Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Αχ κορίτσι μου το για πότε μεγάλωσαν ούτε που το καταλαβα και γω!!

      Εγώ συνελαβα φυσιολογικά μετά από 3 διεγερσεις και εξωσωματικες στις οποίες μετά βίας μου έμενε ένα έμβρυο για νσ μεταφέρω(τα καλά της επαρχίας και του δημοσίου νοσοκομείου). Στο τέλος μετά από την τρίτη τελευταία εξωσωματικη όταν έμεινα φυσιολογικά έγκυος και παλινδρομησε είπα θα κάνω μια προσπάθεια σε κέντρο της Αθήνας αλλά με πρόλαβε ο μικρός!!!!

      Οπότε δεν έχω κανένα έμβρυο και να σου πω την αλήθεια μου δε νομίζω ότι έχω τις ψυχικές αντοχές για να μπω πάλι σ'αυτη τη διαδικασία και εγώ και ο σύζυγος!!

      Όταν γεννήθηκε ο μικρός είχα πει σ'ευχαριστω Θεέ μου που μου έφερες τον μικρό, τώρα όσο περνάει ο καιρός σκέφτομαι ότι θέλω ένα αδερφάκι για τν μικρούλι για να μην είναι μόνος του μεγαλώνοντας, αλλά έχουμε πει αν  μας κάτσει φυσιολογικά, που το θεωρώ πολύ πολύ δύσκολο γιατί περνάει και ο καιρός και κοντεύω τα 40!!!

      Εν τω μεταξυ θυμάμαι ότι στην εγκυμοσυνη σου έκανες καθε μέρα εμετό και γενικά δεν πρέπει να πέρασες πολύ καλα!!Σου βγάζω τκ καπελο!!!Τι είμαστε εμείς οι μανάδες, τι περνάμε για να φέρουμε στη ζωή αυτά τα μικροσκοπικά πλασματακια σε πρώτη φάση!!Χαρά στο κουράγιο σου❤️!!

      Ναι έκανα εμετούς μέχρι την ημέρα που γέννησα,αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έπαθα υπερεμεση και δεν νοσηλεύτηκα🙂 Είχα πάθει και οξεία τενοντίτιδα στο ένα χέρι και ήπια στο άλλο, ήμουν με νάρθηκα τους τελευταίους 3μηνες,ήταν δύσκολο.Λογω των ορμονών και αυτό όπως μου είχε πει ο ορθοπεδικός🤷

      Αχ εχουμε και ίδια ηλικία βλέπω και εγώ 39 είμαι και είπα πως αν είναι να κανω κ άλλο μωράκι, τώρα είναι η στιγμή,γιατί με χαμηλή ΑΜΗ και γενικά με όχι καλή ανταπόκριση στα φάρμακα,δεν έχω και πολλά περιθώρια. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να αποκτήσεις κ άλλο παιδάκι αν το θέλεις και να έχεις κάθε ευτυχία! Το αξίζεις 🥰Εφόσον έμεινες φυσιολογικά έγκυος μια φορά,γιατί όχι και μια δεύτερη?Όλα είναι πιθανά 

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια.Πως ειστε?Εγω πολυ πιεση και τρεξιμο.Ευχομαι η μερα να χε λιγοτερες ωρες κι η νυχτα περισσοτερες-ξυπναω καθε δυο ωρες για φαρμακα-η αυπνια βαρεσε κοκκινο.Παρολα αυτα οι απαιτησεις της καθημερινοτητας ειναι ιδιες κι εξαντληθηκα.Σημερα το μεσημερι καταφερα να κοιμηθω μια ωριτσα και πηρα τα πανω μου.Τα κοριτσια ειναι εμφανως καλυτερα πια.Στεναχωριεμαι ομως γιατι το σαββατο γιορταζει η δαναη μου και την κυριακη εγω κι ειχαμε σχεδιασει μαζωξη στο σπιτι που την ειχα πολυ ορεξη αλλα την ακυρωσαμε.Ετσι κι αλλιως εκτος απ τις δικες μου τα πιο πολλα παιδακια που θα ερχοντουσαν εχουν καποια ιωση οποτε δεν το ρισκαρω.Αρκετα το χω εκθεσει το καρπουζακι μου,τωρα λιγο προσοχη.Το σαββατο θα παμε τη μελινα να δει τον "μικρο πριγκηπα"στο σινεμα.Λετε να καταλαβει τιποτα?Θα της το παρω αυριο σε παραμυθι,κυκλοφορουν κατι ωραιες παιδικες εκδοσεις,για να χει μια επαφη και βλεπουμε.Απο κυριακη χαλαει πολυ ο καιρος ε?Ευαγγελια μου εισαι μονο τρια χρονια με τον αντρουλη σου?Εσεις καλε ειστε στα μελια σας,γι αυτο στην εγκυμοσυνη παραπονιοσουν τοσο για το σεξ κι εμεις απορουσαμε!!Πληρης ανατροπη στη ζωη σου ε?Τωρα που το χεις κανει,πες μου πώς ειναι νς τα αφηνεις ολα πισω σου για εναν ανθρωπο?Ενιωσες καθολου ανασφαλεια με την αποφαση σου,αμφιταλαντευτηκες καθολου για το αν θα τον ακολουθουσες?Πολυ ζηλεψα τη χαλαρη εβδομαδα που περνατε κλεισμενοι στο σπιτι,χουχουλιαστε και για μας.Lonestar μεγαλο μωρο εχεις κι εσυ καλε.Τοσα κιλα κι υψος κι επεσε καμπυλη?Με τον αντρα σου επιβεβαιωνετε τον κανονα οτι τα ετερωνυμα ελκονται.Μαριανθη μου ποσο γλυκα περιγραφεις την εξαρτηση σου απ την κορουλα σου.Πρωτομανουλες αυτο που ζειτε τωρα με τα μωρακια σας ειναι αυτο που φανταζοσασταν στη διαρκεια της εγκυμοσυνης ή ειναι πανω απ αυτο που φανταζοσασταν και περιμενατε?


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να σας πω κι εγω μια γλυκια στιγμη που εζησα σημερα?Κατεβαιναμε με το ασανσερ και στα καλα του καθουμενου γυριζει η δαναη και μου λεει"εισαι η καλυτελη μαμα"με ενα πονηρο χαμογελο...δε μπορω να σας περιγραψω πως ενιωσα.Καλα απ τη μελινα εχω συνεχεια εκδηλωσεις λατρειας,το τί μου λεει...αλλα το μικρακι μου μου το πε πρωτη φορα κι ελιωσα.Τωρα που το θυμηθηκα εχουμε μεινει πισω στις φωτογραφιες.Ας κανει καποια την αρχη,εσυ ευαγγελια που χουχουλιαζεις καλε,και με την πρωτη ευκαιρια να στειλουμε ολες.Φιλια


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελια ωραια ιδεα το vintage για βαφτιση,κι εγω το χα κανει στην δαναη.Στα χρωματα που πες ειχα προσθεσει και ροζ αλλα την αποχρωση "σαπιο μηλο"που λεμε,που θυμιζει παλιο.Βγηκαν πολυ ωραια τα χρωματα και στις φωτογραφιες,ρομαντικα.Για τον γαμο δεν μας εχεις πει τιποτα.Τι νυφικο σκεφτεσαι?Βλεπετε τωρα καμια σειρα που καθεστε σπιτι?Εμεις εχουμε κολλησει με το blacklist.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι μαριανθη μου δεν εισαι τρελη,μια χαρα λογικη εισαι που προτιμας να ζησεις το πεντε μηνων μωρακι σου απ το να δουλευεις.Μια τρελα ειναι αυτα που ζουμε καθημερινα,οχι εσυ κι η καθε μανα που δε μπορει να κατσει καποιους μηνες να απολαυσει το μωρακι της.Κι η κουμπαρα μου που ναι εγκυος μου λεει οτι ουτε που σκεφτεται να παρει το εξαμηνο γιατι θα στραβωσει πολυ ο εργοδοτης της και δε μπορει να ρισκαρει τη δουλεια της...Τι να πεις,κριση,κριση,κριση.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια.Πως ειστε?Εγω πολυ πιεση και τρεξιμο.Ευχομαι η μερα να χε λιγοτερες ωρες κι η νυχτα περισσοτερες-ξυπναω καθε δυο ωρες για φαρμακα-η αυπνια βαρεσε κοκκινο.Παρολα αυτα οι απαιτησεις της καθημερινοτητας ειναι ιδιες κι εξαντληθηκα.Σημερα το μεσημερι καταφερα να κοιμηθω μια ωριτσα και πηρα τα πανω μου.Τα κοριτσια ειναι εμφανως καλυτερα πια.Στεναχωριεμαι ομως γιατι το σαββατο γιορταζει η δαναη μου και την κυριακη εγω κι ειχαμε σχεδιασει μαζωξη στο σπιτι που την ειχα πολυ ορεξη αλλα την ακυρωσαμε.Ετσι κι αλλιως εκτος απ τις δικες μου τα πιο πολλα παιδακια που θα ερχοντουσαν εχουν καποια ιωση οποτε δεν το ρισκαρω.Αρκετα το χω εκθεσει το καρπουζακι μου,τωρα λιγο προσοχη.Το σαββατο θα παμε τη μελινα να δει τον "μικρο πριγκηπα"στο σινεμα.Λετε να καταλαβει τιποτα?Θα της το παρω αυριο σε παραμυθι,κυκλοφορουν κατι ωραιες παιδικες εκδοσεις,για να χει μια επαφη και βλεπουμε.Απο κυριακη χαλαει πολυ ο καιρος ε?Ευαγγελια μου εισαι μονο τρια χρονια με τον αντρουλη σου?Εσεις καλε ειστε στα μελια σας,γι αυτο στην εγκυμοσυνη παραπονιοσουν τοσο για το σεξ κι εμεις απορουσαμε!!Πληρης ανατροπη στη ζωη σου ε?Τωρα που το χεις κανει,πες μου πώς ειναι νς τα αφηνεις ολα πισω σου για εναν ανθρωπο?Ενιωσες καθολου ανασφαλεια με την αποφαση σου,αμφιταλαντευτηκες καθολου για το αν θα τον ακολουθουσες?Πολυ ζηλεψα τη χαλαρη εβδομαδα που περνατε κλεισμενοι στο σπιτι,χουχουλιαστε και για μας.Lonestar μεγαλο μωρο εχεις κι εσυ καλε.Τοσα κιλα κι υψος κι επεσε καμπυλη?Με τον αντρα σου επιβεβαιωνετε τον κανονα οτι τα ετερωνυμα ελκονται.Μαριανθη μου ποσο γλυκα περιγραφεις την εξαρτηση σου απ την κορουλα σου.Πρωτομανουλες αυτο που ζειτε τωρα με τα μωρακια σας ειναι αυτο που φανταζοσασταν στη διαρκεια της εγκυμοσυνης ή ειναι πανω απ αυτο που φανταζοσασταν και περιμενατε?

Και λίγα έγραψα... Πραγματικά αναρωτιέμαι πως μερικές κοπέλες μπορούν να δίνουν προτεραιότητα στην καριέρα τους. Μια συμφοιτήτρια μου π.χ. άφησε το 40 ημερών μωράκι της για να συνεχίσει το διδακτορικό της. Κάθε μέρα για 6 ώρες θα το προσέχει η μαμά της. Και φυσικά διέκοψε και τον θηλασμό. Μα είναι δυνατόν να υπάρχει κάτι πιο σημαντικό σε αυτές τις ηλικίες; Ίσως εγώ είμαι υπερβολική, δεν ξέρω...

Εγώ δεν φανταζόμουν καθόλου πως θα είναι η ζωή μου με την Αναστασία. Αλλά τώρα κάθε μέρα λέω εντάξει περισσότερο αποκλείεται να κολλήσω. Και την επόμενη μέρα με διαψεύδω!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας πω κι εγω μια γλυκια στιγμη που εζησα σημερα?Κατεβαιναμε με το ασανσερ και στα καλα του καθουμενου γυριζει η δαναη και μου λεει"εισαι η καλυτελη μαμα"με ενα πονηρο χαμογελο...δε μπορω να σας περιγραψω πως ενιωσα.Καλα απ τη μελινα εχω συνεχεια εκδηλωσεις λατρειας,το τί μου λεει...αλλα το μικρακι μου μου το πε πρωτη φορα κι ελιωσα.Τωρα που το θυμηθηκα εχουμε μεινει πισω στις φωτογραφιες.Ας κανει καποια την αρχη,εσυ ευαγγελια που χουχουλιαζεις καλε,και με την πρωτη ευκαιρια να στειλουμε ολες.Φιλια

Μήπως κάτι σου ετοίμαζε; Χαχα! Πλάκα κάνω!

Θα σου στείλω αμέσως φωτο!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριυσουδες μου τι κάνετε αντωνια μου χαίρομαι πολύ που είστε καλά άντε να φύγουν αυτές οι βρωμο οιωσεις. Καλα να ταλαιπωρει τους μεγάλους αλλά τα μικρουλια είναι πολύ ευαίσθητα ..Είναι πολύ γλυκιά η Μελίνα σου Αντωνία μου και εκδηλωτικη. Εγω πιστεύω πως όταν με πει μαμά θα μου κοπούν τα πόδια..Την βλέπω και δεν το πιστεύω ακόμα..Δεν το πιστευουμε ακόμα ότι φτιάξαμε αυτό το πλάσμα..Καλά ο άντρας μου είναι τρελά ερωτευμένος μαζί της αλλά και αυτή τρελαίνεται για τον μπαμπά της. Πήγαμε και για τα εμβόλια μας είναι 8000 κιλά το θρεφταρακι μου και 70 πόντους..Και εμείς στις ετοιμασίες είμαστε σε vintage θα το κάνουμε όλο το σκηνικό και θέλω να παίξω και εγώ με αποχρώσεις σάπιου μήλου και μπεζ και διαφορα αλλά δεν έχω καταλήξει ακόμα θα δούμε όλο βλέπω βλέπω και τελικά όσο πιο πολλά βλέπεις τόσο πιο πολύ μπερδεύεσαι. Μαριάνθη μου έχεις δίκιο να σου λείπει αγάπη μου και εγω όσο σκέφτομαι ότι θα πάω τον Μάιο στην δουλειά δεν θέλω με τίποτα να την αφήσω..lone star και εσένα γίγαντας είναι καλέ μια χαρά τι καμπύλη έπεσε;Αυτό όμως με τον ύπνο με σκοτώνει θέλω να κοιμηθεί σερί πάνω από τρίωρο ποτέ θα έρθει εκείνη η ώρα..Είναι ώρες ώρες που νοιώθω κομμάτια..Σήμερα είχε έρθει η γυναίκα και κάναμε δουλειές..Πόσο μου αρέσει να είναι όλα τακτοποιημένα και καθαρά..να κάθομαι να ευχαριστιέμαι το καφεδάκι μου..έρχεται πολύ κρύο λέει οποτε σπιτάκι ζεστη και αγκαλίτσες...Φιλάκια πολλά..


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Πάγωσε η Γερμανία όλη... Εχει τόσο κρύο σήμερα, η θέρμανση στο φουλ και δεν ξεμυτίζουμε έξω για κανένα λόγο.

Η μικρούλα μου είναι ενα ζυμαράκι, θα τη φάω καμια μέρα. Ανακάλυψε προσφατα οτι μπορεί να γλειψει τα πόδια της και του δίνει και καταλαβαίνει. Τα γλειφει με μεγάλη απολαυση, την ακούω που καταπίνει και το σάλιο της, χεχε!

Μαριάνθη μου σε καταλαβαίνω, κι εμένα θα μου έλειπε η μικρή αν επρεπε να γυρίσω στη δουλεια. Τι να κανουμε μωρέ οι εποχές είναι δύσκολες, αν δεν ήταν το οικονομικό στη μέση οι περισσοτερες θα διαλεγαν να μεινουν σπιτι με τα παιδάκια τους αρκετο καιρό.

Αντωνία μου τα κορίτσια σου ειναι μια γλυκα. Τι ομορφα που τα περιγράφεις, ανυπομονώ να το ζήσω κι εγώ. Πως είναι τα κορίτσια σου, ηρεμήσατε καθόλου με τις ιώσεις; Χαμός, ολος ο κόσμος άρρωστος.

Ναι με τον άντρα μου είμαστε μαζί μονο τρια χρόνια, είμαι ακόμα στη φάση που τον βλέπω και θέλω να του ορμήξω χεχε.

Ναι, φυσικά και ένιωσα ανασφάλεια που τα αφησα όλα πίσω μου, περασε από το μυαλό μου και το αν μια στο εκατομμυριο κάτι συμβεί τι κάνω; Αλλα η σκέψη του να μην ειμαστε μαζί ήταν πολύ πιο τρομακτική. Και να σου πω την αλήθεια τελικά πιο πολύ σε τρομάζει η σκέψη να φυγεις και να τα αλλαξεις όλα παρά η ίδια η αλλαγή τελικά. Ηρθαν όλα απο μόνα τους, όμορφα και φυσικά.

Οσο είχαμε σχέση πηγαινοερχόμασταν πάρα πολύ συχνά, τουλάχιστον 2 φορές το μήνα Ελλάδα Γερμανία. Εχει τύχει να παω και για ενα 24ωρο. Μετά ηρθε το παιδί, η άδεια κυήσεως, η συγκατοικηση, οι νεες παρέες, η προσαρμογή. Τωρα που ηρθε η ώρα να παραιτηθώ νιώθω οτι έχω αρχίσει να συνηθίζω εδώ, να μαθαίνω τη γλώσσα, δεν νιώθω ξεκρεμαστη δηλαδη.

Καποτε ενιωθα οτι δεν θα μπορουσα να φύγω απο την Ελλάδα, τώρα νιώθω ότι με τον άντρα μου και το παιδί μου μπορώ να ζήσω οπουδήποτε στον κόσμο. Ολα είναι θεμα μυαλου και καλής θέλησης.

Για το γαμο που με ρώτησες Αντωνία μου, τώρα άρχισα λίγο να ασχολούμαι. Ο γάμος θα γίνει στη Χαλκιδική στον κήπο ενος ξενοδοχείου με ελιές, και το θέμα του γάμου θα είναι η ελιά, σε χρώματα λαδί/λευκό. Το νυφικό boho style, και δεν το εχω βρει ακόμη!

blacklist καλό; Ειμαι σε αναζήτηση νέων σειρών!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

ευαγγελια μου πολυ ωραιο θεμα η ελια!ωραια περιοδος οι προετοιμασιες για το γαμο.οντως μεγαλη αποφαση να τα αφησεις ολα αλλα πιστευω η ευτυχια στην προσωπικη ζωη ειναι καλυτερη απο ολες τις δουλειες και ολα τα διδακτορικα του κοσμου.

μαριανθη κι εγω απο τωρα σκεφτομαι πως θα παω το μαη στη δουλεια και θα αφησω το μωρο.

μελνταν χαιρομαι που ειναι καλυτερα οι μικρες σου!τι καλο το μελινακι!

μαχη εγω λιωνω που βγαζει κραυγες και λεει αγκου ποσο μαλλον οταν θα μιλησει και θα πει μαμα.

οσο για τα κιλα μας ο γιατρος δεν προβληματιστηκε.ειναι οντως μεγαλο μωρο.εγω κοιταω τις καμπυλες του ΠΟΥ και εχει πεσει λιγο γιατι εβαλε μονο 300 γρ αυτο το μηνα.ειναι δικια μου υπερβολικη (το ξερω) ανησυχια γιατι νομιζω δεν καλοτρωει εδω και 1,5 μηνα.

τωρα κοιμαται ο καλος μου.ο αντρας μου νυχτοπερπατα.το ξερω ειμαι πολυ large.

παω και γω για νανακια

φιλια!


KPOzp2.png deXnp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες.Εχω κατι μερες τωρα που τρεχω και δε φτανω.Πολυ τρεξιμο,αγχος και κουραση,απ το αγχος μου να γινει καλα το μωρο,πρηστηκε το στομαχι μου,σαν εγκυος ενιωθα.Τωρα ειναι πολυ καλυτερα κι εγω συνοπτικα ειμαι πολυ κουρασμενη αλλα και πολυ ευτυχισμενη.Καθε μερα και κατι καινουριο που μου παιρνει το μυαλο.Αλλα κοριτσια νιωθω οτι δε φτανει ο χρονος πια.Τωρα κοντευει μια η ωρα και μολις εκανα μπανιο και καθισα λιγο να χαλαρωσω.Ο εαυτος μου κι οι αναγκες μου δεν υπαρχουν πουθενα,ολα περιστρεφονται γυρω απ τα κοριτσια.Το δωρο παντως στον εαυτο μου για τη γιορτη μου θα ναι ενα μασαζ σ ενα ωραιο ινστιτουτο που τιμουσα δεοντως παλια.Αντε να με προσεξω κι εμενα λιγο γιατι πονανε ολα πανω μου.Γιορτες για τη δαναουλα και για μενα δεν εκανα αλλα πηγαμε χθες σινεμα και το βραδυ ηρθαν οι κουμπαροι μας με τον μικρο τους για φαγητο,εφτιαξα χοιρινο με πατατες στη γαστρα και λαζανια με κοτοπουλο,μανιταρια και πρασο.Σημερα οικογενειακες επισκεψεις,αδελφια δηλ μονο.Κριμαι μπες να μας πεις για τον νικολα σου.Ποτε βγηκατε,ειναι καλα τωρα?Εσυ πως εισαι?Συνηλθες?


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δυο μερες δεν ειχα μπει καθολου και σημερα ειδα τα μειλ με τις φωτογραφιες σας.Κοριτσια ξετρελαθηκα.Ευαγγελια μου ειστε πολυ ωραιο ζευγαρι,νεοι,ωραιοι και fit,ετσι μου φαινεστε.Το μωρο σας ειναι αξιολατρευτη φατσα.Στη φωτο που βαζει το ποδαρακι στο στομα μου ρχεται να τη ζουληξω.Απ το λιγο που σ εχω δει,με νυφικο boho σε φανταζομουν.Αν εισαι ψηλη,θα ταν ωραιο να φοραγες φλατ παπουτσι,σανδαλια.Μαχη μου η κορουλα σου εξακολουθει στις φωτογρ να μου θυμιζει το καρπουζακι μου.Κουκλι ζωγραφιστο και τα συνολα ενα κι ενα.Αυτο που μ ελιωσε ηταν η μποτα με το κροσσι!!!!Μαριανθη μου αρεσει η φωτο που ταιζεις το αναστασακι...φαγητο μπεμπας-το κολλημα σου χα χα.Τι γλυκο αγιοβασιλακι..κι εγω αυτη τη στολη εχω.Τρελα τα ζουζουνια.Καλε εμενα την ατακα που σας ειπα,η δαναη μου την ειπε,οχι η μελινα που της δωσατε τα ευσημα χα χα.Η μελινα πηρε σημερα ενα dvd,το γυρισε απ την πλευρα που ναι σαν καθρεφτης ,το κρατησε με τεντωμενο χερι και μου λεει :"ελα να βγαλουμε μια σελφι"!!!!.Καγκελο η μαμα...Θελω κι εγω να σας στειλω φωτογρ,θα το κανω αμεσα,απο αυριο που ξαναρχιζουν σχολειο,πιστευω να χαλαρωσω λιγο.Α,lonestar καλα κανεις και τον αφηνεις να νυχτοπερπατα.Κι εγω τον αφηνω κι αυτοςε αφηνει,ειπαμε ολα χρειαζονται.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε μαχη ακομη στον τριωρο υπνο ειναι η φραντζολιτσα?Δεν το χα καταλαβει,ποπο τοσους μηνες,βασανιστηριο.Την ιδια τρελα εχουμε με το σπιτι,το χουμε ξαναπει.Τρελαινομαι να ναι ολα καθαρα και τακτοποιημενα και να χαλαρωνω οπως λες αλλα εδω η χαρα μου κραταει δυο ωρες το πολυ.Στην αρχη φρικαρα,μετα αποδεχτηκα οτι με τρια παιδια δε γινεται αλλιως...ή εγω θα τρελαινομουν ή αυτα θα τρελαινα,οποτε εκανα πισω.Σας φιλω ολες,παω σιγα σιγα για νανι.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσουδες μου Αντωνία μου και πάλι χρόνια πολλά και ότι επιθυμείς αγάπη μου να είσαι γερή και δυνατή να μεγαλώνεις τα παιδάκια σου..Ναι όντως χρειαζόμαστε μασάζ και εγώ στην επέτειο τέλος του μήνα αυτό ζήτησα από τον άντρα μου να πάω να κάνω μασάζ νοιώθω πολύ κουρασμένο το κορμάκι μου θέλω να τα κάνω όλα και όπως τα θέλω εγώ και έτσι κουράζομαι πολύ και φυσικά η αθηνουλα μου δεν είναι και απο τα πιο εύκολα παιδάκια ζωή να χει το παιδί μου..Έχει βάλει πολύ κρύο και έτσι χουχουλιαζουμε σπιτάκι..ξεκινήσαμε και φρούτο μηλαρακι και τα πάμε καλά για αρχή δηλ για δύο μερουλες τρώει καλές κουταλιτσες..Δεν πηγαίνουμε και καμία βολτίτσα γιατί φοβάμαι να μην μου κρυώσει μην μου κολλήσει και καμία ίωση και έτσι σπιτάκι... Αχ τι τρίωρο Αντωνία μου πολλές φορές ανά μια ώρα ξυπνάει και ψάχνει το βυζι άσε περιμένω ποτέ θα έρθει εκείνη η ώρα που θα κοιμηθεί σερί πάνω από 3 ώρες...Αλλά τι να κανουμε κάθε παιδί είναι διαφορετικό..Άντε κοριτσάκια μου καλή εβδομάδα να έχουμε...Σας φιλώ γλυκά και ρουφηχτα..Αντωνία περιμένω φωτο να σας δω και εσύ lone star και η Magda


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...