Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλημέρα!

      Εγώ στα 32 μου είχα ΑΜΗ 3,κάτι pmol/L και η fsh ήταν πάντα πάνω απο 12 κι είχε φτάσει και 26, στο τέλος που την κοιτούσα ήταν γύρω στο 18. 

      Κι έμεινα φυσιολογικά έγκυος στον 4ο μήνα προσπαθειών ενώ είχα αυτές τις χάλια εξετάσεις. Μην απογοητεύεσαι από το νούμερο της ΑΜΗ, δεν λέει κάτι.

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σας κουκλιτσες, τι κανετε? τα ζουζουνια σας?εμεις οτι συνηλθαμε μετα απο μια βροχιτιδα....ευτυχως που δεν σηκωσαμε πυρετο γιατι θα ειχαμε αλλα!!!παρολα αυτα ομως το προγραμμα μας ειναι τελειο.....κανει μπανιο το βραδακι ,τρωει στις 9.30 με 10 και κοιμαται στις 11.μετα θα ξυπνησει στις 7 και μετα καθε 3 με 4 ωρες τρωει. το βασικο ειναι οτι ακολουθει το προγραμμα και ειναι πολυ ηρεμος.σημερα εγινε 2 μηνων και θα παμε να κανουμε το πρωτο μας εμβολιο!!!!χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κοριτσουδια!

τι κανετε? εγω γραφειο κλασσικα αλλα πολυ μου αρεσει πλεον (μετα την κλεισουρα) ;)!

Τατιανα μου σουπερ προγραμμα εχει η κορη, μακαρι και στα δικα μας και γρήγορα γιατι ο δικος μου τρωει τελευταιο γευμα γυρω στις 11.30, ξυπναει 5 και μετα 8 περιπου. βεβαια δεν εχω παραπονο γιατι κατα την διαρκεια της ημερας κοιμαται αρκετες φορες κατι ωριτσες, μισαωρακια αναλογα μπορει να χτυπησει και διωρα.

Ελευθερια με γεια το τικερακι! φαινεσαι πολυ γλυκια αλλα το μπεμπε ειναι όλα τα λεφτα. έτσι ασπρουλης και με μαγουλακια ειναι και ο δικος μου!

Λιτσακι και εμεις απο αερια ειμαστε φουλ! ποτε θα ηρεμησουν τα παιδακια μας. ο δικος μου κλαιει και ενω παορω γιατι, αφου ειναι τσεκαρισμενα,χορτατος και καθαρος... πριτς την αφηνει και καταλαβαινω:-(

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κουκλιτσες, τι κανετε? τα ζουζουνια σας?εμεις οτι συνηλθαμε μετα απο μια βροχιτιδα....ευτυχως που δεν σηκωσαμε πυρετο γιατι θα ειχαμε αλλα!!!παρολα αυτα ομως το προγραμμα μας ειναι τελειο.....κανει μπανιο το βραδακι ,τρωει στις 9.30 με 10 και κοιμαται στις 11.μετα θα ξυπνησει στις 7 και μετα καθε 3 με 4 ωρες τρωει. το βασικο ειναι οτι ακολουθει το προγραμμα και ειναι πολυ ηρεμος.σημερα εγινε 2 μηνων και θα παμε να κανουμε το πρωτο μας εμβολιο!!!!χιχιχιχι

να τον χαιρεσαι Ελενακι μου, να ειναι καλα το μωρακι σου και περαστικουλια του! εμεις πρωτο εμβολιο την 1/12! εσύ πως εισαι? καλυτερα? ενταξει με την καταθλιψη????

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα Μαρακι μου.εχω συνελθει και εγω....θελω να ξεκινησω να χασω τα περιττα κιλα απο πανω μου.....αλλα δεν ξερω πως!!!!αισθανομαι (και ειμαι) σαν γουρουνα.....χαλια μαυρα!!εσεις πως ειστε?τι κανει το βαμπιρακι σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελενιτσα να χαιρεσαι το ζουζουνι σου!και περαστικα του!

σχετικα με το εμβολιο της γριππης δεν θα ειχα προβλημα να το κανω εγω κ ο αντρας μου το θεμα ειναι οτι θα πρεπει να το κανουν κ οσοι ερχονται σε επαφη με το μωρο κ τους αλλους δε μπορεις να τους υποχρεωσεις!ακομα κ η μανα μου που δουλευει σε χωρο υγειας-ευτυχως οχι σε νοσοκομειο-δε το εχει κανει ουτε προκειται.ο παιδιατρος ειχε πει σε περιπτωση πανδημιας να το κανουμε στο μωρο πραγμα που μετα απ οσα εχω διαβασει δεν υυπαρχει περιπτωση να κανω.τον εμπιστευομαι αλλα μια τετοια αποφαση μονο εγω θα την παρω.και στη δουλεια μου που συνεργαζομαστε με τον ΠΟΥ συστηνεται το εμβολιο σε ορισμενες ομαδες πληθυσμου αλλα κ παλι διαφωνω.


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα Μαρακι μου.εχω συνελθει και εγω....θελω να ξεκινησω να χασω τα περιττα κιλα απο πανω μου.....αλλα δεν ξερω πως!!!!αισθανομαι (και ειμαι) σαν γουρουνα.....χαλια μαυρα!!εσεις πως ειστε?τι κανει το βαμπιρακι σου?

καλα ειναι θηλαζει ασταματητα. εδω και κανα δυο μερες εχει ξεκινησει καινουργια συνηθεια. από τις οκτω το βραδυ μεχρι τις 11,30 ανα μια ωρα θελει να τρωει πεντε λεπτα στο στηθος και να πιπιλαει! κοντευω να πληγιασω παλι!

σιγα μην εισαι σαν γουρουνα! με τρια παιδια στο πιτς φυτιλι θα τα χασεις μην τρελαινεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Maria & Makarinaerthei σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Είδατε πόσο μοιάζουμε χα χα χα... τα πήρε ολά απο τον μπαμπά του και τα υπόλοιπα απο τα Jumbo xi xi xi ....εγώ μαυριδερή και αυτός κατάξανθος!

Περαστικά στα αρρωστούλικα μπεμπάκια.

Εμείς μόλις αλλάξαμε και φάγαμε και πάμε για την καθιερωμένη μεσημεριανή βόλτα μας.

Πολλά φιλάκια σε όλα τα πατουσάκια!

Link to comment
Share on other sites

emeis xtes kai proxtes eixame ligo xero vixa kai eipa an exei kai simera na paro ton giatro alla mexri tora den akousa kati. esas pou arostisane eixan vixa , ti allo? a re i protara i mana pos fainetai!

εμενα ο μπεμπης ηταν βραχνιασμενος και ειχε κλεισει η φωνουλα του. οταν εκανε τις εισνοες του και εκανε αντιδραση ο οργανισμος τοτε εβηξε.εσυ παρτον προληπτικα και εκεινος θα σου πει....δεν νομιζω ομως να ειναι κατι το ανησυχητικο!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Maria & Makarinaerthei σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια. Είδατε πόσο μοιάζουμε χα χα χα... τα πήρε ολά απο τον μπαμπά του και τα υπόλοιπα απο τα Jumbo xi xi xi ....εγώ μαυριδερή και αυτός κατάξανθος!

Περαστικά στα αρρωστούλικα μπεμπάκια.

Εμείς μόλις αλλάξαμε και φάγαμε και πάμε για την καθιερωμένη μεσημεριανή βόλτα μας.

Πολλά φιλάκια σε όλα τα πατουσάκια!

σε ευχαριστουμε για τα περαστικα!!!να σου ζησει και ο μπεμπουλης σου...δεν πιστευω να εισαι και εσυ απο τις μαμαδες που εχουν αλλαξει ονομα και να σε ηξερα αλλιως πριν?

Link to comment
Share on other sites

Μαριάνθη η πάντα που πήρα από Λητώ πιάνει όλο το λίκνο, δεν είναι όπως η πάντα του κρεβατιού που τη βάζεις όπως σε βολεύει.Μάλλον θα πάρω άλλη πάντα για να τον βλέπω γιατί το λίκνο μ' έχει βολέψει τρομερά κι η κούνια του δε χωράει στο δωμάτιο. Κι εγώ λέω να τον μεταφέρω γύρω στους 6 μήνες. Πιο νωρίς νομίζω θα νιώθω ανασφάλεια.

Ευμορφία μου τι έγινε κορίτσι με την εξέταση του μωρού;Όλα καλά εύχομαι.

Πάω να πιω το γαλατάκι μου τώρα που κοιμάται το λουκουμαδάκι μου.

Κ μενα ολο το πιανει... την εχω διπλωσει στα 2 ομως,.. Δε χρειαζετε να παρεις αλλη, η βαλ τη διπλη, η οτι περισευει τυλιξε το..


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια απ οτι καταλαβατε, σας διαβαζω με δοσεις κ απανταω, γυρναω παλι πισω κ συνεχιζω κ παει λεγοντας...

Ελενιτσα μου τι κανεις? Ολα καλα διαβαζω... Μπραβο χαιρομαι! Συμφωνω για το εμβολιο, κανεις μας δεν θα το κανει.. Βεβαια εδω στην Παρο τα πραγματα ειναι σαφως καλυτερα, αλλα ουτως η αλλιως δε θα το εκανα...

Ελε-Νακ, κουκλια ειστε κ οι 2.. Κ μενα απ το μπαμπα κ απ τα jumbo πηρε. Τις προαλες εσυ μου ειπες για τις "Πορτες" στο Αβαταρ??? Γιατι δεν ευκαιρισα να απαντησω, κ ηθελα να παω να διαβασω πια κοπελα το ειπε.. Εχει μεινει καμμια μεσα???


[sIGPIC][/sIGPIC]v3aiwuyck.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσουδια!

τι κανετε? εγω γραφειο κλασσικα αλλα πολυ μου αρεσει πλεον (μετα την κλεισουρα) ;)!

Τατιανα μου σουπερ προγραμμα εχει η κορη, μακαρι και στα δικα μας και γρήγορα γιατι ο δικος μου τρωει τελευταιο γευμα γυρω στις 11.30, ξυπναει 5 και μετα 8 περιπου. βεβαια δεν εχω παραπονο γιατι κατα την διαρκεια της ημερας κοιμαται αρκετες φορες κατι ωριτσες, μισαωρακια αναλογα μπορει να χτυπησει και διωρα.

Ελευθερια με γεια το τικερακι! φαινεσαι πολυ γλυκια αλλα το μπεμπε ειναι όλα τα λεφτα. έτσι ασπρουλης και με μαγουλακια ειναι και ο δικος μου!

Λιτσακι και εμεις απο αερια ειμαστε φουλ! ποτε θα ηρεμησουν τα παιδακια μας. ο δικος μου κλαιει και ενω παορω γιατι, αφου ειναι τσεκαρισμενα,χορτατος και καθαρος... πριτς την αφηνει και καταλαβαινω:-(

μαρακι μου ναι και στα δικα σας γρηγορα!στο ευχομαι ολοψυχα γιατι εχεις ταλαιπωρηθει κοπελα μου!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...