Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Ερωτήσεις για το νέο λογισμικό & τις αναβαθμίσεις ! 2022-2023


CoffeeMaker

Recommended Posts

Γειά σας! 

δημοσιεύστε εδώ τις ερωτήσεις σας για το νέο λογισμικό. 

Καθώς χρειάστηκε η αναβάθμιση να γίνει εσπευσμένα εξαιτίας τεχνικής αλλαγής που έγινε,  δεν είχαμε τον χρόνο να σας προετοιμάσουμε για αυτή την αλλαγή! 

Το νέο λογισμικό έχει περισσότερες επιλογές,  οι προεγκατεστημένες μπορεί να διαφέρουν από αυτές που είναι επιθυμητές ή ίσχυαν πρίν,  αυτό όμως είναι κάτι που θα ρυθμίσουμε αυτές τις μέρες και σύντομα το φόρουμ θα είναι όπως και πρίν αλλά και καλύτερο. 

Σημειώστε εδώ αυτά που παρατηρείτε! 

Ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων 

 

On 16/12/2022 at 9:04 ΠΜ, λουκουμαδακι είπε:

Καλημέρα. Από το κινητό γιατί δεν έχουμε πρόσβαση στα μηνύματα και στις ειδοποιήσεις; Γράφτηκε ότι μπορούμε να σύρουμε την οθόνη για να εμφανιστούν αλλά τουλάχιστον στη δική μου συσκευή δεν γίνεται. Θα εμφανιστούν αργότερα; Είναι ακόμα στην αναβάθμιση; Πάνω δεξιά υπάρχει μόνο το κουτάκι για τα θέματα ένας σταυρός για να ανοίξεις νέο θέμα και ο φακός. Ούτε στο προφίλ μας μπορούμε να μπούμε. Ευχαριστώ! 

On 16/12/2022 at 10:53 ΠΜ, Spring_girl είπε:

Επίσης πατώντας σε μια νέα δημοσίευση που παρακολουθούμε αντί να μας βγάζει στη σελίδα που είχαμε μείνει με τα νέα σχόλια όπως παλιά δλδ, μας βγάζει πάλι από την αρχή.. Πολύ δύσχρηστο, η αναβάθμιση υποτίθεται ότι προσπαθεί για βελτίωση  😐

θα απαντηθούν τα ερωτήματα εντός της ημέρας!

 

  • Μου αρέσει 5

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Γειά σας

αυτό που ισχύει για το parents.org.gr/forum ισχύει και για εδώ 

δείτε τι μπορείτε να κάνετε μέχρι να διορθωθεί το θέμα 

https://parents.org.gr/forum/topic/93399-δημοσιεύστε-εδώ-test-posts-νέο-λογισμικό/?do=findComment&comment=1862283

  • Μου αρέσει 1

Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, CoffeeMaker είπε:

Γειά σας

αυτό που ισχύει για το parents.org.gr/forum ισχύει και για εδώ 

δείτε τι μπορείτε να κάνετε μέχρι να διορθωθεί το θέμα 

https://parents.org.gr/forum/topic/93399-δημοσιεύστε-εδώ-test-posts-νέο-λογισμικό/?do=findComment&comment=1862283

Ευχαριστούμε με την αλλαγή χρωματος εμφανίστηκαν. 


 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, vikib είπε:

δεν μπορω να μπω στην υποενοτητα θελουμε να γινουμε γονεις

δεν φορτωνει

Υπάρχει και άλλο μέλος με αυτό το πρόβλημα;

 


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • CoffeeMaker changed the title to Ερωτήσεις για το νέο λογισμικό & τις αναβαθμίσεις ! 2022-2023

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...