Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

trianmeli αυτο ειναι το τικερ

[...url=http://lilypie.com]...[...img]http://...lb1f.lilypie.com/KHmSp1.png[/img][/url]

καντο επικολληση στην υπογραφη σου αφου πρωτα σβησεις το παλιο και μετα αφαιρεσε τις τελιτσες που εβαλα( ..... )

το κανω και μου βγαζει invalid file


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα βρε κορίτσια, το παμπερς θα το βάλετε κανονικά δεν χρειάζετε να σηκώσετε το πουλάκι του....είναι λογικό να κατουράνε τα ρούχα τους. Εμένα η κόρη μου εχτές κοιμότανε 5 ώρες σερί και μόλις ξύπνησε μέχρι και σκατό είχε το φορμάκι της...είναι λογικό!


MbGIp1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε οχι ολες μονο αυτες (...) σε μενα που το δοκιμαζω βγαινε ετσι

KHmSp1.png

τι γινεται?

και δεν ειμαι και ξανθια, πλακα κανω, βγαζω αυτες πριν το [... url στην αρχη, πριν και μετα τις αγκυλες, com]...[img, και τελος [img..., αυτες εννοεις???


vnNUp3.png

Aoqwp3.png

dKvJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...