Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου τι κάνετε????Εγώ τα χω πάρει άγρια και έχω στεναχωρηθεί με αυτά που γίνονται αυτές τις μέρες στο forum...Ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά από κάποια μέλη αλλά και από την διαχείριση...Τέλοσπαντων, αν χαθώ θα έχω φάει ban.....Φιλάκια

Τι εγινε?


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Έχει γίνει μεγάλη ιστορία με το καφέ του Δεκεμβρίου όπου όλες οι κοπέλες σχεδόν έφαγαν ban γιατί εξέφρασαν αντίθετες απόψεις σε ένα ζήτημα...Δεν ξέρω, εγώ στεναχωρήθηκα πολύ γιατί ήταν πολύ καλές κοπέλες...Nik μου δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες γιατί όσοι ασχολούνται με το θέμα τρώνε αποκλεισμό και είναι κρίμα να φας κάρτα τώρα που ξαναμπήκες...


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει μεγάλη ιστορία με το καφέ του Δεκεμβρίου όπου όλες οι κοπέλες σχεδόν έφαγαν ban γιατί εξέφρασαν αντίθετες απόψεις σε ένα ζήτημα...Δεν ξέρω, εγώ στεναχωρήθηκα πολύ γιατί ήταν πολύ καλές κοπέλες...Nik μου δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες γιατί όσοι ασχολούνται με το θέμα τρώνε αποκλεισμό και είναι κρίμα να φας κάρτα τώρα που ξαναμπήκες...Αν θες να μάθεις κάτι στείλε μου πμ..

Αστο, δεν υπαρχει λογος. Ευχαριστω για την απαντηση παντως. Στο κατω κατω δεν υπαρχει λογος να χαλαμε τις καρδιες μας, ενα φορουμ εμεινε να τα λεμε και να χαλαρωνουμε λιγο....


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αστο, δεν υπαρχει λογος. Ευχαριστω για την απαντηση παντως. Στο κατω κατω δεν υπαρχει λογος να χαλαμε τις καρδιες μας, ενα φορουμ εμεινε να τα λεμε και να χαλαρωνουμε λιγο....

Ακριβώς...Άστο....Πάντως η μπουμπού σου είναι μια γλύκα!!!!!!!!Να την χαίρεσαι...!!!


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

re κατερινα τι πανικος εγινε χαχχαχαχα!!!πολλα μπαντ ειδα!!!!εμενα γιατι να με κανουν αν σε ρωταω για το θεμα????ειμαστε μανουλες οκτωβριου δεν σημαινει οτι δεν μπορουμε να λεμε γενικα τα νεα μας πιστευω!!!ελα αν θες μσν


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλημέρα σε όλες. Αν δεν κοιμηθει θα τον παω κατά τις 11 στις κουνιες. Γκρι πορτοκαλί μαλαρεν εχουμε.... Το δικο σας όχημα?

Πρεπει να πάρω γωνιες γιανα κάληψω γωνιες στα τραπεζακια. Περιοριζεται στο πάρκο. Καθεται αλλά δεν μπόρει να κινηθει και πολύ. Του ΄χω αφησει μονο μαλακα παιχνίδια γιατι ειναι συνεχεια όρθιος και όταν κουραστει πεφτει με το κεφαλι. Του πήρα μικρη πισινουλα για το μπαλκόνι. Θα τα βάλετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κι από μένα!

Ήθελα να ρωτήσω κάτι τις μανούλες που ακόμα θηλάζουν. Επειδή εμείς αρχίσαμε τρία γεύματα τη μέρα (το μεσημεριανό όμως κλαίει και δεν το τρώει) μου είπαν ότι είναι πολλά τα 3 και καλύτερα μόνο πρωινό και απογευματινό να τρώει γιατί αλλιώς γίνεται αργός αποθηλασμός, πράγμα που όντως μου συμβαίνει.

Εσάς πόσες φορές τη μέρα θηλάζουν; Εγώ μόνο πρωί-βράδυ αλλά δυστυχώς μου μειώθηκε πολύ και η μπέμπα είναι τώρα 7 μήνών.

Υ.Γ.

- Εμένα το μόνο που κάνει είναι ότι κάθεται.

- Κορίτσια, σε ποιά περιοχή συναντιέστε;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μωράκια του Οκτωβρίου!

Χαίρομαι που είστε όλες καλά! Να μαι κι εγώ πάλι.

Την προηγούμενη εβδομάδα έτρεχα στους γιατρούς, αλλά καθώς φαίνεται δεν είναι και τόσο άσχημα τα πράγματα. Έκανα και μαγνητική - γιατί ο γιατρός είχε ανησυχήσει - και τα αποτελέσματα δεν ήταν ανησυχητικά. Το ινοαδένωμα που έχω δεν χρειάζεται να αφαιρεθεί με εγχείρηση, τουλάχιστον προς το παρόν. Θα το παρακολουθώ στενά και θα δούμε. Πάντως δεν έχει μεγαλώσει, καθώς επιβεβαίωσαν και άλλοι 2 γιατροί που επισκέφτηκα. Πήρα ανάσα...Το τι αγωνία πέρασα, δεν περιγράφεται. Ο Θεός να μας χαρίζει υγεία. Είναι το σημαντικότερο αγαθό και δεν πρέπει να σκοτιζόμαστε στην καθημερινή μας ζωή για μικροπράγματα!!!

Κατά τα άλλα ο μπεμπούλης μου καλά. Δεν μπουσουλάει ακόμα κανονικά, μόνο σέρνεται. Κάναμε και εμβόλια. Είναι 8.500 και 73 πόντους. Καλό τον βρήκε. Για το φαι που κάνει δεν παχαίνει, τελικά...Επειδή τον τρώνε τα πάνω δόντια κάνει κάτι περίεργες φάτσες και γελάει όλη η οικογένεια μαζί του....

Christina να σου ζήσει ο Μιχαήλ-Μάριος!

Νικ καλώς ήρθες στην παρέα μας! Πολύ καλή η μικρούλα σου!

Κορίτσια καλά κάνετε και συναντιέσται! Μακάρι να τα πούμε περισσότερες κάποια στιγμή!!

Nera, κρίμα με τον Υπολογιστή σου, να μπαίνεις, όμως, μη χάνεσαι...


9XBrp3.pngGv5Vp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κι από μένα!

Ήθελα να ρωτήσω κάτι τις μανούλες που ακόμα θηλάζουν. Επειδή εμείς αρχίσαμε τρία γεύματα τη μέρα (το μεσημεριανό όμως κλαίει και δεν το τρώει) μου είπαν ότι είναι πολλά τα 3 και καλύτερα μόνο πρωινό και απογευματινό να τρώει γιατί αλλιώς γίνεται αργός αποθηλασμός, πράγμα που όντως μου συμβαίνει.

Εσάς πόσες φορές τη μέρα θηλάζουν; Εγώ μόνο πρωί-βράδυ αλλά δυστυχώς μου μειώθηκε πολύ και η μπέμπα είναι τώρα 7 μήνών.

Υ.Γ.

- Εμένα το μόνο που κάνει είναι ότι κάθεται.

- Κορίτσια, σε ποιά περιοχή συναντιέστε;;;

Μοσχατο συναντηθηκαμε. Εγώ του δίνω γαλα μονο πρωι και βράδυ αντε και δευτερη καμια φορα το πρωι. Εχω πολύ γαλα ακομα, Ελπιζω να μειωθει κάποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...