Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Fay_ said:

      Καλημερα κορίτσι μου! Καλά είμαι δεν έχω ξαναδεί. Πολύ πολύ ελαχιστο στο σκούπισμα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!! 
      Εσυ πως είσαι; 

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      10 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι σήμερα ?

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      • Ευχή 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Εχω μια ιδεα. Θα το τολμησω.

Μια παροιμια λεει : Παινεψε το σπιτι σου μην πεσει και σε πλακωσει.

Για ριξτε μια ματια παρακατω:

http://www.hotelsline.gr/root/newhotel/mx/m_Florina_Agios_Panteleimonas.asp

http://www.infohotels.gr/panorama/

http://www.bellatoumpa.gr/index.php

http://www.hotelsandrooms.gr/index.php?o=8867


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!

καλημερρα σε ολα τα κοριτσια και σε παλαιες αλλα σε σε νεες κοπελεσ εχω ρα ριξω μελετη σε ολο το μεγαλειο εχω λειψει 25 ημερες και δεν ξερω τι γινεται τωρα αρχιζω το ποτε θα τελειωσω δεν ξερω χαχαχα!! :mrgreen:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααα γοργονονουλες ομορφες γλυκιες...

Χαιρετω την πιο αγαπητη παρεα. Επεστρεψα απο διακοπουλες μολις χθες και αυριο πιανω παλι δουλεια. Φιλακια

Γιωργια μου καλως μας ηρθες...χαιρομαι πολυ που περασες τελεια...εχεις δικαιο βεβαια μια βδομαδουλα δεν ειναι πολυ αλλα ειναι καλυτερη απο το τιποτα χιχιχιχιχιχι...καλη δουλειτσα σημερα...

Κοριτσάρες μουυυυυυυυυυυυυ:-D:-D:-D:-D γεια σας!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D

Έφτασα κι εγώ! άντε να μαζευτούμε τώρα...με περιμένει ένα σπίτι χάααααααααλια:evil:....πλυντήρια άπειρα...αφήστε τα...

Καλά πέρασα! ήμουν όλη την ώρα στην εξοχή κι όχι μέσα σε τέσσερεις τοίχους, οπότε αυτό έκανε πολύ καλό στην ψυχολογία μου:P.

Από κιλά τώρα...έφαγα παγωτά, μουσακάδες, πίτες, σουβλάκια, λουκουμάδες (πού είσαι Μπαπ, ν΄ακούσεις και να φρίξεις!) ΟΜΩΣ αγόρασα ποδήλατο:P!!! (με γεια μου!). Όχι ποδήλατο γυμναστικής, ένα αληθινό trekking bicycle! Πέρναμε με τις κόρες μου η καθεμιά το ποδήλατό της και....βόλτα.....η Λούτσα είναι ιδανική για ποδήλατο! κρίμαααααα:( εδώ που μένω είναι αδύνατον:(. Λοιπόν, ποδήλατο + μπανάκια + παιχνίδι με τις μικρές + στήσε, ξέστησε σκηνή (κάντε αφαίρεση τις ατασθαλίες μου) = 69,9 κιλά !!!!!!!!! Oh, yeeeeeeeeessssssssss!!!!!!!!! σήμερα το πρωί ζυγίστηκα!:D:D:D Λίπος 30,2%!

Φιλάκια πολλά σε όλες! τώρα θα τα λέμε συνέχεια πάλι!

Ελλη καλως μας ηρθες και εσυ ... και με ευχαριστα νεα απ οτι βλεπω...μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο που ειδες αυτο το ριμαδο 6 μπροστα και τωρα δεν σε πιανει κανεις...

μιλαμε το ποδηλατο ειναι τελεια ιδεα...εγω καιρο τωρα σκεφτομαι να παρω ενα για τις μετακινησεις μου εδω στην περιοχη και για γυμναστικουλα φυσικα...μαλιστα κοιταζα και τα καθισματακια που βαζουν για τα πιτσιρικια απο πισω χιχιχιχιχιχι...

φαιη αυτη ειναι η δικη μου διατροφη...σου γραφω τις πρωτες 10 μερες .....

ελιζακι καλο κοριτσι καλο ετουτο δα αλλα πολυ δημητριακο το πρωι

χωρις να θελω να σε απογοητευσω και μη το παρεις ετσι οκ φιλεναδα

εμενα τα δημητριακα το πρωι με πεινανε κι αλλο, σε πολυ λιγο χρονο και οταν ρωτησα ευτυχως δεν εφαγα πορτα απ το διατροφολογο μου ειπε πως εχω δικιο

ανεβαζουν το γλυκαιμικο δεικτη.

δε θελω να σε απογοητευσω αλλα οφειλω να το πω κυριως για την υγεια σου

προσεχε και πες του αν το καταλαβεις και σε σενα παραξενες πεινες και ζαλη

σε μια σωστη διατροφη δεν πρεπει ουτε να πεινασεις ουτε να ζαλιστεις!

ο δικος μου μου ειχε βαλει λευκα δημητριακα μονο 2 πρωινα τα αλλα μαυρα χε χε αλλα εκοψα και αυτα τα 2 μετα και τα κανα ολα ανευ λευκων δημητριακων

επισης ενας διατροφολογος που σεβεται τον εαυτο του δε βαζει ποτε κονσερβα ποτε μα ποτε! οχι ψαρι σε κονσερβα! ο δικος μου με κυνηγησε μια μερα που τον ρωτησα με τη βιτσα.

ο τονος ειναι καλος μονο φρεσκος μου ειπε!

συν που η διαιτα αυτη δεν εχει ενδιαφερον ειναι βαρετη!

μ αυτο το ρυθμο θα βαρεθεις συντομα εκτος και αν εισαι κρεατοφαγος σαν τον αντρα μου που δεν το βαριεται ποτε

ολο κρεας σαλατα

λαδερο γιατι οχι;;;

ή και συνθετα φαγητα οπως κινεζικο κοτοπουλο π.χ ναι δεν κανω πλακα

να τον μαλωσεις ή να τον τσεκαρεις

την Ατκινς σου εδωσε αυτες ειναι μονοτονες για τον οργανισμο και του στερουν στοιχεια απο τα τροφιμα

εχει ο διατροφολογος σου πτυχιο απο ΤΕΙ διατροφολογιας ψαξτο λιγο;

γιατι ειχα πεσει σε κομπογιαννιτη εγκυος και μονο που δε με εστειλε αδιαβαστη και μενα και το μωρο

τη δικη σου διαιτα περιπου μου εδωσε και παραλιγο να μεινω απο στοιχεια. και γιατρος παρακαλω ο κυριος! γενικη ιατρικη και εκανε τον διαιτολογο - διαβητολογο

και μαλιστα τον πληρωσα προκαταβολικα το ΚΥΡΙΟ!

χαμομηλακι μου γλυκο ισως εχεις δικαιο σε πολλα απο αυτα που λες αλλα να σου πω οτι τα δημητριακα εγω τα εχω ζητησει καθως δεν μου αρκουν πρωινα του τυπου 2 φρυγανιες με μελι και ενα ποτηρι χυμο, νιωθω να λυσαω...με τα δημητριακα και το τοστ νιωθω καλυτερα...τα δημητριακα που τρωω ειναι ολικης αλεσης (kellogs special k με 1%λιπαρα ή fittness με 1% λιπαρα)...

οσο για τον τονο εγω τον ετρωγα απο πριν παρα πολυ με σαλατες και ειναι μια ευκολη και χορταστικη λυση για μενα ειδικα μερες που για καποιο λογο δεν πρεπει να φαω απο το φαγητο της υπολοιπης οικογενειας...εκεινη αλλωστε δεν μου ειπε φαε τονο...ψαρι εχει βαλει η κοπελα απλα οταν δεν υπαρχει ειπε να το αντικατιστω με τονο...

το οτι δεν υπαρχουν οσπρια , λαδερα και καποια αλλα φαγητα, αυτο ειναι μονο για τις πρωτες 15 μερες καθως ηθελα να μου βαλει κατι πιο δραστικο ας το πουμε...

τωρα τι να πω μπορει να μην ειναι και η πιο σωστη διαιτα του κοσμου αλλα σε αυτο εχω και εγω ευθυνη καθως η διαιτολογος προσπαθησε να προσαρμοσει ενα προγραμμα στα μετρα μου...

εγω παντως εδω και 2 μερες μια χαρα την παλευω και δεν πειναω και καποιες φορες που νιωθω οτι θελωνα φαω πιο πολυ σε λειγουρα μου κανει παρα πεινα...

καλημερρα σε ολα τα κοριτσια και σε παλαιες αλλα σε σε νεες κοπελεσ εχω ρα ριξω μελετη σε ολο το μεγαλειο εχω λειψει 25 ημερες και δεν ξερω τι γινεται τωρα αρχιζω το ποτε θα τελειωσω δεν ξερω χαχαχα!! :mrgreen:

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!

βρε βρε καλως την κωνσταντινα...χρονια και ζαμανια βρε ψυχη...καλως μας ηρθες και εσυ...αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα...

καλημερα σε ολες πολλα φιλια


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααα γοργονονουλες ομορφες γλυκιες...

Γιωργια μου καλως μας ηρθες...χαιρομαι πολυ που περασες τελεια...εχεις δικαιο βεβαια μια βδομαδουλα δεν ειναι πολυ αλλα ειναι καλυτερη απο το τιποτα χιχιχιχιχιχι...καλη δουλειτσα σημερα...

Ελλη καλως μας ηρθες και εσυ ... και με ευχαριστα νεα απ οτι βλεπω...μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο που ειδες αυτο το ριμαδο 6 μπροστα και τωρα δεν σε πιανει κανεις...

μιλαμε το ποδηλατο ειναι τελεια ιδεα...εγω καιρο τωρα σκεφτομαι να παρω ενα για τις μετακινησεις μου εδω στην περιοχη και για γυμναστικουλα φυσικα...μαλιστα κοιταζα και τα καθισματακια που βαζουν για τα πιτσιρικια απο πισω χιχιχιχιχιχι...

χαμομηλακι μου γλυκο ισως εχεις δικαιο σε πολλα απο αυτα που λες αλλα να σου πω οτι τα δημητριακα εγω τα εχω ζητησει καθως δεν μου αρκουν πρωινα του τυπου 2 φρυγανιες με μελι και ενα ποτηρι χυμο, νιωθω να λυσαω...με τα δημητριακα και το τοστ νιωθω καλυτερα...τα δημητριακα που τρωω ειναι ολικης αλεσης (kellogs special k με 1%λιπαρα ή fittness με 1% λιπαρα)...

οσο για τον τονο εγω τον ετρωγα απο πριν παρα πολυ με σαλατες και ειναι μια ευκολη και χορταστικη λυση για μενα ειδικα μερες που για καποιο λογο δεν πρεπει να φαω απο το φαγητο της υπολοιπης οικογενειας...εκεινη αλλωστε δεν μου ειπε φαε τονο...ψαρι εχει βαλει η κοπελα απλα οταν δεν υπαρχει ειπε να το αντικατιστω με τονο...

το οτι δεν υπαρχουν οσπρια , λαδερα και καποια αλλα φαγητα, αυτο ειναι μονο για τις πρωτες 15 μερες καθως ηθελα να μου βαλει κατι πιο δραστικο ας το πουμε...

τωρα τι να πω μπορει να μην ειναι και η πιο σωστη διαιτα του κοσμου αλλα σε αυτο εχω και εγω ευθυνη καθως η διαιτολογος προσπαθησε να προσαρμοσει ενα προγραμμα στα μετρα μου...

εγω παντως εδω και 2 μερες μια χαρα την παλευω και δεν πειναω και καποιες φορες που νιωθω οτι θελωνα φαω πιο πολυ σε λειγουρα μου κανει παρα πεινα...

βρε βρε καλως την κωνσταντινα...χρονια και ζαμανια βρε ψυχη...καλως μας ηρθες και εσυ...αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα...

καλημερα σε ολες πολλα φιλια

ναι βρε κοριτσια ελειψα 25 ημερες γεγονος ομως τωρα η πειστροφη θα ειναι δυναμικη αλλα πρωι πρωι εχω ενα πονοκεφαλο αστα να πανε δυο ντεπον εχω παρει και δεν λεει να περασει !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΑΙ ΒΡΕ ΓΟΡΓΟΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΕΚΡΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΩΠΩΠΩ ΠΙΚΡΑ !!!!!!!

ελα βρε κοριτσακι μου...κοιτα να σου πω ολο και μας επιανε οξια μπουρμπουλιθιαση αλλα σιγουρα δεν ηταν οπως πριν αρχισουμε να διακοπιζομαστε χιχιχιχιχιχιχιχι...

αλλα μαζευομαστε σιγα σιγα χεχεχε...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε κοριτσακι μου...κοιτα να σου πω ολο και μας επιανε οξια μπουρμπουλιθιαση αλλα σιγουρα δεν ηταν οπως πριν αρχισουμε να διακοπιζομαστε χιχιχιχιχιχιχιχι...

αλλα μαζευομαστε σιγα σιγα χεχεχε...

αντε γιατι μου ελειψε η παρεα και το κους κους και εχω να πω ποσα δεν φανταζεσαι για τρελλα πραγματα !!!!

Link to comment
Share on other sites

αντε γιατι μου ελειψε η παρεα και το κους κους και εχω να πω ποσα δεν φανταζεσαι για τρελλα πραγματα !!!!

αντε ντε ξεκινα να μαθαινουμε και που θα παει θα σκασουν μυτη σιγα σιγα και οι υπολοιπες ...

κοριτσιααααααα κου κου...

ταααααααααααααα...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

αντε ντε ξεκινα να μαθαινουμε και που θα παει θα σκασουν μυτη σιγα σιγα και οι υπολοιπες ...

κοριτσιααααααα κου κου...

ταααααααααααααα...

βασικα θα σας πω οτι εκανα διακοπες μια εβδομαδα μονοι με τα παιδια εκει κοριτσια εχασα 2 ολοκληρα κιλα . το πρωι πηγενα για τρεξημο απο τησ 6:15 -7:00 πμ κια μολησ εφτανα σπιτι στουπ τα μικρα ορθια μετα απο λιγο για μπανιο το οποιο πηγεναμε 2 φορες μεσα στην ημερα λογο οτι η θαλασσα ηταν 2 μετρα απο το σπιτι του γαμπρου μου . πολυ γελειο η μαμα του γαμπρου μου τα ειχε πιαξει με εβλεπε τι εκανα και η γυναικα ειχε γουρλωσει τα ματια της την ωρα που πηγεν αεγω για τρεξημο αυτη η κακομηρα συκονοταν να κενει δουλειες λογο δωματιων που εχει τους καλοκαιρινου μηνες τι πλακα !!! :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!

καλημερρα σε ολα τα κοριτσια και σε παλαιες αλλα σε σε νεες κοπελεσ εχω ρα ριξω μελετη σε ολο το μεγαλειο εχω λειψει 25 ημερες και δεν ξερω τι γινεται τωρα αρχιζω το ποτε θα τελειωσω δεν ξερω χαχαχα!! :mrgreen:

καλως τηνε μη διαβαζεις τιποτε θα ζαλιστεις χε χε μονο τη λιστα να δεις τα νεα γοργονοκορμια! μακια και γουτσου στα λαμπερα σου λεπια!

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια ιδεα. Θα το τολμησω.

Μια παροιμια λεει : Παινεψε το σπιτι σου μην πεσει και σε πλακωσει.

Για ριξτε μια ματια παρακατω:

http://www.hotelsline.gr/root/newhotel/mx/m_Florina_Agios_Panteleimonas.asp

http://www.infohotels.gr/panorama/

http://www.bellatoumpa.gr/index.php

http://www.hotelsandrooms.gr/index.php?o=8867

βαλτη εισαι να με ξεσηκωσεις Χριστουγεννιατικα με 2 μωρα!

αυτο το πανοραμα φανταζοσουν και στην Αμμουδια α ρε φουκαριαρικο!

αντε ξεκινα θεμα στο παρεντσ φλωρινα, ολες τις εποχες!

Link to comment
Share on other sites

βασικα θα σας πω οτι εκανα διακοπες μια εβδομαδα μονοι με τα παιδια εκει κοριτσια εχασα 2 ολοκληρα κιλα . το πρωι πηγενα για τρεξημο απο τησ 6:15 -7:00 πμ κια μολησ εφτανα σπιτι στουπ τα μικρα ορθια μετα απο λιγο για μπανιο το οποιο πηγεναμε 2 φορες μεσα στην ημερα λογο οτι η θαλασσα ηταν 2 μετρα απο το σπιτι του γαμπρου μου . πολυ γελειο η μαμα του γαμπρου μου τα ειχε πιαξει με εβλεπε τι εκανα και η γυναικα ειχε γουρλωσει τα ματια της την ωρα που πηγεν αεγω για τρεξημο αυτη η κακομηρα συκονοταν να κενει δουλειες λογο δωματιων που εχει τους καλοκαιρινου μηνες τι πλακα !!! :mrgreen: :mrgreen:

μια χαρα σε βρισκω...σουπερρρρρρρ...χαρας το κουραγιο σου πω πω πω εγω ενα μηνα εκανα διακοπες με τα παιδια και τον αντρα φυσικα και δεν ειχα κουραγιο οχι για τρεξιμο ουτε για τιποτα...μου βγαλανε την ψυχη...

μπραβοοοοοοο για τα μειον δυο...ξουτ ξουτ λεμε...

καλημεραααα χαμομηλακι...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα σε βρισκω...σουπερρρρρρρ...χαρας το κουραγιο σου πω πω πω εγω ενα μηνα εκανα διακοπες με τα παιδια και τον αντρα φυσικα και δεν ειχα κουραγιο οχι για τρεξιμο ουτε για τιποτα...μου βγαλανε την ψυχη...

μπραβοοοοοοο για τα μειον δυο...ξουτ ξουτ λεμε...

καλημεραααα χαμομηλακι...

εγω κουκλι μου τι να σου πω μου αρεσε πολυ . να πω ομως και την αληθεια για εμενα το τρεξημο για εμενα ειναι ενα τροπος εκτωνωσεις νευρων ετσι με βοηθουσε πολυ που ημουν με τα μικρα εβγαζα πολυ νευρο . αλλα κοριτσια εχω να πω οτι με ανεβασαν και ψυχολογηκα το φιλαρακια του γαμπρου μου ειχαν να με δουν απο περσι το καλοκαιρο και με το που με ειδαν τα επαιξαν χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!ΧΑ!

καλημερρα σε ολα τα κοριτσια και σε παλαιες αλλα σε σε νεες κοπελεσ εχω ρα ριξω μελετη σε ολο το μεγαλειο εχω λειψει 25 ημερες και δεν ξερω τι γινεται τωρα αρχιζω το ποτε θα τελειωσω δεν ξερω χαχαχα!! :mrgreen:

καλως τηνε μη διαβαζεις τιποτε θα ζαλιστεις χε χε μονο τη λιστα να δεις τα νεα γοργονοκορμια! μακια και γουτσου στα λαμπερα σου λεπια!

αχ οχι να ζαληστω εχω ενα πονοκεφαλο σημερα αστα να πανε !!! καλημερα και απο εδω να μην ξεχνιομαστε φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...