Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μη ξεχασετε και θερμομετρο μπανιου

http://www.babycorner.gr/index.php?act=viewCat&catId=9

και αυτο

http://www.google.gr/imgres?imgurl=http://www.levaria.de/images/product_images/popup_images/3498_0.JPG&imgrefurl=http://www.preisroboter.de/ergebnis5464013-10-0.html&usg=__ZDiNsNiA7uHmO1DDg_6zo4HBik8=&h=636&w=600&sz=23&hl=el&start=0&zoom=1&tbnid=VRfMr0K325MBnM:&tbnh=134&tbnw=133&prev=/images%3Fq%3Dschnupfen%2Bpumper%2Bfur%2Bbabies%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DX%26biw%3D1372%26bih%3D839%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=148&vpy=490&dur=389&hovh=184&hovw=174&tx=111&ty=101&ei=vminTPvjGJXNjAek7qDtDA&oei=vminTPvjGJXNjAek7qDtDA&esq=1&page=1&ndsp=36&ved=1t:429,r:21,s:0

ειναι για να ρουφαει τις μυξουλες που εχουν τα νεογεννητα κ τα μωρακια γεννικως και τα εμποδιζει να φανε επειδη δε μπορουν να παρουν καλη αναπνοη.απλα το βαζεις στη μυτουλα και το πιεζεις κ ρουφαει τις μυξες(μπιαχ:tongue:) στα ελληνικα δε ξερω πως λεγεται.εγω το λεω μυξοφαγο :mrgreen:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

το tickeraki ειναι συμβατο αλλά μαλλον κάτι δεν κάνω καλά επίσης στο profile εχω βάλει και φωτο αλλά εδω δεν την βλέπω

οταν φτιαξεις το τικερακι,στο τελος επιλέγεις το url που είναι συμβατό.μετά πας στον πίνακα ελέγχου και στην επεξεργασία υπογραφής.κάνεις paste το url που είχες αντιγράψει μέσα στο μεγάλο άσπρο κουτί και πατά αποθήκευση.

αν πάλι δεν τα καταφέρεις πές μου μπάς και βγάλουμε άκρη...

μη στεναχωριέσαι για την καισσαρική,θα γεννήσεις φυσιολογικά στο δεύτερο!αν δεν συντρέχει άλλος λόγος,γιατί να ξανακάνεις καισσαρική?δεν ισχύει όπως παλιά αν κάνεις μια φορά,γεννάς πάντα με καισσαρική.

Link to comment
Share on other sites

βασιλικη αληθεια?ξεκολλησαν στην ελλαδα επιτελους απαυτην την οτι να ναι αντιληψη?ελεος πια..τι πραγμα κιαυτο αν κανεις σε ενα να πρεπει να κανεις σε στα αλλα παιδια καισαρικη υπαρχει δεν υπαρχει λογος.νομιζω οτι ειναι φραγκα στη μεση:rolleyes: παντως δε πρεπει να ισχυει παντου γιατι ακομα διαβαζω για περιπτωσεις που θα γεννησουν με καισαρικη το δευτερο επειδη επρεπε να κανουν καισαρικη στο πρωτο...ελεος...

εδω δεν το κανανε ποτε αυτο.


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

βασιλικη αληθεια?ξεκολλησαν στην ελλαδα επιτελους απαυτην την οτι να ναι αντιληψη?ελεος πια..τι πραγμα κιαυτο αν κανεις σε ενα να πρεπει να κανεις σε στα αλλα παιδια καισαρικη υπαρχει δεν υπαρχει λογος.νομιζω οτι ειναι φραγκα στη μεση:rolleyes: παντως δε πρεπει να ισχυει παντου γιατι ακομα διαβαζω για περιπτωσεις που θα γεννησουν με καισαρικη το δευτερο επειδη επρεπε να κανουν καισαρικη στο πρωτο...ελεος...

εδω δεν το κανανε ποτε αυτο.

όχι στην Ελλάδα δεν ξεκόλλησαν,απλά η επιστήμη προχώρησε....

από όσο ξέρω ούτε στην Κύπρο ισχύει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το tickeraki ειναι συμβατο αλλά μαλλον κάτι δεν κάνω καλά επίσης στο profile εχω βάλει και φωτο αλλά εδω δεν την βλέπω

λίγο που το έψαξα νομίζω ότι για να βάλεις την φωτό πρέπει να πας στο επεξεργασία avatar και όχι στην εικόνα προφίλ.

μην ξεχνας να αποθηκεύεις!

Link to comment
Share on other sites

βασιλικη αληθεια?ξεκολλησαν στην ελλαδα επιτελους απαυτην την οτι να ναι αντιληψη?.

δεν ξεκόλλησαν,εννοώ οτι το βρίσκουν ακόμα καλή δικαιολογία να κάνουν και δεύτερη φορά καισσαρική και ας μην χρειάζεται!ευτυχώς που υπάρχει καλή ενημέρωση μεταξύ μας και δεν μας λένε μαλα?ιες. δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πιο πολύ προσέχουν τι λένε, γιατί πια οι εγκυες είναι ενημερωμένες ενώ παλιά σου έλεγαν ότι ήθελαν και τα πιστεύαν οι καημένες...

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ξεκόλλησαν δυστυχως , ξερω περιπτωση που δεν την αφησαν να γεννησει φυσιολογικα γιατί επρεπε να έχουν περάσει τουλάχιστον 3 με 4 χρόνια, δήμητρα πολύ ωραίες ιδέες σου πραγματικα χρήσιμες. Βασιλική ευχαριστώ θα το κοιτάξω


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτό ξαναπέστο, αν και ο γιατρός μου είναι υπερ του φ.τ. απλά στη δικιά μου περίπτωση δυστυχώς δεν γίνεται ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι πιο τυχερή.

Βασιλική χιλλια ευχαριστώ τελικά τη βρήκα την άκρη...καληνύχτα σε όλες


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

αυτό ξαναπέστο, αν και ο γιατρός μου είναι υπερ του φ.τ. απλά στη δικιά μου περίπτωση δυστυχώς δεν γίνεται ελπίζω την επόμενη φορά να είμαι πιο τυχερή.

Βασιλική χιλλια ευχαριστώ τελικά τη βρήκα την άκρη...καληνύχτα σε όλες

αν θες μπορεί να σου το βγάζει σε εκατοστά και κιλά αντί για ιντσες και ουγγιές.απλά όταν το φτιάχνεις εκεί που βάζεις την ημερομηνία που περιμένεις να γεννήσεις άλλαξε την επιλογή ακριβώς από κάτω και ακολούθησε την ίδια διαδικασία μετά. καληνύχτα και καλή ξεκούραση !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...