Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

περαστικά δημητρούλι! Και να τον χαίρεσαι.τι να πω όλα μαζί πάλι ε; θα μπω αύριο από πισί δεν εχω μπατ στο κινητό. Φιλία πολλά καληνύχτα.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερ ακουκλες!!!!δημητρα τιν απω ηρωας εισαι κουκλα μου!!!!!περιμενουμε νεα απο γιατρο!!!!κουκλε ςτικανετε εσεις?εγω καφεδακι!!!!!να βαλω????


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες!

περαστικά σας Δημητρούλα και πολύχρονος ο άντρας σου!τι είναι αυτό βρε κορίτσι μου όλα μαζεμένα σας έπεσαν!φέρε κανα παπά αν πιστεύεις σε αυτά ή κάτι τέλοσπάντων!δεν μπορεί κάποιος σας μάτιασε!

τι διαδήλωση είχε Φρόσω?πολιτική ή φιλοζωική?

α ρε κίσα τις ίδιες απόψεις έχουμε!!!εγώ λέω ότι και να γίνει θα βγεί το μωρό.η διαδρομή είναι μία και μάλιστα μονόδρομος!τις πρώτες10-16 ώρες δεν κάνεις τίποτα,ε και μετά απλά σπρώχνεις?πόσα λάθη μπορείς να κάνεις?άρα δεν χρειάζεται άγχος.μόνο υπομονή και χαρούμενη διάθεση!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερ ακουκλες!!!!δημητρα τιν απω ηρωας εισαι κουκλα μου!!!!!περιμενουμε νεα απο γιατρο!!!!κουκλε ςτικανετε εσεις?εγω καφεδακι!!!!!να βαλω????

βάλε βάλε,εχω κανα δίμηνο να πιώ!

Link to comment
Share on other sites

χτες καναμε μαθημα με θεμα το θηλασμο,πως πρεπει ν απιανει τ ο μψωρο το μαστο κτλ...κρεμες ναμη βαζουμε λεει μονο πουρελαν αν ερεθιστει η θηλη,αλλιως μετα απο καθε γευμα πιεζουμε το στηθος βγαινει λιγο γαλ ακαι επαλειφουε τη θηλη με αυτο,οχι σπαουνι συνεχει αγιατι ξεραινεται,επιθεματα δε χρησιμοποπιυν λεει γιατι κραταει την υγρασια και κολλανε υπαρχεοι προβλημα τραυματισμου αν τραβηξεικαι δερμα,καλο ειναι αν θελουμε ν ακανουμε μονες μας απο πανακι....πιθπιλε ςκαι μπιμπερο ν ατα αποφυγουμε γιατι παθαινει συγχιση θηλων,τ ΕΙΧ ΕΠΕΙΚΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ!ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΜΙ ΑΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ,ΗΜΠΟΥΜΠΟΥ ΗΤΑΝ 4 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΔΝΕΠΗΡΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΚΑΣΜΟ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΣΕ ΥΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗς ΚΑΘΕ ΩΡΑ Ν ΑΤΟ ΘΗΛΑΣΕΙ,ΕΦΤΑΣΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟΜΙ ΑΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ 9 ΩΡΕς ΣΕΡΙ!!!!!!ΕΤΥΧ ΕΜΙΑ ΦΟΡΑ!αλλα ποσα ωφελη υπαρχουν απο το μητρικο γαλα δε λεγεται....και ναμην ακουμε κανενα να επιμεινουμε,το μωρο χανει ωαρος κατα τη γεννηση μτου τους 3 πρωτες μερες το 10%μη μας πουν οτι δνεεχουμε γαλα η κατι τετιοιο....ειναι φυσιολογικο, το υποκαταστατο ειναι αγελαδινο κα ιδεν το συστηνουν ουτε σεμας!πολλοι γυναικολογοι το εχουν αποκλεισει απο τη διατροφη της εγκυου και αλυρτερα να τρωμε τυρακι ,κασερι,γιαουρτι παρα γαλα.


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αληθαιε βασιλιλη?αχαχααχ ετοιμνος!εγω πινω μονο στο πρτο τριμηνο δενεπινα λαογω ανακατοσουρας δ εμε τραβουσε καθολου νομιζ αθα ξερνουσα,


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

δημητρα η ριγανη σταματαει τη διαρροια,αν δενμποριε ςν απιεις σκετη βρασε τσαι κανονικο και μισο κουταλακι ριγανη και πινε...!με μετρο τ αβοτανα βεβαια!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...