Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Υπομονή κάνω και εγώ και η ψυχολογία στα πατώματα,δεν έχω καθόλου καλό προαίσθημα για αύριο..εσύ πότε θα κάνεις τεστ?

      Μην σκέφτεσαι έτσι …. Δεν κάνει καλό σε σενα και το μωράκι !!!! Εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω πριν τη Παρασκευή…φλερτάρω με τη σκέψη να κάνω αύριο … αλλά φοβαμαι …

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια εχει λιγε ςμερες που και που το μωρο κανει σασπαστικο....κατιπαθαινει και στο κουνημα του κανει που γρηγορες σπαστικε ςκινησεις σα να εχει σπασμου ςτο νιωθω ν ατρεμει ολοκληρο!!!1τι ειναι αυτο?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

α βασιλικη δενητανθε,α μεταβολισμυο το χασιμο κιλων,νομιζα οτι θα τα εχαα οπως στα 20 μου,εκοωα στην αρχη τα ξιδια και τα γλυκα,τιποτα,μετα εκοψα ψωμια ,μονο 2 φετες τη μερα σικαλης ετρωγα και περιορισα το φαγητο,μετα εκοψα και το βραδινο κα ι τα εχασα!!!!ετσι μονο!τωρα θελωνα αρχισω γυμναστηριο αν προλαβαινω μετα τη γενν ακαι το 40μο εννοειται!κοριτσια ξερω οτι ειναθεμα υγειας αλλα 40 μερες μεσα δυσκολο ν ακατχω κι εγω και το μωρο,καμια βολτ αθ αβγαινουμε!!!!!το δηλωνω!μεενοχλει το στηθος αυτες τις μερεςενοτνα!ποτε ουτε καν στις αρχεςδεμεπονουσε...

κισαααααα δε πας καλα μαρηηηηηηηηηηηηη με τον φιδαροοοοοοοοοκαλεεεεεεεεεεεεε!!!! αν με ακουμπησει φιδι θα πεθανω!!ειναι γλοιωδη παγωμενα και φρικαλεααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::rolleyes:

και γω κοριτσια οταν γεννησα την μεγαλη ημουν 90 κιλα και εφτασα 56 σε ενα χρονο.οταν η μεγαλη εγινε 18 μηνων εμεινα εγκυος στον γιο μου και απο 56 εφτασα 65 και μετα που γεννησα εχασα και αλλα χωρις να το θελω λογω τρεξιματος και εγινα 47-48. τωρα ειμαι περιπου 65:shock::shock::shock:

καλα ξερω τον εχω μαμησει τον μεταβολισμο:rolleyes:

κισακι ουτε εγω καλε εκατσα 40 μερες μεσα σε κανενα παιδι.δε τρελαθηκα!!

την κορη μου την εβγαλα 15 ημερων βολτα πρωτη φορα και μετα καθε μερα μιση ωρα!τον γιο μου πρωτη φορα τον εβγαλα 7 ημερων!και ηταν και ιανουαριος με χιονια και -10.φυσικα δε τον ειχα με τις ωρες εξω.μεχρι το σουπερ μαρκετ πηγαμε με τα ποδια ψωνισαμε και μετα ηρθε ο αντρας μου με το αυτοκινητο και μας πηρε.αλλα δε τα πηγαινα σε καφετερειες η σε κλειστους χωρους με πολυ κοσμο.και ο παιδιατρος και η μαια μου ειχαν πει να μη τα κρατησω 40 μερες μεσα.εδω καλε τα βγαζουν και την αλλη μερα και τιποτα δε παθαινουν και εχουμε και το κ@λοκρυο!απλα δε πηγαινουν σε κλειστους χωρους.20 λεπτα μιση ωρα καθε μερα πρεπει να βγαινει το μωρο να το χτυπαει αερας.κοιμουνται και ευκολα μετα!το απογευμα μιση ωρα βολτα εξω και να δεις το βραδυ πιο ευκολα θα κοιμηθει.εγω τις πιο πολλες φορες τα εβγαζα 20 λεπτα το πρωι και 20 λεπτα το απογευμα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εχει λιγε ςμερες που και που το μωρο κανει σασπαστικο....κατιπαθαινει και στο κουνημα του κανει που γρηγορες σπαστικε ςκινησεις σα να εχει σπασμου ςτο νιωθω ν ατρεμει ολοκληρο!!!1τι ειναι αυτο?

α και μενα ετσι κανει....λες και εχει σπασμους οπως λες.η τιναζεται μια αποτομα δεξια πχ και οι κοιλια κανει εναν λοφο στη δεηια μερια και στο καπακι αποτομα φευγει!δε χωρανε αλλο εκει μεσα ρε και δε βολευονται γιαυτο κανουν ετσι.μπορει να τρομαζουν και απο κατι.εμενα πχ το κανει κ αμα ουρλιαζουν τα παιδια η αμα τα φωναξω!αλλα το κανει κ το βραδυ που ειμαι κ ηρεμη .


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κισάκι τέλεια τα καμάρια του θείου!δεν μου φαίνεται παράξενο που έχουν τόσα βραβεία.φαίνεται οτι τα περιποιείται κι αυτός πολύ.δύσκολη ράτσα και πολύ απαιτητικά,ειδικά με το τρίχωμά τους .και το φίδι είναι πολύ ωραίο αν και δεν είμαι φίλος των ερπετών...

να σου πώ την αλήθεια σε προτιμώ με τα έξτρα κιλά,πιστεύω οτι σου πάνε περισσότερο.βέβαια είναι θέμα γούστου και φυσικά οτι αρέσει στον άντρα σου!απλά πιστεύω οτι είσαι πιο γλυκιά.κοιτά μετά την γέννα να έρθεις στα ίσια σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

axa na sai kala ,me ta fisdia eimaikai mikroyli,αλλαπερα πο τα μεγουλακια στ απαραπαν ωκιλα βαζω και κωλικο και μπουτακι....στο προσωπο μου παειπιο παχια αλλα δ ενιωθω εγω καλα!να σαιακλα παντως!σε ευχαριστω!ναι τα σαμογιεντ ειναι ιδιαιτερη ρατσα και οντως ασχολειται παρα μ απαρ απολελες ωρες μαζι τους,εγω εχω 3 σεττερ λαβαρακ ,κι εναν καυκασιο ποιμενικο,κατ ακαιρους ειχ α επανιελ μπρετον, καναδεζικο ποιμενικο, χασκυ,τα μικροσωμα ειναι πολυ γλυκα αλλα δεν ταιριαζουμε σα χαρακτηρες ειμαστε και οι 2 νευροσπαστα!χιχιχι!θα σας δειξβ και τα κοτοπουλακια μου.....αχαχαχπως τις σβηνω?μπορω η οχι?μημε δω γυμνη να κυκλοφορω στο ιντερνετ?χαχαχα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα δημητρουλι,συνηθως το βραδυ το κανει οταν ειμαι ηρεμη....δενξερω γιατι απλα ανησυχησα μηπως κατιπου κανω του προκαλει κατι τετοιο....


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε κισακι.απλα οταν εισαι ηρεμη και καθεσαι αυτο ξυπναει και δε χοραει και αλλο εκει μεσα γιαυτο κανει τετοιες κινησεις.ειναι και ζωηρη η μπουμπου!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

οκ μα γιατι τιναζεται ψυλου ςεχει?τι ν απω,τρομαξα μηπως επαθε κατι το εκανε μι αμερα,το ξαναεκανε χτες....και λεω μπας και κανω κατιπου του προκαλει ταυτο????ουφ!αμα δε χωραει απο τωρα...πως θ απαρει κι αλλε ςμερες???ποναει το στηθος μο υλεμε,οι ρογες μου,ποτε δ εμεπονεσαν σ εολη την εγκυμοσυνη και καθε 3 και λιγο αρχισ ανα κατουραω που ποτε δεν το ειχ ακαι δεν αντιστοιχει στ αυγρ απου πινω!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

οκ μα γιατι τιναζεται ψυλου ςεχει?τι ν απω,τρομαξα μηπως επαθε κατι το εκανε μι αμερα,το ξαναεκανε χτες....και λεω μπας και κανω κατιπου του προκαλει ταυτο????ουφ!αμα δε χωραει απο τωρα...πως θ απαρει κι αλλε ςμερες???ποναει το στηθος μο υλεμε,οι ρογες μου,ποτε δ εμεπονεσαν σ εολη την εγκυμοσυνη και καθε 3 και λιγο αρχισ ανα κατουραω που ποτε δεν το ειχ ακαι δεν αντιστοιχει στ αυγρ απου πινω!

θα παρει μερες μην ανησυχεις...το στηθος ποναει κ ειδικα οι θηλες γιατι ετοιμαζονται για τον θηλασμο.να παρεις κηραλοιφη να βαζεις απο τωρα στις θηλες για να αποκτησουν ελλαστηκοτητα.γιατι αν το μωρο ειναι λαιμαργο μπορει να σε ματωσει και μετα ο θηλασμος θα γινει ενα μαρτηριο.να βαζεις κηραλοιφη 2-3 φορες τη μερα.μη το ξεχασεις γιατι μετα θα υποφερεις σε περιπτωση που η μπουμπου τρωει λαιμαργα!το κατουρημα εγινε πιο συχνο γιατι το μωρο κατεβηκε πιο πολυ και αρχισε να εμπαιδωνεται,ισως εμπεδωθηκε κιολας .γιαυτο εχεις συχνοουριες επειδη σε πιεζει στην κυστη.κιεγω σηκωνομαι τα ξημερωματα και ποναει η κοιλια μου απο το κατουρημα

καλε παρομοιο εχω και εγω αλλα σε κοκκινο!το ειχα παρει στον μικρο αλλα μπηκε μεσα μονο 4 μηνες.ολοκαινουριο ειναι ακομα.το επλυνα απλως να ειναι καθαρο!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

δενμου ειπε για εμπεδωση,το τοι κατεβηκε το καταλαβαινω καποιε ςφορε δενμπορω να σηκωθω παο το κρεβατι για κατουρημα μεπιεζειπολυ!εχω μια αλοιφη oyrelan θ ατην αρχισω....αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...