Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχα ελενη μεγεια ρε συ!

κισακι κ μεις τιποτα δε παθαιναμε ρε γμτ.ειδικα εγω ημουν πολυ γερο σκαρι.ο αδερφος μου λιγο πιο συχνα αρρωσταινε αλλα ηταν πολυ αδυνατος.8 ετων 1 κιλα:shock: αλλα οχι κ καθε μηνα..εδω ρε χωματα τρωγαμε και δε παθαιναμε κατι.τωρα αν φανε ενα κοκο αμμο βγαζουν σπυρια!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάρες!σας έλειψα?ειχα πρόβλημα με το διαδίκτυο,αλλά τώρα όλα οκ!έκανα 2 ώρες να σας διαβάσω!δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω!

αρχικά να καλοσορίσω τις καινούριες!με το καλό κορίτσια!΄

χαίρομαι που όλες έχετε ευχάριστα νέα από τους γιατρούς!όσες μπαίνουν στον μήνα του εύχομαι καλές γέννες με υγειή μπεμπάκια!

Δήμητρα περαστικά κούκλα τι άλλο να πώ,μια με τις αμυγδαλές μια με την ραφαέλα...περαστικά!

φροσάκι η κοιλία σου είναι τόσο τέλεια!αν είμουν γάτος έκει θα την άραζα ολη μέρα!

πόπη πώς πάει η ανακαίνιση?πότε τελειώνετε?

ελένη μου φαίνεται δεν θα σε καταλάβει ο άντρας σου με κοντό μαλλί!καλέ αυτό ήταν το σήμα κατατεθέν σου,αν κρίνω από την φωτο!

αντε βρε κίσα τελειώσαμε με τα φάρμακα?ρώτα μήπως θα σταματήσεις και το μαγνήσιο στις 36 εβδ,τουλάχιστον εμένα έτσι μου είπε ο γιατρός μου.

μας έλειψες Νεκταρία!μακάρι να βρίσκεις λίγο χρόνο να μπαίνεις να μαθαίνουμε νέα σου!το μικρό τερατάκι έχει πολύ πλάκα!μας χρωστάς και την φωτό που μπήκε μέσα στο σουρωτήρι!!!

ξανθη δεν είσαι η μόνη γαϊδούρα που κοιμάται ως τις 12!και εγώ αν δεν κοιμηθώ καλά το βράδυ, κοιμάμαι ως το μεσημέρι....άσε που όλη μέρα χωρις να κάνω τίποτα νιώθω κουρασμένη...και νυστάζω πάλι...

οι υπόλοιπες ας με συγχωρέσουν που δεν τις θυμήθηκα.:(

Link to comment
Share on other sites

εμενα το μαγνησιο μου ειπε να το κοψω στις 36 εβδ.αλλα εδω και 10 μερες δε το παιρνω σωστα:oops: μια παιρνω ενα μια κανενα ...ειναι που εχω κ τα 2 παιδια με γριπη και το ξεχναω:oops:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια και από εμενα σας διαβάζω εδω και καιρό και σήμερα πήρα απόφαση να γραψω, το δικό μου φασολάκι είναι γαμπρός και έχω ΠΗΤ 19/11. Καλό υπόλοιπο σε όλες και με έναν πόνο.


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν τα νέα μου συνοπτικά:

η γιαγιά είναι πια πολύ καλύτερα και την έχουμε σπίτι.αφού το ξεπέρασε και αυτό νομίζω θα ζήσει άλλα 92 χρόνια!!!

η μπέμπα την προηγούμενη εβδ ήταν 2.100 και έχει διατηρήσει τη θέση της.

εγώ έφτασα τα 71!κιλά(+10)και συνεχίζω ακάθεκτη!!!

ποπάκι δεν ξέρω για σένα αλλά εμείς αρχίσαμε τον λόξυγγα.από την μαί έχει πλάκα από την άλλη είναι λίγο εκνευριστικό.

εχω και ενα δυσάρεστο να μοιραστώ μαζί σας...κόλλησα δερματόφυτα και έχω μια απάισια κοκκινήλα πάνω στην κοιλιά μου...βάζω κρέμα αλλά μάλλον θα κάνει καιρό να φύγει.μέχρι τώρα έχει κολλήσει η μάνα μου(στο χέρι της)και το λαμπρατόρ(μουσούδα και κεφάλι)αύριο θα πάρω φάρμακο και για αυτό.δεν ξέρω τι θα κάνω αν κολλήσουν όλα!

δεν ξέρω αν σας τό είπα,άλλα νιώθω πολύ κουρασμένη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και μεις ποιον θα παρουμε?ποιος γαμπρος ειναι κοντα στην ΠΗΤ μας??εεεεεε?:tongue:

ωραια τα νεα σου βασιλικη μου!εκτος απο αυτο που κολλησες.τι ειναι αυτο καλε κ απο που το κολλας?:shock:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

και μεις ποιον θα παρουμε?ποιος γαμπρος ειναι κοντα στην ΠΗΤ μας??εεεεεε?:tongue:

ωραια τα νεα σου βασιλικη μου!εκτος απο αυτο που κολλησες.τι ειναι αυτο καλε κ απο που το κολλας?:shock:

ααα δεν ξέρω να φύγετε κυριά μου να πάτε αλλού να βρείτε γαμπρό!!!!

το κολλάς από τα ζώα και μεγαλώνει και είναι κατακόκκινο και σε τρώει πολύ...:( την σκύλα μου καλύτερα να μην την δείς αρχισαν να πέφτουν και τα μαλλιά της.αστα να πάνε είναι.φοβάμαι να μην γεννησω και κολλήσω το μωρό...γιατί είναι μεταδοτικό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...