Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Οκτώβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

verolina ευτυχώς όλα καλά, σε καταλαβαίνω τι αγωνία πέρασες γιατί είχε και η μητέρα μου παρόμοιο πρόβλημα πέρυσι και είμαστε με κομένη την ανάσα μέχρι να αποφανθούν οι γιατροι!

Όσο για την συνάντηση μας πήγε περίφημα! Πολύ γλυκά τα μωράκια της νικ και στελλίτσας, έχω να πω ότι αδικούνται στις φωτό που τους έχετε βάλει! Και τα κορίτσια γλυκύτατα, να το ξανακάνουμε περισσότερες!


Hl9Qp2.png

EKEIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βερολινα ηταν πολύ καλά τα νεα που μας ειπες. Παρακολουθησε το και θα πανε όλα μια χαρα.

Η συναντηση μας ήταν πολλη ωραία. Εχουμε μοντερνα παιδικη χαρα. Κουκλες οι κορες σας Νικ και Ολιβ και πολυ κομψες! Οταν μεγαλώσουν θα τις βγαζει για καφε ο Βασιλάκης εναλλαξ. Ασε που μπορει να ειναι και συμμαθητες. Να το ξανακανονισουμε..

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα κοριτσάκια που συναντήθηκαν...Εγώ δουλεύω Καλλιθέα, στη Θησέως πάνω...Βέβαια τώρα έχω άδεια...Άντε να κανονίσουμε και περισσότερες για καφεδάκι μέσα στον Ιούνιο...

Verolina πολύ χάρηκα με τα νέα σου...Ελπίζω από εδώ και πέρα να πάνε όλα τέλεια και να μην χρειαστείς ούτε εγχείριση ούτε τίποτα!!!Φιλάκιαααααααα


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

berolina moy ολα καλα μπραβο!!!!ηθελα να ρωτησω αλλα ελεγα οταν εχεις νεα θα μας πεις!!!να το ελεγχεις και ολα θα πανε καλα!!!!ζηλευω που συναντιεστε αλλα χαιρομαι κιολας!!!!να περνατε καλα οταν ειστε μαζι και να μας θαβετε χαχαχαχαχαχαχα!!!!


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασιλακης μου ειχε 2 κουκλες (της Νικ και τς Ολιβ) να τον κοιτάζουν και αυτος κοιμόταν. Τελικά η κόρη της Ολιβ μας τραγουδησε λίγο οπερα και ξυπνησε! Επειδη η κορη της Νικ εχει μπολικα μαλλάκια προπαθουσε να της τα τραβηξει αλλά δεν καταφερε και τραφηξε της μαμας της.... Σορρυ Νικ..... Καλέ μην δουν μαλλια αμέσως να τα τραβήξουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπράβο στα κοριτσάκια που συναντήθηκαν...Εγώ δουλεύω Καλλιθέα, στη Θησέως πάνω...Βέβαια τώρα έχω άδεια...Άντε να κανονίσουμε και περισσότερες για καφεδάκι μέσα στον Ιούνιο...

Verolina πολύ χάρηκα με τα νέα σου...Ελπίζω από εδώ και πέρα να πάνε όλα τέλεια και να μην χρειαστείς ούτε εγχείριση ούτε τίποτα!!!Φιλάκιαααααααα

Που στη Θησεως? Εγώ μένω στο υψος της Αγ. Ελεουσας.

Link to comment
Share on other sites

Τί καλά που βρεθήκατε κορίτσια! Θα θελα και εγώ να βρεθούμε καμιά φορά αλλα είμαι πολύ μακρυά.

Αναρίτα με 2 θηλασμούς το 24ωρο θα αποθηλάσεις σύντομα! Πρέπει να είναι γύρω στους 5. εγώ τον θηλάζω και το βράδυ που ξυπνάει οποτε είναι οκ. Οταν λείπω δουλειά, τον θηλάζω πρωί και το βράδυ που γυρνάω κατα τις 22:00. Και μετα οταν ξυπναει.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασιλακης μου ειχε 2 κουκλες (της Νικ και τς Ολιβ) να τον κοιτάζουν και αυτος κοιμόταν. Τελικά η κόρη της Ολιβ μας τραγουδησε λίγο οπερα και ξυπνησε! Επειδη η κορη της Νικ εχει μπολικα μαλλάκια προπαθουσε να της τα τραβηξει αλλά δεν καταφερε και τραφηξε της μαμας της.... Σορρυ Νικ..... Καλέ μην δουν μαλλια αμέσως να τα τραβήξουν.

Μην το συζητας! Πλεον εχω συνηθισει το τραβηγμα. Η μικρη μου σαδιστρια οταν καταλαβαινει οτι ποναω με κοιταει γελωντας με τις τριχες μου στα χερια!!! Παντως τα κοριτσια της παρεας θα νιωθουν ασφαλεια με τετοιον παιδαρο κοντα. Σημερα το απογευμα ειχαμε παλι τη "μαχη της χορτοσουπας". " Φαε βρε , της ελεγα, δεν ειδες το Βασιλακη που τρωει το φαγητο του και εγινε ολοκληρος αντρας"? :tongue::tongue: Τελος παντων με κολπα και απειλες καταφεραμε σχεδον το μισο! Ολιβ μου γλυκα η μπουμπου σου και κινητικοτατη! Γυρισα σπιτι ενθουσιασμενη και τα ελεγα στον καλο μου. Να το ξανακανουμε οπωσδηποτε :P:p:p.

Verolina μου χαιρομαι που ειχες καλα νεα και καταλαβαινω τι αγωνια περασες. Καμια φορα και εγω στο ξεκαρφωτο σκεφτομαι πως αν μου συμβει κατι τι θα γινει το μωρο μου και με πιανει πανικος. Ευτυχως λοιπον τελος καλο, ολα καλα!!


fS4Kp3.png

ttiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Filoudaki, εμένα δε ξυπνάει τα βράδια οπότε λυπάμαι να την ξυπνήσει εγώ για να φάει. Τώρα ξεκίνησα να τη θηλάζω και το απόγευμα μήπως και αυξηθεί το γάλα.

Ίσως μπορέσω να έρθω κι εγώ στην επόμενη συνάντησή σας, αφού σχετικά κοντά σας μένω, στη Ν.Σμύρνη.

Πού βρίσκονται αυτές οι μοντέρνες κούνιες stellitsa? Επειδή ψάχνω να βρω κούνιες σε κάποιο πεζόδρομο ή παρκάκι, ξέρει κάποια κοπέλα από Μοσχάτο-Καλλιθέα; Μήπως κάπου στο ποτάμι;

Link to comment
Share on other sites

Στο ποτάμι από την πλευρά της Καλλιθεας εχει πολλές κουνιες και παρκάκια. Ισως σου αρεσει κάτι. Κανε μια βόλτα. Συναντηθηκαμε στο Μοσχατο στις κουνιες.

Νικ πες στην κορη σου να φάει το φαι της γιατι θα έρθει ο Βασιλάκης να της τραβηξει τα μαλλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας

Αχ είχα αρκετές ώρες να σας διαβάσω....

Βερολίνα μου πολύ χαίρομαι που είναι όλα ελεγχόμενα. Μην το αφήνεις.

Όσο για τις κούνιες, είσαστε τυχερές που μένεται κοντά.....εγώ είμαι ακτός Αθηνών, αλλά στα περίχωρα Αττικής, οπότε μας βλέπω λίγο δύσκολες. Όρια Μοσχάτου με τζιτζιφιες ήταν η παλιά μου δουλειά, στο μεγάλο κτίριο στην Θησεώς, στο 330; Εκεί....χαχαχα

Καλά κορίτσια με το τράβηγμα των μαλλιών δεν υπάρχει κάθε μέρα έχω και λιγότερες τρίχες....χαχαχα:P

Καλά Στελλα ακριβώς την ίδια σκέψη καναμε εχθες για τον περιορισμό κλπ. Το ίδιο πράγμα έλεγα και εγω στον άντρα μου και απο εχθες το απογευμα την βαζουμε κατω και θελει να παει και να σκαρφαλωσει οπου βρει. Ασε που πιανεται απο το καλυμμα του καναπε και σηκωνεται στα ποδια της....τι μας περιμενει....αφου σκεφτομασταν να παρουμε καγκελακια και να της περιορισουμε εναν χωρο. Σημερα λοιπόν το μεσημερακι που την εβαλα παλι εφαγε 2 τουμπες και χτυπησε το κεφαλι της - απο ορθια επεσα κατω - και εκλαψε και 1 φορα που ματωσε το χειλακι της με μια κινηση που εκανε, γιατι ειχε ενα παιχνιδι στο στομα της.....αρχισαμε τα χτυπηματα. Φοβηθηκα πολυ, αλλα μου περασε

Σημερα πηγα σε εναν βραφονηπιακο στην Παλληνη, ο πρωτος που κοιταξα. Ενδιαφερον μου φανηκε. Την Παρασκευη εχω ραντεβου σε εναν στην Ραφηνα.

Μεγαλο θεμα η αναζητηση βρεφονηπιακου....


an1cF1X-O6k1210MDAwODM1ZHw0NDU0NTRkYXxIIGtvdW1waXRzYSBtYXMgZWluYWk.gif

Make your dreams come true!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...