Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλο μην ακουκλε ςμου σηκωθηκα απο τις 5,30,απο τις 5+ προσπαθουσα να σηκωθω ια κατουρημα αλλα ειχα τοσο κατουρημα πιεζεκαι το μωρο ξκαι εδενμπορουσ αν ασηκωθω,εκανα ποση ωρα!ε απο κεινη την ωρα ειμαι ξυπνια πηγα πηρα ετοιμο κοτοπουλο σουβλας ιωαννινων τρελαινομαστε....φαγαμε σαν του ςπαππουδες απο τις 12+ αφου φαγαμε πρωινο και καφεδακι και τωρα τον αποχαιρετισα,ειναι μι αεβδομαδ απρωικαι μια βραδυ...σημερα ομολογω οτι πονουσα στην επαφη...ειναι και το μωρο εκει τιποτα δ εμνεαφηνει να κανω!αχαχαχαχαποπακι εμφανσιτηκε ς πολυ ωραια νεα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

5,15 παω διαβητολογο....και βαριεμαι πολυ!αλλα σημερα ειναι η τελευταια μερα για τα κωλοχαπα,μονο σιδηροκαι μαγνησιο συνεχιζω!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.εμεις τρεχαμε παλι παιδιατρο σημερα.σκαταααα!η μεγαλη

παλι σπαστικη βρογχιτιδα!παλι σιροπια παλι αντιβιωσεις δεν γινεται αλλο αυτη η κατασταση.20 μερες με τις αντιβιωσεις κ τα σιροπια ειναι κ θα παρει για αλλη μια εβδομαδα!θα παθει το συκωτι του παιδιου!ειμαι πολυ χαλια:cry:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά στη μικρή! Πρέπει να είναι πολύ ψυχοφθόρο να βλέπεις ένα ανθρωπάκι που εξαρτάται απο σενα να είναι τόσο άρρωστο...


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα μου λες...αφου λες καλυτερα να το ειχα εγω παρα αυτο!

και μη το ενα και μη το αλλο και δε κανει αυτο ολο μη και μη το εχουμε το καημενο.να μη κουραστει να μη τρεξει να μη παιξει και ιδρωσει να μη φορεσει εκεινο γιατι ειναι χοντρο να μη βαλει το αλλο γιατι ειναι λεπτο...οχι τα λουτρινα πειραζουν τι σκατα πια!μπορει αυτο να το καταλαβει?και μαρεσει που ο γιατρος με ρωτησε αν καπνιζα στην εγκυμοσυνη!!!και φυσικα το εκοψα μαχαιρι την ιδια μερα που εμαθα οτι ημουν εγκυος!4 εβδομαδων!κ πιο πριν δε καπνιζα πολλα.10 τσιγαρα την ημερα!δηλαδη απορω αν καπνιζα στην εγκυμοσυνη τι θα γινοταν?διασωληνωμενη θα την ειχαμε?!?? εχω απιστευτα νευρα με την ολη κατασταση!μεσα σε 4 μηνες το εχει παθει 3 φορες απο 20 μερες πανω κατω τη φορα!δηλαδη στους 4 μηνες συνολο τους 2 ειναι αρρωστη με σιροπια!ελεος πιαααααααα!!!

εχω μια γνωστη που καπνιζε 2 πακετα τσιγαρα στην εγκυμοσυνη της και συνεχιζει κ καπνιζει πανω απο 2 πακετα μεσα στο σπιτι σε ολους τους χωρους με το παιδι απο διπλα!δηλαδη αν το εκανα εγω αυτο τι θα γινοταν?τσιγαρο μεσα στο σπιτι δεν εχει κανει ποτε κανενας!θα σκασω!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

....μεσα σε 4 μηνες το εχει παθει 3 φορες απο 20 μερες πανω κατω τη φορα!δηλαδη στους 4 μηνες συνολο τους 2 ειναι αρρωστη με σιροπια!ελεος πιαααααααα!!!.....

4x3x20 !!!!


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι ναπω κοπελαμου,δενξερω ραγματικα,καμι αφορ αοσο τα προσεχεις τοσο παθαινουν,αλλα ναι τωρ απουειναι μικρη ισως να την ψαξειςμε ομοιοπαθητικη...μπορειναφταιει και το κλιμα1μην τα βαζειςμετον εαυτο σου,κι αυτη που καπνιζειγιαμενα.....δενεπρπεεπνα την ανφερεις,οκ ξερωοτιειναιμεγαλη εξαρτηδση αλλ ααν βλεπω εγκυε ςν ακαπνιζουνμου ανεβαινει η πιεση,ο αντρα μςου θελει να τις χτυπησει!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό με τις απανωτές αντιβιώσεις... Όμως, αφού το λέει ο γιατρός...

Έκανε καλλιέργεια (σε βλέματα ή μύξες) και είδε ότι είναι μικρόβιο; Γι'αυτό τόση αντιβίωση; Το κακό είναι ότι και σε αυτές τις ηλικίες λίγα είναι τα φάρμακα που επιτρέπονται... Υπάρχουν σε μορφή σπρέϊ αποσυμφορητικά για τους πνεύμονες αλλά είνα για μεγαλύτερες ηλικίες. Και είναι και πανάκριβα (1 δυνατό που έπερνε ο άντρας μου έκανε 70€)


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι μωρε το χειροτερο ειναι οι απανωτες αντιβιωσεις ρε σεις...μεεις δενπαθαιναμε τιποτα,στα ρευηματα μεσα μεγαλωσαμε...με ενα φανελακι μκαιμπλουζακι ημουν καταχειμωνο,μονο οταν εκανα ανεμοβλογια εκανα πυρετο στη ζωη μου!!!στα 29 μου χρονια δηλ,τιποτα,τωρα πρπει ν απροσεχει ςτοσο πολυ με τ αμωρα η τα παραπροσεχουμε και τα παθαινουν?ολα τ απαιδια ειναι μονιμα μ εαντιβιωσεις αυτο βλεπω εγω!κι9 εγω τις φοβαμαι τις απανωτες αντιβιωσεις....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γύρισα..... Δήμητρα το έκοψα το μαλλί...... :rolleyes: Η μαμά της φίλης μου και οι 2 κόρες που είχαν να με δούν απο τον Μαίο μου είπαν οτι αδυνάτισα !!!! :confused::confused::confused::confused::confused::confused: Φανταστείτε τι κοιλάρα θα έχω που θα έχει καλύψει το πάχος μου!!! Μπρος στην κοιλιά δεν θα φαίνονται τα υπόλοιπα!!!!!!!!!!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

αχαχα αληθεια ελενιτσα!αυτα ειναι!βλεπουν ολοι την κοιλιτσα και επικεντρωνονται εκει!αχχαχααχα!με γεια το μαλλι!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχα αληθεια ελενιτσα!αυτα ειναι!βλεπουν ολοι την κοιλιτσα και επικεντρωνονται εκει!αχχαχααχα!με γεια το μαλλι!

Ευχαριστώ πολύ κισάκι να είσαι καλά! Μάλλον χάνετε το πάχος μου απο τον μπόγο της κοιλιάς!!!!!!:shock:


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...