Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες και μωράκια!!!:P Τι κάνετε? Εμείς χαθήκαμε πάλι! Κορίτσια τα έχω παίξει με τους μαστόρους και τις ετοιμασίες για το σπίτι...:? Αφήστε που τις 3 τελευταίες μέρες είμαι σχεδόν κουτσή... Το δεξί μου πόδι πονάει από πάνω μέχρι κάτω και δε μπορώ να το σηκώσω ούτε για να ντυθώ..:? Αν συνεχίσει έτσι δεν ξέρω τι θα κάνω τους υπόλοιπους μήνες...:cry:

Αγγελικούλα να προσέχεις κοριτσάκι μου! Διάβασα τι πέρασες με το σάκχαρο..

Nikelaki να προσέχεις καλό μου!! Όντως μας μάτιασαν κορίτσια!

Zounitsa και margioula τι κάνετε?

Christaki ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες! Μόλις είδα το μήνυμα και σου απάντησα;)!

Γλυκό μου Μαράκι καταλαβαίνω τι πέρασες! Έπαθα το ίδιο το χειμώνα με την ανιψιά μου και ακόμη όταν το σκέφτομαι μουδιάζει το κεφάλι μου...:? Ούρλιαξα και κοκκάλωσε λίγο πριν τα μισά του δρόμου με το αυτοκίνητο να περνάει ξυστά από μπροστά της. Ακόμη ευχαριστώ την Παναγία που την έσωσε!!

Πολλά φιλιά σε όλες από μένα και το μπέμπη μου!!!:P


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα μανούλες και μωράκια!!!:P Τι κάνετε? Εμείς χαθήκαμε πάλι! Κορίτσια τα έχω παίξει με τους μαστόρους και τις ετοιμασίες για το σπίτι...:? Αφήστε που τις 3 τελευταίες μέρες είμαι σχεδόν κουτσή... Το δεξί μου πόδι πονάει από πάνω μέχρι κάτω και δε μπορώ να το σηκώσω ούτε για να ντυθώ..:? Αν συνεχίσει έτσι δεν ξέρω τι θα κάνω τους υπόλοιπους μήνες...:cry:

Αγγελικούλα να προσέχεις κοριτσάκι μου! Διάβασα τι πέρασες με το σάκχαρο..

Nikelaki να προσέχεις καλό μου!! Όντως μας μάτιασαν κορίτσια!

Zounitsa και margioula τι κάνετε?

Christaki ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες! Μόλις είδα το μήνυμα και σου απάντησα;)!

Γλυκό μου Μαράκι καταλαβαίνω τι πέρασες! Έπαθα το ίδιο το χειμώνα με την ανιψιά μου και ακόμη όταν το σκέφτομαι μουδιάζει το κεφάλι μου...:? Ούρλιαξα και κοκκάλωσε λίγο πριν τα μισά του δρόμου με το αυτοκίνητο να περνάει ξυστά από μπροστά της. Ακόμη ευχαριστώ την Παναγία που την έσωσε!!

Πολλά φιλιά σε όλες από μένα και το μπέμπη μου!!!:P

Πατουσιτσα μου τωρα ειμαστε πολυ καλα!! απλα αποφασισαμε με τον αντρα μου να κανουμε μια επισκεψη και στο embryo care που μας συστηνουν μια πολυ καλη εβρυο-καρδιολογο ωστε να βεβαιωθουμε οτι δεν πρεπει να ανησυχουμε η αληθεια ειναι οτι μας εχουν καθησυχασει αρκετα οι γιατροι οτι θα υποχωρησει η ασβεστωση και μακαρι να εχουν δικιο αλλα παρολο αυτα θελουμε να παρουμε μια δευτερη γνωμη!!! φιλακια πολλα..


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαριγούλα μου καλύτερα να το πεις στο γιατρό σου, δεν είναι πολλές αλλά πρέπει να γνωρίζουν γιατί είναι προετοιμασία της μήτρας για τον τοκετό.

Εγώ θα πάω να ψωνίσω τέτοια πραγματάκια στο τέλος του μήνα που θα πάω στο γιατρούλη μου και θα είμαι με την αδερφή μου που ξέρει. Επίσης σταμάτησα σήμερα και τα χάπια για τις συσπάσεις να δω αν θα με ξαναπιάσουν. Εύχομαι όχι!!!!

Σμουτς σε όλες!!!!

Θα του το πω Ζουζουνιτσα μου μαλλον εχεις δικιο!!!

μπραβο ετσι καλα νεα να ακουω!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παναγίτσα μου, τι τρομάρα πρέπει να πέρασες Μαράκι μου!!

Είναι ενας απο τους (πολλούς) φόβους μου αυτος...

Μαργιουλα μου ολα καλα θα ειναι, μιε εξετασουλα ομως δεν εβλαψε ποτε κανεναν, και πολυ καλα θα κανετε...

Ζουζουνιτσα ευχομαι να μη σε ξαναπιασουν οι παλιοσυσπασεις!

πατουσιτσα μη μας κουραζεσαι ομως, ενταξει;;;


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πατουσιτσα μου τωρα ειμαστε πολυ καλα!! απλα αποφασισαμε με τον αντρα μου να κανουμε μια επισκεψη και στο embryo care που μας συστηνουν μια πολυ καλη εβρυο-καρδιολογο ωστε να βεβαιωθουμε οτι δεν πρεπει να ανησυχουμε η αληθεια ειναι οτι μας εχουν καθησυχασει αρκετα οι γιατροι οτι θα υποχωρησει η ασβεστωση και μακαρι να εχουν δικιο αλλα παρολο αυτα θελουμε να παρουμε μια δευτερη γνωμη!!! φιλακια πολλα..

Μπράβο κοριτσάκι μου πολύ καλά θα κάνετε!;) Μην ανησυχείς πάντως, κάτι μου λέει ότι όλα θα είναι μια χαρά!!!:P


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πατουσιτσα μη μας κουραζεσαι ομως, ενταξει;;;

Προσπαθώ Nikelaki μου! Πάνω απ'όλα τα μπεμπάκια μας, έτσι δεν έχουμε πει?;)

Παρεπιπτόντως αυτό που λέτε με το πέτρωμα στην κοιλιά, με πιάνει και μένα κάπου κάπου. Κάτι σαν βάρος, σαν πίεση ένα πράγμα. Συσπάσεις είναι?:confused: Και είχα την εντύπωση ότι μου το κάνει ο μπέμπης!


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκι μου πολύ καλά θα κάνετε!;) Μην ανησυχείς πάντως, κάτι μου λέει ότι όλα θα είναι μια χαρά!!!:P

Μαργιουλα μου ολα καλα θα ειναι, μιε εξετασουλα ομως δεν εβλαψε ποτε κανεναν, και πολυ καλα θα κανετε...

Μακαρι βρε κοριτσακια και εγω καλη διαισθηση εχω!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

patousitsa κοριτσάκι μου, ξεκουράσου!!!! μην ζορίζεις τον ευατό σου γιατί όλα αυτά τελικά τα πληρώνουμε μετά, ανεξάρτητα από εγκυμοσύνη..... είμαι καλά και περιμένω να δω αν θα με ξαναπιάσουν συσπάσεις. αν πετρώνει η κοιλιά σου σε εκείνο το σημείο που καταλαβαίνεις το τράβηγμα, τότε είναι σύσπαση. δεν είναι κακό να έχεις συσπάσεις, απλά αν είναι πολλές και σε τακτά χρονικά διαστήματα τότε είναι ανησυχητικό.

Μαριγούλα εγώ εκεί κάνω όλες τις εξετάσεις γιατί είναι οι συνεργάτες του γιατρού μου. είναι πολύ καλοί γιατροί και με όρεξη να σου εξηγήσουν τα πάντα. είναι από τα καλύτερα κέντρα της αθήνας σύμφωνα με άρθρα που έχω διαβάσει. μην αγχώνεσαι, τίποτα δεν θα είναι.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

patousitsa κοριτσάκι μου, ξεκουράσου!!!! μην ζορίζεις τον ευατό σου γιατί όλα αυτά τελικά τα πληρώνουμε μετά, ανεξάρτητα από εγκυμοσύνη..... είμαι καλά και περιμένω να δω αν θα με ξαναπιάσουν συσπάσεις. αν πετρώνει η κοιλιά σου σε εκείνο το σημείο που καταλαβαίνεις το τράβηγμα, τότε είναι σύσπαση. δεν είναι κακό να έχεις συσπάσεις, απλά αν είναι πολλές και σε τακτά χρονικά διαστήματα τότε είναι ανησυχητικό.

Μαριγούλα εγώ εκεί κάνω όλες τις εξετάσεις γιατί είναι οι συνεργάτες του γιατρού μου. είναι πολύ καλοί γιατροί και με όρεξη να σου εξηγήσουν τα πάντα. είναι από τα καλύτερα κέντρα της αθήνας σύμφωνα με άρθρα που έχω διαβάσει. μην αγχώνεσαι, τίποτα δεν θα είναι.

Πω πω ούτε που το είχα φανταστεί ότι μπορεί να ήταν σύσπαση!!:rolleyes: Νόμιζα ότι κάτι πάθαινε το μωρό και μπορώ να σου πω ότι αγχωνόμουν.. Όχι καθόλου συχνές δεν είναι, μια στο τόσο με πιάνει. Απλά είναι λιγο ενοχλητικό!


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πω πω ούτε που το είχα φανταστεί ότι μπορεί να ήταν σύσπαση!!:rolleyes: Νόμιζα ότι κάτι πάθαινε το μωρό και μπορώ να σου πω ότι αγχωνόμουν.. Όχι καθόλου συχνές δεν είναι, μια στο τόσο με πιάνει. Απλά είναι λιγο ενοχλητικό!

Μια χαρά τότε.... θα κάνεις υπομονή γιατί θα τις έχεις από τώρα και μέχρι το τέλος..... προετοιμάζεται η μήτρα για τον τοκετό!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσια ακομη να συνελθω! αλλα το μωρο εδωσε ρεσιταλ μαλλον απο το φοβο του δεν ξερω εφαγα κατι κλωτσιες ολο βραδυ ατελειωτες!!

ζουνιτσα να ξεκουραζεσαι μην παρεις αερα τωρα που σταματησαν οι συσπασεις!

και εσυ πατουσιτσα μου ασε τους μαστορους και εσυ απλα να ξεκουραζεσαι! το σπιτι γινεται καλο?? θα μου στειλεις φωτο οταν τελειωσει δεν το συζητω!!

αγγελικη περιμενουμε νεα απο τον γιατρο για τον πριγκηπα!

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια ακομη να συνελθω! αλλα το μωρο εδωσε ρεσιταλ μαλλον απο το φοβο του δεν ξερω εφαγα κατι κλωτσιες ολο βραδυ ατελειωτες!!

ζουνιτσα να ξεκουραζεσαι μην παρεις αερα τωρα που σταματησαν οι συσπασεις!

και εσυ πατουσιτσα μου ασε τους μαστορους και εσυ απλα να ξεκουραζεσαι! το σπιτι γινεται καλο?? θα μου στειλεις φωτο οταν τελειωσει δεν το συζητω!!

αγγελικη περιμενουμε νεα απο τον γιατρο για τον πριγκηπα!

Φιλενάδα επιτέλους σε πέτυχα!!!:P Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να το ξεχάσεις! Η Παναγία σας φύλαξε και απλά από δω και πέρα θα πρέπει να είστε πιο προσεκτικοί!:P

Αχ! Μαράκι μου προς το παρόν το σπίτι είναι σα βομβαρδισμένο! Ξεκινήσαμε να αλλάξουμε δύο τρία πραγματάκια και τελικά καταλήξαμε σε ριζική ανακαίνιση! Νομίζω όμως ότι θα γίνει σούπερ!!!;) Καλά εννοείται ότι θα το δεις αφού θα έρθεις με τα παιδάκια σου με την πρώτη ευκαιρία!!;););)


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδα επιτέλους σε πέτυχα!!!:P Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να το ξεχάσεις! Η Παναγία σας φύλαξε και απλά από δω και πέρα θα πρέπει να είστε πιο προσεκτικοί!:P

Αχ! Μαράκι μου προς το παρόν το σπίτι είναι σα βομβαρδισμένο! Ξεκινήσαμε να αλλάξουμε δύο τρία πραγματάκια και τελικά καταλήξαμε σε ριζική ανακαίνιση! Νομίζω όμως ότι θα γίνει σούπερ!!!;) Καλά εννοείται ότι θα το δεις αφού θα έρθεις με τα παιδάκια σου με την πρώτη ευκαιρία!!;););)

επιτελους!!!!!!!!!

αντε βρε με το καλο και εννοειτε πως θα ερθω!!!

το καλοκαιρακι θα ανεβω σιγουρα μετα τεκνων και συζυγου γιατιι σκεφτομαστε να το βαφτισουμε στην.... Χιο διπλα στην θαλασσα!!

βρηκες πητερ παν τελικα??

Link to comment
Share on other sites

Χίος, ωραία επιλογή!!!;) Το καλοκαίρι λοιπόν που λογικά θα βαπτιστούμε και μεις θα μας έρθετε!!!:P:p Άλλωστε μου το υποσχέθηκες!!!!:tongue:

Για τον Πήτερ Παν το ψάχνω ακόμη! Ελπίζω να βρω κάτι που να μου αρέσει γιατί πραγματικά έχω κολλήσει με το θέμα!:rolleyes: Αλλιώς θα πρέπει να επιλέξω κάτι άλλο και δυστυχώς για τα αγοράκια οι επιλογές δεν είναι και πολλές!


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...