Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Νικ ειμαστε γειτονάκια μάλλον. Εμενα ο άντρας μου ειναι ανοιχτος και γαλανομάτης. Εχω σταρατη και με καστανα μάτια. Το νινι μου ειναι ιδιο εγώ. Πολύ το εχω χαρει... Λενε 7 γενιες πισω πάνε τα χαρακτηριστηκα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!

Χριστίνα καλοφώτιστος! Πολύ όμορφα ονόματα και τα δύο!

Νικ πόσο είναι το μωράκι σου? Κι εμένα αδύνατη είναι μείωσε κι άλλο τις μικρές ποσότητες που έτρωγε, μάλλον λόγω ζέστης!

Εμάς άρχισε τα παλαμάκια και το "τρύπες να μην τρυπάς" στο αντίστοιχο τραγουδάκι - καλά έχουμε ξετρελαθεί δεν το συζητώ!

Στελλίτσα με είχες ρωτήσει αν την πάω στις κούνιες: Πάμε πολύ συχνά και βλέπει τα παιδάκια και χαίρετα! Μόνο τσουλήθρα την έχουμε βάλει (την κρατάγαμε εννοείται!). Επίσης κάπου διάβασα ότι του δίνεις φαρίν λακτέ...τον λυμπ...δεν έχεις γιατρό? Κι εμείς, και δεν μας είπε να ξεκινήσουμε ακόμη!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομιζα πως μου ειπε ναι. Προχτες που πηγα για εμβολιο μου λεει αντε ξεκινα και φαριν λακτε. Αμαν ρεζιλι. Ειχα ξεκινησει 2 εβδομάδες. Ρωτησε τον για να ξεκινησεις. Γιαουρτάκια μου ειπε τον άλλο μηνα. Καλός γιατρός πάντως. Δεν βιάζεται ουτε στο ιατρειο του ουτε στο ΙΚΑ. Καλέ πότε θα βρεθουμε?

Link to comment
Share on other sites

Καλός φαίνεται στο ΙΚΑ δεν έχω πάει γιατί δεν την έχω γραμμένη εκεί αλλά σκέφτομαι να το αλλάξουμε, το έχω πάρει από φόβο το ΙΚΑ δεν μπορώ τις ωρές, εσύ στο ΙΚΑ τον πας για τα εμβόλια? Έχει πολλά παιδάκια να περιμένουν?


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Olive moυ,η μικρη μου στις 29 γινεται 7 μηνων. Σημερα το μεσημερι παλι τιποτα, μολις δοκιμασε το μοσχαρι ξινισε το μουτρακι της και το σφραγισε! Κλαμα, κακο, τελικα ειδα και αποειδα και της εδωσα γαλα. Τωρα κοιμαται μακαρια... Σε ποια παιδικη χαρα πατε? Εμενα ειναι κοντα μου η μεγαλη στην Χρ.Σμυρνης.

Στελλιτσα πολυ αθλητικος ο Βασιλακης! Φτου φτου, τα πους απς τα κανει για την πλακα του απο οτι βλεπω!


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νικ δεν του έχω δωσει κρεας ακόμα αλλά τα τρώει όλα. Τα λαχανικά μια χαρά τα τρώει και αρκετη ποσοτητα. Εσενα κάνει διαιτα γιατο καλοκαιρι να ειναι όμορφη. Ο Βασιλάκης μπουσαουλάει κανονικά σχεδόν μηνα. Τώρα σηκώνεται όρθιος αν έχει κάπου να πιαστεί.

Ολιβ μια χαρά ειναι το ΙΚΑ για εμβολια. Ο γιατρος μου τα κάνει... Ασε που μερικά τα έχουν εκει και δεν πάω στο φαρμακειο.

Να κανονισουμε ενα πρωι να συναντηθουμε στις κουνιες. Μπορειτε αυριο?

Link to comment
Share on other sites

Νικ εκεί πάμε κι εμείς! Κι εγώ μια από τα ίδια σήμερα δεν ήθελε την χορτόσουπα και την βγάλαμε με γάλα (ούτε τα φρούτα το πρωί!). Θα της ξαναπροσπαθήσω το απόγευμα.

Στελλίτσα εγώ μπορώ αύριο, εκτός απροόπτου!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites

nik μπες εδω να δεις οδηγιες http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=51738

!!!

εμενα τρωει και μοσχαρι και κοτοπουλο και λαχανικα και φρουτα και φαρινα και τραχανα και μακαρονακι και μονο εμας δεν τρωει!!!τα κιλα του ειναι μια χαρα αδυνατος προς κανονικος ειπε ο γιατρος!!

νικ και εμενα 29 γινεται 7 μηνων!!!

πλεον και εμενα μπουσουλαει αλλα δεν προχωραει και πολυ καθεται στα 4 και κανει μπρος πισω τον ποπο του....μηπως ειναι πονηρουλης???....


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


nik μπες εδω να δεις οδηγιες http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=51738

!!!

εμενα τρωει και μοσχαρι και κοτοπουλο και λαχανικα και φρουτα και φαρινα και τραχανα και μακαρονακι και μονο εμας δεν τρωει!!!τα κιλα του ειναι μια χαρα αδυνατος προς κανονικος ειπε ο γιατρος!!

νικ και εμενα 29 γινεται 7 μηνων!!!

πλεον και εμενα μπουσουλαει αλλα δεν προχωραει και πολυ καθεται στα 4 και κανει μπρος πισω τον ποπο του....μηπως ειναι πονηρουλης???....

Eυχαριστω, θα ξαναπροσπαθησω. Καλα, μαζι γεννησαμε? Θυμαμαι που πηγαινες και ξαναπηγαινες στο γιατρο μηπως και.... και τωρα? Κοντευει να φαει και εσενα!!!! Τρομερο! Προφανως επειδη ειναι πολυ ζωηρουλης κρατιεται fit!!:tongue:


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε????Εγώ τα χω πάρει άγρια και έχω στεναχωρηθεί με αυτά που γίνονται αυτές τις μέρες στο forum...Ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά από κάποια μέλη αλλά και από την διαχείριση...Τέλοσπαντων, αν χαθώ θα έχω φάει ban.....Φιλάκια


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...