Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κουκλιτσε ςμου!!!!!μια χαρα οκαφες ελενιτσα,μετ αηπια και κρασακι κι εβλεπα τις τσοντε ςπου μπηκαν στο big brother,και στομαστερ σεφμπηκε στους 20 ενας ξαδερφος της κολλητητ ςμου!χιχι!αυτο με τ απονυ το ειχ ακιεγω δημητρουλα!!!πολυ τα λυπαμαι!!!χιχιχ!αξιζ εγιατα παιδια!τουλαχιστον το ευχαριστηθηκαν!σηκωνομαικαι ειναι βραδυ ρε σεις,δ εμου παει η καρδια να μπω απο το κινητο το πρωι!χειμωνιασε,μαλλον φθινοπωριασε εχει μια βροχουλα,κι εγω θελω να κατεβασω χειμωνιατικα αλλ α βαριεμαι τοσο πολυ,δενεχω διαθεση ν ακανω τιποτα,ενω εχω τρομερη ενεργεια....μια σπαριλα,μι αβαρεμαρα,μια μαλ...ια που μεδερνει δεν ξερω τι απ'ολ αμουφταιει!χιχιχσημερα ιεναι η παγκοσμια μερα των ζωων!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

παντως ρ ε κοριτσιαπολυ λοξυγγα το μωρο,μελοξυγγα κοιμαται,με λοξυγκα ξυπναει!αντ εν ατο δω αυριο!!!!να δω και τις συσπασειςμου!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

trianmeli καλος ηρθες στην παρεα μας . καλα βρε δεν ντρεπεστε λιγο απο τωρα σφαζεστε για γαμπρο. το ξερουμε ειναι λιγοι οι σκορπιοι αλλα τι να κανουμε . trianmeli τι ενοεις χαμηλος . εμενα μ ειπε οτι ειναι οπισθιος ο πλακουντας και οτι ολα πανε καλα . δεν μου ειπε για καισαρικη εμενα

__________________

καλημέρα σε όλες τις κούκλες,

popi1987 εμενα ο πλακούντας μου ειναι χαμηλός επιπωματικός δηλαδή καλύπτει όλο τον τραχηλο και το μόνο που μπορω να κάνω ειναι καισαρική, μακάρι να ήταν απλά χαμηλός,

mikio, το νανούρισμα είναι τέλειο, το έχω ξανακούσει είναι πάρα πολύ, και ο μικρός ένας κούκλος

kisha, πολύ ωραία τα πράγματα να είναι καλορίζικα γιατ τη μπουμπου σας,

Dimitra83, αμυγδαλέλαιο στο στήθος, δεν το έχω ξανακούσει, γιατί και εγώ πονάω παρα πολύ, και εγώ συμφωνω καλά κάνατε και πηγατε λουνα παρκ, χρειάζεται και αυτό,

αντε αυριο περιμένω τα πράγματα και έχω μεγάλη αγωνία για να φτιάξω το δωμάτιο το μπέμπη φιλια σε ολες τα λεμε μετα


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

trianmeli οχι λαθος καταλαβες!αμυγδαλελαιο μασαζ κανεις στο ....πιπι για να γινει ελαστικο και να μη σκιστεις πολυ στη γεννα.ειδικα οι πρωταρες σκιζονται περισσοτερο.μπορεις να βαζεις και ελαιολαδο(κισααααα) 2-3 φορες τη μερα μασαζ εσωτερικα κ εξωτερικα.

για το στηθος ειναι η κηραλοιφη η ενα ειδικο λαδακι της βελεντα η διαφορα τελος παντων αν ζητησετε στο φαρμακειο εχει πολλα.βαζεις απο τη στηγμη που μπαινεις στον ενατο για να προετοιμασεις το στηθος για τον θηλασμο

τι κανετε οι υπολοιπεεεεεεες?

σορρυ αλλα δε μπορω να ακουω βουγιουκλακηηηηηη :twisted::mrgreen:

παω να ντυσω τα καμαρια μου για τον παιδικο.αργησαμε σημερααααα

τα λεμε μετα φιλακιαααααα


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα και από μένα!ξεκίνησα καθαριότητα από το πρωί και ήδη νιώθω κουρασμένη...πώς θα βγάλω τη μέρα μου λέτε?τουλάχιστον άρχισε να περπατάει λίγο η γιαγιά και την έχω κοντά μου για να την προσέχω.περιμένω να έρθει το σ/κ που θα μας φέρουν την κοπέλα από την ινδία να μας βοηθάει γιατί δεν την παλεύω άλλο!απόρώ πώς τα καταφέρνεις ρε Δημητρα με δύο παιδιά!φτού σου κοπέλα μου,εγώ τα έχω ήδη παίξει!!

τι χειμωνίατικα λέτε βρε κορίτσια,έμείς χθές κάναμε μπάνιο.εντάξει ήταν λίγο δροσερό το νερό αλλά οκτώβρης είναι..!ακόμα σκάω!για βροχή ούτε λόγος.από τον μαΐο που ήρθα 1-2 φορές έβρεξε.ελπίζω να βρέξει σύντομα να ποτιστούν και λίγο τα χωράφια γιατί είναι όλα κατάξερα!

νεκταρία ο κούκλος όλα τα λεφτά.εκεί που είσαι έτοιμη να εκραγείς κάνει μια τέτοια σκανταλιά και του τα συγχωρείς όλα!!!δεν θα μπορούσα να ξεχάσω εκείνη την μέρα που μας περιέγραψες,πάντως πρέπει να το παραδεκτούμε είναι πολύ εφευρετικός.από την μία πλημμύρισε με νερά το μπάνιο και πλατσούριζε μέσα και από την άλλη έκανε το σουρωτήρι βαρκούλα και κάθησε μέσα!!! απλά τέλειος!!!

Link to comment
Share on other sites

αχχαχα!βασιλικουλα,δροσισε ρε!οκτιραντακι ειμαι αλλ ατο βραδυ θελει ζακετα!!!ρ ε συμου θυμιζεις το τραγουδι...βασιλικη τον ερωτα πολυ βαρυ τον πηρες................λαλαλαλαλλαλαλα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχχαχα!βασιλικουλα,δροσισε ρε!οκτιραντακι ειμαι αλλ ατο βραδυ θελει ζακετα!!!ρ ε συμου θυμιζεις το τραγουδι...βασιλικη τον ερωτα πολυ βαρυ τον πηρες................λαλαλαλαλλαλαλα

τι ζακέτα...ο ανεμιστήρας δουλευει μέρα νύχτα σταθερα!και τα κουνούπια είναι σαν το ζέπελιν!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ειμαι πολυ χαλιαααα

ξεγραψαμε τον μικρο σημερα απο τον παιδικο:( δε γινεται αλλο...ενω στις αρχες πηγαινε μια χαρα ουτε εκλαιγε ουτε τιποτα....εχει τωρα παρα πολυ καιρο που κλαιει μολις παταμε το ποδι μας εκει και οταν παει να τον παρει ο αντρας μου τον βρισκει παλι να κλαιει:( ειναι πολυ ψυχοφθορο για το παιδι γμτο:confused:

δε μπορεσα να τον βλεπω σημερα να γεμιζουν τα ματακια του δακρυα και αυτος να τα σκουπιζει και να κρατιεται να μη κλαψει το γλυκο μου μου ρθε να βαλω τα κλαμματα:? καλυτερα να μεινει σπιτι και να προσπαθησουμε του χρονου παλι....θα δοκιμαζα αργοτερα μετα απο κανενα μηνα αλλα δεν ειναι σωστο να παει ξανα τοσο γρηγορα μετα τον ερχομο του μωρου.θα νομιζει οτι τον διωχνω γιατι εχω αλλο νινι.αχχχ το καημενο μου ειναι ευαισθητουλι μωρε το αγορακι μουυυ(χαζεψα η μανα..._)


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή εβδομάδα!

Τρόμαξα να σας διαβάσω χθες! Δεν γίνεται τα σκ να σας πιάνει τόση πάρλα! :tongue: Σιγά μην θυμηθώ να σχολιάσω σε όλες!

Βασιλικούλα μια χαρά τα νέα σου! Γερός ο οργανισμός της γιαγιάς!

Νεκταρία έχω δηλώσει απο την αρχή ερωτευμένη με τον γιό σου αλλά όταν βλέπω και τέτοιες φωτογραφίες τρελαίνομαι περισσότερο.

Kishaki καλά κάνεις και βολτάρεις συνέχεια γιατί σε λίγο καιρό θα έχουμε κλείσιμο!

Να σας πω και τα δικά μου! Άρχισα να νιώθω έντονες τις κλωτσιές του μπέμπη και πολύ χαίρομαι! Σας έχω πει ότι δεν το νιώθω και πολύ γενικώς. Μέχρι το σάββατο μας είπαν ότι θα μας έχουν έρθει και τα πράγματα οπότε θα σας ανεβάσω και φώτο απο το δωμάτιο τσίρκο! :tongue: Το καρότσι μετά τις 15 του μήνα!


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσια ειμαι πολυ χαλιαααα

ξεγραψαμε τον μικρο σημερα απο τον παιδικο:( δε γινεται αλλο...ενω στις αρχες πηγαινε μια χαρα ουτε εκλαιγε ουτε τιποτα....εχει τωρα παρα πολυ καιρο που κλαιει μολις παταμε το ποδι μας εκει και οταν παει να τον παρει ο αντρας μου τον βρισκει παλι να κλαιει:( ειναι πολυ ψυχοφθορο για το παιδι γμτο:confused:

δε μπορεσα να τον βλεπω σημερα να γεμιζουν τα ματακια του δακρυα και αυτος να τα σκουπιζει και να κρατιεται να μη κλαψει το γλυκο μου μου ρθε να βαλω τα κλαμματα:? καλυτερα να μεινει σπιτι και να προσπαθησουμε του χρονου παλι....θα δοκιμαζα αργοτερα μετα απο κανενα μηνα αλλα δεν ειναι σωστο να παει ξανα τοσο γρηγορα μετα τον ερχομο του μωρου.θα νομιζει οτι τον διωχνω γιατι εχω αλλο νινι.αχχχ το καημενο μου ειναι ευαισθητουλι μωρε το αγορακι μουυυ(χαζεψα η μανα..._)

Δήμητρα μη στεναχωριέσαι.το κάθε παιδάκι θέλει το χρόνο του να ''απογαλακτιστεί''.είδικά τα αγόρια είναι λίγο πιο αργά.καλύτερα μωρέ δεν θα σε φάει και το πέρα δώθε.του χρόνου θα είναι και πιο έτοιμος.αν τον ξαναπάς με το ζόρι μπορεί να τον επηρρεάσει πολύ και μετέπειτα.κρίμα είναι...αντε θα έχεις παρεούλα τώρα,δεν θα είσαι μόνη στο σπίτι!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ειμαι πολυ χαλιαααα

ξεγραψαμε τον μικρο σημερα απο τον παιδικο:( δε γινεται αλλο...ενω στις αρχες πηγαινε μια χαρα ουτε εκλαιγε ουτε τιποτα....εχει τωρα παρα πολυ καιρο που κλαιει μολις παταμε το ποδι μας εκει και οταν παει να τον παρει ο αντρας μου τον βρισκει παλι να κλαιει:( ειναι πολυ ψυχοφθορο για το παιδι γμτο:confused:

δε μπορεσα να τον βλεπω σημερα να γεμιζουν τα ματακια του δακρυα και αυτος να τα σκουπιζει και να κρατιεται να μη κλαψει το γλυκο μου μου ρθε να βαλω τα κλαμματα:? καλυτερα να μεινει σπιτι και να προσπαθησουμε του χρονου παλι....θα δοκιμαζα αργοτερα μετα απο κανενα μηνα αλλα δεν ειναι σωστο να παει ξανα τοσο γρηγορα μετα τον ερχομο του μωρου.θα νομιζει οτι τον διωχνω γιατι εχω αλλο νινι.αχχχ το καημενο μου ειναι ευαισθητουλι μωρε το αγορακι μουυυ(χαζεψα η μανα..._)

Αχ ρε Δήμητρα! Όντως είναι πακέτο όλο αυτό.Μπόρει αργότερα να το ζητήσει μόνος του να πάει. Δεν είναι ωραίο να πιέζεται το παιδί. Με την κόρη σου είχες το ίδιο πρόβλημα ή είχε πάει άνετα? Τελικά η μάνα πάντα λυγίζει στο παράπονο του παιδίου της.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια με την μεγαλη δεν ειχα ποτε προβλημα..στην ιδια ηλικια με τον γιο μου ξεκινησε κ αυτη να πηγαινει!εκλαψε μονο την πρωτη μερα.την αφησα για μια ωρα μονο γιατι ηταν αρχη και ετσι τα αφηνεις 1 ωρα τις πρωτες 4-5 μερες και μετα σιγα σιγα καθε μερα 1 ωρα παραπανω.ε η ραφαελα την πρωτη μερα εκλαψε και αυτο οπως μου ειπε η δασκαλα για 10 λεπτα μονο αλλα πολυ εντονο κλαμα.μετα σταματησε κ ξανακλαψε οταν πηγα να την παρω.την 2η και 3η μερα απλα γκρινιαζε (δεν εκλαιγε σπαρακτικα) και μετα απο κανενα τεταρτο σταματουσε.ε απο τοτε δεν εχει κλαψει!ισα ισα παει ο αντρας μου να την παρει και του λεει ''γιατι ηρθες φυγε τωρα εχω δουλεια'':shock:

τρελαινεται για το σχολειο απο 2.5 ετων.αυτες τις μερες που δε πηγαινε επειδη ηταν αρρωστη γκρινιαζε ποτε θα παει σχολειο!και καθε τριτη παει δασκαλα μουσικης και κανανε γρουπακι και τους κανει μουσικα οργανα και τραγουδι μιλαμε εχει ξετρελαθει!

ο μικρος παλι...δε παει πουθενα χωρις εμενα!δε ξερω τι να κανω!ουτε καν με τον μπαμπα του παει πουθενα αν δεν ειμαι εγω μαζι!αφου το βραδυ αν δει κανενα ονειρο και κλαψει κ παει ο αντρας μου τον διωχνει του λεει φυγε θελω μαμα!!και κλαιει περισσοτερο!

οντως τα αγορια ειναι πιο κολλημενα με τη μαμα τους:?

το προβλημα ειναι οτι οκ δε πειραζει να κατσει σπιτι.αλλα φοβαμαι μηπως θα ζηλευει και αισθανεται παραμελημενος που θα με βλεπει να ασχολουμε με τη μπεμπα.θα πρεπει συνεχεια να την εχω στο στηθος και αγκαλια και αυτος θα ζηλευει σιγουρα και δε θελω να αισθανεται οτι τον παραμελω.φυσικα δε μπορει και να καταλαβει οτι αυτο το κανω γιατι το μωρο θα ειναι εντελως ανημπορο:?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

1. kata κοριτσάκι ΠΗΤ: 1/11/2010

2. amela αγοράκι ΠΗΤ: 2/11/2010

3. kisha κοριτσάκι ΠΗΤ: 3/11/2010

4. Dimitra83 κοριτσάκι ΠΗΤ: 3/11/2010

5. koullam κοριτσάκι ΠΗΤ: 4/11/2010

6. mikio κοριτσάκι ΠΗΤ: 4/11/2010

7. kikitsa κοριτσάκι ΠΗΤ: 8/11/2010

8. Katerina11 κοριτσάκι ΠΗΤ: 11/11/2010

9. Fire αγοράκι ΠΗΤ: 12/11/2010

10. LadyCat --------ΠΗΤ: 15/11/2010

11. elenikaram κοριτσάκι ΠΗΤ: 16/11/2010

12. ΒΑΣΙΛΙΚΗ1 κοριτσάκι ΠΗΤ: 19/11/2010

13. trianmeli αγοράκι ΠΗΤ: 19/11/2010

14. maxi κοριτσάκι ΠΗΤ: 20/11/2010

15. nikx αγοράκι ΠΗΤ: 22/11/2010

16. popi1987 αγοράκι ΠΗΤ: 22/11/2010

17.katerina tselepi αγοράκι ΠΗΤ: 24/11/2010

18.mama gia prwth fora κοριτσάκι ΠΗΤ: 26/11/2010

19.XANTHI24 κοριτσάκι ΠΗΤ: 28/11/2010


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...