Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα!!! Χαίρομαι που από ότι φαίνεται θα τα καταφέρουμε να γνωριστούμε κι από κοντά :D

Neamanoula έλα κι εσύ μας προλαβαίνεις!!

Ααα !! Θα με κάνετε να φτιάξω συμπλήρωμα γλυφιτζούρια αύριο με τόσα καλά λόγια που άκουσα :cool:

Daf θα φέρεις και την Ερατούλα μαζί σου; Εγώ δεν μπορώ να την κουβαλήσω στο κέντρο αν και ξετρελαίνεται για βολτούλα το γυριστράκι μου... Ασε που το καρότσι μου έγινε για πέταμα :-(

Katerin@ πρόσεχε!! Ξεκουράσου πριν γίνει επικίνδυνο!

Σήμερα θά πάω νωρίς για ύπνο γιατί κοιμόμουν όρθια όλη την ημέρα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα σε όλες!

ΠΕΖΗ, καλά να περάσεις στην Αθήνα! Ανυπομονώ για το επόμενο καφεδάκι μας...

neamanoula, τί κάνετε; όλα καλά;

Εμείς συναχωθήκαμε πάλι, τι είναι αυτό το πράγμα; Δεν πρόλαβε να συνέλθει από το προηγούμενο συνάχι και πάλι τα ίδια... Ευτυχώς έχει κάποιες νύχτες που κοιμάται καλύτερα, δηλαδή δεν ξυπνάει τελείως, δεν χρειάζεται χαμομήλι και έχει καταφέρει να κοπιμηθεί και 3 ώρες συνεχόμενα! Αυτό που έκανα και νομίζω ότι έπιασε, είναι ότι μετέφερα την ώρα του ύπνου του μισή ώρα νωρίτερα, δηλαδή εκεί που κοιμόταν στις 11-11.30 τώρα τον ξαπλώνω στις 10.30. Είμαι χαρούμενη με την βελτίωση στον ύπνο του. Μακάρι να κρατήσει!!

Link to comment
Share on other sites

παλι καροτσι για πεταμα;:tongue:

εννοειται θα τη φερω αν κ δεν μου αρεσει να την κυκλοφορω στην πολυκοσμια....:rolleyes: αλλα οι ωρες 10-12 δεν εχουν μεγαλη κινηση στα λεωφορεια συνηθως....βεβαια δεν θα ειναι τοοοοσο μακρια αν πουμε για συνταγμα. απο εκει που μενεις ειναι αλλιως....δεν πειραζει θα τα πουμε κι απο κοντα για να ξανακανονισουμε συναντηση μετα τεκνων!:D

αντα περαστικα σας!!

Link to comment
Share on other sites

Vallou να σου ζήσει το κοριτσάκι σου, καλοφωτισμένο και γερό να στο έχει ο Θεούλης

Πεζή καλό ταξίδι να περάσετε τέλεια.....και καλό καφεδάκι με τα κορίτσια!!

Αντα1 περαστικά σας μωρέ, ταλαιπωρούνται τα καημενούλια και μαζί τους κι εμείς....

Κορίτσια ω ναιιιιιιι δεν είμαστε πια φαφούτηδες (αυτός ο πρώτος πληθυντικός...μ αρεσει) το αγοράκι μου έβγαλε το πρώτο του δοντάκι:D:D είμαι πολύ περήφανη, λες και υπήρχε περίπτωση να μην βγει;)

Από αύριο θα είμαστε Λάρισα, επιτέλους- Τόλμη και Γοητεία την καταντήσαμε την μετακόμιση, κι επειδή δεν ξέρω πότε θα έχουμε ιντερνετ, μάλλον θα σας χάσω για λίγο...:-(Θα μου λείψετε, να είστε καλά κι εσείς και τα ζουζουνάκια σας!


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδίτσες καλησπέρα!!!

Ημουν χάλια όλο το ΣΚ με 39 πυρε΄τό και την Δευτέρα με συμπτώματα γαστρενερίτιδας για πρώτη φορά στην ζωή μου!!!Ο μικ΄ρός είναι απο το ΣΑββοτο στην μαμά μου και τον βλέπω μόνο με μάσκα.Χθές τον αγκάλιασα λίγο αλλα ο παιδίατρος μου είπε προσοχή μέχρι παρασκευή

Είμαι κάπως καλύτερα αλλά όχι τελείως!!!Βγάλαμε και 2ο δόντι...:mrgreen::mrgreen::mrgreen: yes!!!!!

ΠΕΖΗ καλό ταξίδι και να περάσετε καλά!!!

φιλιά

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πριν καμποση ωρα με πηρε η πεζη, τελικα θα ειμαστε οι 3 μας; θα ερθει καμια αλλη; πωπω ανυπομονω να σας γνωρισω ! vallou σε σενα το λεω, η πεζουλα δεν εχει ιντερνετ!να σας ενημερωσω, στο αλλο καφε που γραφω με λενε ανηλικο κοροιδευτικα.....:rolleyes: μην εκπλαγεις vallou!!!!:lol:

αχ θυμαστε που ελεγα οτι βγαζει 3ο;τελικα δεν βγαζει, δεν ξερω τι βλεπαμε με το συζυγο, μαλλον απο τη λαχταρα μας να βγαλει κ αλλο!:mrgreen: παντως το ουλακι της ηταν ασπρο....:roll:

ο παιδιατρος ειπε οτι δε βλεπει κατι να γινεται αμεσα στα πανω, τελοσπαντων νομιζω οτι αν θελουμε να ανησυχησουμε εμεις οι μαμαδες θα βρουμε 1000000 πραγματα....δεν εβγαλε, εβγαλε μονο ενα, εβγαλε μονο 2 εβγαλε νωρις κτλ κτλ κτλ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, είμαι πολύ χαρούμενη!Αύριο γεννάει η γυναίκα του αδερφού μου, το πρώτο τους παιδάκι.Ανυπομονούμε πολύ μέχρι να έρθει αύριο απόγευμα να πάμε να τους δούμε.Αγοράκι είναι!Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην ταλαπαιρωθεί.Από αύριο έρχεται ο ξαδερφούλης μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

ωχ ρε κατερινα.........!!!!!:shock:

μιας κ ηρθαν ετσι τα πραγματα, θα σου ελεγα να κοιταξεις για αγορα μεσω δανειου του παρακαταθηκων....κ εμεις ετσι καναμε.

τι να σου πω, σκεφτομαι τη μετακομιση μας κ τρελαινομαι!!!δε σε βοηθαω κ πολυ αλλα να ξερεις σε καταλαβαινω!

neamanoula ευχομαι με ενα πονο στην κοπελα κ να πανε ολα καλα για τη θεια κ το ξαδερφακι σας!!

πως δε τη θυμαμαι τη νυχτα εκεινη, ειχαμε ξαπλωσει πολυ αργα, στις 3 και 3.30 σπασαν τα νερα ...φυσικα εμεινα αυπνη μεχρι το πρωι που γεννησα στις 12.30!!!αξεχαστες στιγμες!!:rolleyes:

ηθελα να σας το γραψω αλλα το ξεχναω συνεχεια:!http://mamalydia.wordpress.com/2009/11/19/treasure_baskets/

φοβερη ιδεα, το εκανα σημερα με :μια κορδελα, ενα ψαθινο σουβερ,μια μαλακια μπαλιτσα, μια ξυλινη κουταλα, ενα παπουτσακι αγκαλιας (!), εναν κρικο, ενα πλαστικο καπακι ταπερ -αν κ λεει οχι πλαστικα καλυτερα, δεν ειχα ομως χρονο να ψαξω κατι διαφορετικο!- ασχοληθηκε ΟΛΗ μερα!!!

Επεξεργάστηκαν by DaF
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!!

Ανυπομονώ να γνωρίσω τα κορίτσια!! Σιγά σιγά μου έρχονται στο μυαλό όλα αυτά που περάσαμε ένα χρόνο περίπου μαζί και διαπιστώνω οτι δεν είναι καθόλου λίγα! Την τελευταία μέρα πριν γεννήσω θυμάμαι οτι ένιωθα καλύτερα από οτι σε όλη την εγκυμοσύνη και οτι η μικρή μου είχε κάνει μια τεράστια τούμπα το βράδυ και την άλλη μέρα ο γιατρός προσπαθούσε να την ξεσφηνώσει, με τα πόδια προς τα κάτω φυσικά! Σε θυμάμαι Daf που αγανακτούσες "μα πότε θα γεννήσω επιτέλους"...

Αύριο είναι πιεσμένη μέρα γενικά από δουλειές κλπ αλλά δεν το χάνω πάλι!!!

Neamanoula σου στέλνω μπουμπουνιέρα με την ΠΕΖΗ. Με το καλό ο ξαδερφούλης..

Φοβερή ιδέα αυτό το καλαθάκι!! Θα το φτιάξω σίγουρα!

Katerin@ χρόνια πολλα!!!!!!! Υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια του Μαρτίου τι κάνετε?>

Μόλις τώρα ανακάλυψα οτι το καφε Φεβρουαρίου-Μαρτίου χωρίστηκε σε δυο :-(

(ναι αργώ λιγάκι να παρακολουθήσω τις εξελίξεις σχωράτε με :D)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα Κατερινα!! Να σε χαιρεται η οικογενεια σου και ο ζουζουνος σου πρωτος κ καλυτερος!!!:D

778365ukghi0gcnz.gif

Περασαμε πολυ ωραια στο καφε κοριτσια!!!καθησαμε 3 ωρες κ ουτε που καταλαβα πως περασαν!:D και η ερατω κυρια, δεν μπορω να πω, αφησε τη μαμα να πει καμια κουβεντα κ κοιμηθηκε!!:tongue:

χαρηκα παρα παρα πολυ που γνωρισα τα κοριτσια , την επομενη φορα ελπίζω να γνωρισουμε και τα ζουζουνια!;)

κ φυσικα οταν ανεβω, να γνωρισω κ τις υπολοιπες τωρα που πηραμε φορα χεχεχε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...