Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Κι εμεις ηδη κανουμε ερευνα αγορας για στεγνωτηριο.Χρονια το λεω αλλα τωρα ειναι πραγματικα απαραιρητο.Τρεις μερες κανουν εξω να στεγνωσουν τα ρουχα και μετα μονο καθαρα δεν ειναι.Κι αν ειναι να γλυτωσω και το σιδερο...το παιρνω κι αυριο.Μαριανθη μου εξηγησε στον αντρα σου οτι εισαι αγχωμενη,μπερδεμενη με τοσες πληροφοριες κι αντικρουομενες αποψεις κι οτι εσυ δε θεωρεις υπερβολικη τη δευτερη γνωμη,μηπως μαλακωσει.Απο το να σαι συνεχεια τσιτωμενη,δεν ειναι καλυτερο αυτο?Παντως θυμαμαι στην εγκυμοσυνη που χατε αντιθετους ρολους,εσυ δεν αγχωνοσουν με τιποτα,θυμαμαι που λεγες οτι ετσι εισαι σαν ανθρωπος ενω ο αντρας σου ηταν πιο πολυ του ψαξιματος.Νομιζω οτι το αναστασακι σας μεταλλαξε.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Απο αυριο λεω ν αρχισω σιγα σιγα να αγοραζω τα δωρα για τα χριστουγεννα.Θα αρχισω απ τα "περιφερειακα"-για τα ανηψια και τα παιδακια των φιλων μας για να μας μεινει μετα το "βαρυ πυροβολικο"-των παιδιω μας και των βςφτιστηριων.Χαμοος.Εκανα και βλακεια-ειχα λεφτα για να ξεκινησω γυμναστηριο,τα χαλασα απο δω κι απο κει και τωρα μεσα στο δεκεμβρη με φουλ εξοδα δεν το βλεπω εφικτο.Μαλλιν με την καινουρια χρονια.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κριμαι αφου ηξερες οτι θα επιστρεψεις συντομα στη δουλεια γιατι δεν του το δοκιμαζες νωριτερα το μπιμπερο?Η του το δοκιμαζεις καιρο και δεν το θελει?Εχεις κανει τραπεζα με γαλατακι σου?Σε βολευει η μερα που προτεινα για καφεδακι?


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Βροχουλα κι εμενα περιεργο μου φανηκε που μου το προτεινε ν ανοιγω το πουλακι του. Ο παιδοχειρουργος βασικα μου το ειπε που παρακολουθει την ομφαλοκηλη του, η παιδιατρος μας μου ειπε να μην ασχοληθω ακομα. Θα τη ρωτησω τη Παρασκευη που εχουμε εμβολιο.

Αντωνια μου τα αδερφια μου ειναι πολυυυυ μακρυα.Ο ενας Αμερικη και η αλλη Ντουμπαι:rolleyes::rolleyes: Εχω και δυο ανηψουλες που τις λατρευω και μου λειπουν παααρα πολυ. ΕΙδικα τωρα τις γιορτες με πιανει πολυ παραπονο.

εχθες πηγαμε σινεμα αλλα μαπα το εργο!! δεν πειραζει ξεσκασαμε λιγο καλα ηταν, Σημερα διαβασμα και μονο σιδερο εχω φαγακι πηρα χθες απο τη μαμα μου:)


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!

Βροχουλα κι εμενα περιεργο μου φανηκε που μου το προτεινε ν ανοιγω το πουλακι του. Ο παιδοχειρουργος βασικα μου το ειπε που παρακολουθει την ομφαλοκηλη του, η παιδιατρος μας μου ειπε να μην ασχοληθω ακομα. Θα τη ρωτησω τη Παρασκευη που εχουμε εμβολιο.

Αντωνια μου τα αδερφια μου ειναι πολυυυυ μακρυα.Ο ενας Αμερικη και η αλλη Ντουμπαι:rolleyes::rolleyes: Εχω και δυο ανηψουλες που τις λατρευω και μου λειπουν παααρα πολυ. ΕΙδικα τωρα τις γιορτες με πιανει πολυ παραπονο.

εχθες πηγαμε σινεμα αλλα μαπα το εργο!! δεν πειραζει ξεσκασαμε λιγο καλα ηταν, Σημερα διαβασμα και μονο σιδερο εχω φαγακι πηρα χθες απο τη μαμα μου:)

Αχ πες βρε κοπελιά, σινεμά πώς πήγες;; Πόσο μου λείπει! Eιμαι μεγαλη σινεφιλ. Με το μωρό τι εκανες;

Και για πες, τι εργο ειδες; Εμεις ειδαμε χθες μια ταινιουλα του 2010, the last three years, καλη ηταν.

Καλο διαβασμα!!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ πες βρε κοπελιά, σινεμά πώς πήγες;; Πόσο μου λείπει! Eιμαι μεγαλη σινεφιλ. Με το μωρό τι εκανες;

Και για πες, τι εργο ειδες; Εμεις ειδαμε χθες μια ταινιουλα του 2010, the last three years, καλη ηταν.

Καλο διαβασμα!!

Ο σουτζουκακος κοιμαται συνηθως 9-10 και σπανια ξυπναει πριν τις 2-3, τον κοιμησα και αφησα ενα μπουκαλι γαλα για παν ενδεχομενο και φωναξα τη μαμα μου ;);) Ειδαμε τη γεφυρα των κατασκοπων με Τομ Χανκς δεν μ αρεσε και πολυ..

Ευχαριστω ευαγγελια μου, εφαρμοζω καινουριο συστημα στο διαβασμα, μπεμπης και λαπτοπ ταυτοχρονα, και παει καλυτερα!χαχα


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια!!το σκ μας περασε σαν νερακι!!!στλιζαμε ολη μερα,στο χαλαρο...μας βγηκε ωραια,αν εξαιρεσεις που στραβωσε καποια στιγμη ο μεγαλος...ολα καλα!ομως δεν εχουμε ξεχασει τη μετακομιση κ καναμε ενα μικρο δεντρακι 1,5 μ με φουλ χρωματιστες ολες διαφορετικες μπαλες...αχταρμας ομορφος!!μετα ηρθαν φιλοι κ ηταν ομορφα!την κυριακη βγηκαμε οι τρελοι με τρελο αερα με τα παιδια..δεν χανεται αυτος ο ηλιος...κ συνεχιζω...


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και συνεχιζεται ο μαγειρικος οιστρος...την ειδα χαρωπη νοικοκυρα φετος κ οσο θα κρατησει θα το παω!!!σημερα αρακα με κρεας κ εφτιαξα φανταστικα καπκεικ με μπανανα ωριμη μην πανε χαμενες!!!ευαγγελια εκανα κ γω παστα φλωρα την παρασκευη ουτε που προλαβα ν φαω δευτερο κομματι...ποια συνταγη φτιαχνεις??εγω κολλησα με του ακη.κλασικα..

Μακαρι ν ρχομουν στη συναντηση σας...σας κλεινω ερχεται ο μεγάλος με το σχολικο....κοριτσιααα τι κρυο???φουλ θερμανση!!!


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμεις ηδη κανουμε ερευνα αγορας για στεγνωτηριο.Χρονια το λεω αλλα τωρα ειναι πραγματικα απαραιρητο.Τρεις μερες κανουν εξω να στεγνωσουν τα ρουχα και μετα μονο καθαρα δεν ειναι.Κι αν ειναι να γλυτωσω και το σιδερο...το παιρνω κι αυριο.Μαριανθη μου εξηγησε στον αντρα σου οτι εισαι αγχωμενη,μπερδεμενη με τοσες πληροφοριες κι αντικρουομενες αποψεις κι οτι εσυ δε θεωρεις υπερβολικη τη δευτερη γνωμη,μηπως μαλακωσει.Απο το να σαι συνεχεια τσιτωμενη,δεν ειναι καλυτερο αυτο?Παντως θυμαμαι στην εγκυμοσυνη που χατε αντιθετους ρολους,εσυ δεν αγχωνοσουν με τιποτα,θυμαμαι που λεγες οτι ετσι εισαι σαν ανθρωπος ενω ο αντρας σου ηταν πιο πολυ του ψαξιματος.Νομιζω οτι το αναστασακι σας μεταλλαξε.

Ναι έτσι ήμασταν την περίοδο της εγκυμοσύνης! Πως ένα παιδί μπορεί να μας αλλάξει ριζικά!...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχιζεται ο μαγειρικος οιστρος...την ειδα χαρωπη νοικοκυρα φετος κ οσο θα κρατησει θα το παω!!!σημερα αρακα με κρεας κ εφτιαξα φανταστικα καπκεικ με μπανανα ωριμη μην πανε χαμενες!!!ευαγγελια εκανα κ γω παστα φλωρα την παρασκευη ουτε που προλαβα ν φαω δευτερο κομματι...ποια συνταγη φτιαχνεις??εγω κολλησα με του ακη.κλασικα..

Μακαρι ν ρχομουν στη συναντηση σας...σας κλεινω ερχεται ο μεγάλος με το σχολικο....κοριτσιααα τι κρυο???φουλ θερμανση!!!

Του Ακη κι εγώ, με μαρμελάδα φράουλα που βαζεις τη ζύμη μια ωριτσα στο ψυγείο!

Aντε καλά χριστουγεννα και καλές γιορτές τώρα Μαγδα μου, τι ωραία και οικογενειακα που στολισατε!

Ποτε μετακομιζετε τελικα;


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...