Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 1

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια.

Μπήκα και χθες αλλά διαβάζοντας τα νέα της Ειρήνης δε βρήκα το κουράγιο να γράψω. Κορίτσι μου κουράγιο, δεν βρίσκω λόγια κατάλληλα και αρκετά για να σε παρηγορήσω. Οι σκέψεις όλων μας είναι μαζί σου...


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1m.lilypie.com/RfyVp1.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κισάκι είμαστε συνονόματες; Χρόνια μας πολλά φιλενάδα!!! Να χαιρόμαστε τα μωράκια μας.

Συσπάσεις είχα κι εγώ μόνο στο μαιευτήριο όταν πήρα το mitrotan που είναι για να βοηθήσει τη μήτρα να επανέλθει. Μου έδωσαν να βάλω και υπόθετο για τον πόνο αλλά εγώ το ζώον δεν το κατάλαβα και πέρασα πόνους γέννας κανονικούς :shock:. Μιλάμε για πολύ κλάμα!!!

Κορίτσια και εγώ δεν μπορώ να βάλω το τίκερ. Έχω επιλέξει ένα αλλά μου βγάζει αυτά τα αλαμπουρνέζικα. Όποια μπορεί ας βάλει ένα χεράκι. Και σας προειδοποιώ ότι είμαι φυσική ξανθια οπότε ... υπομονή...


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1m.lilypie.com/RfyVp1.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

είναι αυτές που λένε θηλές σιλικόνης?και το μωρό θηλάζει από αυτές?τι μάρκα χρησιμοποίησες?το μωρό δεν παθαίνει συγχυση θηλής?σορρυ για τις απειρες ερωτήσεις αλλα εχω πλήρη μεσανυχτα...

Nαι, θηλές σιλικόνης τις βάζεις στη θηλή και το μωρό ρουφάει από αυτή κι όχι απευθείας από το στήθος σου, οπότε δεν πονάνε οι θηλές.Σου λέω είχα πολύ μεγάλο πρόβλημα, κάθε που θήλαζα έκλαιγα. Με τις κρέμες δε γινόταν τίποτα, έβαζα, πεινούσε, ξέβγαζα κρέμα, έτρωγε, πόνος τρελός....Χρησιμοποίησα τις θηλές για 3-4 μέρες και μετά ο μικρός θήλασε κανονικά άμεσα από το στήθος.Τη σύγχιση την έχει αν θηλάζεις και δίνεις και συμπλήρωμα, γιατί από το μπιμπερό το γάλα τρέχει σταθερά και χωρίς πολύ κόπο ενώ από το στήθος το μωρό όσο να είναι βάζει ενέργεια για να ρουφάει.Νομίζω της nuk ήταν αλλά δε θυμάμαι.Επίσης, η αδερφή μου τις χρησιμοποιούσε συνέχεια.Το μωρό ποτέ δεν αρνήθηκε να θηλάσει λόγω της ψευδοθηλής.Το βασικό είναι να τη δεχτεί από την αρχή.Ο μεγάλος μου δεν ξέρω γιατί ούτε να τη φτύσει...:confused:


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσακια μη τους σηκωνετε τα πουλακια προς τα επανω!φυσικο ειναι να κατουρανε τα ρουχα τους μετα.αυτη η χαζονοοτροπια που σας ειπαν να τους τα βαζετε προς τα επανω γιατι μετα δε θα τους σηκωνετε(ΕΛΕΟΣ) ειναι μια βλακεια κ μιση!κ σε μενα ετσι ελεγε η μαναμου για τον γιο μου!''το πουλι του προς τα πανω γιατι δε θα του σηκωνεται!'' ασε μας ρε μανα ελεγα.το ρωτησα στο γιατρο κ τον επιασε ενα σπαστικο γελιο που ενιωσα ηλιθια:tongue: παντα προς τα κατω του το εβαζα.αφου τις πρωτες μερες που το εβαζα επανω ο μικρος γινοταν ΜΟΥΣΚΕΜΑ απο τσισα μεχρι τις μασχαλες!κ σας λεω οτι μια χαρα του σηκωνεται κ το βρισκει κ αστειο.ερχεται κ μου το δειχνει μεσα στη χαρα:tongue: παλιοτερα οποτε του σηκωνοταν εκλαιγε κ ελεγε ''μαμα χαλασε τσουτσουυυυ'':rolleyes:

Εμένα με φώναζε και μου έλεγε να του το κατεβάσω, χαχα!Άκου δε θα σηκώνεται!!!Εννοείται κάτω το πουλάκι, και προσοχή κατά τις αλλαγές, κορίτσια, 2 φορές ημερών ο μεγάλος είχε κατουρήσει ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥ!!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με φώναζε και μου έλεγε να του το κατεβάσω, χαχα!Άκου δε θα σηκώνεται!!!Εννοείται κάτω το πουλάκι, και προσοχή κατά τις αλλαγές, κορίτσια, 2 φορές ημερών ο μεγάλος είχε κατουρήσει ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥ!!

ΧΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑ καλεεεε πως εφτασε μεχρι εκει!χαχαχα

θυμαμαι την πρωτη φορα που αλλαξα πανα τον μικρο μου!στο νοσοκομειο ημασταν κ παω στην αλλαξιερα που ειχε το δωματιο τον αφηνω επανω να τον αλλαξω.συνηθισμενη εγω απο το κοριτσι που ειχα πριν ανοιγω την πανα ΜΕ ΜΙΑ ΑΝΕΣΗ ολα τα λεφτα.κ ξαφνηκα τσαρρρρρρ ενα συντριβανι μεσα στα μουτρα μου εφυγα τρεχοντας 10 μετρα μακρια κ μετα λεω τι κανω η ασπλαχνη μανα παρατησα το μωρο γυμνο στην αλλαξιερα για να σωσω τη μαπα μου!:lol::lol:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, έχουν πολύ πλάκα τα αγοράκια στις αλλαγές.Και μετά όταν μαθαίνουν στην τουαλέτα και κρατάς το τσουτσούνι να μη γεμίσουν τον τόπο (τι τραβάει η μάνα μου για μένα που λέμε!)γι' αυτό θέλω κορίτσι, έτσι για αλλαγή χαχα!Πρώτη φορά που είδα κοριτσάκι νεογέννητο μετά τη γέννηση των παιδιών μου έπαθα σοκ, ''καλέ κάτι του λείπει'' είπα!Μετά θυμήθηκα ότι είναι κορίτσι, ντόινγκ!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

ναι στην αρχη πρεπει να τους κρατας το πουλακι ξερω απο τον γιο μου οταν μαθαινε γιογιο!πριν 6 μηνες εκοψε την πανα αλλα ακομα κ τωρα καμια φορα ξεχνιεται να το ευθυγραμμισει κ κανει τσισα χωρις να κραταει το τσουτσουνι του.κ γεμιζουν ολα γυρω γυρω φυσικα:rolleyes:


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

κατα μου χρόνια σου πολλά!να χαίρεσαι την γιορτή σου και την οικογενειά σου!

κορίτσια λέω να τις δοκιμάσω τις ψευδοθηλές.θα την βάλω μόνο στο ένα στήθος που πονάει και πιο πολύ και με το άλλο θα θηλάζω κανονικά.είμαι σχεδόν σίγουρη ότι η κρέμα της προκαλέι την διάρροια αλλιώς δεν εξηγείται!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ ευχαριστω παρα πολυυυυυυυυυυυυ!να στε καλα!!!!να χαιρεστε τα μωρακια σας κι εσεις!κατα μου χρονια πολλα!!!κοριτσια η πουρελαν ειναι φυσικηλανολινη εγω τη βαζω και ξαναθηλαζει δενεπηρρεαζει να τηντρωει το μωρο ειναι απολυτα ακινδυνη!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι τελείως απαράδεκτη. Δεν ευχήθηκα στις νέες μανούλες. Βασιλική, Ελένη, Φρόσω να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! Ξέχασα καμία; Πρέπει να δω τη λίστα!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1m.lilypie.com/RfyVp1.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...