Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ααααα ολα κι ολα συμπεθερα (με υφος κυρατσας σε ταινια του '60) εγω την κορακλα μου δεν την μοσχαναθρεψα για να μην εχει στον ηλιο μοιρα!:tongue::tongue::tongue::tongue: αλλα αφου εχετε το κατιτις σας.... θα τα πουμε κι απο κοντα αλλωστε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

λοιπον, η ερατω γυρισε και απο ανασκελα μπρουμυτα!!!!!:D:D:D:D και την εχει καταβρει γονατιστη στο παρκοκρεβατο να κουνιεται!αντε να δουμε ποτε θα σηκωθει κιολας!!:rolleyes::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααααα ολα κι ολα συμπεθερα (με υφος κυρατσας σε ταινια του '60) εγω την κορακλα μου δεν την μοσχαναθρεψα για να μην εχει στον ηλιο μοιρα!:tongue::tongue::tongue::tongue: αλλα αφου εχετε το κατιτις σας.... θα τα πουμε κι απο κοντα αλλωστε!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

λοιπον, η ερατω γυρισε και απο ανασκελα μπρουμυτα!!!!!:D:D:D:D και την εχει καταβρει γονατιστη στο παρκοκρεβατο να κουνιεται!αντε να δουμε ποτε θα σηκωθει κιολας!!:rolleyes::tongue:

Μπραβο, βρε!!!!Ο δικος μου το εχω παρει αποφαση!!!Δεν θα γυρισει με τιποτα!!!!Τον βαζω μπρουμυτα στα γονατα, καθεται μισο λεπτο και μετα απλα γυρναει ανασκελα!!!Σημερα κατι πηγε να κανει σαν βημα με τα χερια για μπουσουλημα αλλα εκει σταματαει, δεν παει παραπανω!!!Φερε την μικρη μπας και την δει και παρει φορα!!!Για την προικα θα τα κανονισουμε εμεις...ασε τα παιδια ειναι μικρα δεν ξερουςν απο αυτα (ετσι δεν θα ελεγεν η Βασιλειαδου σε καμια ταινια?):tongue::tongue::tongue:Αληθεια ερχεσαι 18-19 Δεκεμβρη η μηπως αυριο?(Πειτε με ουφο αλλα δεν εχω καταλαβει ακομη ποτε θα ερθεις!!!).

Αχ κοριτσια εχει πολυ γελιο το μπανιο μας τις τελευταιες μερες!!!ο μικρος γαργαλιεται παντου, με αποτελεσμα να ακουγομαστε για κανενα 10λεπτο που χαχανιζει σαν τρελλος!!!Να μην σας πω δε οτι στην φυσικοθεραπεια του κανουν μια ασκηση στην οποια ολα τα παιδακια φοβουνται-τα γυρνανε αναποδα στην κυριολεξια-εκτος απο τον Παναγιωτη μου ο οποιος ξεκαρδιζεται στο γελιο!!!!

Παω να δω το τελευταιο επεισοδιο του Greys!!!Φιλια σε ολες και τα λεμε αυριο!!!DAF ενηνμερωσε εγκαιρα για τον καφε!!!Αν θες στειλε με πμ κανενα τηλ σου.

Link to comment
Share on other sites

:mrgreen::mrgreen:λοιπον σε ενα μηνα ερχομαι!απλα ξερω απο τωρα τις ημερομηνιες...!

αχχχ παλι καλα που καταλαβαινομαστε gio μου, γιατι με αυτο το μπρουμυτα εχουμε δει κι αποειδει!:tongue: κ εγω στα γονατα τη βαζω και τα κουναω κ της αρεσει αλλα σε 10-15 δευτερολεπτα αρχιζει να γκρινιαζει κ θελει να γυρισει!:rolleyes: τωρα ομως που θελει η κυρια να κουνιεται διαρκως και δεν μπορει να φτασει τα παιχνιδια της, να τη δω τι θα κανει, εγω μια φορα, την ψιλοαφηνω να τα καταφερνει σιγα σιγα μονη της κ ας γκρινιαζει λιγακι...!

εχει πολυ πλακα παντως, θελει συνεχεια να ειναι ορθια, αν κ δεν σηκωνεται μονη της ακομα, στυλωνει τα ποδια και τσαντιζεται αμα τη βαζεις να καθισει!ειναι φοβερα πως εχουν χαρακτηρα μια σταλια πλασματα...εχει παχυνει κιολας κι ειναι ενα στρουμπουλο θρεφταρακι λουκουμας!!!!με τις διπλες και τα παχακια της!!!!!!!!!αχχχχχ θα τη φαωωωωωωω!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσάρες!!!

daf μου, μου τα χάλασες τώρα..εγώ νόμιζα αυτό το μήνα, αν και όντως μας ψιλομπέρδεψες..αλλά ρε γαμώτι θα λείπω εκείνο το διάστημα, έχει άδεια ο αντρούλης για Χριστούγεννα οπότε μάλλον δε θα είμαστε εδω...γι αυτό κανόνισε έτσι και κατέβω απο βδομάδα να καταφέρουμε να συναντηθούμε!!

ANta πως πάει ο μικρούλης?? Επανήλθε καθόλου στον ύπνο?? Εμείς τα πάεν καλύτερα αλλά από φαί τίποτα, γάλα του δίνω μπας και ξεκολλήσει η βελόνα και αρχίσει να τρώει. Θα τον δοκιμάσω ύστερα από δυο τρεις μέρες να δω τι θακάνει..:rolleyes:

gio μου ζηλιαρούλης θα γίνει ο μικρούλης σου!!! Με τέτοιο γαργαλητό..ουουουου..!!!!

Αυτά από μένα..πάω να απλώσω ένα πλυντηριάκι κλασσικά..και πόσο βαριέμαι!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μία σχετική ηρεμία...πού είστε βρε τσούπρεςςςς???

Άρε gio με τον τσαχπινογαργαλιάρη τον γιο σου!!!:D

daf πόσο ζυγίσει τώρα η Ερατώ?Γιατί λες ότι πάχυνε και έχει δίπλες και μπουτάκια..κι εγώ θέλω...εμείς λίγα πράγματα από δίπλες..:rolleyes:

Πλέον κι εμείς σηκωνόμαστε,πιάνεται από τα κάγκελα του κρεβατιού της και τσουπ..με μία ευκολία και άνεση σηκώνεται στα πόδια της!Να περαπτήσει θέλει το μανάρι μου και θα το κάνει γρήγορα, να δείτε!

Καλό βράδυ σε όλα τα μωράκια και τις μανούλες!!!!


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

..επιτέλους κοιμήθηκε το καμάρι μου!!! Μέχρι τώρα το μυαλό του το είχε στα παιχνίδια και τις βλακείες..:cool:

Καλά ε ο γιος μου είναι εξελιγμένο μοντέλο από όλες τις απόψεις...στέκεται μόνος του χωρις να πιάνεται από πουθενά, αυτοσυγκεντρώνεται και τα καταφέρνει μέχρι 4-5 δευτερόλεπτα που έχω μετρήσει...θεριό ανήμερο σας λέω...στο καρότσι όρθιος, στην κούνια όρθιος..με έχει πεθάνει δε κάθεται λεπτό κάτω..τι θα τον κάνω από τώρα???:confused: Μάλλον πάω βουρ για περπατούρα μπας και του φύγει η μούρλα και ξεδίνει λιγάκι..θα ρωτήσω και το γιατρό αύριο και αν μου δώσει το ΟΚ έφυγα για mothercare!!!

Πάω να τον βγάλω από το καρότσι μπας και ελπίζω να κοιμηθούμε ήσυχα απόψε..φιλάκια!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

κι ελεγα κι εγω θα μπει καμια...:tongue: neamanoula παμε μεθαυριο στον παιδιατρο αλλα πρεπει να εχει φτασει τα 9 η μπουλουκα μου, μιλαμε για πολυ λουκουμα λαχταριστο!!απο μποι δεν πρεπει να εχει παρει κ πολυ, οποτε καταλαβαινεις!!:tongue:

μπραβο στα περπατοτερατακια!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:κι εγω δεν την βλεπω να αργει να σηκωθει, που τη χανεις που τη βρισκεις στα καγκελα του παρκου ή να πιανεται απο τα μαξιλαρια ή το τραπεζι ..κ τσαντιζεται κιολας που δεν σηκωνεται!!αν τη στηριξω εγω εκει να δεις χαρα κ περηφανια!!!αχχχχ ειναι τοοοοοσο γλυκο ζουληχτο ανθρωπακι!!!!:D

κοριτσια η natasa 31 ειχε πει οτι θα εγραφε και χαθηκε ξαφνικα ηδη απο το φορουμ!ρωτησα σχετικα και στις μαμαδες αλεξ/πολης, τιποτα ομως!:confused:ξερει καμια τιποτις;:confused:

πεζη μου κ εδω απο πλυντηρια καλα παμε...επλενα τοσο καιρο με αρκαδι με αποτελεσμα να εχει βρωμισει ο καδος (και αραιωμενο το εβαζα, και μεσα στον καδο, αλλα...)και βρωμισαν κ τα ρουχα της ερατως, οσα δηλαδη ειχα αποθηκευσει....σα μουχλα ενα πραγμα....Το προβλημα με το αρκαδι ειναι οτι θελει υψηλες θερμοκρασιες συχνα και καλο πολυντηριο!εγω πλενω στους 40 συνηθως και το πλυντηριο μας δεν ειναι κ ο,τι καλυτερο...

τελικα δεν το απεφυγα το προδερμ!φαντασου λοιπον ΞΑΝΑ πλυντηριο οσα ειχα αποθηκευσει απο 0-6 μηνων.....:shock: θα τους βαλω και σαπουνακια μεσα να μυριζουν μεχρι να τα ξαναχρησιμοποιησουμε, σε 2-3 χρονια ελπίζω....;) παντως το προδερμ, απιστευτη μυρωδια!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!

Τι βλέπω, ιδιαίτερα ξενύχτια χθές...DAF 02:30 το πρωί?ΠΕΖΗ 01:30!!!

Tι συνέβει με τα ξενυχτάκια σας?

Κατά τα άλλα μιά χαρά!!!

Βλέπω πλένεται με προδέρμ.DAF χρησιμοποιούσα και εγω το αρκάδι και για να καθαρίσω το πλυντηριο έβαλα ξύδι και σοδα πλυντηριου.Μιά φορά που το χρησιμοποίησα το προδέρμ δεν μου μύρισαν καθόλου καλά τα ρούχα-ιδέα μου ήταν?Εγώ χρησιμοποιώ το PERSIL baby!Εχετε ακούσει κάτι κακό γιαυτό?Πάντως φρούτα και δύσκολους λεκέδες δεν τους καθαρίζει!!!!:mad::mad::mad:

Όλα καλα ελπίζω και περιμένω τα νέα σας!Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Πού είστε κορτσούδια??? Μόλις κοιμήθηκε ο Νικολής μου καθώς αυπνίες είχε το πουλάκι μου, δε φτάνει που κοιμήθηκε χθες στις 12 ξύπνησε και από τις 9 σήμερα, έτσι τον έβαλα για ύπνο μιας και ηταν μες στην μίρλα..:rolleyes:

Βρήκα ένα site με καλλυντικά μέσω του φόρουμ φυσικά και θέλω να παραγγείλω μια κρέμα. Η τιμές είναι απίστευτα χαμηλές, βέβαια οι υπόλοιπες που έχουν ψωνίσει λένε ότι είναι αυθεντικά, θα πάρω για αρχή μια κρεμούλα και μετά αν δω ότι είναι ΟΚ θα τολμησω και καμιά κολωνίτσα, άλλωστε γιορτές έρχονται τόσα δωρα θέλουμε ευκαιρία είναι αφού έχει και δωρεάν μεταφορικά από Αμερικη. Γι αυτό θελω να ψάξω τώρα να κάνω την παραγγελία μου και ελπίζω να κοιμηθεί ο μικρός μπας και προλάβω.

daf και gio εγώ με προδερμ πλένω τα ρούχα του, μυρίζουν τέλεια, ακριβώς μωρουδίλα. Για το αρκάδι είχα ακούσει ότι προκαλέι ζημιές στα πλυντήρια και έτσι επειδή πήρα καινούριο με τη γέννηση του Νικολα δεν τόλμησα να το χρησιμοποιήσω. Πάντως και το ρersil μια χαρά μυρίζει, άλλωστε τους λεκέδες και μένα μερικούς δεν τους βγάζουν με την πρώτη.

Αυτά..πάω για shorring therapy μέσω ιντερνετ..φιλάκια!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια!!!!!!!!!!!!!!!!!

gio μια ώρα μπροστά πας!:tongue:

dafϊτσα καλό κουράγιο, σιγάαα σιγάααα, μια που δεν τα φοράει τώρα τα ρούχα αυτά , κάντο με το πάσο σου!

ΠΕΖΗ προσωπικά δεν εμπιστεύομαι καλλυντικά από ιντερνετ και από Αμερική ...πολύ μακριά βρε παιδί μου...΄αντε καλό shopping, κάνε μία δοκιμή πρώτα με την κρεμούλα και βλέπεις.

κι εγώ φαν της προδέρμ είμαι στα ρούχα και μυρίζουν πολύ ωραία, μωρουδίλα...

σκάει μύτη και το τέταρτο δόντι μας....έτοιμες για μπριζόλα είμαστε!!!:cool:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσάκια!!!

Ουφ, είχα να μπω μέρες και μου λείψατε!

Ο μπερύρερ σας ευχαριστεί για τα καλά σας λόγια και σας χαιρετά!

Και αν θέλετε να ξέρετε, γεννήθηκε φλώρος, με χωρίστρα από την κοιλιά σας λέω! Πολύ γέλιο!

Gio τι παιδί!!! Για φάγωμα!

Κορίτσια, ένα έχω να σας πω: ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!!!!!

Αφού έχουμε κλείσει κοντά τι να πω ένα δίμηνο που ξυπνάει μέσα στη νύχτα για πιπίλες και γκρίνιες, μόλις έσκασε το δεύτερο δοντάκι, -ναι κι αυτό με την εθνική επέτειο της 17ης Νοέμβρη, σε κάθε επέτειο κάτι γίνεται είπαμε- το παιδί ηρέμησε, δεν ξυπνάει καθόλου τη νύχτα, και τρώει πάλι σαν τρελό, κανονικότατα!!!!! Λέτε να κρατήσει το όνειρο???:D:D:D

Σημερα πήγαμε βολτίτσα και καταευχαριστηθήκαμε! Τι ωραίος καιρός!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!

Ουφ, είχα να μπω μέρες και μου λείψατε!

Ο μπερύρερ σας ευχαριστεί για τα καλά σας λόγια και σας χαιρετά!

Και αν θέλετε να ξέρετε, γεννήθηκε φλώρος, με χωρίστρα από την κοιλιά σας λέω! Πολύ γέλιο!

Gio τι παιδί!!! Για φάγωμα!

Κορίτσια, ένα έχω να σας πω: ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!!!!!

Αφού έχουμε κλείσει κοντά τι να πω ένα δίμηνο που ξυπνάει μέσα στη νύχτα για πιπίλες και γκρίνιες, μόλις έσκασε το δεύτερο δοντάκι, -ναι κι αυτό με την εθνική επέτειο της 17ης Νοέμβρη, σε κάθε επέτειο κάτι γίνεται είπαμε- το παιδί ηρέμησε, δεν ξυπνάει καθόλου τη νύχτα, και τρώει πάλι σαν τρελό, κανονικότατα!!!!! Λέτε να κρατήσει το όνειρο???:D:D:D

Σημερα πήγαμε βολτίτσα και καταευχαριστηθήκαμε! Τι ωραίος καιρός!!

Επιτέλους βρε katerinaki που είστε μιά μια?Περαστικα και αγύριστα να ειναι τα ζόρια σας!!!!Ενα ξενυχτάκι λιγότερο λοιπόν!!!!Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και περιμένουμε τον "φλώρο" σου να έρθει να παιξει με τον δικό μου...διότι ξεγελάει η φωτο αλλά έχουμε ακριβώς το ίδιο στύλ μαλλιού-μόνο που εμείς έχουμε λιγότερο!!!!Εγώ πάντως του βάζω λιγο λαδάκι μετά το μπάνιο και γίνονται καρφάκια!/Εκεί να δείτε γέλιο:tongue:Αντράκια με τα όλα τους!!!!Κορίτσια ακούτε?:lol::lol::lol:

Stellas καλωσήρθες στο κλάμπ!!!Μεγια το δοντάκι και ΌΧΙ δεν είσαι χαζομαμά!!!Και εγώ τα ίδια έκανα!!!Ηθέλά να το πω σε όλο τον κόσμο για το δόντι μας!!!!

Εμείς σήμερα κάναμε το πρώτο εμβόλιο synagis του χειμώνα και ΚΛΑΨΑΜΕ ΠΟΛΥ λέμε(για να μην αναρωτιέσται, είναι ειδικό εμβόλιο για πρόωρα μωράκαι)!!!!!Ο μικρός έκλεγε για πάνω απο 10 λεπτά με νεύρα και θυμο!!!Να δείτε που κοιτούσε τον παιδίατρο αγριεμένος!!!!

ΠΕΖΟΥΛΑ τι ψωνισες?ΓΙα πες για το Site να δούμε και εμεις?Απο Αμερική δεν έχεί τέλωνειακά τέλη?Έχω ακούσει για αγορά 100€ και τελωνειο άλλα τόσα!!!Το έψαξες το δωρεάν?

Neamanoula πρώτες θα τρέξετε όχι απλά περπάτημα, με τόσο νευρο που έχει μέσα του το Χριστινάκι (φτού και ξανα φτού)

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να ρωτήσω...πότε θα στολίσετε για τις γιορτές?

ΈΧω τόση χαρα για φέτος που θα μπορούσε να στολίσω απο τώρα - άσχετα αν δεν έχω στρώσει ακόμη χάλια!!!!Κατά τις 02-03/12 καλά δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μας . Κοιμήθηκε το Ανδριελάκι ήσυχο και μυρωδάτο μετά το μπανάκι της!!! Η σκατούλα με έκανε ρεζίλι σήμερα βλέπετε ήρθε η γιαγιά της την οποία την είχα πρήξει κάθε μέρα πως το παιδί δεν τρώει και γκρινιάζει και κλαίει πολύ στο φαγητό ε λοιπόν με διέψευσε πανηγυρικά και έφαγε όλα τα γεύματα τέλεια !!!!! Το τι άκουσα απ τη μάνα μου ... "Ορίστε βλέπεις πως τα ταΐζουν τα παιδιά αλλά τι μόνο να γκρινιάζεις ξέρεις ...""γκρρρρρ άντε να αποδείξεις τώρα πως δεν είσαι ελέφαντας... Δεν πειράζει φτάνει που έφαγε το κοριτσάκι μου ...

Πεζή μου δοκίμασα να της δώσω γάλα αλλά δεν το πίνει ούτε αυτό ... Εύχομαι να συνεχίσει έτσι τι να πω. Άντε να ξεκινήσει ο Νικολάκης που απ ότι διαβάζω θηριάκι κανονικό !!! Gio κι εγώ με persil baby πλένω και έχω διαπιστώσει πως και καλύτερα μυρίζει και μένει περισσότερο η μυρωδιά από το προδερμ που είναι και πιο ακριβό. Α!!!! Καλέ εγώ το έχασα το τελευταίο του Greys, είδα ως εκεί που έκανε αυτή την εγχείρηση και ύστερα της κόλλησε η βελόνα ...για ενημέρωσε τι έγινε στη συνέχεια ????

Daf πολλά συγχαρητήρια για το μεταπτυχιακό άντε και με διδακτορικό!!!! Μπράβο και χαρά στο κουράγιο σου!!!

Όλες αυτές τις μέρες χορτάσαμε βόλτες με το Ανδριελάκι έκανε τέλειο καιρό. Αχ βρε κορίτσια γιατί να μην μένει καμιά κοντά να βγάζουμε τα παιδάκια μας μαζί στο πάρκο!!! Κατερινά γι αυτό το Baby Swimming μάθαμε κάτι. Οσο ακόμα έχουμε άδεια και χρόνο για δραστηριότητες...


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...