Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εχεις και επαφες μαρη?εχω ξεχασει τι σημαινει σεχ!!!δεν εχω καμια ορεξη!ο καημενος ο αντρας μου τα χει παιξει.αλλα ας κανει κιαυτος μια θυσεια μπααα...στα αλλα 2 παιδια καναμε σεχ 1-2 φορες τη βδομαδα μεχρι τον 9ο.αυτη τι φοραααα ουτε σαν σκεψη δε μου περναει...ουτε ενα δευτερολεπτο..μιλαμε πολυ ορμονη:rolleyes:

αντε καλε κοβεται το σεξ????αχαχααα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα ΚΟΥΚΛΕς ειμαι παλι ΞΥΠνια ΑΠΟ ς 6 ΠΑΡΑ ΑΛΛΑ ειΧΕ ΑΥΠΝΙΕς ΚΙΑ Ο ΚΑΛΟςΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝΜΠΟΡαΣΑ ΝΑ ΓρΑΨΩ ΕΙΣΤΕΚΑΛΑ????


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

η μαμαμου εχει τραπεζι,πηγα βοηθησα χτες και μετ απηγαμε βολτιτσα,εφαγα σουβλακι κλαψ παει το ζαχαο και μετα πηγαμε για γλυκο εφαγε ιο καλο ςμου πηρε και γιατο σπιτι και μου ελεγε ποσο τελεια ειναι!τι καλος ε????


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες ελπιζω να ειστε ολες καλά, και εγω αυπνίες σήμερα είμαι ξύπνια απο τις 6.00, εφτιαξα στο αντρα μου κολατσο για τη δουλεια και απο τοτε βαριεμαι πολυ, το μεσημερι μας εχει η πεθερα μου τραπεζι, ευτυχως γιατι δεν εχω ορεξη για μαγειρεμα, νιωθω υποτονικοτητα ελπιζω να ανεβω λιγο γιατι σερνομαι απο τον καναπε στο κρεβατι και τουμπαλιν.

Βασιλικη εισαι κουκλα thanx


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

βασιλικη με γεια το αβαταρ,δικο σου?το σκυλουδι???ρε παιδια παλι λοξυγγα εχει αυτο το μωρο!!!!με λοξυγγα ξυπναει.... το βραδυ οι συσπασεις εινα ιπερισσοτερες απο οτι τη μερα...και πλεςο νμ ετο μωρο νακουνιεται ετσι τρελα δενμπορω να τις ξεχωρισω ευκολα!δημητραπολυ ομορφο μπειμπυ σιτ!εγω πηρα απο φιλη τα επλυνα και τα συναρμολογησαμ επαλι χτες οπωςκαι το πορτ μπεμπε!χιχιχ!ο ι υπνοσακοι νομιζω περιοριζουνπολυ το μωρο ρε σεις...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εγω στη μαμαμου σημερα θα φαω,και ξεφυγα απο το ημερησιο διτροφολογιοκαι πρεπει να επιστρεχψω οπωσδηποτε!λιγο να παρεκκλινει ςρε γαμωτο αμεσως πρηζεσαι αι σιχτιρ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

βασιλικη με γεια το αβαταρ,δικο σου?το σκυλουδι???ρε παιδια παλι λοξυγγα εχει αυτο το μωρο!!!!με λοξυγγα ξυπναει.... το βραδυ οι συσπασεις εινα ιπερισσοτερες απο οτι τη μερα...και πλεςο νμ ετο μωρο νακουνιεται ετσι τρελα δενμπορω να τις ξεχωρισω ευκολα!δημητραπολυ ομορφο μπειμπυ σιτ!εγω πηρα απο φιλη τα επλυνα και τα συναρμολογησαμ επαλι χτες οπωςκαι το πορτ μπεμπε!χιχιχ!ο ι υπνοσακοι νομιζω περιοριζουνπολυ το μωρο ρε σεις...

καλημερα κισουλινιιιιι

οντως το βραδυ παντα ειναι πιο εντονες οι συσπασεις..ισως γιατι κουραζεται κ ο οργανισμος,οι υπνοσακοι δε το περιοριζουν ρε γιατι το μωρο οταν κοιμαται δε κουνιεται.σε ενα μερος καθεται.αν δε το κουνησεις εσυ ετσι θα μεινει:tongue:

γιαυτο λεμε να το αλλαζουμε καθε 2-3 ωρες πλευρα για να μη πιαστει και να μη κανει λακουβα το κεφαλακι.

και βαλε καφε γιατι εγω δε προλαβαινω.εχω να ταισω τωρα...αχχχχ


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κοπελιές!

εγώ ξύπνησα κατά τις 9.όλο το βράδυ ούτε για κατούρημα δεν σηκώθηκα!

αααχχ τι καλά!!!

μέχρι τώρα μάζευα ελιές.είπα να πώ μια καλημέρα και θα πάω να συνεχίσω.το βράδυ παντρεύει η πρώτη μου ξαδέλφη τον γιο της και θα πάμε στη λεμεσό!

κίσα δικό μου είναι και αυτό το σκυλάκι.είναι η ρούμπι μας στην φωτό με την νεογέννητη κόρη της την ρουμπίνα-αυτό το άσπρο μακρουλό που είναι πάνω στην κοιλιά της σαν κουράδα!χαχα!(παλιά φωτό).

και πάλι καλημέρα σας!

Link to comment
Share on other sites

etoima ta kafedakiaaaaaaaaaaaaa!αχαχαχ βασιλικη τελειο!!!!δενξερω αν σε αυτ ο τον υπολογιστη ημονο στης δουλειας εχω τα δικαμου,ανναι θ αστα δειξω!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

α βασιλικη δενητανθε,α μεταβολισμυο το χασιμο κιλων,νομιζα οτι θα τα εχαα οπως στα 20 μου,εκοωα στην αρχη τα ξιδια και τα γλυκα,τιποτα,μετα εκοψα ψωμια ,μονο 2 φετες τη μερα σικαλης ετρωγα και περιορισα το φαγητο,μετα εκοψα και το βραδινο κα ι τα εχασα!!!!ετσι μονο!τωρα θελωνα αρχισω γυμναστηριο αν προλαβαινω μετα τη γενν ακαι το 40μο εννοειται!κοριτσια ξερω οτι ειναθεμα υγειας αλλα 40 μερες μεσα δυσκολο ν ακατχω κι εγω και το μωρο,καμια βολτ αθ αβγαινουμε!!!!!το δηλωνω!μεενοχλει το στηθος αυτες τις μερεςενοτνα!ποτε ουτε καν στις αρχεςδεμεπονουσε...


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

δικαμου δε βρηκα σε αυτο το πισι ειν αι του θειουμου στο βελγιο,ειναι πρωταθλητε ςβελγιου και κοσμου....εγω ειμαι εδω το νοεμβριο που σας ελεγα μπουλουκα!

post-24065-14825440498541_thumb.jpg


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...