Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω δυστυχως την βαζω στο ριλαξ αρκετα.κοριτσια ειμαι ετρελη και παλαβη για την κορακλα μου.θα τρελαθω στο τελος.χριστινα ηρθαν οι δικοι μου και φεραν κατι τελεια φουστανακια για την μπουμπου μου(εμενα με εγραψαν κανονικα....δεν μου εφεραν σχεδον τιποτα)ανυπομονω να τα φορεσουμε...εννοειται με καλσον..........αχ θα τρελαθωωωωωωω!!!!!!!!

και εμενα μια απο τα ιδια ολοι φερνουν για το μωρο εμενα τιποτα :-(

μα μονο εγω πονεσα για να το βγαλω δεν αξιζω κατι εεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;

μονο οι φιλεναδες μου με σκεφτηκαν και μου πηραν δωρο τσαντα...

περα απο την πλακα εγω χαιρομαι παραπανω οταν βλεπω αυτα τα μικρα ρουχαλακια....

mariazante και εγω θα τρελαθωωωωωωωωωωωωω με τα φουστανακια και κυριως με τις μπλουζιτσες που ειναι σετ με κολαν.. :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

βρε κοριτσια, εσεις το μωρακι σας το βαζετε στο ριλαξ? Μου ειπε η παιδιατρος να το βαλω καλυτερα απο το δευτερο μηνα και μετα γιατι ειναι λεει καλυτερα για το μυοσκελετικο σου συστημα να ειναι ξαπλωμενο και οχι σε ριλαξ. Βεβαια αν θελω για λιγη ωρα να το βαζω.

Εγώ τον έχω σχεδόν όλη την ημέρα στο ριλάξ και για να πω την αλήθεια δεν έχω ξανα ακούσει κάτι τέτοιο, ελπίζω να μην του έχω κάνει κακό.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μια απο τα ιδια ολοι φερνουν για το μωρο εμενα τιποτα :-(

μα μονο εγω πονεσα για να το βγαλω δεν αξιζω κατι εεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;

μονο οι φιλεναδες μου με σκεφτηκαν και μου πηραν δωρο τσαντα...

περα απο την πλακα εγω χαιρομαι παραπανω οταν βλεπω αυτα τα μικρα ρουχαλακια....

Έτσι είναι κοριτσάκια...... εγώ όσο είμουν έγκυος όλοι με είχαν στα όπα-όπα με το που γεννήθηκε ο μπέμπης σαν να μην υπάρχω ειδικά γιαγιάδες και παππούς μόνο ο Στελάκης μου με είχε όπως πριν.

Απο δωράκια η αδερφή μου μου πήρε ένα φόρεμα, αλλά το καλύτερο μου το πήρε ο Στελιος και μπορώ να επικοινωνώ μαζί σας.


Βασίλης 30/11/02

Χρήστος 02/02/06

Άγγελος 02/10/09

Μπέμπα 30/06/13

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου επιτέλους σας βρήκα!!!Δεν ξέρετε πόσο πολύ μου λείψατε όλον αυτό τον καιρό που δεν είχα ίντερνετ...Σήμερα όμως που έβαλα έκατσα μέχρι τέτοια ώρα η τρελλή να διαβάσω τα νέα σας και να σας γράψω τα δικά μας.

Καταρχήν να καλωσορίσω στην παρέα μας τη Θεανώ, την Δώρα και την Πελαγία.Έπειτα να πω στην Ιωάννα, στην Στελλίτσα , στην Χριστινούλα, στην Μαρία, στην Μπούλα, στην Νατάσσα, στην Φρόσω, στην daisy και στο filoudaki (ελπίζω να μην ξεχνάω καμία άλλη μανούλα και αν ξεχνάω ζητώ συγνώμη) πως έχετε κουκλιά παιδάκια φτου φτου...Όχι να το παινευτούμε αλλά νομίζω πως τα μωράκια του Οκτωβρίου είναι τα πιο όμορφα (αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει που λένε...)Καλέ το ένα είναι πιο όμορφο από το άλλο!!!

Τα νέα μας τώρα...Σαραντίσαμε επιτέλους και βγαίνουμε πολλές βόλτες με την μαμά αλλά και τον μπαμπά. Φτάσαμε αισίως τα 4120 κιλά και 57 πόντους.Γάλα πίνουμε μόνο συμπλήρωμα καθώς εγώ δεν είχα τελικά πολύ και μου κόπηκε από μόνο του. Στην αρχή της έδινα το frisolac που έπινε και στο μαιευτήριο αλλά την έκανε τρομερά δυσκοίλια και της το άλλαξε η παιδίατρος και μας έδωσε το Nativa το οποίο διόρθωσε λίγο την κατάσταση και έτσι κάνουμε μια φορά την ημέρα κακάκια και πάνω που είπαμε εντάξει και το συνηθίσαμε και το πίναμε μας παρουσιάζει αλλεργία στην λακτόζη και το αγελαδινό γάλα και μας είπε η παιδίατρος να πάρουμε το Natina Ha το υποαλλεργικό και σήμερα που της το δώσαμε για πρώτη φορά δεν της πολυάρεσε και να δούμε πως θα πάει το πράγμα...

Κατά τα άλλα όλα μια χαρά!!!Είναι ήσυχη, κοιμάται τα βράδια και δεν μου ξυπνάει για φαγητό, τρώει κάθε 4-5 ώρες, βγάζει λίγες γουλίτσες, κάνει κακάκια μόνο μια φορά την ημέρα όπως σας είπα και έφαγα κι εγώ μια σκ...τορουκέτα τις προάλλες που την άλλαζα και τα έπαιξα βρε κορίτσια, ευτυχώς ήταν η μαμά μου και με ξελάσπωσε!!! :)

Με τα κιλά τώρα, εγώ στην εγκυμοσύνη πήρα 12 κιλά και έχασα τα 7 αλλά μου έχουν μείνει άλλα 5 με αποτέλεσμα να μην μου κάνουν οι φούστες μου!!!Το πρόβλημα είναι κυρίως στην κοιλιά και όπως είπατε κι εσείς κορίτσια λόγω καισαρικής είναι σαν να είμαι 3 μηνών έγκυος

:( Και έχω σπαστεί γιατί ενώ έχω τόσα ρούχα δεν μπορώ να τα βάλω...Σκέφτομαι μετά τις γιορτές να ξεκινήσω γυμναστήριο..

Αυτά εν ολίγοις (που λέει ο λόγος ) τα νέα μας και από εδώ και πέρα θα τα λέμε πάλι συχνά γιατί πράγματι είσατε πολύ καλή παρέα και δεν έβλεπα την ώρα να τα ξαναπούμε ύστερα από τόσο καιρό!!!Φιλάκια πολλά σε όλες και στα ζουζούνια σας και σόρυ αν σας κούρασα με το μεγάλο μου ποστ...

Υ.Γ. Φρόσω μου μην στεναχωριέσαι όλα θα είναι μια χαρά θα δεις!!!Οι γιοί σου είναι απλά υπέροχοι και από ότι μας λες πανέξυπνοι και θα γίνουν και τρελά γκομενάκια όπως λέει και το Χριστινάκι...χι χι χι


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!!!!!!κατερινακι μας ελειψες και μας!!!

τις ρουκετες θαπρεπει να τις συνηθισουμε αν και ακομα δεν εχω φαει εγω αλλα εναν αερα μου τον εχει δωσει!!!!!εσενα η κορη σου ειναι 4120 57 ποντους και εχει σαραντησει ενω εμενα γεννηθηκε 4200 55 ποντους!!!!!!!!!!!!ελεος τι παιδι εκανα???τωρα ειμαστε 25 ημερων και ειμαστε 4600 58 ποντους!!παιδι μου εγω ή κανω παιδι ή δεν κανω!!!

οσο για το ριλαξ κατι εχω ακουσει,εγω τον βαζω σπανια στο ριλαξ!!αλλα να σας πω??και εγω στο ριλαξ μεγαλωσα και περα απο ολα(χαχααχα)μια χαρα με βλεπω μια μικροκαμπουριτσα λορδωση κτλ κατα τα αλλα καλα!!!(πλακα κανω)

μηπως ξερει καμια να μου πει τι να τρωω λογω θηλασμου γιατι οτι παω να φαω μου την λενε!!!!!ξερετε κανενα site να λεει 2-3 πραγματα να προσεχουμε??

αυτα ξυπνησε το βασανο μου!!

κατερινα 5 το οπρωι εγραφες??στον υπνο σου μας ειδες?


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μολις η σισι χριστιδου απο το μες στην καλη χαρα ειπε γιατο parents.gr χιχι!!!ειπε οτι και αυτη το επισκεπτεται!!!ε καλα δεν ειμαστε και οποια και οποια παρεα!!!!!

ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕΕΕΕ ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!θελω παρεα!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εξαρτατε τι ριλαξ εχεις.Εγω πηρα ενα της chicco το οποιο εχει ενα εξτρα μαξιλαρακι που ειναι για 0 μηνων.Οταν ηρθε ο παιδιατρος σπιτι του το εδειξα και μου ειπε οτι μπορω να την βαζω αρκει το πωπουδακι της να ειναι μεσα στην λακουβιτσα που κανει και η σπονδυλικη της στηλη να ειναι σε ευθεια....κανει καλο και σε οσα παιδακια εχουν κολικους γιατι τα ποδαρακια μαζευονται ελαφρως προς την κοιλιτσα και τα ανακουφιζει

κι εγω ριλαξ της chicco πηρα και μαλιστα αυτο με τη δονηση. Τον εβαλα χθες να καθησει, του εβαλα και τη δονηση, δεν καταλαβα ομως αν του αρεσε ή οχι. Ησυχος καθησε, σιδερωνα εγω τα ρουχα, αντε να δουμε. Εχει καμια απο σας ριλαξ με δονηση? Αχ, ολα τα καλουδια θελω για το μωρακι μου, δεν ξερω ομως αν του κανω καλο ή οχι .....


kpo44vsvb7d11lye.png
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια, εχετε ζυγαρια στο σπιτι και ζυγιζετε τα μωρακια σας? Πως ξερετε ποσα κιλα και ποσους ποντους ειναι? Εμενα ηρθε η παιδιατρος γυρω στις 20 ημερων, το ζυγισε , το μετρησε και τωρα θα ξαναπαμε στους 2 μηνες να κανουμε το εμβολιο. Εσεις μηπως το πηγαινετε πιο συχνα στην παιδιατρο και το ζυγιζει?


kpo44vsvb7d11lye.png
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω εγω ζυγαρια αλλα οποτε παμε παιδιατρο το ζυγιζει μια φορα πηγαμε στις 20 μερες και θα ξαναπαμε σε ενα μηνα

αν θες να τον ζυγισεις ανεβα στην ζυγαρια εσυ δες ποσο εισαι και μετα παρε το μωρο αγκαλια και δες ποσο ειναι!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...