Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πήγαμε μια βόλτα να αλλάξουμε πάλι δωράκια αλλά τζίφος...ούτε στο Κορωπί είχε τους κωδικούς. Δεν το γλυτώνουμε το mall...

Η πλάκα είναι ότι σε ένα μαγαζί που μπήκαμε, η ιδιοκτήτρια ήταν ξαδέλφη του πρώην (μεγάλος έρωτας 7 χρόνια!) και με γνώρισε (γω χαμπάρι!) και έμαθα όλα τα νέα που δεν είχα μάθει τα τελευταία 5 χρόνια!

Ακόμα με νοσταλγούν η μάνα και η αδελφή του! Πρωϊνό στο κρεβάτι της κυρίας του πήγαινε όχι σαν εμένα την ηλίθια που ξυπνούσα και νωρίς να ετοιμάσω πρωινό για όλους! Όλα πληρώνονται τελικά...

Λοιπόν ο παθολόγος που μας παρακολουθεί οικογενειακώς στο νησί και έχει ένα εγγονάκι σαν τα δικά μας, είπε στη μαμά μου να ξεσηκωθούμε όλοι για εμβόλιο (παππούδες, γιαγιάδες, θείοι και γονείς του μπεμπουλίξ) αν θέλουμε να έρθουμε σε επαφή. Η κόρη του και ο γαμπρός του είναι επίσης γιατροί και έχουν εμβολιαστεί όλοι (και τα συμπεθέρια). Ο παιδίατρος είπε επίσης να το κάνουμε όλοι. Δεν ξέρω τι να κάνω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα σας! Σήμερα χουζούρεψα μέχρι αργά μαζί με το παιδάκι μου και ακόμα νυστάζω!

Το πρόγραμμα μας πήγε ως εξής χθες: Κατά τις 8 και κάναμε μπανάκι, φάγαμε, χαζολογήσαμε και 9.30 κοιμήθηκε. Ξύπνησ 12.30, 5.30 και 9 παρά...καλά πάμε ε; :)

μια χαρα!θα σου κοψει και το 5.30 σε λιγο καιρο και θα εισαστε τελεια!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε μια βόλτα να αλλάξουμε πάλι δωράκια αλλά τζίφος...ούτε στο Κορωπί είχε τους κωδικούς. Δεν το γλυτώνουμε το mall...

Η πλάκα είναι ότι σε ένα μαγαζί που μπήκαμε, η ιδιοκτήτρια ήταν ξαδέλφη του πρώην (μεγάλος έρωτας 7 χρόνια!) και με γνώρισε (γω χαμπάρι!) και έμαθα όλα τα νέα που δεν είχα μάθει τα τελευταία 5 χρόνια!

Ακόμα με νοσταλγούν η μάνα και η αδελφή του! Πρωϊνό στο κρεβάτι της κυρίας του πήγαινε όχι σαν εμένα την ηλίθια που ξυπνούσα και νωρίς να ετοιμάσω πρωινό για όλους! Όλα πληρώνονται τελικά...

Λοιπόν ο παθολόγος που μας παρακολουθεί οικογενειακώς στο νησί και έχει ένα εγγονάκι σαν τα δικά μας, είπε στη μαμά μου να ξεσηκωθούμε όλοι για εμβόλιο (παππούδες, γιαγιάδες, θείοι και γονείς του μπεμπουλίξ) αν θέλουμε να έρθουμε σε επαφή. Η κόρη του και ο γαμπρός του είναι επίσης γιατροί και έχουν εμβολιαστεί όλοι (και τα συμπεθέρια). Ο παιδίατρος είπε επίσης να το κάνουμε όλοι. Δεν ξέρω τι να κάνω...

το καινουριο η το απλο?ρε γαμωτο φοβαμαι να κανω το καινουριο και απο οσο ξερω ειναι μια γριπη σαν ολες τις αλλες....


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Πήγαμε μια βόλτα να αλλάξουμε πάλι δωράκια αλλά τζίφος...ούτε στο Κορωπί είχε τους κωδικούς. Δεν το γλυτώνουμε το mall...

Η πλάκα είναι ότι σε ένα μαγαζί που μπήκαμε, η ιδιοκτήτρια ήταν ξαδέλφη του πρώην (μεγάλος έρωτας 7 χρόνια!) και με γνώρισε (γω χαμπάρι!) και έμαθα όλα τα νέα που δεν είχα μάθει τα τελευταία 5 χρόνια!

Ακόμα με νοσταλγούν η μάνα και η αδελφή του! Πρωϊνό στο κρεβάτι της κυρίας του πήγαινε όχι σαν εμένα την ηλίθια που ξυπνούσα και νωρίς να ετοιμάσω πρωινό για όλους! Όλα πληρώνονται τελικά...

Λοιπόν ο παθολόγος που μας παρακολουθεί οικογενειακώς στο νησί και έχει ένα εγγονάκι σαν τα δικά μας, είπε στη μαμά μου να ξεσηκωθούμε όλοι για εμβόλιο (παππούδες, γιαγιάδες, θείοι και γονείς του μπεμπουλίξ) αν θέλουμε να έρθουμε σε επαφή. Η κόρη του και ο γαμπρός του είναι επίσης γιατροί και έχουν εμβολιαστεί όλοι (και τα συμπεθέρια). Ο παιδίατρος είπε επίσης να το κάνουμε όλοι. Δεν ξέρω τι να κάνω...

Μαρακι μου και εμενα μια φιλη γιατρος μου ειπε πως μια συναδελφος της που εχει μωρο το εκανε. κατα 90% σου λεω και εγω οτι θα το κανω. φοβαμαι για το μωρο μου. μετα από αυτο αν αποδημησω εις κυριον τι να πω :cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ειμαι μεσα και διαβαζω απλα περιμενω τον αντρα μου να ερθει απο στιγμη σε στιγμη, μαγειρευω κιολας ολα μαζι. τι κανεις, πως εισαι??

αν μιλας σε μενα καλα ειμαι μαρακι μου!τωρα ξυπνησα η ζουζουνα κ θα την ταισω σε λιγο!απλα οσο δεν γκρινιαζει την αφηνω για να φαει κατα τις 4 κ μετα στις 8.


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

το καινουριο η το απλο?ρε γαμωτο φοβαμαι να κανω το καινουριο και απο οσο ξερω ειναι μια γριπη σαν ολες τις αλλες....

εγω της "κανονικης" γριπης, το απλο το εχω κανει εδω και κανενα μηνα περιπου

Link to comment
Share on other sites

αν μιλας σε μενα καλα ειμαι μαρακι μου!τωρα ξυπνησα η ζουζουνα κ θα την ταισω σε λιγο!απλα οσο δεν γκρινιαζει την αφηνω για να φαει κατα τις 4 κ μετα στις 8.

στην Μαριανθη το ελεγα γιατι δεν σε ειχα δει χρυσο μου αλλα εννοειται οτι θελω να ξερω τα νεα σου!:tongue:

και εμενα ο δικος μου κοιμαται απο τις 2 που ψιλοεφαγε κιολας... τα εχει κανει τα ωραρια του αχταρμα. καλα που ειναι σταθερος το βραδυ (μην το ματιασω)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στην Μαριανθη το ελεγα γιατι δεν σε ειχα δει χρυσο μου αλλα εννοειται οτι θελω να ξερω τα νεα σου!:tongue:

και εμενα ο δικος μου κοιμαται απο τις 2 που ψιλοεφαγε κιολας... τα εχει κανει τα ωραρια του αχταρμα. καλα που ειναι σταθερος το βραδυ (μην το ματιασω)

φτου φτου το παιδακι!γιατι μια χαρα ειναι το ωραριο του...τι σε πειραζει που κοιμαται?


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιώργος επιμένει να το κάνουμε. Και η πεθερά έτυχε να μιλήσει πριν λίγο με τη μαμά μου και είχαν αυτή την κουβέντα και της είπε ότι θα το κάνουν και αυτοί.

Η μαμά μου επίσης σίγουρα λόγω του ότι ανήκει σε ευπαθή ομάδα λόγω μυοκαρδίτιδας. Αν είναι να πάμε Κέρκυρα, τότε θα πω και στον μπαμπά μου να το κάνει...

Link to comment
Share on other sites

Α καλά! Τον δικό μου τον θήλαζα ενώ σας διάβαζα. Τον κράτησα αγκαλίτσα 2 λεπτά και ρεύτηκε και επειδή δεν βολευόταν αγκαλιά, τον ακούμπησα δίπλα μου που του έχω στρωμένο έτσι ώστε να σας γράψω δυο λόγια και να σηκωθώ να τον βολτάρω να κοιμηθεί. Ε δεν πρόλαβα! Μουρμούρισε λίγο και ξεράθηκε! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...