Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα ζουζουνες τι κανετεεεεεεεεεεεεεε?? ολα καλα? σας ελειψα???

λοιπον εχθες επιτελους εφτασε η μεγαλη η μερα .

ολα ειναι καλα τελεια

ομικρος μου παιδια ειναι 1922. επειδη η κοιλιτσα μ ειναι χαμηλα μ ειπε οτι ο πλακουντας μ ειναι οπισθιος .αλλα το ηξερα αυτο . και οτι δεν ειναι τπτ ολα καλα.

ααααααααααα φωτο θα σας βαλω κυριακη πουθ θα παω σε ενα γαμο αυριο . επειδη καναμε φορματ τον pc και δεν ξερω που ειναι η φωτο μου γιαυτο


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα ζουζουνες τι κανετεεεεεεεεεεεεεε?? ολα καλα? σας ελειψα???

λοιπον εχθες επιτελους εφτασε η μεγαλη η μερα .

ολα ειναι καλα τελεια

ομικρος μου παιδια ειναι 1922. επειδη η κοιλιτσα μ ειναι χαμηλα μ ειπε οτι ο πλακουντας μ ειναι οπισθιος .αλλα το ηξερα αυτο . και οτι δεν ειναι τπτ ολα καλα.

ααααααααααα φωτο θα σας βαλω κυριακη πουθ θα παω σε ενα γαμο αυριο . επειδη καναμε φορματ τον pc και δεν ξερω που ειναι η φωτο μου γιαυτο

Πάνω που ανησύχησα και σε αναζητούσα φάνικες! Μπράβο ο μπεμπάκος σου μια χαρά ειναι!!!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

δοξα το θεο μια χαρα ειναι αν και με τετοια μικρη κοιλιτσα αναρωτιεμαι πως ειναι 2 κιλα γιατι συγουρα εχουμε παει τι γινετε κανενα νεο?

Δεν έχει σημασία που έχεις μικρή κοιλίτσα και η φιλενάδα μου που γέννησε τον Ιούλιο δύσκολα καταλάβενες οτι είναι έγκυος και γέννησε 2,770 έναν μπέμπη μια χαρά! Τώρα θα πάω σπίτι τους να τους δω!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα με βλεπω ν ξεπερναω το 1 κιλο τωρα τον οκτωμβριο ετσι πως τρωο σαν λιγουρα . τυχερη εγω καθομαι σπιτι και περιμενω τον αντρα μου

Καλά και εγώ συνέχεια σπίτι κάθομαι και περιμένω τον άντρα μου αλλά είναι η αδελφή της κοπέλας κομμώτρια και θα έρθει για να με κουρέψει κιόλας. Εχτές γίναμε φίλες στο facebook η Φρόσω, η mikio, η Δήμητρα, η μαμά για πρώτη φορά και εγώ! Αν έχεις και εσύ στείλε αιτήματα να γίνουμε φίλες!:tongue: Καλά κάνεις και τρώς και εγώ τρώω αλλά μετα θα ξεκινήσω αυστηρή δίαιτα!:?


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααααααααααα δεν παιζω και εγω θελω

εγω την φροσω την εχω . για πες μ τ ονομα σου να σου στηλω αιτηση . και πες μ τα ονοματα και τα αλλα να στηλω αιτησεις


Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααααααααααα δεν παιζω και εγω θελω

εγω την φροσω την εχω . για πες μ τ ονομα σου να σου στηλω αιτηση . και πες μ τα ονοματα και τα αλλα να στηλω αιτησεις

http://www.facebook.com/album.php?aid=274541&id=686390545#!/profile.php?id=100000132892948 αυτό είναι το δικό μου


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλό μήνα να έχουμε! Καλό 9ο σε όλες! ;)

Καλά όλες βράδυ μπαίνετε? Τρόμαξα να σας διαβάσω.Μου φωνάζει ο άντρας το βράδυ αν με βλέπει με το κινητό στο χέρι.

Ποπάκι μια χαρά ο αντρούλης σου ο μικρός.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...