Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μαμάδες απο Βυρωνα για παρεουλα


Toufi2015

Recommended Posts

Καλημέρα! Καινούργια στο forum αλλα και καινούργια στο Βυρωνα! Καμια μαμα απο Βυρωνα και γυρω περιοχες για παρεουλα?εννοείται να τα πούμε και απο κοντά με τα ζουζουνια μας. Εγώ εχω ενα αγοράκι δυο μηνων και όπως καταλαβαίνετε η κλεισουρα δεν περιγράφεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Καινούργια στο forum αλλα και καινούργια στο Βυρωνα! Καμια μαμα απο Βυρωνα και γυρω περιοχες για παρεουλα?εννοείται να τα πούμε και απο κοντά με τα ζουζουνια μας. Εγώ εχω ενα αγοράκι δυο μηνων και όπως καταλαβαίνετε η κλεισουρα δεν περιγράφεται...

Γεια σου και καλωσήρθες στο φόρουμ σου έχω στείλει π.μ. εγώ μένω Ζωγράφου θα χαρώ να τα λέμε :)


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...