Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 58 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

εννοειτε πως θα ερθω στην βαφτιση!! το ειπα και θα το κανω!!

οσο για τον πητερ παν θα πω του αντρα μου μηοως βρει τιποτα στο ebay που ψαχνετε γενικως μηπως βρει κατι....

αχ κοριτσακι θα περασει ο καιρος!! μπηκες στον 7ο??

δουλεια παςα?

σημερα περασα απο το γραφειο μπας και παρω κανα φραγκο αλλα μπααα μου ειπε απο βδομαδα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Το κλείσαμε λοιπόν!!!:tongue::tongue::tongue: Αχ ναι πέστου το κι αν βρει κάτι μου λες!;)

Το Σάββατο μπαίνω στον 7ο!:P Και δεν το πιστεύω ακόμη ότι φτάσαμε ως εδώ και είμαστε καλά!:P Στη δουλειά έρχομαι κανονικά και σκέφτομαι αν είμαι καλά να έρθω μέχρι και 15-20 Νοεμβρίου. Προτιμώ να καθήσω μετά που θα έρθει το μωρό παρά πριν. Άλλωστε ευτυχώς όπως ξέρεις δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα στο γραφείο και μου δείχνουν απίστευτη κατανόηση! Έχω συζητήσει και την περίπτωση του εξαμήνου οπότε με βλέπω να γυρνάω σε κανένα χρόνο!:rolleyes: Θα δούμε!

Καλά ο δικός σου είναι απαράδεκτος!! Κανονικό γαϊδούρι! Πότε σκοπεύει να σε πληρώσει δηλαδή???


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι καλα κ βεβαια να πηγαινεις αλλωστε εχεις κατανοηση οποτε μια χαρα...!!αλλα λεω να κατσεις και λιγο πιο νωρις ε μετα την 30η εβδομαδα θα βαρυνεις κιολας....

εμενα μου χρωσταει ακομα ασε να δω ποτε θα τα παρω....σιγα μην πηγαινα κιολας για δουλεια...!!αλλωστε και ο γιατρος μου ειναι καθετος στο μετακινησεις με το σταγινομετρο οχι να ανεβοκαταιβενω 4 φορες την ημερα....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου έλειπε Μαράκι μου να τρέχεις πάνω κάτω, να διακινδυνεύεις την υγεία σου και το μωράκι σου λες και πρόκειται να το εκτιμήσει!!:twisted: Καλά πολύ έχω νευριάσει που δε λέει να σε πληρώσει!!:evil: Λες και δεν τα δούλεψες και στα χαρίζει!! :twisted::evil:

Μωρέ και γω θα ήθελα να καθήσω νωρίτερα αλλά δυστυχώς δεν έχω αντικαταστάτη και πρέπει να βρούμε λύση για το επόμενο διάστημα. Δε θέλω να φύγω και να τους αφήσω ξεκρέμαστους.. Θα δούμε, καλά να είμαστε μόνο!!;)


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σου έλειπε Μαράκι μου να τρέχεις πάνω κάτω, να διακινδυνεύεις την υγεία σου και το μωράκι σου λες και πρόκειται να το εκτιμήσει!!:twisted: Καλά πολύ έχω νευριάσει που δε λέει να σε πληρώσει!!:evil: Λες και δεν τα δούλεψες και στα χαρίζει!! :twisted::evil:

Μωρέ και γω θα ήθελα να καθήσω νωρίτερα αλλά δυστυχώς δεν έχω αντικαταστάτη και πρέπει να βρούμε λύση για το επόμενο διάστημα. Δε θέλω να φύγω και να τους αφήσω ξεκρέμαστους.. Θα δούμε, καλά να είμαστε μόνο!!;)

σωστο να μην φυγεις ετσι αλλα πρεπει να το συζητησεις μαζι τους φιλεναδα.ΠΗΤ ποτε εχεις??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σωστο να μην φυγεις ετσι αλλα πρεπει να το συζητησεις μαζι τους φιλεναδα.ΠΗΤ ποτε εχεις??

Η τελευταία είναι 11/12! Άντε να φτάσει ο καιρός να δούμε επιτέλους αυτές τις φατσούλες!!:P:p:p Και συ μέσα στο Δεκέμβρη είσαι λογικά, έτσι?

Μαράκι μου πρέπει να φύγω γιατί μόλις με πήρε ο άντρας μου και δεν έχει κλειδιά να μπει στο σπίτι! Αύριο θα πάω για την καμπύλη και θα μπω κατά το μεσημεράκι να σας πω την εμπειρία μου:?.

Πολλά φιλιά!! Να μου προσέχεις και όποτε μπορείς χτύπα κανένα τηλέφωνο!! Μου έλειψες!!!!!:oops:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία είναι 11/12! Άντε να φτάσει ο καιρός να δούμε επιτέλους αυτές τις φατσούλες!!:P:p:p Και συ μέσα στο Δεκέμβρη είσαι λογικά, έτσι?

Μαράκι μου πρέπει να φύγω γιατί μόλις με πήρε ο άντρας μου και δεν έχει κλειδιά να μπει στο σπίτι! Αύριο θα πάω για την καμπύλη και θα μπω κατά το μεσημεράκι να σας πω την εμπειρία μου:?.

Πολλά φιλιά!! Να μου προσέχεις και όποτε μπορείς χτύπα κανένα τηλέφωνο!! Μου έλειψες!!!!!:oops:

να προσεχεις! χαιρετισματα στον Μπαμπη σου και θα τηλεφωνηθουμε!

εγω ΠΗτ 3/1 αλλα θα γεννησω πριν τα Χριστουγεννα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!ανηκω κι εγω στις μανουλες δεκεμβριου και περιμενω αγορακι!ειχα μια προηγουμενη εγκυμοσυνη που δεν πηγε καλα αλλα τωρα δοξα το θεο ολα πανε καλα με το μπεμπη!ολα εκτος απο τα κιλακια!ειμαι ηδη +8 κιλα και το χειροτερο ειμαι οτι τα τελευταια 5 τα πηρα μεσα σε ενα μηνα!ο γιατρος μου εχει δωσει διατροφη...εγω την ακολουθω αλλα η λαιμαργια μου πολλες φορες με κανει να τρωω κατι τις παραπανω:rolleyes:εσεις πως τα πατε κοριτσια με τα κιλακια?πειτε μου γιατι εχω αγχωθει πολυ!!!!!τελευταια καθε μερα ανεβαινω μισο κιλο....δεν εχει σταματημο πια αυτη η ζυγαρια???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!ανηκω κι εγω στις μανουλες δεκεμβριου και περιμενω αγορακι!ειχα μια προηγουμενη εγκυμοσυνη που δεν πηγε καλα αλλα τωρα δοξα το θεο ολα πανε καλα με το μπεμπη!ολα εκτος απο τα κιλακια!ειμαι ηδη +8 κιλα και το χειροτερο ειμαι οτι τα τελευταια 5 τα πηρα μεσα σε ενα μηνα!ο γιατρος μου εχει δωσει διατροφη...εγω την ακολουθω αλλα η λαιμαργια μου πολλες φορες με κανει να τρωω κατι τις παραπανω:rolleyes:εσεις πως τα πατε κοριτσια με τα κιλακια?πειτε μου γιατι εχω αγχωθει πολυ!!!!!τελευταια καθε μερα ανεβαινω μισο κιλο....δεν εχει σταματημο πια αυτη η ζυγαρια???

καλωσόρισες μπεμπάκος!!! μην ανησυχείς κοριτσάκι μου, και εγώ +8 είμαι.... άλλωστε έχουμε πει ρδώ στη παρέα "ζήτω οι χοντρούλες εγκυούλες"!!!!!!!! πότε έχεις πητ?? και που θα γεννήσεις?? και σε ποια εβδομάδα είσαι?? αυτά τα λίγα για αρχή!! χαχαχαχαχα

με το καλό και με ένα πόνο....


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ζουζουνιτσα!!ειμαι 24 βδομαδων,εχω πητ 25/12 και περιμενω αγορακι.γενναω στο αλεξανδρα!εσυ αγορακι η κοριτσακι?οσο για τα κιλα ασε απ'οτι εχω καταλαβει θα παρω κι αλλα...κι εχουμε ακομα 3μιση μηνες:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε κουκλες μην αγχωνεστε με τα κιλα απλα να προσεχετε το σαγχαρο σας ε και να μην παρετε παραα πολλα (πιστευω οτι μεχρι και 15 κιλα ειναι οκ) για να μπορεσετε να τα χασετε μετα...

εγω δεν εχω παρει ειμαι οσο ξεκινησα αλλα ειχα χασει στην αρχη πολλα λογω εμετων.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ζουζουνιτσα!!ειμαι 24 βδομαδων,εχω πητ 25/12 και περιμενω αγορακι.γενναω στο αλεξανδρα!εσυ αγορακι η κοριτσακι?οσο για τα κιλα ασε απ'οτι εχω καταλαβει θα παρω κι αλλα...κι εχουμε ακομα 3μιση μηνες:?

κοριτσάρα....!!!!!!!!! (είμαι χαζομαμά από τώρα) :P:p:p

έχει δίκιο η μαριαέφη, μέχρι 15 είναι καλά. από τώρα και μετά θα παίρνουμε περίπου ένα κιλό το μήνα. υπομονή. εγω θα γεννήσω αρεταίειο με πητ 31/12.


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδούλες μου :P

Λοιπόν τα νέα μας απο τον γιατρό χθες..!! Ο πριγκηπάκος μας αισίως έχει φτάσει στα 1040 γρ.!!!!!! Είπατε τπτ?? ΧΑχΑΑΧαχα Καλά σας έλεγα εγώ οτι όπου να'ναι τον βλέπω να πηγαίνει για φαντάρο!!! :D:D:D

Έχει ήδη πάρει θέση με το κεφάλι προς τα κάτω, είναι υγιέστατος καθ'όλα όπως μου είπε ο γιατρός με το βάρος του οριακά προς τα πάνω αλλά μου είπε να μην αγχώνομαι. Τώρα σχετικά με τον τοκετό.. Επειδή εχω διαβήτη κύησης και επειδή όπως φαινεται ο μπέμπης μας ειναι ανεπτυγμένος κατά 90% θα γεννήσω την 38η εβδομάδα αφού αν πάει έτσι στα κιλά του θα ειναι σούπερ! Τον ρώτησα αν θα γίνει με πρόκληση και μου ειπε οτι στην περίπτωση μου δεν ειναι σωστό γιατί ο τοκετός μπορεί να τραβήξει και 18 ώρες και με το θεμα του σακχάρου δεν ειναι σωστό γιατί τόσες ώρες νηστική σίγουρα θα πάθω υπογλυκαιμίες που δεν ειναι καλό για το παιδί.. Οπότε κορίτσια με βλέπω κατά τις 20 Νοεμβρίου τελικά να γεννάω με το καλό με καισαρική! Εννοείται οτι πάντα ήθελα φυσιολογικά αλλά προκειμένου να πάνε όλα καλά με το μωρό μου ας γίνει και καισαρική δεν θα πεθάνω κιολας!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ζουζουνιτσα!!ειμαι 24 βδομαδων,εχω πητ 25/12 και περιμενω αγορακι.γενναω στο αλεξανδρα!εσυ αγορακι η κοριτσακι?οσο για τα κιλα ασε απ'οτι εχω καταλαβει θα παρω κι αλλα...κι εχουμε ακομα 3μιση μηνες:?

Καλώς όρισες στην παρεούλα μας μπεμπάκος!!! :P:p Εύχομαι η ώρα η καλή να είναι να υποδεχτείς το αγοράκι σου!!! ΄

Όσο για τα κιλά άσε.. οτι και να πείτε σας έχω περάσει προ πολλού εγώ έφτασα αισίως στα +12!!!!! Μετά με βλέπω να περνάω κατοχή για να ξαναγίνω άνθρωπος!!! Ας είναι καλά τα μωράκια μας και έχουμε καιρό να παλεύουμε εμείς μετά εδώ θα έιμαστε και θα τα λέμε πάλι!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Litsazao ΠΗΤ 3/12 –Baby Girl

MarilenaAth ΠΗΤ 6/12 ΜητέραΚρητης – Itʼs a Boy!!

Christy28 ΠΗΤ 6/12 ΑΡΕΤΑΙΟ- Baby Girl!!

Angelikig ΠΗΤ 9/12 ΜΗΤΕΡΑ – Itʼs a Boy!!

Patousitsas ΠΗΤ 11/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – Itʼs a Boy!!

Nikel ΠΗΤ 16/12 ΕΛΕΝΑ–Baby Girl

Λενανεκ ΠΗΤ 16/12 ΑΤΤΙΚΟ - Itʼs a Boy!!

Cleo's mommy ΠΗΤ 17/12- Itʼs a Boy!!

Irnadi ΠΗΤ 22/12

Baila ΠΗΤ 23/12

Flosummer ΠΗΤ 24/12 ΛΗΤΩ

Dsunny ΠΗΤ 25/12

Mpempakos85 ΠΗΤ 25/12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ – It’s a Boy!!!

Honey ΠΗΤ 27/12 ΛΗΤΩ - Baby Girl!!

Margioula ΠΗΤ 27/12/10 ΑΤΤΙΚΟ – Baby Girl!!

Velissa ΠΗΤ 27/12/10 – Itʼs a Boy!!

Melenia21 ΠΗΤ 31/12 ΜΗΤΕΡΑ - Boy & Girl!!

Ζounitsa ΠΗΤ 31/12 ΑΡΕΤΑΙΟ -Baby Girl

Bebua ΠΗΤ 30/12 ΙΑΣΩ Η ΓΑΙΑ - Itʼsa Boy!!

mariaefi ΠΗΤ 03/01 ΑΣΚΛΗΠΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ καισαρικη


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...