Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

περαστικά στη Γιωργίτσα.

Εγκυούλα μας τί κάνεις;;;;

καλα ειμαστε τζες....!

αν εξαιρεσεις πως εχω πρηστει παλι ,οπως στην προηγουμενη εγκυμοσυνη(με το ζορι φαινονται οι αστραγαλοι των ποδιων κι ας μην τρωω πολυ αλατισμενα)

με τις καουρες ,τη δυσκοιλιοτητα ενιοτε,τη δυσκινησια λογω βαρους,τα εχω βρει,κατα καποιο τροπο.περπαταω βεβαια σαν πιγκουινος,αλλα εχει κι αυτο τη χαρη του:roll:

κατα τα αλλα ησυχια,κι εγω το απογευμα θα τον παω στις κουνιες ,γιατι 2 μερες,μια με τη συννεφια και μια με την αφρικανικη σκονη,εχουμε κλειστει μεσα!

προσπ,τι κανεις παιδι μου?πολυ πλακα η ατακα για την ηλιθια την ντουβλη που αμαρτησε λεει για το παιδι της!!!τι επαθε ο σκατζοχοιρος?πηγαινε τον στο αττικο ,αλλα ελπιζω να μην τον κανουν τροφη για τα λιονταρια...

τι ωραια που ειναι στο αττικο παντως,ανυπομονω να μεγαλωσει λιγο ο μικρς ,να τον παω !!!!και τα χελωνακια στην εισοδο,μου προκαλουν το γελιο ετσι οπως μαζευονται ολα μαζι....:-D:grin::-Dδεν ξερω γιατι!


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα,πριν λιγο σηκωθηκα.

γυρισαμε κατα τις 2 στο σπιτι μετα την βαφτιση,κι επεσα ξερη.ουτε που καταλαβα ποτε σηκωθηκε η μικρη και την πηγε ο αντρας μου στην πεθερα και ξεκουραστηκα.καθε μερα ξενυχτι και να ξυπναω απο τις 7,και να μην κοιμαμαι το μεσημερι,δεν την παλεψα αλλο.στην βαφτιση η μικρη ξεσαλωσε.ειχαν κλοουν εκει,κι επαιζε,ανεβαινε στην πιστα και χορευε,δεν εκατσε καθολου μεχρι τις 12 που κοιμηθηκε στο καροτσι.κι εγω απο πισω της ολη την ωρα μετανιωνα που δεν την αφησα στη πεθερα.αλλα ελεγα να την παρω να περασει η ωρα της λιγο.αυτα!φιλια!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!!

Ωραια μερα εξω αλλα εκανα ηλιθιο προγραμμα δστις δουλειες μου και δνε εχω προλαβει να βγαλω τη μικρη εξω (δεν παιζει και χρημα βεβαια!). Τωρα ο ηλιος καιει και δεν προκειται να την βγαλω εξω..θα περιμενω το απογευματακι να την παω μαλλον στο Παρκο Τριτση στο Ιλιο..

χμ μαλλον ο σκαντζοχοιρος ειναι αρρωστουλης..εχει ενα εξογκωμα και θα μιλησω αυριο με το Αττικο Παρκο να τον παμε να τον δει ο κτηνιατρος εκει..αν χρειαστει ισως να τον αφησω και εκει..θα δουμε τον καημενουλη..

τωρα τον εχουμε ελευθερο να αλωνιζει στη αυλη αλλα δειχνει καταβεβλημενος

περαστικα στο σκατζοχοιρακι!εδω ο καιρος ακομα χαλια,μουντος.αλλα ευτυχως δεν φυσαει οπως χθες.

καλα ειμαστε τζες....!

αν εξαιρεσεις πως εχω πρηστει παλι ,οπως στην προηγουμενη εγκυμοσυνη(με το ζορι φαινονται οι αστραγαλοι των ποδιων κι ας μην τρωω πολυ αλατισμενα)

με τις καουρες ,τη δυσκοιλιοτητα ενιοτε,τη δυσκινησια λογω βαρους,τα εχω βρει,κατα καποιο τροπο.περπαταω βεβαια σαν πιγκουινος,αλλα εχει κι αυτο τη χαρη του:roll:

κατα τα αλλα ησυχια,κι εγω το απογευμα θα τον παω στις κουνιες ,γιατι 2 μερες,μια με τη συννεφια και μια με την αφρικανικη σκονη,εχουμε κλειστει μεσα!

προσπ,τι κανεις παιδι μου?πολυ πλακα η ατακα για την ηλιθια την ντουβλη που αμαρτησε λεει για το παιδι της!!!τι επαθε ο σκατζοχοιρος?πηγαινε τον στο αττικο ,αλλα ελπιζω να μην τον κανουν τροφη για τα λιονταρια...

τι ωραια που ειναι στο αττικο παντως,ανυπομονω να μεγαλωσει λιγο ο μικρς ,να τον παω !!!!και τα χελωνακια στην εισοδο,μου προκαλουν το γελιο ετσι οπως μαζευονται ολα μαζι....:-D:grin::-Dδεν ξερω γιατι!

υπομονη χριστινακι,λιγος καιρος εμεινε ακομα.

βρε να μην εχουμε εναν ζωολογικο κηπο εδω...:?


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα,πριν λιγο σηκωθηκα.

γυρισαμε κατα τις 2 στο σπιτι μετα την βαφτιση,κι επεσα ξερη.ουτε που καταλαβα ποτε σηκωθηκε η μικρη και την πηγε ο αντρας μου στην πεθερα και ξεκουραστηκα.καθε μερα ξενυχτι και να ξυπναω απο τις 7,και να μην κοιμαμαι το μεσημερι,δεν την παλεψα αλλο.στην βαφτιση η μικρη ξεσαλωσε.ειχαν κλοουν εκει,κι επαιζε,ανεβαινε στην πιστα και χορευε,δεν εκατσε καθολου μεχρι τις 12 που κοιμηθηκε στο καροτσι.κι εγω απο πισω της ολη την ωρα μετανιωνα που δεν την αφησα στη πεθερα.αλλα ελεγα να την παρω να περασει η ωρα της λιγο.αυτα!φιλια!

πωπω ,εχω να ξυπνησω τετοια ωρα κατι αιωνες .....!τυχερουλα!

απο τωρα στην πιστα η μικρη???ωχ τι εχετε να τραβηξετε...ισως την επομενη φορα ,να την αφησεις καλυτερα στην πεθερα,να θυμηθεις κι εσυ λιγακι πως ειναι να καθεσαι σε ενα τραπεζι χωρις να ψαχνεις που ειναι το μωρο ολη την ωρα...


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορει να μην εχετε ζωολογικο κηπο,αλλα εχετε ενα πολυ ωραιο ενυδρειο το οποιο ακομα δεν εχω καταφερει να επισκεφτω....

ευχαριστω!κανω υπομονη,τι να κανω.....δεν εχω και εναλλακτικη εδω που τα λεμε..κατσε να ερθει και η μπεμπα,να κλεισει και ο κκυκλος ΄'εγκυμοσυνες',μπας και ξαναβρω τον παλιο εαυτο μου...:):)


kKhCp3.png

b5ebp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαστε τζες....!

αν εξαιρεσεις πως εχω πρηστει παλι ,οπως στην προηγουμενη εγκυμοσυνη(με το ζορι φαινονται οι αστραγαλοι των ποδιων κι ας μην τρωω πολυ αλατισμενα)

!

Σε λίγο καιρό θα έχεις την κούκλα κ μετά θα έχεις όλο το χρονο να αδυνατίσεις... εγώ πάντως το'χω ξαναπεί... τη μικρή που τη θηλασa 11 μήνες έγινε η κοιλιά μου πλάκα κ σφιχτή!! Φυσική γυμναστική!!!!

Link to comment
Share on other sites

βρε να μην εχουμε εναν ζωολογικο κηπο εδω...:?

Τέλειες οι φωτό στο fb: κούκλα ειναι η κοράκλα σου, να την χαίρεστε!!! Ο μπαμπάς τί λεει με την κόρη;;Εμένα του κουνιέται κ λιώνει σαν το βούτυρο ο αντρούλης

Link to comment
Share on other sites

πωπω ,εχω να ξυπνησω τετοια ωρα κατι αιωνες .....!τυχερουλα!

απο τωρα στην πιστα η μικρη???ωχ τι εχετε να τραβηξετε...ισως την επομενη φορα ,να την αφησεις καλυτερα στην πεθερα,να θυμηθεις κι εσυ λιγακι πως ειναι να καθεσαι σε ενα τραπεζι χωρις να ψαχνεις που ειναι το μωρο ολη την ωρα...

ασε,αναπολω τις μερες που πηγαιναμε στα κεντρα και κοιμοταν με το μπιμπερο απο τις 9 στο καροτσι.τωρα,απο δω και περα,δεν θα ξανακατσω σε τραπεζι.ουτε γαλα δεν ηθελε,τπτ.μονο να γυριζει.

μπορει να μην εχετε ζωολογικο κηπο,αλλα εχετε ενα πολυ ωραιο ενυδρειο το οποιο ακομα δεν εχω καταφερει να επισκεφτω....

/QUOTE]

εγω εχω παει αλλα δεν μου αρεσουν και πολυ τα ψαρια.προτιμω τις χελωνες που ειπες κι εσυ!

Τέλειες οι φωτό στο fb: κούκλα ειναι η κοράκλα σου, να την χαίρεστε!!! Ο μπαμπάς τί λεει με την κόρη;;Εμένα του κουνιέται κ λιώνει σαν το βούτυρο ο αντρούλης

:D:Dευχαριστω πολυ,κοπελα μου!και τα δικα σου τα ζουζουνια ειναι ολα τα λεφτα.εβγαλε και μαλλακια μπολικα η μικρη σου απ'οτι βλεπω για να της κανεις κοτσιδακια που ηθελες!

ο μπαμπας τα εχει κανει πανω του,κι οσο μεγαλωνει και του κανει ναζακια,τρελαινεται πιο πολυ,κι ασχολιεται και πιο πολυ!οχι,να το παινευτω,αλλα εχθες ενω οι αλλοι αντρες της παρεας τα πινανε,ο δικος μου πηγαινε βολτες την μικρη,για να φαω και να ξεκουραστω λιγακι.


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια! Η Γεωργίτσα συνεχίζει το τσιρλιπιπί! Θα δοκιμάσω να της δώσω και ρυζόνερο:roll: Η μαμά μου και η πεθερά μου λένε οι γιατροί τότε το συνηστούσαν:roll:

Χριστινάκι χαλάλι κορίτσι μου! Και τα κιλά θα χάσεις και όλα θα τα ξεχάσεις! Μια τελειώμηνη εγκυμοσύνη να έχεις και με έναν πόνο!

Ελενάντα και εγώ μια απο τα ίδια! 5 Ιουνίου παντρεύεται η κολλητή μου και θα την έχω παρανυφάκι. Εν τω μεταξύ η εκκλησία είναι προς αεροδρόμιο (στου ....... τη μάνα δηλαδή) και το κέντρο που θα γίνει το γλέντι επίσης. Επομένως δε λέει να την επιστρέψω σπίτι και να πάμε μόνοι μας στο γλέντι:roll::eek: Καλά θα περάσω....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οχι,να το παινευτω,αλλα εχθες ενω οι αλλοι αντρες της παρεας τα πινανε,ο δικος μου πηγαινε βολτες την μικρη,για να φαω και να ξεκουραστω λιγακι.

Ευγε στον αντρουλη:D

το κέντρο που θα γίνει το γλέντι επίσης. Επομένως δε λέει να την επιστρέψω σπίτι και να πάμε μόνοι μας στο γλέντι:roll::eek: Καλά θα περάσω....

Τέλεια διλενάδα θα περάσεις τέλεια... εμένα είναι ζωηρή, νομίζω θα αρχίζω να φοβάμαι να πάω επισκεψη

Link to comment
Share on other sites

εμεις cristin εχουμε και δυο χελωνες στον κηπο εδω στην Αθηνα και μολις παρουν πρεφα τη μικρη "τρεχουν" κοντα της..

elenada το ενυδρειο σας λεει εινια το καλυτερο της Μεσογειου..

εγω σημερα παλι ξεκωλοθηκα στις δουλειες..τελειωμο δεν εχουν

τωρα θα παμε βολτουλα παραλια

φιλια!

Link to comment
Share on other sites

Προσπ θα ηθελα καποιο τηλ. καποιου ειδικου για το θηλασμο εχει μια φιλη μου προβλημα με τον θηλασμο ενω θελει να θηλασει και δυστυχως ειναι κακος πληροφορημενη και το μωρακι της ειναι 1 μηνου ....


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσάκια!!

ευτηχώς που υπάρχουν και τα σκ για βόλτες!!

να μην θυμάμαι τις καούρες στην εγκυμοσύνη...

cristin κι εμένα είχαν πρηστεί οι αστράγαλοι πάρα πολύ...και πίεση δεν είχα...

κοντεύεις!!!

βρε την ντούβλη,ήθελε κι αυτή δόξα...

αυτή δεν έλεγε ότι έχει φράγκα και αδαμαντωρυχεία???

εμείς σήμερα ξυπνήσαμε αργά,πήγαμε βόλτα στις κούνιες και καφεδάκι...

έχει αέρα και δροσούλα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

βρε την ντούβλη,ήθελε κι αυτή δόξα...

αυτή δεν έλεγε ότι έχει φράγκα και αδαμαντωρυχεία???

.

Mόλις γύρισα από το πάρτυ, εξαντλήθηκα με τα μικρά!! Θα βάλω τον μεγάλο για ύπνο ,με τη μικρή έχω μέλλον ακόμα.

Είδα κι εγώ το dvd της Ντούβλη σε fast forward εννοείται, έριξα το γέλιο της αρκούδας, χειρότερο από της Τζούλιας σε θέμα προστυχιάς, φαίνεται ότι το κατέχει το αντικείμενο.. και εννοείται ότι δεν το αγόρασα, ζήτησα από τον άντρα μου κ το κατέβασε από το ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...