Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

αν κατεβηκε τοτε ειναι θεμα χρονου να εμπεδωθει.να βαζεις αλοιφη.και γω αρχισα εδω και 2 μερες γιατι δε θελω να τραβηξω οτι περασα στον μικρο!ηταν παρα πολυ λαιμαργος και μιλαμε με ειχε σακατεψει


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

οκ και ξερω να παρω αμυγδαλελαιο!!!ακομη δεν πηρα μην τσιριξεις μουατς!!!χιχιχιχι!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

το καροτσι το ειχε στο μπεμπε χομ 170 και το πηρ απο την ποδηλατουπολη 89!

εγω το ειχα παρει 100 περσι με εκπτωση σε μιση τιμη.αλλα ο γιοκας μου δε το ηθελε.ηθελε να καθετε στο αλλο το απλο της βολτας.ε και αφου ειναι ολοκαινουριο σιγα μην παρω καινουριο!μονο εναν σακο θα παρω για τον χειμωνα γιατι του γιου μου το εδωσα .

οκ και ξερω να παρω αμυγδαλελαιο!!!ακομη δεν πηρα μην τσιριξεις μουατς!!!χιχιχιχι!!!

ΑΚΟΜΑ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ θα σε φαω ρε ελεος βαλε ελαιολαδο τουλαχιστον!παααααααπαααααααααααα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλή σας μέρα! τι κάνετε? Εγώ μόλις γύρισα απο το πρωί γυρνάω στους δρόμους :P τώρα θα πάω να μαγειρέψω και να σιδερώσω τα 2 πληντύρια της μπέμπας τα ρούχα και όλα τα σχετικά! Δεν προλαβένω να σας διαβάσω, θα τα κοιτάξω αργότερα! Φιλιά σε όλες!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia eskasa milame!efaga thgania,soyfle,tzatziki,ryzi,salata!!!!!εψαχνακα ιγλυκα για διαβητικους αλλα ητανκλειστα τα υποψηφια ξηροκαρπαδικα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

trianmeli καλος ηρθες στην παρεα μας . καλα βρε δεν ντρεπεστε λιγο απο τωρα σφαζεστε για γαμπρο. το ξερουμε ειναι λιγοι οι σκορπιοι αλλα τι να κανουμε . trianmeli τι ενοεις χαμηλος . εμενα μ ειπε οτι ειναι οπισθιος ο πλακουντας και οτι ολα πανε καλα . δεν μου ειπε για καισαρικη εμενα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι! 2η φορά σε λίγες μέρες... θα πάθατε ήδη υπερκόπωση με την πάρτη μου! Το αγγελούδι μου κοιμάται,φυσικό με τόση γκρίνια και κλάμα σήμερα! Αχ αυτά τα δόντια! Τα μισώ! Έπρεπε να βγαίνουν από την κοιλιά ακόμα, με δόντια τα μωρά... Αλλά φαφούτικα είναι πιο χαριτωμένα θα μου πείτε... :lol:

Ρε γμτ να μην μπαίνω συχνότερα να παρηγοριέμαι??? Όλες τα ίδια τραβάμε τελικά! Κι εγώ πονάω ΠΑΝΤΟΥ! Έχω γίνει μια δυσκίνητη γουρουνίτσα με +22 κιλά πάνω από το κανονικό μου βάρος με τις 2 απανωτές εγκυμοσύνες, έχω κάνει ραγάδες (σνιφ!) στον πισινό, ευρυαγγείες και ρε παιδιά από σήμερα ανακάλυψα... αιμορροΐδες! Έλεος! Ένας μήνας έμεινε και ποιος ξέρει τι με περιμένει ακόμα!!!

Κισάκι κουράγιο με το ζάχαρο, λίγος καιρός έμεινε και μετά θα φας ότι θες! Σε είχα δει στο πάρεντς που το κουβέντιαζες! Αλλά είδες είχε κι ένα καλό! Δεν πήρες κιλά! ;) Εγώ που τρώω τα πάντα τώρα στη 2η εγκυμοσύνη τα σκάτωσα με τα κιλά ρε γμτ!

Όσο για το πώς θα σκεπάζεις το μωρό, πάπλωμα με τπτ είναι επικίνδυνο,κουβερτάκι δεν υπάρχει μωρό που να μην το πετάει πέρα, εγώ έβαζα μακρυμάνικο εσωρουχάκι και έναν υπνόσακο σε στυλ ολόσωμο φορμάκι μαλακό και ζεστούλι. Και δε χρειαζόταν να τον σκεπάσω. Αν έκανε πολύ κρύο του έβαζα το μαρυμάνικο ζιπουνάκι κι ένα βαμβακερό παντελονάκι με ποδαράκι από κάτω + τον υπνόσακο. Οι κουβέρτες μόνο στις εξόδους μας χρειάστηκαν μέχρι που του πήρα όταν μεγάλωσε λίγο μία φόρμα εξόδου αυτές τις παχουλές που τα κάνουν να μοιάζουν με αστροναύτες τα μωρά! :lol:

Δημητρούλι τα παιδάκια σου υποφέρουν από το τσιγάρο! Κι εγώ από μικρή πάθαινα συνέχεια σπαστική βρογχίτιδα εξαιτίας του τσιγάρου του μπαμπά! Να πεις στον άντρα σου ότι η σπαστική βρογχίτιδα γίνεται με τον καιρό χρόνια! Εγώ αυτό έχω και κάθε χρόνο πλέον παίρνω αντιβίωση. Και πριν λίγες μέρες με ξανάπιασε και δεν μου έκανε τίποτα το φυτικό σιρόπι που μου έδωσε ο γιατρός και τελικά μου έδωσε και αντιβίωση! Έγκυος ρε γμτ και δεν την γλίτωσα. Να το κόψει να του πεις, μη βασανίζεται η κορούλα σας!

Βασιλική με συγκίνησες που θυμόσουν τη φώτο που σας χρωστούσα! Το είχα ξεχασμένο προ πολλού! Κι επειδή συγκινήθηκα...βουαλά!!!

th_giorgis1422.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και σας αφήνω! Το νανούρισμα που έβαλε μια κοπέλα...δε θυμάμαι συγνώμη... είναι υπέροχο το έχω ακούσει πολλές φορές! Το δικό μου αγαπημένο που τραγουδάω στο γιο μου είναι αυτό:

Σας το αφιερώνω λοιπόν μαζί με μια γλυκιά καληνύχτα! ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μικιοοοοο

που εισαι βρεεεε

ουφ καλε τωρα το ειδα οτι ειμαστε ιδιες βδομαδες!αρα εχουμε ιδια ΠΗΤ!εγω εσυ και το κισακι.αντε να δουμε ποια θα γεννησει πρωτη!αχ δε θελω να ειμαι η πρωτηηηηηηηη:rolleyes:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

μικιο μου κουράγιο. Ο μικρός κούκλος-τώρα γύρισα τον ασύμαζευτο εχω έχει να μοιαξει το παιδί μου και ειναι στη σβούρα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα

και εμεις σημερα πηγαμε σε λουνα παρκ...ειναι μια γιορτη που γινεται σε ολες τις πολεις της γερμανιας 4-5 φορες το χρονο και για 10 μερες εχει λουνα παρκ μεσα στην πολη.πηγαμε το μεσημερι μολις σχολασε ο αντρας μου.καλα μιλαμε μεσα σε 45 λεπτα ειχαν φυγει 50 ευρω:shock::shock: και αλλα 15 ευρω σε 2 μπαλονια με ηλιο που πηραμε φευγωντας συνολο 65.δηλαδη το ημερομισθιο που παιρνει ο αντρας μου σε 12 ωρες δουλειας εφυγε σε μια ωρα μεσα :cool: αλλα τι να κανεις δε πας και καθε μερα!μονο που χαρηκαν τα παιδια φτανει.ειδικα η μεγαλη πολυ χαρηκε.αν και οταν φευγαμε αρχισε να κλαιει και να κανει σαν υστερικο:evil: αλλα ειχα κουραστει ρε παιδια.μια ωρα περπατησα εκει μεσα και ψοφησα!

α!ανεβηκε και σε πονυ χαχαχ ρε τα λυπηθηκα τα καημενα αλλα δε της ειπα τιποτα...ολη μερα γυρω γυρω να πηγαινουν με ενα παιδι να τα καβαλαει...κριμα...

μηπως φταινε οι ορμονες κ το βλεπω ετσι?:roll:

τεσπα!

ωραια ηταν...μονο που πριν που πηγα για νερο στην κουζινα ειδα το παλιομπαλονι μπροστα μου με το ηλιο να αιωρηται και κοντεψα να λιποθυμισω!στο καλοοοοο με κοψοχολιασε!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, καλή εβδομάδα! 4 ο μήνας σήμερα....σαν γρήγορα μου φένετε οτι περνάει...:wink: Δήμητρα καλά κάνατε και πήγατε στο λούνα πάρκ για να χαρούν και τα παιδάκια λίγο! Κισάκι καλά πέρασες που πήγες για καφέ? Εμείς είχαμε πάει το Σάββατο! Πόπη και εμένα ο πλακούντας είναι οπίσθιος αλλά δεν μου έχει πεί κάτι ο γιατρός οτι ίσως να υπάρχει πρόβλημα και γ'ιαυτό πας με καισσαρική! Τέλειο το νανούριασμα μικίο μου! Εμένα ξέρετε πιο μου αρέσει?

Εχτές τελείωσα με τα ρούχα της μπέμπας, τα σιδέρωσα όλα και τα τακτοποίησα στην ντουλάπα και κατέβασα τα χειμωνιάτικα ρούχα μας, αλλά μου φένετε οτι θα έχουμε πρόβλημα γιατί δεν υπάρχει χόρος! :rolleyes: Οπότε καταλαβένετε οτι γίνετε ένας χαμός στο σπίτι...πρέπει να κάτσω να τα μαζέψω και δεν έχω καθόλου όρεξη! Δύο φορές τον χρόνο που γίνετε αυτή η δουλειά και δεν το μπορώ καθόλου!:evil:

MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...