Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

λοιπον το βραβειο της ποιο ''φευγα'' εγκυουλας το παιρνει η κισα χαχαχα

κισακι μπραβο σου κοριτσακι

ουτε αγχος ουτε αγωνια ουτε φοβος!τιποτα!!εγω που περιμενω το 3ο τα εχω παιξει κ εσυ στο πρωτο εισαι εντελως νιρβανα χαχαχα θελω κιεγω!!!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσια ελεος επαθα γαστρεντεριτιδα τι αλλο θα συμβει δε ξερω!εκανα 3 φορες εμετο και εχω και διαροια δηλαδη ειναι δυνατον?τοστομαχι μου τσουζει και εχει σουβλιες και επειδη οι πονοι γεννας μοιαζουν με δυσμηνοροια και κοψιμο μαζι και τωρα οποτε ποναω δε ξερω τι ειναι!γενναω η ειναι απο την γαστρεντεριτιδα οεο?

αμα κολλησουν και τα παιδια θα πηδηχτω απο το παραθυρο!εντωμεταξυ ειχαν ταμπελα στον παιδικο οτι ενα παιδι ειχε γαστρεντεριτιδα κ το εστειλαν σπιτι του!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ με την καθε μαλακω που στελνει το παιδι της αρρωστο ελεος!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ελεος επαθα γαστρεντεριτιδα τι αλλο θα συμβει δε ξερω!εκανα 3 φορες εμετο και εχω και διαροια δηλαδη ειναι δυνατον?τοστομαχι μου τσουζει και εχει σουβλιες και επειδη οι πονοι γεννας μοιαζουν με δυσμηνοροια και κοψιμο μαζι και τωρα οποτε ποναω δε ξερω τι ειναι!γενναω η ειναι απο την γαστρεντεριτιδα οεο?

αμα κολλησουν και τα παιδια θα πηδηχτω απο το παραθυρο!εντωμεταξυ ειχαν ταμπελα στον παιδικο οτι ενα παιδι ειχε γαστρεντεριτιδα κ το εστειλαν σπιτι του!ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ με την καθε μαλακω που στελνει το παιδι της αρρωστο ελεος!

Πωπω Δημητρούλα.Το χειροτερό μου είναι η γαστρεντερίτιδα.Περαστικούλια! Πως είσαι τώρα?

Και εδώ κυκλοφορεί ίωση και είναι πολλοί με αντιβίωση.Όποιος με πλησιάζει τον ρωτάω μην είναι άρρωστος.


695caa2bf0.png

86ba1a5ca0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλυτερα ειμαι τωρα κοριτσια.ηπια ενα μεγαλο ποτηρι μαυρο τσαι και μισο ποτηρι κοκα κολα και εστρωσα.μονο κατι σουβλιες στο στομαχι εχω αλλα οκ παλευονται.

και τον γιο μου οταν τον γεννησα ημουν γριπωμενη με συναχι και αμυγδαλες:evil: τοση γκαντεμια πια...


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

αυριο πρεπει να παω παλι στον παιδιατρο...ο γιος μου σημερα λεει οτι του ποναει το τσουτσουνι κ το πιανει κ κλαιει:roll:

αυτος ο παιδιατρος θα με κανει GOLD MEMBER.2 φορες τη βδομαδα εκει ειμαστε...τι να ειναι παλι αυτο?ουρολοιμωξη???το πετσακι δεν ειναι κλειστο ομως...

με την ευκαιρια θα του παω να ξαναδει και την μεγαλη να δουμε πως παει η κατασταση...πωπω επρεπε να βρω ενα σπιτι ακριβως απεναντι απο τον παιδιατρο:evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω!να σαι καλα:P

μου ρχεται να τους παρω τηλ και να τους πω καλα δε ντρεπεστε τσιγκουνευεστε ενα τηλ στο παιδι σας να παρετε?μαλλον θυμωσανγια το ονομα!!!αλλα χ3στικ@!


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

και γω σημερα ειμαι καπως...μου ηρθαν ολα μαζεμενα!

σταματησε ο μικρος απο τον παιδικο

με επιασε μια ελαφρυα γαστρεντεριτιδα

εχει γεννεθλια ο αντρας μου κ οι γονεις του τον εκλασαν

του μικρου το τσουτσουνι ποναει και αυριο παιδιατρο

ο βηχας της μεγαλης τα ιδια χαλια!

βουλωσε κ ο νεροχυτης της κουζινας χωρις να εχει τιποτα μεσα!

τι αλλο?α ναι!θελω και τιραμισου και αντε να βρω!:evil:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...