Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημερα γοργονιτσες μου!!

Σημερα δεν ειναι μια καλη μερα για εμας.. Η μικρη δεν κοιμηθηκε καθολου το βραδυ (χωρις να υπαρχει λογος) και τωρα σερνομαστε οικογενειακως και εχουμε νευρα :roll:

Σας διαβαζω και σας χαιρομαι και ελπιζω να παρω λιγη απο την ενεργεια σας γιατι τωρα αναβοσβηνει στο κουτελο μου η ενδειξη "battery low" :lol:

Georgiamami λατρευω τη Φλωρινα!! Δεν εχω παει ποτε αλλα για δικους μου λογους ;) ειναι ενα απο τα μερη που εχω μεσα στην καρδια μου... Σκεφτομαι να αρχισω το "ψηστηρι" για να παμε.. :mrgreen: Θα δειξει!

Φιλακια σε ολες!! :D:D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

να σας πω η ζυγαρια με εδιξε 69 μεσα στο καλοκαιρι ομως λογο κατι κουτσουκελες που εκανα και εγω σαν παιδι γιωργια εσυ ξερεις αυτη η βαφλα στα τρικαλα το πηρα το μισο κιλο πανω ετσι απο 69 πηγα στο 69,5 τι να κανουμε εχουμε και εμεις αδυναμιες κοριτσακια βλεπεται !! αλλα περασα πολυ καλα εκανα βολτες μπανια, ψωνια του σκασμου δεν μπορειται να φανταστητε τι αγορασα στα φρικαλα που εχει σουπερ σουπερ οικονομικη αγορα , τρεξημο και χορτασα τον αντρουλι μου και τα παιδακια αντε και του χρονου καλητερα χιχιχιχι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα γοργονιτσες μου!!

Σημερα δεν ειναι μια καλη μερα για εμας.. Η μικρη δεν κοιμηθηκε καθολου το βραδυ (χωρις να υπαρχει λογος) και τωρα σερνομαστε οικογενειακως και εχουμε νευρα :roll:

Σας διαβαζω και σας χαιρομαι και ελπιζω να παρω λιγη απο την ενεργεια σας γιατι τωρα αναβοσβηνει στο κουτελο μου η ενδειξη "battery low" :lol:

Georgiamami λατρευω τη Φλωρινα!! Δεν εχω παει ποτε αλλα για δικους μου λογους ;) ειναι ενα απο τα μερη που εχω μεσα στην καρδια μου... Σκεφτομαι να αρχισω το "ψηστηρι" για να παμε.. :mrgreen: Θα δειξει!

Φιλακια σε ολες!! :D:D

καλοστηνε εγω δεν σε εχω καλημερησει χιχιχιχι!! απο εσιοδοξια οσοι θελεις να σου δωσω μεχρι να μπουχτησεις χαχαχαχα!!! :tongue::tongue: :tongue: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

να σας πω η ζυγαρια με εδιξε 69 μεσα στο καλοκαιρι ομως λογο κατι κουτσουκελες που εκανα και εγω σαν παιδι γιωργια εσυ ξερεις αυτη η βαφλα στα τρικαλα το πηρα το μισο κιλο πανω ετσι απο 69 πηγα στο 69,5 τι να κανουμε εχουμε και εμεις αδυναμιες κοριτσακια βλεπεται !! αλλα περασα πολυ καλα εκανα βολτες μπανια, ψωνια του σκασμου δεν μπορειται να φανταστητε τι αγορασα στα φρικαλα που εχει σουπερ σουπερ οικονομικη αγορα , τρεξημο και χορτασα τον αντρουλι μου και τα παιδακια αντε και του χρονου καλητερα χιχιχιχι!!!

μπραβοοοο βρε κωνσταντινακι μου...

μπερδευτικα ομως λιγο...στα τρικαλα πηγες διακοπες (μαμα πατριδα)...και αν ναι που τη βρηκες τη θαλασσα καλε???

υπαρχουν και αλλα τρικαλα εκτος απο τα δικα μου με θαλασσα???αληθεια ρωταω δεν ξερω...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα γοργονιτσες μου!!

Σημερα δεν ειναι μια καλη μερα για εμας.. Η μικρη δεν κοιμηθηκε καθολου το βραδυ (χωρις να υπαρχει λογος) και τωρα σερνομαστε οικογενειακως και εχουμε νευρα :roll:

Σας διαβαζω και σας χαιρομαι και ελπιζω να παρω λιγη απο την ενεργεια σας γιατι τωρα αναβοσβηνει στο κουτελο μου η ενδειξη "battery low" :lol:

Georgiamami λατρευω τη Φλωρινα!! Δεν εχω παει ποτε αλλα για δικους μου λογους ;) ειναι ενα απο τα μερη που εχω μεσα στην καρδια μου... Σκεφτομαι να αρχισω το "ψηστηρι" για να παμε.. :mrgreen: Θα δειξει!

Φιλακια σε ολες!! :D:D

καλησπερα φαιη...αχχχχ ξερω και εγω τι ακριβως ενοεις ... η δικια μου μεχρι τις 2.00 κοιμηθηκε σαν πουλακι μετα ανα 15 λεπτα πεταγοτανε στον υπνο της και οπως καταλαβαινεις μαυρος υπνος...

εεεεελα να περνουμε τα πανω μας...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβοοοο βρε κωνσταντινακι μου...

μπερδευτικα ομως λιγο...στα τρικαλα πηγες διακοπες (μαμα πατριδα)...και αν ναι που τη βρηκες τη θαλασσα καλε???

υπαρχουν και αλλα τρικαλα εκτος απο τα δικα μου με θαλασσα???αληθεια ρωταω δεν ξερω...

καλα σε μπερδεψα η πορια που ειχα ηταν ιτεα-γαλαξιδι-αγιοι παντες (εδω εμενα )-ναυπακτο και μετα πηγα στα τρικαλα στο χωριο του αντρα μου !! αλλα δεν το ηξερα οτι εισαι απο εκει χιμ!!

Link to comment
Share on other sites

καλα σε μπερδεψα η πορια που ειχα ηταν ιτεα-γαλαξιδι-αγιοι παντες (εδω εμενα )-ναυπακτο και μετα πηγα στα τρικαλα στο χωριο του αντρα μου !! αλλα δεν το ηξερα οτι εισαι απο εκει χιμ!!

βασικα δεν ειμαι μεσα απο τα τρικαλα...ειμαι απο ενα χωριο της καλαμπακας χιχιχιχι...

να και πατριωτες με το συζηγο σου χιχιχιχι...

εγω βεβαια γεννηθηκα στην αθηνα τρομαρα μου...

αρχηγε που εισαι σημερα????

γιωργια επεσε πολυ δουλεια????


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν ειμαι μεσα απο τα τρικαλα...ειμαι απο ενα χωριο της καλαμπακας χιχιχιχι...

να και πατριωτες με το συζηγο σου χιχιχιχι...

εγω βεβαια γεννηθηκα στην αθηνα τρομαρα μου...

αρχηγε που εισαι σημερα????

γιωργια επεσε πολυ δουλεια????

και ο συζηγος απο χωριο διπλα σε καλαμπακα ειναι φωτινο στο δημο τιμφαιων ανικει χαχαχα!! εμενα ο δικο μου εκατσε εκει μεχρι τα 13 του χρονια και μετα εφυγαν ολοι οικογενιακος λογο εργασιας του πεθερου αλλα καθε καλοκαιρι ημαστε πανω !!!

και εγω τις ψαχνω να δω τι κανουν αφαντες ομως οεο που πηγατε καλε!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πηζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :evil::evil::evil:

καλως ορισατε γοργονακιαααααααααααααααααα :mrgreen:

αυριο θα σας διαβασω....σημερα δεν προλαβαινωωωωωωωωωω:roll::roll::roll:

φιλια στα μουτρα σας

μουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πηζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :evil::evil::evil:

καλως ορισατε γοργονακιαααααααααααααααααα :mrgreen:

αυριο θα σας διαβασω....σημερα δεν προλαβαινωωωωωωωωωω:roll::roll::roll:

φιλια στα μουτρα σας

μουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

καλημερααααααααα αργηγε...καλη συνεχεια...

φιλακια και σε σενα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πηζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :evil::evil::evil:

καλως ορισατε γοργονακιαααααααααααααααααα :mrgreen:

αυριο θα σας διαβασω....σημερα δεν προλαβαινωωωωωωωωωω:roll::roll::roll:

φιλια στα μουτρα σας

μουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

στα δικα σου καλε !!! ακου εκει φιλακια αρχηγε σε επιθυμησα χαχαχαχα !! εεεεεεεεεεεεεεεεεε!! και να μην ξεχναω σας εκανα και διασημους νομος φωκιδας-βοιωτιας- τρικαλων εισται και πολυ hot σε λιγο θα σας παρουν για αυτογραφα χαχαχαχαχα!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πηζωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :evil::evil::evil:

καλως ορισατε γοργονακιαααααααααααααααααα :mrgreen:

αυριο θα σας διαβασω....σημερα δεν προλαβαινωωωωωωωωωω:roll::roll::roll:

φιλια στα μουτρα σας

μουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Σας λεω ακριβως τα ιδια με την αρχηγο. Με μονη αλλαγη στη λεξη "αυριο" την οποια την αντικαθιστω με τη λεξη "αργοτερα".

Χαχαχαχα

το ποσο αργοτερα ισως και να ειναι πολυ αργα το βραδυ ετσι που ξεκινησα σημερα


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Σας λεω ακριβως τα ιδια με την αρχηγο. Με μονη αλλαγη στη λεξη "αυριο" την οποια την αντικαθιστω με τη λεξη "αργοτερα".

Χαχαχαχα

το ποσο αργοτερα ισως και να ειναι πολυ αργα το βραδυ ετσι που ξεκινησα σημερα

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ ΟΜΩς ΔΕΝ ΠΙΡΑΖΕΙ ΣΑς ΛΆΤΡΕΥΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΩς ΧΑΧΑ!! ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΤΡΕΛΑ

ΑΦΙΕΡΩΣΗ : ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΙΘΟΥΜΕ !! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, ζουζούνες!:D:D:D

Έκατσα να πιω ένα καφεδάκι μεσημεριανό και να διαβάσω ό,τι προλάβω...:roll:...κι έχω να διαβάσω τόοοοοοοσα πολλά, τόσες μέρες που έλειπα...

Γενικά προς το παρόν διαβάζω καλά νέα!:P

Ελιζάκι, καλώς μας όρισες! μας έλειψες! :D

Το ρημαδοέξι μπροστά, όπως είπες, ω! ναι! αυτό κι αν ήταν έκπληξη! οπότε τι θέλει να πει ο ποιητής;;;; ότι η κίνηση κάνει θαύματα! κι αν τα συνδυάσετε και με σωστή διατροφούλα, θα δείτε ακόμη καλύτερα αποτελέσματα!:D

Χαμομηλάκι, ευχαριστώ κι εσένα για το καλωσόρισμα!:P πρόλαβα και είδα ότι έχετε κάνει φοβερή δουλείτσα μαζί με τη Γιωργία στην οργάνωση! μπράβο σας!:D

Διάλειμμα τέλος! πάω να συνεχίσω το συμμάζεμα του χάους.....:twisted:...αυτό δεν το πολυχαίρομαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...