα μου τωρα!!! Εαν ψαχνεις νυφη για τον κουκλο σου κανε λιγακι υπομονη, η μπεμπα ερχεται τον Νοεμβρη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσαρα

τα παιδια μου φτου φτου δε βγαλανε κιχ ουτε σε ενα δοντι.ο μικρος μονο εκανε διαροια 2-3 μερες πριν βγει το δοντι.κατα τα αλλα ημουν πολυ τυχερη σαυτο το θεμα.ουτε γκρινιες ουτε ξενυχτια ουτε τιποτα.ελπιζω να ειμαι τυχερη κ στο τριτο:tongue:

δε μπορεις να τον αφησεις λεπτο γιατι ειναι στην ηλικια της εξερευνησης:rolleyes: νομιζει οτι μπορει να τα κανει ολα.

καλα ειναι μια φατσα για τσιμπημα ομως.τι μαγουλο ειναι αυτο.απορω πως κρατιεσαι κ δε το ρουφας:-P

οσο για το πως τα προλαβαινω...εχω γερμανικο προγραμμα χαχαχα.και επισης 7.30 το πολυ 8.00 το βραδυ ειναι για υπνο που ο κοσμος να χαλασει.το πρωι ξυπνανε κατα τις 7 και απο τοτε αρχιζει το τρεξιμο.ευτυχως καθημερινες πηγαινουν παιδικο σταθμο.πριν ενα μηνα αρχισε κ ο μικρος.κ ενιωθα το απολυτο κενο μεσα στο σπιτι.5 χρονια εμαθα με φασαρια κ ποτε μονη.αλλα για ποσο θα κρατησει.ενα μηνα το πολυ:rolleyes: μετα θα λειπουν τα μεγαλα αλλα θα εχω το νινι:tongue:

κ πριν μεινω εγκυος ελεγα.αντε να παει παιδικο ο μικρος να μπορω να ηρεμησω λιγο να κανω κ τα ψωνια με την ησυχια μου να δω κ καμια φιλη με ηρεμια.:rolleyes:

ο κυριος λογος που τα στελνω ειναι να μαθουν την γλωσσα βεβαια.αλλα κοντα στον βασιλικο ποτιζεται κ η γλαστρα:tongue:

Ποπο τυχερή!! Εμένα μέχρι 11 μηνών ξυπνούσε 3-4 φορές το βράδυ για πιπίλα κλαίγοντας σπαρακτικά κάθε που βγάζει δοντάκι! Επίσης κόβεται η όρεξη,τρίβει σαν τρελό τα μούτρα του παντού, στα χέρια του, στον καναπέ, επάνω μου και

έχει τρελό σάλιο. Κάποιες φορές έχει και πολλή καταρροή. Ευτυχώς δεν μου έκανε πυρετό αλλά από γκρίνια άλλο τπτ. Έχω παραγγείλει ακόμα μία από τος δεκάδες κρέμες που μου έχουν συστήσει μπας και δω άσπρη μέρα...Ή για να ακριβολογώ...άσπρη νύχτα!!! :lol: Kαι έτσι είναι καλά! Άλλες φορές που ξυπνάει όχι για πιπίλα αλλά με κλάμα και δεν ξανακοιμάται με τπτ και περνάνε 2-3 ώρες να του κρατάω το χεράκι δίπλα του σε μια καρέκλα και να κλείνουν τα μάτια της γκαστρωμένης... Παναγία μου!

Αχ αυτό το να δεις καμια φίλη με ηρεμία! Πώς σε καταλαβαίνω με το ένα το δικό μου! Το καλό είναι ότι είσαι νέα κοπέλα και στα ντουζένια σου θα έχουν μεγαλώσει τα μικρά και θα είσαι free! ;)

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω πολυ μικιο αλλα που να με δεις με τα κιλα μου τωρα!!! Εαν ψαχνεις νυφη για τον κουκλο σου κανε λιγακι υπομονη, η μπεμπα ερχεται τον Νοεμβρη!!!!!

Μην αγχώνεστε με τα κιλά! Πρώτη εγκυμοσύνη θα φύγουν γρήγορα! Αλί σε εμέ που ξέφυγα τώρα και είχα και κιλά από την πρώτη! Ο μπεμπάκος μου αδικείται πολύ στις φώτος! Είναι πολύ πιο γλύκας από κοντά! Θα βαλω και πρόσφατες δε γίνεται να σας αφήσω με την εντύπωση ότι είμαστε ακόμα καραφλάκια! :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μικίο καλώς ήρθες! Ωραία όλα όσα περιέγραψες!

Γεια σου Λενάκι μου! Τα περιέγραψα όπως τα νιώθω στην πραγματικότητα στα γενέθλιά του στο θέμα που άνοιξα για να του ευχηθώ στην ενότητα "ευχές". Και πάλι δε φτάνουν οι λέξεις για να περιγράψουν το τι νιώθει μια μάνα για το παιδί της. Φτωχά είναι όλα μπροστά σε αυτό το συναίσθημα. Τα διαβάζω τα ξανασκέφτομαι και με πιάνουν τα κλάματα! Θα ζήσετε ότι πιο όμορφο έχετε ζήσει στη ζωή σας όλη!

Γατομανούλα μου εσύ αν έκλαιγες στο γάμο σου αγάπη μου δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα κλαις στη γέννηση του μωρού σου! :D

Link to comment
Share on other sites

Απαπα!! Τα ξαναδιάβασα και τα έμπηξα!!! Σνιφ!!! Χίλια χρόνια να μου ζήσει το αστεράκι μου να του αφιερώνω κάθε χρόνο από ένα θέμα! Αχ δεν φαντάζεστε τέτοια ευτυχία κορίτσια!

Ετοιμαστείτεεεε!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

μικιο μου ειναι παλουκι κατασταση απο οσο ξερω απο πολλες μαμαδες τα δοντια αλλα λογικα θα τελειωνεται σε λιγο καιρο ετσι δεν ειναι?ποσα εχει τωρα?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...