Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

δεν πήγα διακοπές. ούτε μισό μπάνιο στις 2 εβδομάδες άδειας. είχα να ασχοληθώ με τη βάφτιση, το σπίτι... με τα ντράβαλα...

τα δικά μου πεθερικά δεν ήρθαν στη βάφτιση. πήγαν Αιδηψό.

η δε κουνιάδα με τον γκόμενο διακοπές.

είπατε κάτι;;;

:roll::roll::roll: :roll::roll::roll: :roll::roll::roll:

ο Χριστος και η Παναγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πφφφφφφφφφφφφ.......τι να πω??????????????

πες τους κ εσυ καλυτερα που δεν ηρθατε...στην ηλικια σας το καλυτερο κανατε...Αιδυψο για τα αθροιτικα σας ....αϊ σιχτηρια :evil:

κοριτσακια μου σας αφηνω για σημερα

ευχαριστω για τη στηριξη σας και τις συμβουλες :mrgreen:

φιλια στα μουτρα σας :mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

πεθεροσυζητηση βλεπω ... φτου κακα ... χαχαχχαχαχαχαχα

αν βρειτε τη λυση για τα δικα σας πεθερικα φωναξτε και εμενα ετσι????

σεβουλα πικρα που δεν εφυγες καθολου αλλα δεν πειραζει ηταν για το ζουζουνακι σου...να σου ζησει!!!! θελω να δω γρηγορα προσκλητηριο-μπομπονιερες-στολισμο...

απαπαπαπαπα το μικροβιο της πρωην δουλειας μου δεν φευγει χιχιχιχιχι αλλα μου αρεσουν οοοολα αυτααααα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

πεθεροσυζητηση βλεπω ... φτου κακα ... χαχαχχαχαχαχαχα

αν βρειτε τη λυση για τα δικα σας πεθερικα φωναξτε και εμενα ετσι????

σεβουλα πικρα που δεν εφυγες καθολου αλλα δεν πειραζει ηταν για το ζουζουνακι σου...να σου ζησει!!!! θελω να δω γρηγορα προσκλητηριο-μπομπονιερες-στολισμο...

απαπαπαπαπα το μικροβιο της πρωην δουλειας μου δεν φευγει χιχιχιχιχι αλλα μου αρεσουν οοοολα αυτααααα...

εσυ πολλα κριβεις δεν παιζω !!!!!!!!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

:roll::roll::roll: :roll::roll::roll: :roll::roll::roll:

ο Χριστος και η Παναγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πφφφφφφφφφφφφ.......τι να πω??????????????

πες τους κ εσυ καλυτερα που δεν ηρθατε...στην ηλικια σας το καλυτερο κανατε...Αιδυψο για τα αθροιτικα σας ....αϊ σιχτηρια :evil:

κοριτσακια μου σας αφηνω για σημερα

ευχαριστω για τη στηριξη σας και τις συμβουλες :mrgreen:

φιλια στα μουτρα σας :mrgreen::mrgreen:

καλε ναι αυτο που το βαζεις??? να πανε διακοπες και οχι στη βαφτιση του παιδιου??? αν ειναι δυνατον... ελεος πια εχουν ξεφυγει τελειως λεμε...

μαρακι μου καλο σου μεσημερι και καλη ξεκουραση και καλα ολα ...

τωρα που εχεις και φωτογραφο ποιος σε πιανει χιχιχιχιχι...

ασ τους να κουρευονται ...

φιλακια


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εσυ πολλα κριβεις δεν παιζω !!!!!!!!!!!:tongue:

τι κρυβω καλε??? ειμαι και ξανθια και δεν τα πιανω χαχαχχαχα


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

τι κρυβω καλε??? ειμαι και ξανθια και δεν τα πιανω χαχαχχαχα

τι δουλιτσα εκανες μωρο μου αμα θελουμε καμια συμβουλη να σε ρωτησουμε !!! ακου εκει ξανθια και εχεις θεμα πιπερι στο στωμα φτου κακα !!! ειναι και η αρχηγος και αμα μας ακουσει θα σταματησει να μας δινει8 συμβουλες !! χαχαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

τι δουλιτσα εκανες μωρο μου αμα θελουμε καμια συμβουλη να σε ρωτησουμε !!! ακου εκει ξανθια και εχεις θεμα πιπερι στο στωμα φτου κακα !!! ειναι και η αρχηγος και αμα μας ακουσει θα σταματησει να μας δινει8 συμβουλες !! χαχαχαχα!!

τα τελευταια τρεια χρονια ... μεχρι περυσι δηλαδη γιατι φετος δεν μου τα κραταγε η μανα μου τα παιδια... δουλευα part time σε μια κοπελα που αναλαμβανε γαμους-βαφτισεις-δεξιωσεις και ολο το σχετικο πακετακι...

μου αρεσε παρα πολυ και ενα μικροβιο το απεκτησα χιχιχιχιχιχι...

οτι συμνουλη θελετε για το θεμα αυτο πολυ ευχαριστως να μοιραστω μαζι σας οτι εμαθα τρεια χρονια...

το εχω ξανααναφερει αλλα μαλλον δεν με προσεχατε αρκετα :twisted::twisted::twisted:

χιχιχιχιχιχιιχι...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στηλε μωρο μου κατι θα κανουμε η συζητηση ειναι πολυ καλος δασκαλος !!!

ειναι γεγονος οτι ολες αυτες οι πιο προσωπικου επιπεδου συζητησεις που κανουμε λειτουργουνε και σαν μια φοβερη σουπερ ντουπερ ψυχοθεραπεια...

δεν κανω πλακα εμενα τουλαχιστον με εχει βοηθησει πολυ σε αρκετα θεματακια...

αν αρχισω και χανω και κανενα κιλο θα ειμαι και καλυτερα...ουφφφφ


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια...τι μου κανετε;;αντε κοντευω και εγω να επιστρεψω......

απο διαιτα ..καλα παω...απο ψυχολογια τα ειχα παιξει λιγο....θα σας τα πω οταν επιστρεψω....τωρα ευτυχως τα πραγματα φαινονται καλυτερα.....

να μου ειστε καλα...φιλακια!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Τσούπ!!!! Μπηκα κι εγω. Καλα δεν υπαρχει περιπτωση να σας διαβασω τωρα. Σας φιλα μονο γλυκα στα μουτρακια σας και θα δω τι μπορω να κανω αργοτερα.

Μακια - μακια - μακια


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

:roll::roll::roll: :roll::roll::roll: :roll::roll::roll:

ο Χριστος και η Παναγια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πφφφφφφφφφφφφ.......τι να πω??????????????

πες τους κ εσυ καλυτερα που δεν ηρθατε...στην ηλικια σας το καλυτερο κανατε...Αιδυψο για τα αθροιτικα σας ....αϊ σιχτηρια :evil:

:mrgreen::mrgreen:

δεν μιλάμε. με έδιωξαν από το σπίτι τους όταν πήγα και τους είπα ότι κουμάντο στο παιδί μου και στο σπίτι μου κάνω εγώ και ότι δεν θέλω να πατήσω το τάμα μου, το οποίο από την πρώτη στιγμή που με γνώρισαν είχαν αποδεχτεί, τουλάχιστον μπροστάμου. από πίσω έπεσε θάψιμο. το οποίο έμαθα και τους το πέταξα στα μούτρα. όλα αυτά χωρίς φωνές χαρακτηρισμούς. αλλά πόνεσαν. οπότε....

Παναγιώτα (της πεθεράς) Χρυσοβαλάντου (τάμα). εγώ αρχικά είχα συμφωνήσει με τον άντρα μου Ειρήνη Χρυσοβαλάντου, αλλά συμπίπτει με της μάνας μου ακουστικά, όχι η ιδια Αγία, γι' αυτό έφαγαν κόλλημα τα πεθερικά.:evil:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα γοργονίτσες!!!:D

Σεβούλα, έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό! δε σχολιάζω διότι θα ξεκινήσω και δε θα τελειώνω! Να χαίρεστε το παιδάκι σας, να το καμαρώνετε!

Διαβάζω ετεροχρονισμένα τα ποστ σας...συγγνώμη δε γίνεται αλλιώς...

Λοιπόν, είχε γράψει η Ελίζα το εξής:

παντως βρε κοριτσια τι να σας πω αυτες τις τεσσερεις μερες που ειμαι στην αθηνα εχω φαει πολυ χειροτερα απ οτι στις διακοπες μου...απαπαπαπαπα μου κανει κακο τελικα το σπιτι...ειμαι συνεχεια γυρω γυρω ολοι και ψαχνομαι να τρωω και φυσικα οχι απο πεινα...τι κακο και αυτο...

Το είχα κι εγώ αυτό το ελάττωμα και μάλιστα σε μεγάλο βαθμό! Περίπου πριν ενάμιση μήνα καθώς έψαχνα τις διατροφικές διαταραχές για να δω τι μου συμβαίνει, διάβασα για την υπερφαγία. Ψάξτε στο ίντερνετ, κορίτσια, αν δε βρίσκεται άκρη, πείτε μου να ποστάρω. Εμένα με βοήθησε τρομερά, να συνειδητοποιήσω τι μου συμβαίνει. Κι όποτε πάω να οδηγηθώ σε ατόπημα χτυπάει το καμπανάκι της λογικής πλέον και με συγκρατεί.

Άλλο που είχα διαβάσει, πάνω στο ψάξιμο ήταν ένα μπλοκ από μπόντι μπίλτερ (σφίχτερμαν που λέει και το Μαράκι μας). Ψάχνονταν οι άνθρωποι πώς θα κάψουν το λίπος κι εκεί που συζητούσαν για κρεατίνες και άλλα άσχετα, πετάγεται μια παλιά καραβάνα και τους ποστάρει:

Όλα αυτά, (μεταξύ άλλων ανέφερε και το cla, που κάποτε σκεφτόμουν κι εγώ πολύ σοβαρά να πάρω κι ευτυχώς με συγκράτησε η Μαρία) είναι για να τα οικονομούν οι φαρμακευτικές εταιρείες κι εσύ δεν είσαι σίγουρος τι εισάγεις στον οργανισμό σου! Θες να βοηθήσεις το σώμα σου να κάψει λίπος; Κάθε πρωί να στίβεις δύο γκρέιπ-φρουτ!

Τότε αποφάσισα να δοκιμάσω το γκρέιπ-φρουτ. Στην πρώτη γουλιά είπα: "Τι αίσχος είν΄αυτό!". Σε λίγο σκέφτηκα:" Τόσα ξύδια έχω πιει στη ζωή μου, το γκρέιπ-φρουτ δε θα πιω; ΘΑ ΤΟ ΠΙΩ!". Σε τρεις μέρες το είχα συνηθίσει σαν γεύση. Τώρα πλέον μου είναι μια σχεδόν καθημερινή συνήθεια!

Δεν ξέρω κατά πόσο λειτουργεί, πιθανολογώ ότι βοηθάει και αυτό σε συνδυασμό με τα υπόλοιπα...αυτό που μπορώ να σας πω με σιγουριά είναι ότι ξεκίνησα με ΑΦΘΟΝΗ κυτταρίτιδα, και τώρα είμαι πιο άνετη...:roll:

Πωωωωωωωωωω, βρε παιδάκι μου, ένα ποστ πρωινιάτικα........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...