Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Neamanoula να σου ζησει ο ανηψιος!!:P

Απείχα κάποιες παρόλο που διάβαζα γιατι γενικα δεν ημουν στις ορέξεις μου...Τωρα επανήλθα! (θελω να πιστευω!:)) Στο μεταξυ ξαναπηγα στον γυναικολογο και ειμαι 11 και κατι εβδομαδων!! Ειχα μαι αγωνια γιατι η κυηση δεν συμβαδιζει με την τελευταια οεριοδο καθως θηλαζα, ειναι περιπου3 βδομαδες πισω, αλλα ολα καλα οπότε οκ! Βρε κοριτσια σαν πρωτόγνωρα μου φαινονται τα συναισθηματα και ας εχει περασει σχετικα λιγος καιρος!Ο υπερηχος, η καρδουλα να χτυπα, το μικροσκοπικο ανθρωπακι..!Ευχομαι να παρετε όλες συντομα την αποφαση για δευτερο!!!:P:p:p

Χροναι πολλα στην Κατερινα και σε ολες τις Κατερινες!!! :P:p

Κατερινα, για την μετακομιση σκεψου οτι μπορεις να πας σε ενα καλυτερο σπιτι!Εμενα δεν θα με χαλαγε να μετακομισω, αλλά ετσι χωρις λιγο ειναι δυσκολο να παρεις την αποφαση, να λεμε την αληθεια ζορικη η μετακομιση..Κουραγιο..:(

Vallou, τα γλιφιτζουρια σου ειναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!! Ειχαμε κανει και εμεις στην βαφτιση του Παναγιωτακη μας αλλα καμια σχεση!

Καλοριζικα τα καινουργια δοντια, εμεις ακομα φαφουτηδες.. :confused:


Hceyp3.png u8TUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσάκια!

Κατερίνα και σε όλες τις Κατερίνες χρόνια πολλά και να σας χαίρονται τα ζουζούνια!

daf vereniki σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!Σήμερα με τη γέννα ήμουν αλλού ντ'αλλού, ούτε έπαιξα πολύ το παιδάκι το δικό μου!Δεν πειράζει, η μέρα είναι του ανηψιού!!

daf όπως έμαθα, κουκλάρα η κόρη σου!Βάλε κοντινή φωτό να διεισδύσουμε κι εμείς στο γαλάζιο των ματιών της!!!!!!!!!!!!!!!Πολύ χαίρομαι βρε κορίτσια που βγήκατε για καφεδάκι, συνάντηση Αθήνα-Θεσ/νίκη!vallou μου σε ευχαριστώ πολύ που με σκέφτηκες και μου έστειλες και μπομπονιέρα!(να σου περίσσευε και κανένα γλειφυτζούρι......:rolleyes::cool:)

vereniki συγχαρητήρια ξανά και για την εγκυμοσύνη, εσύ δηλαδή, είσαι στον τρίτο μήνα...πωπω...και πώς έπιασες παιδί αφού θήλαζες?Γίνεται?Αλλά αφού έμεινες έγκυος θα μου πεις γίνεται!!!:cool:να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη!

Εμείς έχουμε 4 δόντια τα οποία έχουν μεγαλώσει πολύ και φαίνονται σε όλα τα χαμόγελα και ετοιμαζόμαστε για άλλα 2, τα πάνω πλαινά!Πάντως η μπουμπού ηρέμησε λίγο σε σχέση με τις περασμένες εβδομάδες!Βγήκαν τα δόντια μας και νομίζω γυρνάμε στους παλιούς καλούς καιρούς!:rolleyes:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Vereniki μου, με το καλό και το 2ο σου μωράκι εύχομαι!!! Μπράβο σου ! μακάρι κι εγώ να είχα το κουράγιο… Αλλά απ την άλλη τα χρόνια περνάνε και όταν θα θέλω 2ο δε θα μπορώ…Δίλημμα κορίτσια…

Χαίρομαι για το καφέ σας Daf , vallou και ΠΕΖΗ αλλά και ζηλεύω κιόλας… Θα ήθελα πολύ να σας γνωρίσω κορίτσια, next time …

Κατερίνα μου Χρόνια Σου Πολλά , να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να σε χαίρονται κι αυτοί !!!! Άντε και μ’ενα πόνο η μετακόμιση εύχομαι . Υπάρχουν κάτι εταιρείες που τα αναλαμβάνουν λέει όλα ..από κουβάλημα μέχρι πακετάρισμα, δεν ξέρω όμως πόσα παίρνουν… Σε ποια περιοχή σκέφτεσαι να ψάξεις αν είναι να βοηθήσουμε αν μπορούμε …Α!!!! έχω και νέα για Baby swimming θα στείλω πμ.

Γραφόμαστε και ξεκινάμε από βδομάδα ,Γιούπι!!!

Καλάθι θησαυρού : Της το έκανα σήμερα και με μεγάλη μου έκπληξη ασχολήθηκε όλο το πρωί και όλο το απόγευμα! Είναι πολύ υπερκινητικό παιδί και ήταν έκπληξη για εμάς ! Μπράβο Daf ευχαριστούμε πολύ !

Όμως η γκρίνια συνεχίζεται κορίτσια γιατί απ ότι είδα έσκασε και 5ο δοντάκι…


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

neamanoula ,αυτο που λενε ότι αν θηλαζεις δεν μπορεις να μεινεις εγγυος ειναι τελειως μουφα (καλη ωρα εγω;)) Αφου ειχα περιοδο πιο πριν σημαινει ότι ειχα ωορηξια κτλ..;) Απλα η περιοδος ηταν λιγο ακατασταση, αλλα αυτο δεν εχει σχεση.. Για να μην μπορεις να μεινεις εγγυος πρεπει να μην εχεις καθολου περιοδο. Αν και παλι δεν ειναι σιγουρο γιατι η πρωτη ωορηξια ερχεται πριν την περιοδο οπότε ποτε δεν μπορεις να ξερεις!:P


Hceyp3.png u8TUp3.png
Link to comment
Share on other sites

5ο;;;;;;;ανδριελα, η βασιλισα των παϊδακίων!!!!:D:D:D μπραβο σας!!!!!!

neamanoulitsa εκτος του οτι μου λυθηκε η μεγαλη απορια για το πώς σε λένε:tongue: ακουσα τοσο καλά λόγια που οπωσδηποτε θα τα πούμε απο κοντα!!!κ για τη συμπεθερα (καλυτερα εισαι τωρα; ) εμαθα οτι εχει πολυ γελιο κ περνατε φανταστικα στα καφεδακια σας, μπραβο!!:D χαρηκα πολυ που γνωρισα τα κοριτσια, το ξαναματαλεω, γιατι μιλαμε τοοοοσο καιρο, ενα χρονο βρε παιδια!!:o

οσο για την κορακλα, αχχχ υπερβολες της πεζης!:oops::)

ξεχασα να προσθεσω οτι ηρεμησε και κοιμηθηκε αφου βουτηξε τα δαχτυλα στον καπουτσινο της πεζουλας(με την ωραια του την κρεμουλα!) και αφου αναποδογυρισε το νερο της vallou και κανανε το μπανιο τους αμφοτερες! το αστειο ηταν οτι το μεν παντελονακι το στεγνωσε η πεζη στο θερμο αερα της τουαλετας (αυτο που ειναι για τα χερια), το δε δευτερο παντελονακι μας το εδωσε η vallou πριν το επιστρεψει για αλλαγη στο ζαρα...σσσσσ μην τους το πειτε!!:tongue: (πολυ ωραιο παντελονακι κ πολυ μαλακο!!)

οσο για την περιοδο (:mad:) αμα θηλαζεις μπορεις να εχεις ωορηξια, να μεινεις εγκυος να μην σου ερθει φυσικα ποτε η περιοδος και ..τσουπ!νατο το σπορακι!!;) τωρα θα δω αν μου εχει ερθει κ μενα για τα καλα, γιατι ηταν λιγο ο,τι να ναι τους τελευταιους 3 μηνες...:rolleyes: μια δεν ηρθε καθολου, μια ειχα 2 μερες μονο και τετοια...:confused:

konmar μου σας χρωστω κ εγω πμ....σπευδω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

neamanoulitsa εκτος του οτι μου λυθηκε η μεγαλη απορια για το πώς σε λένε:tongue:ακουσα τοσο καλά λόγια που οπωσδηποτε θα τα πούμε απο κοντα!!!κ για τη συμπεθερα (καλυτερα εισαι τωρα; ) εμαθα οτι εχει πολυ γελιο κ περνατε φανταστικα στα καφεδακια σας, μπραβο!!:D χαρηκα πολυ που γνωρισα τα κοριτσια, το ξαναματαλεω, γιατι μιλαμε τοοοοσο καιρο, ενα χρονο βρε παιδια!!:o

οσο για την κορακλα, αχχχ υπερβολες της πεζης!:oops::)

ξεχασα να προσθεσω οτι ηρεμησε και κοιμηθηκε αφου βουτηξε τα δαχτυλα στον καπουτσινο της πεζουλας(με την ωραια του την κρεμουλα!) και αφου αναποδογυρισε το νερο της vallou και κανανε το μπανιο τους αμφοτερες! το αστειο ηταν οτι το μεν παντελονακι το στεγνωσε η πεζη στο θερμο αερα της τουαλετας (αυτο που ειναι για τα χερια), το δε δευτερο παντελονακι μας το εδωσε η vallou πριν το επιστρεψει για αλλαγη στο ζαρα...σσσσσ μην τους το πειτε!!:tongue: (πολυ ωραιο παντελονακι κ πολυ μαλακο!!)

!

Ξέρεις πόσο μου στοίχησαν εμένα αυτά τα καλά λόγια που άκουσες????ΌΛες οι συναλαγές γίνονται κάτω από το τραπέζι....:cool::cool::cool:Όσο για το Gio έχει δεν έχει το διαμέρισμα που έταξε στην Ερατώ.....:tongue:

Βρε Ερατούλα τσαχπίνα θέλεις καπουτσίνο?όοοχι, προς το παρόν μόνο γαλατάκι....σε μπουγελώσανε αγάπη μου και αυτές οι 3 τρελές?εμ, σου λέει ας κοιμηθώ, μην μας βρει άλλο κακό.......:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι Χρονια πολλα ευτυχισμενα και να χαιρεσαι και να σε χαιρεται η οικογενεια σου γερη και δυνατη!!!!

Το νεο του σπιτιου σου δεν ειναι αναγκαστηκα κακο!Εμεις ετσι μετα απο την 2η αυξηση που θελησε ο ιδιοικτητης του σπιτιου που νοικαζαμε-μεσα σε 2 χρονια 2 αυξησεις- μας εστρεψε στο δανειο και στην αγορα δικου μας σπιτιου!!!!Στο εχουν πει 1000 φορες σιγουρα αλλα αλλη μια δεν βλαπτει...δεν συγκρινεται το νοικασμενο με το δικο σου!!!Σπιτι το ενα σπιτι και το αλλο αλλα ...οσο για τις εταιρειες, επειδη και εγω βαριομου απιστευτα την μετακομιση με 1100 € επειδη ειχα καινουργια επιπλα και 800€ στην μητερα μου με παλια, ηρθαν μου τα πακεταραν ανα δωματιο, ξεστησαν τα επιπλα,τα φορτωσαν, τα πηγαν, βαλαν τα επιπλα στην θεση τους και τις κουτες ανα δωματιο και φυγαν και εγω επινα κυριολεκτικα καφε!!!!Εσπασε μονο ενα ρολοι τοιχου, απο λαθος!!!!Στην μητερα μου δε, δεν υπηρξε ουτε μια απωλεια!!!Ασε που με βοηθησαν ιδιαιτερα στο στησιμο των επιπλων στο νεο σπιτι!!!Αξιζει την ταλαιπωρια-στην αρχη μου ειχαν φανει πολλα τα λεφτα, μετα σε διαβεβαιωνω τους συστησα και σε φιλους και γνωστους!!!!

DAF εμαθα οτι το κοριτσι μας ειναι ακομη πιο κουκλα απο κοντα!!!!Για καπαρο ενα σπιτι, ενα εξοχικο και ενα τζιπ σας κανουν???:wink:

Κατα τα αλλα ρε φιλεναδες με πληγωσατε!!!Ενα περαστικα δεν ακουσα που ημουν αρρωστουλα!!!:-(:sad::-(

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε συμπεθερα....δεν μας διαβαζετε, δεν μας διαβαζετε!!!!

κ για τη συμπεθερα (καλυτερα εισαι τωρα; )

:tongue::tongue::tongue::tongue:

ω ναι, καπουτσινο θελει η μικρη βαρεθηκε τα υγιεινα της μαμας και ειπε να ξεδωσει!!! (δεν θα τη συμμαζευω σε 15 χρονια......:rolleyes::tongue:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


neamanoulitsa εκτος του οτι μου λυθηκε η μεγαλη απορια για το πώς σε λένε:tongue: ακουσα τοσο καλά λόγια που οπωσδηποτε θα τα πούμε απο κοντα!!!κ για τη συμπεθερα (καλυτερα εισαι τωρα; ) εμαθα οτι εχει πολυ γελιο κ περνατε φανταστικα στα καφεδακια σας, μπραβο!!:D χαρηκα πολυ που γνωρισα τα κοριτσια, το ξαναματαλεω, γιατι μιλαμε τοοοοσο καιρο, ενα χρονο βρε παιδια!!:o

Αχ συμπεθερα που θα κανω!!!!Μονο αυτη με σκεφτεται - neamanoula εσυ εισαι εκτος συναγωνισμου γιατι μου τα ειπες τηλεφωνικος!!!

DAF μακαρι να κατσει να σε δουμε το Δεκεμβρη να κερασω για τα γενεθλια μας καλε!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε συμπεθερα....δεν μας διαβαζετε, δεν μας διαβαζετε!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue:

Καλε δεν σας προλαβαινω ολες...μια μια!!!Μεχρι να απαντησω στην μια τσουπ γραφει η αλλη...ασε που με το νυχι που εχω :D:D:D αλλα παταω και αλλα εννοω...!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρρωστούλα gio που είσαι εσύ, εέεεεε????Δεν έχεις greys σήμερα????:tongue:Μικρό κορίτσι και ξενυχτάς.....τσ τσ τσ.......

άιντε να στο γράψω κι όλας...

περαστικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελος το greys αλλα το καλο το παληκαρι, ξερει και αλλο μονοπατι...αν με εννοεις!!!!Εχεις πμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα επανήλθα! (θελω να πιστευω!:)) Στο μεταξυ ξαναπηγα στον γυναικολογο και ειμαι 11 και κατι εβδομαδων!! Ειχα μαι αγωνια γιατι η κυηση δεν συμβαδιζει με την τελευταια οεριοδο καθως θηλαζα, ειναι περιπου3 βδομαδες πισω, αλλα ολα καλα οπότε οκ! Βρε κοριτσια σαν πρωτόγνωρα μου φαινονται τα συναισθηματα και ας εχει περασει σχετικα λιγος καιρος!Ο υπερηχος, η καρδουλα να χτυπα, το μικροσκοπικο ανθρωπακι..!Ευχομαι να παρετε όλες συντομα την αποφαση για δευτερο!!!:P:p:p

Με το καλο βρε!!!Και εγω οσο θηλαζα απο ενα σημειο και μετα ειχα περιοδο!!!Ασε που με την ιωση με πονουσε το στομαχι και με ρωτουσε η καημενη η μανουλα μου μηπως...???Μαλλον απο τον πανικο της να της ερθει και δευτερος Παναγιωτης στο καπακι!!!!

Αν ειδα καλα, Παναγιωτης ο πρωτος σου...λες να ειναι σημαδι?

Link to comment
Share on other sites

Daf πμ ελήφθει. Παιδάκια στην πισίνα μέχρι 8 αλλά μην το παρακάνουμε ...εχω τρομοκρατηθεί με τη νέα γρίπη ... Λες να θέλει παϊδάκια το κορίτσι μου για να της ανοίξει η όρεξη ??? Η Ανδριέλα εξακολουθεί και έχει το στόμα ερμητικά κλειστό για το οτιδηποτε εκτός απο το γάλα πρωι - βράδυ. Τα δόντια τα έχουμε μόνο για να δαγκώνουμε το χέρι της μαμας.

Gio στα μέρη μου τα κορίτσια δίνουν προίκα για να καλοπαντρευτούν καλέ όχι οι άντρες! Αν και για τέτοια νύφη όπως η Ερατούλα πρέπει να τα σκάσεις δεν αντιλέγω ...


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...