Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

α καλα ειμαι μπουφος

πατησα πανω στη φωτο και μεγαλωσε!

κουκλα εισαι φτου φτουυυυυ

την έβγαλα από κινητό για αυτό είναι τόσο μικρή.έχει χαλάσει η φωτογραφική μας...

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε συ τοσο πολυ κραταει??

το σκυλι μεσα στο σπιτι το εχετε?

βασικά θέλει κανα μήνα να φύγει και να σταματήσεις τα φάρμακα.όχι έξω τα έχουμε όλα,αλλά βγαίνουμε και εμείς έξω,τι να κάνουμε να κλειστούμε μέσα.

Link to comment
Share on other sites

geia soy basilikoyla!!!!!επιτλεους πολυ ωραια νε ακαι γιατη γιαγια,μια χαρα εισαι,εγω γυρισ ααπο διαβητολογο,μια χαρα ειμαι,περιμενω αλλε ς2 εβδομαδες υπομονη ν αγεννησω μ εμετρησεις και διαιτολογιο παλι συνεχιζω,μου εδωσε καιγιατο θηλασμο παρομοιο αλλα 100 θερμιδε ςλιγοτερες(1700)και μολις σαραντισουμε με τοκαλο ξανα καμπυλη σακχαρου να φουμε τι γινεταικαι σε επομενες εγκυμοσυνες καμπυλη απο την 24-25 εβδομαδα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δήμητρα κάπου διάβασα ότι οχι μόνο δεν πρέπει να καπνίζεις στο σπίτι αλλά και γενικά γιατί λέει ότι αποβάλεται η νικοτίνη από το δέρμα σου,και αποθηκεύεται στα ρούχα σου και στα μαλλιά σου.έτσι όταν αγκαλίαζεις το παιδί σου την μεταδίδεις μέσω δέματος κλπ.και έτσι μπορεί να του προκαλέσεις πρόβλημα ακόμα κι αν δεν καπνίζεις εντός σπιτιού.το έχω ξαναπεί βέβαια αλλά αξίζει να το επαναλάβω:οταν ο αδελφός μου ήταν βρέφος οι γονείς μου κάπνιζαν εκτός σπιτιού μέχρι που κάθε 3 και λίγο ήταν στο γιατρό με βρογχικά.και τι δεν δοκίμασαν .μόνο όταν έκοψαν και οι δύο το κάπνισμα μαχαίρι ησύχασε το καημένο.εγώ από την άλλη δεν είχα κανένα πρόβλημα αλλά μιλάμε για διαφορετικούς οργανισμούς.δεν αντιδρούν όλοι με τον ίδιο τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

κισα μου τέλεια τα νέα σου!τελικά θα κάνεις πρόκληση?

η σκύλα το κόλλησε ή από ένα καινούριο γατάκι που περιθάλψαμε ή από κανα άλλο σκυλί γιατί τα έχουμε ελέυθερα να κυκλοφορούν,είμαστε κατά του δεσίματος.

το έψαξα πολύ με την θεραπεία.κανονικά πρέπει να πάρω και χάπια αλλά δεν επιτρέπεται.προς το παρόν μόνο αλοιφή επιτρέπεται να βάζω.ελπίζω να μην πάει πουθενά αλλού και έχουμε άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα κάπου διάβασα ότι οχι μόνο δεν πρέπει να καπνίζεις στο σπίτι αλλά και γενικά γιατί λέει ότι αποβάλεται η νικοτίνη από το δέρμα σου,και αποθηκεύεται στα ρούχα σου και στα μαλλιά σου.έτσι όταν αγκαλίαζεις το παιδί σου την μεταδίδεις μέσω δέματος κλπ.και έτσι μπορεί να του προκαλέσεις πρόβλημα ακόμα κι αν δεν καπνίζεις εντός σπιτιού.το έχω ξαναπεί βέβαια αλλά αξίζει να το επαναλάβω:οταν ο αδελφός μου ήταν βρέφος οι γονείς μου κάπνιζαν εκτός σπιτιού μέχρι που κάθε 3 και λίγο ήταν στο γιατρό με βρογχικά.και τι δεν δοκίμασαν .μόνο όταν έκοψαν και οι δύο το κάπνισμα μαχαίρι ησύχασε το καημένο.εγώ από την άλλη δεν είχα κανένα πρόβλημα αλλά μιλάμε για διαφορετικούς οργανισμούς.δεν αντιδρούν όλοι με τον ίδιο τρόπο.

βασιλικη τα ιδια ακριβως ειπε και ο γιατρος στον αντρα μου οταν ο αντρας μου του ειπε οτι δεν καπνιζει μεσα στο σπιτι.οντως καπνιζει μονο στο μπαλκονι και στη δουλεια.αλλα κανει περιπου 15 τσιγαρα την ημερα:evil: εκεινη την ωρα τον σταβοκοιταξα καλα καλα και του ειπα ΚΟΜΜΕΝΟ.αλλα δε πιστευω να το κοψει ρε συ...εγω εχω να καπνισω 7 μηνες στις προηγουμενες εγκυμοσυνες το εκοβα αναγκαστικα.αλλα τωρα το εκοψα επειδη μου εφερνε εμετο και ακομα μου φερνει!και ρε σεις τωρα καταλαβα ποσο σιχαμερο ειναι!

μιλαμε οτι ο αντρας μου καπνιζει στο μπαλκονι και οταν μπαινει μεσα μυριζει τσιγαριλα!ειναι απαισιο!!!δε προκειται να το ξαναρχισω ειδικα τωρα που εχει προβλημα το παιδι αλλα και ενα παραπανω που τωρα καταλαβα ποσο σιχαμερο και απαισιο ειναι!και ποσο ενοχλητικο ακομα κ αν καπνιζεις εξω!μυριζεις ολοκληρος εισαι μια κοινουμενη μαζα τσιγαρομποχας!

ελα ομως που του το λεω και δε με καταλαβαινει!δε το εχει ζησει για να το καταλαβει!με θεωρει υπερβολικη!αλλα λεω αληθεια ρε παιδια!σημερα εκανε τσιγαρο στο μπαλκονι και μετα πηγε στο μπανιο.μολις βγηκε μπηκα εγω και το μπανιο βρωμουσε τσιγαριλα!ειναι πολυ αηδιαστικο!θα σκοτωνομαστε καθε μερα πλεον γιαυτο το λογο!ετσι κιαλλιως φωναζα εγω και παραμιλουσα οποτε καπνιζε αλλα τωρα ενα παραπανω!τι θα κανω ρε γμτ!νομιζει οτι ειμαστε υπερβολικοι!ελεος με το κ@λοτσιγαρο πια:evil::evil::evil::evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

βασιλικη μου δενεξρω ακομη τομωρο ητανπαλι 2400 τωρα την τριτη θ αδουμε και ο γιατρος καομη δενξερει,οσο μεγαλωνει νορμαλ κι αντεχω...σημερα κοβω τα χαπια,απο συσπασιε ςκαλα παμε αν και εγω και ο γιατρος νομιζουμε οτι θα τον παρει το μηνα!θα δουμε κουκλα αναλογα στην πορεια βλεπουμε!αααα εφαγα παγωτο της εβγα 0&0 και ειναι ακινδυνο για το σακχαρο ν α<ξες,εφαγα ενα λιτρο χτες κι ενα σημερα,εφαγα 2 λιτρα σε 2 μερες,μετρηθηκα μετ ααπο 2 ωρες και ημου ν πολυ πιο κατω απο το σακχαρο!!!!οποτε αφοβα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βασιλικη τα ιδια ακριβως ειπε και ο γιατρος στον αντρα μου οταν ο αντρας μου του ειπε οτι δεν καπνιζει μεσα στο σπιτι.οντως καπνιζει μονο στο μπαλκονι και στη δουλεια.αλλα κανει περιπου 15 τσιγαρα την ημερα:evil: εκεινη την ωρα τον σταβοκοιταξα καλα καλα και του ειπα ΚΟΜΜΕΝΟ.αλλα δε πιστευω να το κοψει ρε συ...εγω εχω να καπνισω 7 μηνες στις προηγουμενες εγκυμοσυνες το εκοβα αναγκαστικα.αλλα τωρα το εκοψα επειδη μου εφερνε εμετο και ακομα μου φερνει!και ρε σεις τωρα καταλαβα ποσο σιχαμερο ειναι!

μιλαμε οτι ο αντρας μου καπνιζει στο μπαλκονι και οταν μπαινει μεσα μυριζει τσιγαριλα!ειναι απαισιο!!!δε προκειται να το ξαναρχισω ειδικα τωρα που εχει προβλημα το παιδι αλλα και ενα παραπανω που τωρα καταλαβα ποσο σιχαμερο και απαισιο ειναι!και ποσο ενοχλητικο ακομα κ αν καπνιζεις εξω!μυριζεις ολοκληρος εισαι μια κοινουμενη μαζα τσιγαρομποχας!

ελα ομως που του το λεω και δε με καταλαβαινει!δε το εχει ζησει για να το καταλαβει!με θεωρει υπερβολικη!αλλα λεω αληθεια ρε παιδια!σημερα εκανε τσιγαρο στο μπαλκονι και μετα πηγε στο μπανιο.μολις βγηκε μπηκα εγω και το μπανιο βρωμουσε τσιγαριλα!ειναι πολυ αηδιαστικο!θα σκοτωνομαστε καθε μερα πλεον γιαυτο το λογο!ετσι κιαλλιως φωναζα εγω και παραμιλουσα οποτε καπνιζε αλλα τωρα ενα παραπανω!τι θα κανω ρε γμτ!νομιζει οτι ειμαστε υπερβολικοι!ελεος με το κ@λοτσιγαρο πια:evil::evil::evil::evil:

και ο δικός μου κάπνιζε,αλλά του έβαλα χέρι.κάθε μέρα του πιπιλούσα τα μυαλά.ώσπου τον κατάφερα!πήγε στο νοσοκομείο και του έγραψαν κάποια χάπια και σιγά σιγά τα κατάφερε.τώρα προσπαθώ να το κόψω και στον πατέρα του με τον ίδιο τρόπο.ελπίζω να τα καταφέρω!

Link to comment
Share on other sites

βασιλικη μου δενεξρω ακομη τομωρο ητανπαλι 2400 τωρα την τριτη θ αδουμε και ο γιατρος καομη δενξερει,οσο μεγαλωνει νορμαλ κι αντεχω...σημερα κοβω τα χαπια,απο συσπασιε ςκαλα παμε αν και εγω και ο γιατρος νομιζουμε οτι θα τον παρει το μηνα!θα δουμε κουκλα αναλογα στην πορεια βλεπουμε!αααα εφαγα παγωτο της εβγα 0&0 και ειναι ακινδυνο για το σακχαρο ν α<ξες,εφαγα ενα λιτρο χτες κι ενα σημερα,εφαγα 2 λιτρα σε 2 μερες,μετρηθηκα μετ ααπο 2 ωρες και ημου ν πολυ πιο κατω απο το σακχαρο!!!!οποτε αφοβα

μια χαρά!αν είναι να τα καταφέρεις και να πάρει όλο τον μήνα και να γίνουν όλα φυσιολογικά,τότε θα είναι τέλεια.αν έχεις σκοπό να θηλάσεις καλύτερα να αποφύγεις την καισσαρική γιατί από την δεύτερη μέρα σου δίνουν το μωρό ενώ την πρώτη του δίνουν έτοιμο γάλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...