Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σου katval! Να χαίρεσαι το μωράκι σου!

Ισως επειδη είναι πολύ μικρό ακόμη, να μην έχει βρεί τους ρυθμούς του και να μπερδεύει ακόμη μέρα και νύχτα. Μάλλον υπομονή πρέπει να κάνεις!!!Και μένα ο μικρός μου αν κοιμηθεί λίγο παραπάνω μες την μέρα, μετα κοιμάται κατα τις 3 τα ξημερώματα ( για κανα 2ωρο και ξυπνάει πάλι). Και γω μαζί του βέβαια!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΑΓΧΩΣΕΙ ΛΙΓΟ.ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΜΑΘΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΑΠΟ ΤΗΣ 11 ΩΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εμένα τα ίδια μου λένε. Το αφήνω να κοιμηθεί όση ώρα θέλει όποτε θέλει.... Επίσης όποτε πεινασει το θηλάζω. Σιγ'α σιγά φτιαχνει μονο του. Απλώς όταν νυχτώνει αναβω πορτατιφ και οχι το φως για να καταλαβαίνει τη διαφορα μερας-νύχτας.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια απ τα ίδια κ με τη δικιά μου! Έχει κάνει τη νύχτα μέρα κ θέλει αγκαλιά όλη μέρα, όταν δεν κοιμάται. Με το που νυχτώνει αρχίζει η γκρίνια. Υπομονή, θα περάσει κ αυτή η φάση. Πάντως όλοι έχουν κάτι να πουν, όπως μας βγει, δε θα σκάσουμε κιόλας!

Ιωάννα μια χαρά η κουκλίτσα σου! φτου φτου! Αύριο πάμε κ εμεις στη γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

Μπουλα περιμενω τα νεα σου.Πως τα πας με την μπουμπου?

katval μην τους ακους ολοι ξερουν τα παντα και μπερδευονται στα ποδια μας.Τζαμπα σε αγχωνουν ασε το παιδακι σου να σου δειξει απο μονο του τις αναγκες του και αν κατι δεν σου καθετε καλα ρωτα το γιατρο σου.50 ημερων μωρο που δεν καταλαβαινει και πολλα πως θα το αναγκασεις να κοιματε τοσες ωρες; συμφωνω με τις συμβουλες της Στελλας

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις όμορφες ευχές σας και σας εύχομαι ολόψυχα να χαίρεστε τα παιδάκια σας και τις οικογένειες σας και να είστε πάντα καλά!!!

Katval κι εμένα η μικρή μου την τελευταία εβδομάδα μου κάνει τα ίδια.Κοιμάται την μέρα πολλές ώρες και το βραδάκι έχει ορεξούλα και καθόμαστε μέχρι τις 2-3 μέχρι να κοιμηθεί χωρίς να κλαίει και να γκρινιάζει ευτυχώς και το πρωί ξυπνάει αργά,κοιμάται δηλαδή κανά εφτάωρο.Κι εμένα μου λένε τα ίδια πως πρέπει να μάθω στο παιδί ένα στάνταρ πρόγραμμα αλλά βρε παιδί μου τα μωράκια έχουν το δικό τους θέλω και εμείς πολλές φορές ότι και να κάνουμε δεν καταφέρνουμε να ακολουθήσουν το δικό μας θέλω.Εγώ τουλάχιστον αυτό έχω καταλάβει από την δικιά μου, αν πει ότι κοιμάται δεν την ξυπνάς με τίποτα ότι κι αν κάνεις ενώ αν θέλει να μείνει ξύπνια το ίδιο!!Γι'αυτό μην αγχώνεσαι κι εγώ το ίδιο προσπαθώ, ακόμα είναι μωράκια, σιγά σιγά θα φτιάξουν το πρόγραμμα τους κι εμείς θα μαστε καλύτερα θα δεις....


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια καλημέρα, μόλις ξύπνησα και αν μπορούσα θα ξυπνούσα άυριο.

Κατερίνα τα παιδάκια μου είναι καλά εμένα δεν με βλέπω καλά, αυτή την εβδομάδα είπαμε να κρατήσουμε τον μεγάλο σπίτι γιατι στο σχολείο γίνετε ένας πανικός με της ιώσεις, και με έχουνε τρελάνη ο μικρός έχει γίνει αγκαλίτσας μελισσάκι και είμαι όλη μέρα μόνη μου. Περιμένω να έρθει κανένας για να κάνω καμία σοβαρή δουλειά.

Αχ Νατασούλα μου σε καταλαβαίνω...Είναι ζόρικα πολύ τα πράγματα με τις ιώσεις και καλά έκανες πιστεύω που τον κράτησες σπίτι αν και για σένα είναι λίγο πιο κουραστικό αυτό!!!Κι εμένα μια δυο φορές η μικρή μου γκρίνιαζε όλη μέρα κι δεν μπορούσα να κάνω τίποτα αν δεν ερχόταν ο μπαμπάς της να την κρατήσει για λίγο για να κάνω καμιά δουλειά..Οπότε υπομονή μόνο μπορούμε να κάνουμε οπώς λέει και η Φρόσω..


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

'Οπως είπε χθες και ο Λαζόπουλος μια κινέζικη παροιμία λέει: τί δίνει ο Θεός σε αυτούς που κάνουν υπομονή; Κι άλλη υπομονή.:D

Είναι μια τρέλλα αλλά και πολύ πολύ ευτυχία. Έχουμε ένα σπίτι γεμάτο μωρά.

astari δεν ξέρω :( ποια είσαι στο facebook. Έχετε ψευδώνυμα και δεν καταλαβαίνω εκτός από εξαιρέσεις ποιος είναι ποιος. Στείλε μου μήνυμα.

Φρόσω μου είμαι η Κατερίνα Χριστάκη στο facebook.Όντως τα παιδάκια είναι η μεγαλύτερη ευτυχία και γι'αυτό αξίζει για χάρη τους κάθε θυσία και πολύ υπομονή!!!


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια τί κάνετε???

Σήμερα πολύ μου κλαίει ο μικρός μου! Ολο αγκαλιά θέλει...Δεν αντεχω και το βάρος του σιγά σιγά. Εχει φτάσει τα 4800 το γιουβαρλάκι μου!!!

Filoudaki μου ο γιος σου είναι το πιο γλυκό και όμορφο γουβαρλάκι που έχω δει!!!Να τον χαίρεσαι!!!


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα στις 2 Κατερινες μας,αν και τις ευχηθηκα και στο fb.

frosobal τα παιδακια σου ειναι τρελα και σου μοιαζουν.....

Εμεις χθες πηγαμε στο γιατρο .Ημαστε 43 ημερων και γιναμε 60 ποντους απο 52 που γεννηθηκαμε δηλ.πηραμε 8 ποντους :-) και απο κιλα ημαστε 4900 απο 3410 που βγηκαμε απο την κλινικη............μεγαλωνουμεεεεεεε

με εχει τρελανει η κορουλα μου δεν μου φτανει το 24ωρο μαζι της....αφου τις περισσοτερες ωρες κοιματε

Ιωάννα μου τι κοράκλα είναι αυτή που έχεις???Έτσι να μεγαλώνει το καμάρι σου και να ναι πάντα γερό κι ευτυχισμένο...


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και χρόνια πολλά στις Κατερίνες....ω

Σ'ευχαριστώ πολύ Στελλίτσα μου.Χρόνια σου πολλά και σε σένα, να χαίρεσαι την γιορτή σου και τον γιόκα σου, να είστε πάντα γεροί και ευτυχισμένοι!!!Φιλάκια


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μια απ τα ίδια κ με τη δικιά μου! Έχει κάνει τη νύχτα μέρα κ θέλει αγκαλιά όλη μέρα, όταν δεν κοιμάται. Με το που νυχτώνει αρχίζει η γκρίνια. Υπομονή, θα περάσει κ αυτή η φάση. Πάντως όλοι έχουν κάτι να πουν, όπως μας βγει, δε θα σκάσουμε κιόλας!

Ιωάννα μια χαρά η κουκλίτσα σου! φτου φτου! Αύριο πάμε κ εμεις στη γιατρό.

Μπούλα μου και σένα μια χαρά είναι η κορούλα σου βλέπω!!!Άσε κι εμένα έχει μπερδέψει από ότι φαίνεται την μέρα με τη νύχτα αλλά που θα πάει δεν θα ξεμπερδευτεί???


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα φιλεναδες τι κανετε?τα μωρακια σας ολα καλα!!!???

χρονια πολλα στις κατερινες!!!!!!!!!!!!!!!

Χριστινάκι μου τι κάνεις???Ο μπεμπάκος καλά???Μου φαίνεται σ'έχει τρελλάνει ο γιόκας σου και δεν τον αφήνεις στιγμή χαζομαμά ε χαζομαμά....


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

κοιτα φιλεναδα ειμαι χαζομαμα αλλα ωρες ωρες τα περνω και κρανιο!!!!!!!!!καλος ειναι ο κακομοιρης αλλα οπως εχω ξαναπει και ταιριαξει απολυτα με την φρωσο,μολις τον αφησω μονο του να κοιμαται και την κανω σε αλλο δωματιο......τσουπ πεταγεται σαν την κλανια!!!!!!!ελεος με μυριζεται!!!!!!!!

εσυ κατερινακι δεν εισαι χαζομαμα??????????χαχαχαχα!!!!!!!!!τρελομαμα εισαι!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...