Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δε θελω να ξανακουσω για μικρο που βαζει πλυντηριο:evil: ειχα βαλει 3 δικα μου πουλοβερ σε μια λεκανη επειδη ηταν 100% μαλλι ηθελαν πλυσιμο στο χερι.το πλυντηριο μου εχει τετοιο προγραμμα αλλα ειπα καλυτερα να τα πλυνω στο χερι την πρωτη φορα για να δω αν μαζεψουν κλπ.α!ναι μολις εκεινη τη μερα τα ειχα αγορασει!

τα βαζω λοιπον σε μια λεκανη χωρις νερο και την αφηνω στο μπανιο μεσα στην μπανιερα.για να θυμηθω μολις κοιμηθουν να τα πλυνω!

επιασα να σιδερωσω και αυτα περιφερονταν δεξια κ αριστερα.επαιζαν εβλεπαν παιδικα ξαναεπαιζαν...κλπ.και σε μια στιγμη ακουω....κριιιιιτσ κριιιιιτσσσσ

(κουμπι πλυντηριου που γυριζει:evil:) και μετα τικ φςςςςςςςςςςςςςςςςς

(πλυντηριο που τραβαει νερα....:confused:) τρεχω και βλεπω τα πουλοβερ μου που?στους 65 βαθμους στο προγραμμα baby care!για τα σκατωμενα υποτιθεται!3.5 ωρες προγραμμα!!!!!!!!καταστραφηκαν τα πουλοβερακια μου:confused: ακομα τα εχω αχτι που δε τα φορεσα ποτε

κλαψ κλαψ:evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

πριν ενα 6μηνο περιπου ειπα να κανω τυροπιτα με δικο μου φυλο.εκανα συχνα και απο τοτε δεν εχω ξανακανει.μου εμεινε ψυχολογικο!βραδιασε λοιπον και ενω ο αλεξανδρος ειχε κοιμηθει ακουω ξαφνηκα απο το δωματιο κατι ψιθυρους.λεω παει ξυπνησε θα θελει νερο η θα ειδε ονειρο.μπαινω στο παιδικο και μου ρχεται μια υπερτατη σκατιλα εως θανατηλα θα την χαρακτηριζα την μποχα...

αναβω το φως....και τον βρησκω να εχει βγαλει το παμπερς με τα κακα του ειχε πασαλειψει τα παντα και να τα ζυμωνει με τα χερια.με κοιταει με ενα υφος ...και μου λεει ''μαμα κοιτα!!!ΠΙΤΑΑΑ:mrgreen::mrgreen:''

ηθελα να κλαψω...πραγματικα!!:evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxa!!! Όταν μεγαλώσουν θα τα στείλεις να δουλέψουν να σου γυρίσουν πίσω με τόκο το ποσόν που ξόδεψες για τα πουλόβερ σου! :lol:

οχι η ραφαελα δε το εκανε.ο αλεξ το εκανε.σε τετοια δε θελει βοηθεια :evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσάκι θα σε αφήσω γιατί όσο κάθομαι στο λαπτοπ τρώω! Είμαι απαράδεκτη! Άσε που εμένα ξυπνάει λίγο αργότερα το λουλούδι μου ενώ εσένα αξημέρωτα καλέ! Πήγαινε να κάνεις κι εσύ νάνι! Εγώ πάω αν και για άλλη μια βραδιά θα βρυκολακιάσω στο κρεβάτι! Έφαγα μόλις και μισή σοκολάτα ότι πρέπει για τις αϋπνίες είναι! :lol:

Πονάω παντού σας το είπαααα??? Αν μπορούσα θα κοιμόμουν καθιστή γιατί σε καμία ξαπλωτή στάση δε βολεύομαι από τους πόνους αλλά έλα σου που πονάει ακόμα και ο πισινός μου! :lol:

Kαληνύχτα! Δε θα ξαναχαθώ! Θα την παλέψω να μπαίνω πού και πού τη νύχτα όταν κοιμάται γιατί τη μέρα είπαμε...από πίσω του η μαμάκα!

Πολλά φιλιά σε όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν ενα 6μηνο περιπου ειπα να κανω τυροπιτα με δικο μου φυλο.εκανα συχνα και απο τοτε δεν εχω ξανακανει.μου εμεινε ψυχολογικο!βραδιασε λοιπον και ενω ο αλεξανδρος ειχε κοιμηθει ακουω ξαφνηκα απο το δωματιο κατι ψιθυρους.λεω παει ξυπνησε θα θελει νερο η θα ειδε ονειρο.μπαινω στο παιδικο και μου ρχεται μια υπερτατη σκατιλα εως θανατηλα θα την χαρακτηριζα την μποχα...

αναβω το φως....και τον βρησκω να εχει βγαλει το παμπερς με τα κακα του ειχε πασαλειψει τα παντα και να τα ζυμωνει με τα χερια.με κοιταει με ενα υφος ...και μου λεει ''μαμα κοιτα!!!ΠΙΤΑΑΑ:mrgreen::mrgreen:''

ηθελα να κλαψω...πραγματικα!!:evil:

Το καλό είναι ότι αύριο-μεθαύριο θα τα θυμάσαι και θα γελάς! Γράφε τα σε ημερολόγιο με κάθε λεπτομέρεια κιόταν μεγαλώσουν δώσε τους να τα διαβάσουν! Θα είναι τέλειο θα δεις!

Καληνυχτίζω κούκλα! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera kai kalo mina se oles sas koritsia..poli proines re koritsia kisa kai eleni,apapa pos mporeite??ego tora sikothika k pali sernomai alla perimeno mastoria gmt..k pali kalimera se oles..

Kαλά, η Κίσα έχει σπάσει κάθε ρεκόρ! Απο τις 5.30-6.00 δίνει το παρόν στο καφέ!!!!:tongue: Εγώ σηκώνομαι απο τις 7.00 για να ετοιμάσω πρωινό για τον αντρούλη μου που φεύγει για δουλειά και κανένα πρόχειρο φαγητό, να πάρει μαζί του! Την Κυριακή που έχει ρεπό ρεπάρω και εγώ!:tongue:


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...