Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 23 minutes ago, Σποράκι said:

      Κορίτσια χρόνια πολλά!!! Χρόνια πολλά σε όσες είναι ήδη μανούλες, σε όσες θα είναι σύντομα και σε όλες εμάς που ακόμα προσπαθούμε και αργά ή γρήγορα θα γίνει! Μας αξίζει 🥰

      Χρόνια πολλά με υγεία !!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα και όλων τον γυναικών φυσικά !!!! Σύντομα να πετάς σε πελάγη ευτυχίας ! 

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κατι ασχετο θελω να ρωτησω κοριτσια. Πως μπορω να κανω quote ενα μονο σημειο απο μηνυμα καποιας κοπελας? Να απαντησω δηλαδη αλλα να μη φανει ολο το μηνυμα της κοπελας, αλλα ενα μονο σημειο του μηνυματος.


kpo44vsvb7d11lye.png
Link to comment
Share on other sites

κατι ασχετο θελω να ρωτησω κοριτσια. Πως μπορω να κανω quote ενα μονο σημειο απο μηνυμα καποιας κοπελας? Να απαντησω δηλαδη αλλα να μη φανει ολο το μηνυμα της κοπελας, αλλα ενα μονο σημειο του μηνυματος.

Απ'ότι ξέρω μαρκάρεις το συγκεκριμμένο σημείο που θέλεις και πατάς την ένδειξη quote και έτσι κάνεις παράθεση στο κομμάτι που θέλεις.


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και κατι ακομα. Πως μπορω να στειλω προσωπικο μηνυμα σε καποιον? Να μη φανει δηλαδη ? Αν γινεται κατι τετοιο....

Δώρα γίνεται αυτό που λες.Για να το κάνεις απλά πατάς πάνω στο όνομα του μέλους που θες να στείλεις το μήνυμα και σου εμφανίζει κάποιες επιλογές μία από αυτές είναι και η αποστολή προσωπικού μηνύματος το οποίο βλέπεις μόνο εσύ και το άτομο στο οποίο το έστειλες...


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.αρχισα να ανησυχω λιγακι.γεννησα στις 14 οκτωβρη.ειναι δυνατον να μου εχει ερθει περιοδος τωρα?μου ειχε σταματησει το αιμα(επιλοχεια λεγονται????)και τωρα 3-4 μερες εχω πααααρα πολυ αιμα.εγω παλια στην περιοδο ειχα λιγο αιμα και τωρα πλημμυρααααααααα.ειναι σιγουρα περιοδος;;;;;;;σημειωτεον οτι δεν θηλαζω....!

κοριτσια πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!πρεπει να κανω διαιτα.την δευτερα παω για ζυγαρια


g598zf3jl7y3v3ns.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια.αρχισα να ανησυχω λιγακι.γεννησα στις 14 οκτωβρη.ειναι δυνατον να μου εχει ερθει περιοδος τωρα?μου ειχε σταματησει το αιμα(επιλοχεια λεγονται????)και τωρα 3-4 μερες εχω πααααρα πολυ αιμα.εγω παλια στην περιοδο ειχα λιγο αιμα και τωρα πλημμυρααααααααα.ειναι σιγουρα περιοδος;;;;;;;σημειωτεον οτι δεν θηλαζω....!

κοριτσια πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!πρεπει να κανω διαιτα.την δευτερα παω για ζυγαρια

αφου δεν θηλαζεις ειναι η περιοδος σου.....το αιμα ειναι λογικο να ειναι περισσοτερο.....μην ανυσηχεις! αν κρατησει πολυ και ανησυχησεις παρε τηλ τον γιατρο σου

εγω τι να πω που τα λοχεια δεν σταματησαν ακομη.και εγω στις 14-10 γεννησα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.αρχισα να ανησυχω λιγακι.γεννησα στις 14 οκτωβρη.ειναι δυνατον να μου εχει ερθει περιοδος τωρα?μου ειχε σταματησει το αιμα(επιλοχεια λεγονται????)και τωρα 3-4 μερες εχω πααααρα πολυ αιμα.εγω παλια στην περιοδο ειχα λιγο αιμα και τωρα πλημμυρααααααααα.ειναι σιγουρα περιοδος;;;;;;;σημειωτεον οτι δεν θηλαζω....!

κοριτσια πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!πρεπει να κανω διαιτα.την δευτερα παω για ζυγαρια

εγω γεννησα 6 οκτωβρη, το αιμα μου σταματησε πριν καμια εβδομαδα (αν και δεν ειχα πολυ, λογω καισαρικης μου ειπε ο γιατρος οτι καθαριζεται η μητρα και το αιμα ειναι λιγοτερο ). ο γιατρος μου ειπε οτι οπου να ναι θα μου ρθει περιοδος (δε θηλαζω κι εγω) και μου ειπε να ξερω οτι η περιοδος η πρωτη θα ειναι πολυ εντονη, με πολυ αιμα. Οποτε να μην ανησυχεις.


kpo44vsvb7d11lye.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ο μπεμπης μου τρωει περιπου καθε 2 -2,5 ωρες!!δεν αντεχετε δεν εχω τοσο πολυ γαλα ετσι αποφασισα να του δωσω συμπληρωμα!!!για να σταματησω τον θηλασμο τι κανω πρεπει να επικοινωνησω με τον γιατρο μου???εσας τι σας εδωσαν και καθε ποτε για να κοπει το γαλα σας????

ευχαριστωωωωωωωωω


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ο μπεμπης μου τρωει περιπου καθε 2 -2,5 ωρες!!δεν αντεχετε δεν εχω τοσο πολυ γαλα ετσι αποφασισα να του δωσω συμπληρωμα!!!για να σταματησω τον θηλασμο τι κανω πρεπει να επικοινωνησω με τον γιατρο μου???εσας τι σας εδωσαν και καθε ποτε για να κοπει το γαλα σας????

ευχαριστωωωωωωωωω

Βρε κορίτσι μου γιατί να δώσαεις συμπλήρωμα??? πώς ξέρεις οτι δεν του φτάνει? αν παίρνει βάρος, κάνει τσίσα 6 φορές και κακά 1 με 3 φορες το 24 ωρο εισαι μια χαρα. σε αυτη την ηλικία τρώνε ολη μερα, δεν σημαίνει οτι δεν έχεις γάλα!!!

το οτι καθεται στο στηθος με τις ώρες σημαινει οτι θέλει να εδραιώσει τον θηλασμό και τπτ αλλο!!! στο τοπικ του θηλασμου θα σε βοηθησουν, να μπεις. και για να αποθηλασεις εκει θα σε βοηθησουν, αν θελεις.

παντως το δικο σου γαλα ειναι ανωτερο απο το ξενο, μην παραιτηθεις απο την προσπαθεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...